Српски
Srpski
English
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва
-
Турнири
-
Претрага
-
Рејтинг
-
Репортаже
-
Једи једи
-
Линк
user:
pass:
МММ (Јагодина)
МММ (Јагодина)
#
Турнир
к
Датум
Противник
*
Скор
1
Прва лига ЦС 2009
11
26.09.2009
Слобода (Ужице)
1½-4½
2
Прва лига ЦС 2009
10
25.09.2009
Јелица (Горачићи)
1½-4½
3
Прва лига ЦС 2009
9
24.09.2009
Пожега (Пожега)
3-3
4
Прва лига ЦС 2009
8
24.09.2009
Металац (Горњи Милановац)
3-3
5
Прва лига ЦС 2009
7
23.09.2009
Јасеница (Смедеревска Паланка)
3-3
6
Прва лига ЦС 2009
6
22.09.2009
Водовод (Крагујевац)
2½-3½
7
Прва лига ЦС 2009
5
22.09.2009
Браничево (Браничево)
3-3
8
Прва лига ЦС 2009
4
21.09.2009
Слога (Петровац)
2-4
9
Прва лига ЦС 2009
3
20.09.2009
Шабачки ШК (Шабац)
4½-1½
10
Прва лига ЦС 2009
2
20.09.2009
Трепча (Косовска Митровица)
4½-1½
11
Прва лига ЦС 2009
1
19.09.2009
Прогрес (Пирот)
4-2
12
Куп Централне Србије 2009
1
22.03.2009
Бакар (Бор)
*-2½
13
Прва лига ЦС 2008
11
27.09.2008
Пожега (Пожега)
3-3
14
Прва лига ЦС 2008
10
26.09.2008
Трепча (Косовска Митровица)
2½-3½
15
Прва лига ЦС 2008
9
25.09.2008
Слога (Петровац)
3-3
16
Прва лига ЦС 2008
8
24.09.2008
Прогрес (Пирот)
4-2
17
Прва лига ЦС 2008
7
24.09.2008
Пожаревачки ШК (Пожаревац)
3-3
18
Прва лига ЦС 2008
6
23.09.2008
Металац (Горњи Милановац)
2-4
19
Прва лига ЦС 2008
5
22.09.2008
Слобода (Ужице)
3-3
20
Прва лига ЦС 2008
4
22.09.2008
Шабачки ШК (Шабац)
3½-2½
21
Прва лига ЦС 2008
3
21.09.2008
Јасеница (Смедеревска Паланка)
2-4
22
Прва лига ЦС 2008
2
21.09.2008
Смедеревски ШК (Смедерево)
2½-3½
23
Прва лига ЦС 2008
1
20.09.2008
Задругар (Божевац)
4-2
24
Куп Централне Србије 2008
2
30.03.2008
Параћин (Параћин)
*-2½
25
Куп Централне Србије 2008
1
23.03.2008
Задругар (Божевац)
2½-*
26
Друга лига ЦС - Исток 2007
11
21.10.2007
Јастребац (Блаце)
3½-2½
27
Друга лига ЦС - Исток 2007
10
20.10.2007
Челин камен (Доња Студена)
3-3
28
Друга лига ЦС - Исток 2007
9
19.10.2007
Зелени врх (Сврљиг)
4-2
29
Друга лига ЦС - Исток 2007
8
19.10.2007
ПТТ Телеком (Ниш)
3½-2½
30
Друга лига ЦС - Исток 2007
7
18.10.2007
Глубочица (Лесковац)
3-3
31
Друга лига ЦС - Исток 2007
6
14.10.2007
Топличанин (Прокупље)
3½-2½
32
Друга лига ЦС - Исток 2007
5
07.10.2007
Бор (Бор)
3½-2½
33
Друга лига ЦС - Исток 2007
4
30.09.2007
СФС Борац (Параћин)
4-2
34
Друга лига ЦС - Исток 2007
3
23.09.2007
Рудар (Костолац)
3½-2½
35
Друга лига ЦС - Исток 2007
2
16.09.2007
Браничево (Браничево)
3-3
36
Друга лига ЦС - Исток 2007
1
09.09.2007
Каблови (Јагодина)
3½-2½
37
Куп Централне Србије 2007
1
25.03.2007
Милошевац (Милошево)
*-2½
38
Друга лига ЦС - Исток 2006
11
29.10.2006
Челин камен (Доња Студена)
3-3
39
Друга лига ЦС - Исток 2006
10
28.10.2006
Прогрес (Пирот)
3-3
40
Друга лига ЦС - Исток 2006
9
27.10.2006
Јастребац (Блаце)
3-3
41
Друга лига ЦС - Исток 2006
8
27.10.2006
Топличанин (Прокупље)
3½-2½
42
Друга лига ЦС - Исток 2006
7
26.10.2006
Глубочица (Лесковац)
5-1
43
Друга лига ЦС - Исток 2006
6
14.10.2006
Локомотива Економист (Ниш)
4-2
44
Друга лига ЦС - Исток 2006
5
07.10.2006
Рудар (Костолац)
5½-½
45
Друга лига ЦС - Исток 2006
4
30.09.2006
Каблови (Јагодина)
4½-1½
46
Друга лига ЦС - Исток 2006
3
23.09.2006
ПТТ Телеком (Ниш)
2-4
47
Друга лига ЦС - Исток 2006
2
16.09.2006
Браничево (Браничево)
3-3
48
Друга лига ЦС - Исток 2006
1
09.09.2006
Бор (Бор)
5½-½
49
Куп Централне Србије 2006
1
12.03.2006
Хемичар (Неготин)
*-2½
50
Друга лига ЦС - Исток 2005
11
30.10.2005
Глубочица (Лесковац)
3-3
51
Друга лига ЦС - Исток 2005
10
29.10.2005
Топличанин (Прокупље)
3-3
52
Друга лига ЦС - Исток 2005
9
28.10.2005
Врање (Врање)
5-1
53
Друга лига ЦС - Исток 2005
8
28.10.2005
Прогрес (Пирот)
3-3
54
Друга лига ЦС - Исток 2005
7
27.10.2005
ПТТ Телеком (Ниш)
2-4
55
Друга лига ЦС - Исток 2005
6
16.10.2005
Локомотива (Ниш)
2-4
56
Друга лига ЦС - Исток 2005
5
09.10.2005
Браничево (Браничево)
1½-4½
57
Друга лига ЦС - Исток 2005
4
02.10.2005
Зелени врх (Сврљиг)
3-3
58
Друга лига ЦС - Исток 2005
3
25.09.2005
Каблови (Јагодина)
2-4
59
Друга лига ЦС - Исток 2005
2
18.09.2005
Бор (Бор)
3-3
60
Друга лига ЦС - Исток 2005
1
11.09.2005
Пожаревачки ШК (Пожаревац)
3-3