Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Словен (Рума)

Словен (Рума)

# Турнир к Датум Противник * Скор
1Прва лига Србије 20211116.09.2021 Водовод (Крагујевац)5½-½
2Прва лига Србије 20211015.09.2021 Политика (Београд)3½-2½
3Прва лига Србије 2021914.09.2021 Новосадски ШК (Нови Сад)4½-1½
4Прва лига Србије 2021813.09.2021 Јелица (Горачићи)1½-4½
5Прва лига Србије 2021712.09.2021 Владимирци (Владимирци)2½-3½
6Прва лига Србије 2021611.09.2021 Нафтагас (Елемир)3½-2½
7Прва лига Србије 2021511.09.2021 Итака (Београд)4½-1½
8Прва лига Србије 2021410.09.2021 Спартак (Суботица)3½-2½
9Прва лига Србије 2021309.09.2021 Младост (Лучани)3½-2½
10Прва лига Србије 2021208.09.2021 Југовић (Каћ)3½-2½
11Прва лига Србије 2021107.09.2021 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4-2
12Прва лига Србије 20181110.09.2018 Спартак (Суботица)4-2
13Прва лига Србије 20181009.09.2018 Ваљевски ШК 2005 (Ваљево)4½-1½
14Прва лига Србије 2018908.09.2018 Крајина (Крајишник)5-1
15Прва лига Србије 2018807.09.2018 Светозар Глигорић (Панчево)1½-4½
16Прва лига Србије 2018706.09.2018 Југовић (Каћ)1½-4½
17Прва лига Србије 2018605.09.2018 Новосадски ШК (Нови Сад)4½-1½
18Прва лига Србије 2018504.09.2018 Итака (Београд)1½-4½
19Прва лига Србије 2018403.09.2018 ВШК Свети Николај (Ваљево)3½-2½
20Прва лига Србије 2018302.09.2018 Јелица (Горачићи)3-3
21Прва лига Србије 2018201.09.2018 Слога (Краљево)3½-2½
22Прва лига Србије 2018131.08.2018 Металац (Горњи Милановац)4½-1½
23Прва лига Србије 20161102.10.2016 Металац (Горњи Милановац)3-3
24Прва лига Србије 20161001.10.2016 Итака (Београд)3-3
25Прва лига Србије 2016930.09.2016 Јелица (Горачићи)1½-4½
26Прва лига Србије 2016829.09.2016 Пожега (Пожега)3-3
27Прва лига Србије 2016728.09.2016 ВШК Свети Николај (Ваљево)1½-4½
28Прва лига Србије 2016627.09.2016 Новосадски ШК (Нови Сад)3-3
29Прва лига Србије 2016526.09.2016 Слога (Краљево)3-3
30Прва лига Србије 2016425.09.2016 Нафтагас (Елемир)4-2
31Прва лига Србије 2016324.09.2016 Светозар Глигорић (Панчево)3½-2½
32Прва лига Србије 2016223.09.2016 Спартак (Суботица)4-2
33Прва лига Србије 2016122.09.2016 Југовић (Каћ)2-4
34Прва лига Србије 20141109.09.2014 Јелица (Горачићи)3-3
35Прва лига Србије 20141008.09.2014 Новосадски ШК (Нови Сад)3-3
36Прва лига Србије 2014907.09.2014 Ласта (Београд)3½-2½
37Прва лига Србије 2014806.09.2014 Водовод (Крагујевац)2-4
38Прва лига Србије 2014705.09.2014 Јасеница (Смедеревска Паланка)3½-2½
39Прва лига Србије 2014604.09.2014 Југовић (Каћ)4½-1½
40Прва лига Србије 2014503.09.2014 Спартак (Суботица)3½-2½
41Прва лига Србије 2014402.09.2014 Итака (Београд)3½-2½
42Прва лига Србије 2014301.09.2014 Црвена Звезда (Београд)3½-2½
43Прва лига Србије 2014231.08.2014 Бачка (Пачир)2½-3½
44Прва лига Србије 2014130.08.2014 Металац (Горњи Милановац)3-3
45Прва лига Србије 20131103.09.2013 Ласта (Београд)3½-2½
46Прва лига Србије 20131002.09.2013 Раднички (Крагујевац)3½-2½
47Прва лига Србије 2013901.09.2013 Делфин (Београд)3-3
48Прва лига Србије 2013831.08.2013 Водовод (Крагујевац)1-5
49Прва лига Србије 2013730.08.2013 Новосадски ШК (Нови Сад)2-4
50Прва лига Србије 2013629.08.2013 Металац (Горњи Милановац)3½-2½
51Прва лига Србије 2013528.08.2013 Спартак (Суботица)3-3
52Прва лига Србије 2013427.08.2013 Југовић (Каћ)2½-3½
53Прва лига Србије 2013326.08.2013 Ниш (Ниш)3½-2½
54Прва лига Србије 2013225.08.2013 ВШК Свети Николај (Ваљево)4½-1½
55Прва лига Србије 2013124.08.2013 Јасеница (Смедеревска Паланка)3½-2½
56Друга лига - Војводина 20121121.10.2012 Партизан (Томашевац)5-1
57Друга лига - Војводина 20121020.10.2012 Младост (Нова Пазова)3-3
58Друга лига - Војводина 2012920.10.2012 Сомборски ШК (Сомбор)4-2
59Друга лига - Војводина 2012819.10.2012 Краљица (Петроварадин)5-1
60Друга лига - Војводина 2012718.10.2012 Бачка (Пачир)4½-1½
61Друга лига - Војводина 2012617.10.2012 Нафтагас (Елемир)5-1
62Друга лига - Војводина 2012517.10.2012 Срем (Сремска Митровица)4-2
63Друга лига - Војводина 2012416.10.2012 Раднички (Зрењанин)3-3
64Друга лига - Војводина 2012315.10.2012 Детелинара (Нови Сад)5½-½
65Друга лига - Војводина 2012215.10.2012 Светозар Глигорић (Панчево)3-3
66Друга лига - Војводина 2012114.10.2012 Стара Пазова (Стара Пазова)4½-1½
67Војвођанска лига - Срем 20101103.10.2010 Цемент (Беочин)4-4
68Војвођанска лига - Срем 20101026.09.2010 Сремац (Черевић)5½-2½
69Војвођанска лига - Срем 2010919.09.2010 ЛСК (Лаћарак)5½-2½
70Војвођанска лига - Срем 2010812.09.2010 Бановци Дунав (Бановци Дунав)5-3
71Војвођанска лига - Срем 2010705.09.2010 Цар Урош (Јазак)3½-4½
72Војвођанска лига - Срем 2010620.06.2010 Шимановци (Шимановци)5-3
73Војвођанска лига - Срем 2010513.06.2010 Сремац (Војка)6-2
74Војвођанска лига - Срем 2010406.06.2010 Стевица Пузић (Ириг)4-4
75Војвођанска лига - Срем 2010330.05.2010 Младост (Нова Пазова)4½-3½
76Војвођанска лига - Срем 2010223.05.2010 Стара Пазова 2 (Стара Пазова)4-4
77Војвођанска лига - Срем 2010116.05.2010 Хајдук (Бешка)4½-3½
78Војвођанска лига - Срем 20091104.10.2009 Цар Урош (Јазак)4-4
79Војвођанска лига - Срем 20091027.09.2009 Сремац (Черевић)5-3
80Војвођанска лига - Срем 2009920.09.2009 Цемент (Беочин)4½-3½
81Војвођанска лига - Срем 2009813.09.2009 Омладинац (Нови Бановци)4-4
82Војвођанска лига - Срем 2009706.09.2009 Стара Пазова 2 (Стара Пазова)5-3
83Војвођанска лига - Срем 2009621.06.2009 Бановци Дунав (Бановци Дунав)3½-4½
84Војвођанска лига - Срем 2009514.06.2009 Шимановци (Шимановци)6-2
85Војвођанска лига - Срем 2009407.06.2009 Јадран (Голубинци)6½-1½
86Војвођанска лига - Срем 2009331.05.2009 Хајдук (Бешка)5-3
87Војвођанска лига - Срем 2009224.05.2009 Стевица Пузић (Ириг)4½-3½
88Војвођанска лига - Срем 2009117.05.2009 ЛСК (Лаћарак)6-2
89Војвођанска лига - Срем 2008902.11.2008 Цемент (Беочин)4½-3½
90Војвођанска лига - Срем 2008826.10.2008 Хајдук (Бешка)6-2
91Војвођанска лига - Срем 2008719.10.2008 ЛСК (Лаћарак)6-2
92Војвођанска лига - Срем 2008612.10.2008 Јадран (Голубинци)5-3
93Војвођанска лига - Срем 2008505.10.2008 Раднички (Шид)6-2
94Војвођанска лига - Срем 2008428.09.2008 Шимановци (Шимановци)4½-3½
95Војвођанска лига - Срем 2008321.09.2008 Омладинац (Нови Бановци)2½-5½
96Војвођанска лига - Срем 2008214.09.2008 Стевица Пузић (Ириг)3-5
97Војвођанска лига - Срем 2008107.09.2008 Младост (Нова Пазова)3½-4½
98Куп Војводине 2008 - квалиф230.03.2008 Младост (Нова Пазова)1-3
99Војвођанска лига - Срем 2007928.10.2007 Омладинац (Нови Бановци)3-5
100Војвођанска лига - Срем 2007821.10.2007 Сремац (Черевић)6½-1½
101Војвођанска лига - Срем 2007714.10.2007 Шимановци (Шимановци)5½-2½
102Војвођанска лига - Срем 2007607.10.2007 Јадран (Голубинци)6-2
103Војвођанска лига - Срем 2007530.09.2007 Цар Урош (Јазак)3½-4½
104Војвођанска лига - Срем 2007423.09.2007 Младост (Нова Пазова)4-4
105Војвођанска лига - Срем 2007316.09.2007 Хајдук (Бешка)4-4
106Војвођанска лига - Срем 2007209.09.2007 ЛСК (Лаћарак)5-3
107Војвођанска лига - Срем 2007102.09.2007 Цемент (Беочин)5-3
108Војвођанска лига - Срем 20069??.??.2006 Јадран (Голубинци)3½-4½
109Војвођанска лига - Срем 20068??.??.2006 Цемент (Беочин)4-4
110Војвођанска лига - Срем 20067??.??.2006 Срем (Сремска Митровица)3-5
111Војвођанска лига - Срем 20066??.??.2006 Сремац (Војка)4½-3½
112Војвођанска лига - Срем 20065??.??.2006 Омладинац (Нови Бановци)3½-4½
113Војвођанска лига - Срем 20064??.??.2006 Инђија (Инђија)5½-2½
114Војвођанска лига - Срем 20063??.??.2006 Хајдук (Бешка)5-3
115Војвођанска лига - Срем 20062??.??.2006 ЛСК (Лаћарак)1½-6½
116Војвођанска лига - Срем 20061??.??.2006 Цар Урош (Јазак)4-4
117Куп Војводине 2006524.04.2006 Светозар Глигорић (Панчево)½-3½
118Куп Војводине 2006423.04.2006 Промоција (Нови Сад)3½-½
119Куп Војводине 2006322.04.2006 Југовић 2 (Каћ)½-3½
120Куп Војводине 2006222.04.2006 Сремац (Черевић)2-2
121Куп Војводине 2006121.04.2006 Југовић 1 (Каћ)1½-2½
122Куп Војводине 2006 - квалиф309.04.2006 Петар Драпшин (Турија)3-1
123Куп Војводине 2006 - квалиф202.04.2006 Шимановци 1 (Шимановци)2½-1½
124Квалитетна лига Војводине 2005909.10.2005 Стара Пазова (Стара Пазова)2-4
125Квалитетна лига Војводине 2005808.10.2005 Раднички (Зрењанин)2-4
126Квалитетна лига Војводине 2005707.10.2005 Јединство (Стара Пазова)2-4
127Квалитетна лига Војводине 2005606.10.2005 Бора Костић (Вршац)1½-4½
128Квалитетна лига Војводине 2005506.10.2005 Југовић (Каћ)½-5½
129Квалитетна лига Војводине 2005405.10.2005 ПАШК (Панчево)1½-4½
130Квалитетна лига Војводине 2005304.10.2005 Промоција (Нови Сад)3-3
131Квалитетна лига Војводине 2005204.10.2005 Светозар Глигорић (Панчево)1-5
132Квалитетна лига Војводине 2005103.10.2005 Сомборски ШК (Сомбор)1-5