Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Јасеница (Смедеревска Паланка)

Јасеница (Смедеревска Паланка)

# Турнир к Датум Противник * Скор
1Прва лига ЦС 20181122.09.2018 Водовод (Крагујевац)3-3
2Прва лига ЦС 20181021.09.2018 Трепча (Косовска Митровица)3-3
3Прва лига ЦС 2018920.09.2018 Младост (Лучани)1-5
4Прва лига ЦС 2018819.09.2018 Пожега (Пожега)1½-4½
5Прва лига ЦС 2018718.09.2018 Шабачки ШК (Шабац)3-3
6Прва лига ЦС 2018618.09.2018 Слога (Петровац)2½-3½
7Прва лига ЦС 2018517.09.2018 Борац (Чачак)3½-2½
8Прва лига ЦС 2018416.09.2018 ОШК Параћин (Параћин)3½-2½
9Прва лига ЦС 2018315.09.2018 Прогрес (Пирот)3-3
10Прва лига ЦС 2018215.09.2018 Владимирци (Владимирци)½-5½
11Прва лига ЦС 2018114.09.2018 Крушик (Ваљево)3½-2½
12Прва лига ЦС 20171124.09.2017 Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)3-3
13Прва лига ЦС 20171023.09.2017 Водовод (Крагујевац)1-5
14Прва лига ЦС 2017922.09.2017 Слога (Деспотовац)1½-4½
15Прва лига ЦС 2017821.09.2017 Металац (Горњи Милановац)1-5
16Прва лига ЦС 2017720.09.2017 Пожега (Пожега)1½-4½
17Прва лига ЦС 2017620.09.2017 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)2-4
18Прва лига ЦС 2017519.09.2017 Слога (Петровац)2-4
19Прва лига ЦС 2017418.09.2017 Трепча (Косовска Митровица)3½-2½
20Прва лига ЦС 2017317.09.2017 Владимирци (Владимирци)3-3
21Прва лига ЦС 2017217.09.2017 Рудар (Костолац)4½-1½
22Прва лига ЦС 2017116.09.2017 Шабачки ШК (Шабац)3-3
23Прва лига ЦС 20161118.09.2016 Водовод (Крагујевац)3-3
24Прва лига ЦС 20161017.09.2016 Уб (Уб)2½-3½
25Прва лига ЦС 2016916.09.2016 Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)3-3
26Прва лига ЦС 2016815.09.2016 ОШК Параћин (Параћин)2½-3½
27Прва лига ЦС 2016714.09.2016 Шабачки ШК (Шабац)3-3
28Прва лига ЦС 2016614.09.2016 Слога (Деспотовац)3-3
29Прва лига ЦС 2016513.09.2016 Прогрес (Пирот)4½-1½
30Прва лига ЦС 2016412.09.2016 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)3-3
31Прва лига ЦС 2016311.09.2016 Свитања (Ниш)3-3
32Прва лига ЦС 2016211.09.2016 Слога (Петровац)2-4
33Прва лига ЦС 2016110.09.2016 Глубочица (Лесковац)2½-3½
34Прва лига ЦС 20151113.09.2015 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)2½-3½
35Прва лига ЦС 20151012.09.2015 Младост (Лучани)3½-2½
36Прва лига ЦС 2015911.09.2015 Глубочица (Лесковац)4-2
37Прва лига ЦС 2015810.09.2015 Свитања (Ниш)4½-1½
38Прва лига ЦС 2015709.09.2015 Слога (Петровац)2½-3½
39Прва лига ЦС 2015609.09.2015 Прогрес (Пирот)3-3
40Прва лига ЦС 2015508.09.2015 Прико (Пријепоље)2½-3½
41Прва лига ЦС 2015407.09.2015 Аранђеловачки ШК (Аранђеловац)3½-2½
42Прва лига ЦС 2015306.09.2015 Уб (Уб)3-3
43Прва лига ЦС 2015206.09.2015 ВШК Свети Николај (Ваљево)2½-3½
44Прва лига ЦС 2015105.09.2015 ОШК Параћин (Параћин)1½-4½
45Прва лига Србије 20141109.09.2014 Ласта (Београд)2-4
46Прва лига Србије 20141008.09.2014 Црвена Звезда (Београд)3½-2½
47Прва лига Србије 2014907.09.2014 Водовод (Крагујевац)1-5
48Прва лига Србије 2014806.09.2014 Бачка (Пачир)3½-2½
49Прва лига Србије 2014705.09.2014 Словен (Рума)2½-3½
50Прва лига Србије 2014604.09.2014 Металац (Горњи Милановац)2-4
51Прва лига Србије 2014503.09.2014 Југовић (Каћ)2-4
52Прва лига Србије 2014402.09.2014 Јелица (Горачићи)2½-3½
53Прва лига Србије 2014301.09.2014 Спартак (Суботица)2½-3½
54Прва лига Србије 2014231.08.2014 Новосадски ШК (Нови Сад)3-3
55Прва лига Србије 2014130.08.2014 Итака (Београд)3-3
56Прва лига Србије 20131103.09.2013 Водовод (Крагујевац)1½-4½
57Прва лига Србије 20131002.09.2013 Новосадски ШК (Нови Сад)1-5
58Прва лига Србије 2013901.09.2013 Металац (Горњи Милановац)3-3
59Прва лига Србије 2013831.08.2013 Спартак (Суботица)3½-2½
60Прва лига Србије 2013730.08.2013 Југовић (Каћ)2½-3½
61Прва лига Србије 2013629.08.2013 Ниш (Ниш)4½-1½
62Прва лига Србије 2013528.08.2013 ВШК Свети Николај (Ваљево)3½-2½
63Прва лига Србије 2013427.08.2013 Делфин (Београд)5-1
64Прва лига Србије 2013326.08.2013 Ласта (Београд)1½-4½
65Прва лига Србије 2013225.08.2013 Раднички (Крагујевац)3-3
66Прва лига Србије 2013124.08.2013 Словен (Рума)2½-3½
67Куп Светозара Глигорића 2013726.05.2013 Новосадски ШК (Нови Сад)½-3½
68Куп Светозара Глигорића 2013625.05.2013 Бановци Дунав (Бановци Дунав)3-1
69Куп Светозара Глигорића 2013524.05.2013 Трепча (Косовска Митровица)3-1
70Куп Светозара Глигорића 2013423.05.2013 БАС (Београд)1½-2½
71Куп Светозара Глигорића 2013322.05.2013 Ласта (Београд)1½-2½
72Куп Светозара Глигорића 2013221.05.2013 Водовод (Крагујевац)2-2
73Куп Светозара Глигорића 2013120.05.2013 Лозница (Лозница)3-1
74Прва лига ЦС 20121107.10.2012 Слобода (Ужице)3½-2½
75Прва лига ЦС 20121006.10.2012 Уб (Уб)4½-1½
76Прва лига ЦС 2012905.10.2012 Пожега (Пожега)3½-2½
77Прва лига ЦС 2012804.10.2012 Челин Камен (Доња Студена)4½-1½
78Прва лига ЦС 2012703.10.2012 Владимирци (Владимирци)4½-1½
79Прва лига ЦС 2012603.10.2012 Шабачки ШК (Шабац)5½-½
80Прва лига ЦС 2012502.10.2012 Слога (Петровац)4½-1½
81Прва лига ЦС 2012401.10.2012 Слога (Краљево)3½-2½
82Прва лига ЦС 2012330.09.2012 Јелица (Горачићи)4-2
83Прва лига ЦС 2012230.09.2012 Прогрес (Пирот)4-2
84Прва лига ЦС 2012129.09.2012 ОШК Параћин (Параћин)1½-4½
85Куп Централне Србије 2012803.05.2012 Прогрес (Пирот)1½-2½
86Куп Централне Србије 2012702.05.2012 Челин Камен (Доња Студена)3-1
87Куп Централне Србије 2012602.05.2012 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)1½-2½
88Куп Централне Србије 2012501.05.2012 Борац (Чачак)1½-2½
89Куп Централне Србије 2012416.04.2012 Уб (Уб)2½-1½
90Куп Централне Србије 2012308.04.2012 Спартак (Љиг)2½-1½
91Куп Централне Србије 2012201.04.2012 Лозница (Лозница)2½-1½
92Куп Централне Србије 2012125.03.2012 Брњица (Брњица)4-0
93Куп Централне Србије 2010121.03.2010 Палилулац (Крагујевац)*-2½
94Прва лига ЦС 20091126.09.2009 Прогрес (Пирот)3-3
95Прва лига ЦС 20091025.09.2009 Слобода (Ужице)3-3
96Прва лига ЦС 2009924.09.2009 Јелица (Горачићи)3-3
97Прва лига ЦС 2009824.09.2009 Пожега (Пожега)3-3
98Прва лига ЦС 2009723.09.2009 МММ (Јагодина)3-3
99Прва лига ЦС 2009622.09.2009 Металац (Горњи Милановац)3-3
100Прва лига ЦС 2009522.09.2009 Водовод (Крагујевац)3-3
101Прва лига ЦС 2009421.09.2009 Браничево (Браничево)2½-3½
102Прва лига ЦС 2009320.09.2009 Слога (Петровац)3-3
103Прва лига ЦС 2009220.09.2009 Шабачки ШК (Шабац)3-3
104Прва лига ЦС 2009119.09.2009 Трепча (Косовска Митровица)3½-2½
105Куп Централне Србије 2009305.04.2009 Спартак (Љиг)2-2
106Куп Централне Србије 2009229.03.2009 Југопетрол Чивија (Шабац)4-0
107Куп Централне Србије 2009122.03.2009 Раднички 2 (Крагујевац)2-2
108Прва лига ЦС 20081127.09.2008 Трепча (Косовска Митровица)3½-2½
109Прва лига ЦС 20081026.09.2008 Слога (Петровац)2½-3½
110Прва лига ЦС 2008925.09.2008 Прогрес (Пирот)4½-1½
111Прва лига ЦС 2008824.09.2008 Пожаревачки ШК (Пожаревац)4-2
112Прва лига ЦС 2008724.09.2008 Металац (Горњи Милановац)2½-3½
113Прва лига ЦС 2008623.09.2008 Слобода (Ужице)3-3
114Прва лига ЦС 2008522.09.2008 Шабачки ШК (Шабац)4-2
115Прва лига ЦС 2008422.09.2008 Смедеревски ШК (Смедерево)4-2
116Прва лига ЦС 2008321.09.2008 МММ (Јагодина)4-2
117Прва лига ЦС 2008221.09.2008 Задругар (Божевац)4½-1½
118Прва лига ЦС 2008120.09.2008 Пожега (Пожега)4-2
119Куп Централне Србије 2008230.03.2008 Шабачки ШК (Шабац)1-3
120Куп Централне Србије 2008123.03.2008 Палилулац (Крагујевац)2½-1½
121Прва лига ЦС 20071121.10.2007 Пожаревачки ШК (Пожаревац)3-3
122Прва лига ЦС 20071020.10.2007 Задругар (Божевац)3-3
123Прва лига ЦС 2007919.10.2007 Прогрес (Пирот)3-3
124Прва лига ЦС 2007819.10.2007 Смедеревски ШК (Смедерево)2½-3½
125Прва лига ЦС 2007718.10.2007 Ниш (Ниш)1½-4½
126Прва лига ЦС 2007614.10.2007 Слога (Петровац)3-3
127Прва лига ЦС 2007507.10.2007 Слобода (Ужице)5-1
128Прва лига ЦС 2007430.09.2007 Металац (Горњи Милановац)2½-3½
129Прва лига ЦС 2007323.09.2007 Шабачки ШК (Шабац)2-4
130Прва лига ЦС 2007215.09.2007 ИНА Дизајн (Нови Пазар)3-3
131Прва лига ЦС 2007109.09.2007 Трепча (Косовска Митровица)4-2
132Куп Централне Србије 2007422.04.2007 Уб (Уб)2-2
133Куп Централне Србије 2007315.04.2007 Шабачки ШК (Шабац)2-2
134Куп Централне Србије 2007201.04.2007 Меламин (Шабац)2½-*
135Куп Централне Србије 2007125.03.2007 Водовод (Крагујевац)3-1
136Прва лига ЦС 20061129.10.2006 Спартак (Љиг)4½-1½
137Прва лига ЦС 20061028.10.2006 Слобода (Ужице)5-1
138Прва лига ЦС 2006927.10.2006 Металац (Горњи Милановац)2½-3½
139Прва лига ЦС 2006827.10.2006 Раднички (Крагујевац)2½-3½
140Прва лига ЦС 2006726.10.2006 Трепча (Косовска Митровица)3½-2½
141Прва лига ЦС 2006614.10.2006 ИНА Дизајн (Нови Пазар)5½-½
142Прва лига ЦС 2006507.10.2006 Задругар (Божевац)3½-2½
143Прва лига ЦС 2006430.09.2006 Смедеревски ШК (Смедерево)3½-2½
144Прва лига ЦС 2006323.09.2006 Пожаревачки ШК (Пожаревац)3½-2½
145Прва лига ЦС 2006216.09.2006 Ниш (Ниш)3½-2½
146Прва лига ЦС 2006109.09.2006 Слога (Петровац)1½-4½
147Куп Централне Србије 2006816.04.2006 Ниш (Ниш)1-3
148Куп Централне Србије 2006715.04.2006 Ниш (Ниш)2-2
149Куп Централне Србије 2006509.04.2006 Каблови (Јагодина)3-1
150Куп Централне Србије 2006402.04.2006 Раднички (Крагујевац)2-2
151Куп Централне Србије 2006326.03.2006 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4-0
152Куп Централне Србије 2006219.03.2006 Морава (Велика Плана)2½-1½
153Куп Централне Србије 2006112.03.2006 Меламин (Шабац)2½-1½
154Прва лига ЦС 20051102.10.2005 Борац (Чачак)3-3
155Прва лига ЦС 20051001.10.2005 ВШК Свети Николај (Ваљево)1½-4½
156Прва лига ЦС 2005930.09.2005 Јастребац (Блаце)3-3
157Прва лига ЦС 2005729.09.2005 Слога (Петровац)3-3
158Прва лига ЦС 2005628.09.2005 Рибница (Мионица)4-2
159Прва лига ЦС 2005528.09.2005 Трепча (Косовска Митровица)3-3
160Прва лига ЦС 2005427.09.2005 Задругар (Божевац)2-4
161Прва лига ЦС 2005326.09.2005 Слобода (Ужице)3-3
162Прва лига ЦС 2005226.09.2005 ИНА Дизајн (Нови Пазар)3½-2½
163Прва лига ЦС 2005125.09.2005 Металац (Горњи Милановац)3-3
164Прва лига СЦГ 200411??.??.2004 БШК Гамбит (Београд)2½-3½
165Прва лига СЦГ 200410??.??.2004 Академија Нова (Београд).-.
166Прва лига СЦГ 20049??.??.2004 Слобода (Ужице)2-4
167Прва лига СЦГ 20048??.??.2004 Радоња Бојовић (Никшић)3-3
168Прва лига СЦГ 20047??.??.2004 Партизан (Београд)2-4
169Прва лига СЦГ 20046??.??.2004 Електропривреда ЦГ (Никшић)1-5
170Прва лига СЦГ 20045??.??.2004 Раднички (Крагујевац)2-4
171Прва лига СЦГ 20044??.??.2004 ЖТП Београд (Београд)3-3
172Прва лига СЦГ 20043??.??.2004 Ниш (Ниш)2½-3½
173Прва лига СЦГ 20042??.??.2004 Будућност (Подгорица)2-4
174Прва лига СЦГ 20041??.??.2004 Новосадски ШК (Нови Сад)2-4
175Лига Србије 1950926.06.1950 Пролетер (Зрењанин)2½-5½
176Лига Србије 1950812.06.1950 Јединство (Земун)4-4
177Лига Србије 1950705.06.1950 Светозар Глигорић (Панчево)5-3
178Лига Србије 1950621.05.1950 Спартак (Суботица)3-5
179Лига Србије 1950514.05.1950 Бора Костић (Вршац)4-4
180Лига Србије 1950430.04.1950 Београд (Београд)3½-4½
181Лига Србије 1950323.04.1950 Славија (Београд)2-6
182Лига Србије 1950209.04.1950 Раднички (Крагујевац)2-6
183Лига Србије 1950102.04.1950 Борац (Чачак)2-6
184Лига ЦС 19491??.??.1949 Раднички (Крагујевац)4-4
185Лига Србије 1949517.07.1949 Славија (Београд)2-6
186Лига Србије 1949416.07.1949 Београд (Београд)6½-1½
187Лига Србије 1949315.07.1949 Борац (Чачак)4-4
188Лига Србије 1949214.07.1949 Никчевић (Светозарово)5-3
189Лига Србије 1949113.07.1949 Металац (Београд)2½-5½
190Лига Србије 1948527.07.1948 Металац (Београд)½-7½
191Лига Србије 1948426.07.1948 Борац (Чачак)2½-5½
192Лига Србије 1948325.07.1948 Јединство (Земун)2½-5½
193Лига Србије 1948224.07.1948 Напредак (Крушевац)3-5
194Лига Србије 1948123.07.1948 Црвена Звезда (Београд)1½-6½
195Лига ЦС квалификације 1948323.05.1948 Млади радник (Пожаревац)4½-3½
196Лига ЦС квалификације 1948216.05.1948 Слога (Петровац)8-0