Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Borac (Čačak)

Borac (Čačak)

# Turnir k Datum Protivnik * Skor
1Prva liga CS 20201117.10.2020 Rudar (Kostolac)2½-3½
2Prva liga CS 20201016.10.2020 Krušik (Valjevo)2½-3½
3Prva liga CS 2020915.10.2020 Aranđelovački ŠK (Aranđelovac)3-3
4Prva liga CS 2020815.10.2020 Valjevski ŠK 2005 (Valjevo)2-4
5Prva liga CS 2020714.10.2020 Radnik (Surdulica)3½-2½
6Prva liga CS 2020613.10.2020 Vodovod (Kragujevac)2-4
7Prva liga CS 2020513.10.2020 OŠK Paraćin (Paraćin)3½-2½
8Prva liga CS 2020412.10.2020 Požega (Požega)2-4
9Prva liga CS 2020312.10.2020 VŠK sveti Nikolaj (Valjevo)4½-1½
10Prva liga CS 2020211.10.2020 Sloga (Kraljevo)2-4
11Prva liga CS 2020110.10.2020 Metalac (Gornji Milanovac)2-4
12Prva liga CS 20181122.09.2018 Požega (Požega)1½-4½
13Prva liga CS 20181021.09.2018 Vladimirci (Vladimirci)1-5
14Prva liga CS 2018920.09.2018 Šabački ŠK (Šabac)3-3
15Prva liga CS 2018819.09.2018 Krušik (Valjevo)4-2
16Prva liga CS 2018718.09.2018 Sloga (Petrovac)2-4
17Prva liga CS 2018618.09.2018 Vodovod (Kragujevac)2-4
18Prva liga CS 2018517.09.2018 Jasenica (Smederevska Palanka)2½-3½
19Prva liga CS 2018416.09.2018 Trepča (Kosovska Mitrovica)4½-1½
20Prva liga CS 2018315.09.2018 OŠK Paraćin (Paraćin)3½-2½
21Prva liga CS 2018215.09.2018 Mladost (Lučani)2-4
22Prva liga CS 2018114.09.2018 Progres (Pirot)2½-3½
23Kup Centralne Srbije 2016724.04.2016 Prota Stevan Popović (Čumić)3-1
24Kup Centralne Srbije 2016623.04.2016 Vladimirci (Vladimirci)1½-2½
25Kup Centralne Srbije 2016523.04.2016 Valjevski ŠK 2005 (Valjevo)2-2
26Kup Centralne Srbije 2016422.04.2016 OŠK Paraćin (Paraćin)2½-1½
27Kup Centralne Srbije 2016321.04.2016 Zeleni vrh (Svrljig)3-1
28Kup Centralne Srbije 2016221.04.2016 Morava (Velika Plana)3½-½
29Kup Centralne Srbije 2016120.04.2016 Gornja Jablanica (Medveđa)3½-½
30Kup Svetozara Gligorića 2015722.05.2015 Omladinac (Novi Banovci)1-3
31Kup Svetozara Gligorića 2015621.05.2015 Metalac (Gornji Milanovac)0-4
32Kup Svetozara Gligorića 2015520.05.2015 Stara Pazova (Stara Pazova)2-2
33Kup Svetozara Gligorića 2015419.05.2015 Sloga (Kraljevo)1-3
34Kup Svetozara Gligorića 2015318.05.2015 Trepča (Kosovska Mitrovica)1½-2½
35Kup Svetozara Gligorića 2015217.05.2015 Srbobran (Srbobran)3-1
36Kup Svetozara Gligorića 2015116.05.2015 Radnički (Kragujevac)0-4
37Druga liga CS - Zapad 2014628.09.2014 Vladimirci (Vladimirci)5½-2½
38Druga liga CS - Zapad 2014527.09.2014 Loznica (Loznica)4½-3½
39Druga liga CS - Zapad 2014427.09.2014 Priko (Prijepolje)3½-4½
40Druga liga CS - Zapad 2014326.09.2014 Župa (Aleksandrovac)3½-4½
41Druga liga CS - Zapad 2014226.09.2014 Zlatar (Nova Varoš)4-4
42Druga liga CS - Zapad 2014125.09.2014 Šabački ŠK 1 (Šabac)3½-4½
43Druga liga CS - Zapad 2013613.10.2013 Mladost (Lučani)4-4
44Druga liga CS - Zapad plejof 2013113.10.2013 Sloboda (Užice)4-4
45Druga liga CS - Zapad 2013512.10.2013 Valjevski ŠK 2005 (Valjevo)4-4
46Druga liga CS - Zapad 2013412.10.2013 Sloboda (Užice)4½-3½
47Druga liga CS - Zapad 2013311.10.2013 Loznica (Loznica)4½-3½
48Druga liga CS - Zapad 2013211.10.2013 Župa (Aleksandrovac)7-1
49Druga liga CS - Zapad 2013110.10.2013 Šabački ŠK 2 (Šabac)3½-4½
50Kup Centralne Srbije 2013828.04.2013 Hemičar (Negotin)3-1
51Kup Centralne Srbije 2013727.04.2013 Bajina Bašta (Bajina Bašta)3-1
52Kup Centralne Srbije 2013627.04.2013 OŠK Paraćin (Paraćin)1½-2½
53Kup Centralne Srbije 2013526.04.2013 Bakar (Bor)2½-1½
54Kup Centralne Srbije 2013414.04.2013 Zlatar (Nova Varoš)½-3½
55Kup Centralne Srbije 2013307.04.2013 Priko (Prijepolje)2-2
56Kup Centralne Srbije 2013231.03.2013 Sloboda (Užice)3-1
57Kup Centralne Srbije 2013124.03.2013 Kruševac (Kruševac)3-1
58Druga liga CS - Zapad 2012630.09.2012 Priko (Prijepolje)3-5
59Druga liga CS - Zapad 2012523.09.2012 Palilulac (Kragujevac)4½-3½
60Druga liga CS - Zapad 2012416.09.2012 Mladost (Lučani)4-4
61Druga liga CS - Zapad 2012315.09.2012 Valjevski ŠK 2005 (Valjevo)5½-2½
62Druga liga CS - Zapad 2012215.09.2012 Ribnica (Mionica)2-6
63Druga liga CS - Zapad 2012114.09.2012 Loznica (Loznica)6-2
64Kup Centralne Srbije 2012803.05.2012 Sloboda (Užice)2-2
65Kup Centralne Srbije 2012702.05.2012 Valjevski ŠK 2005 (Valjevo)2-2
66Kup Centralne Srbije 2012602.05.2012 Čelin kamen (Donja Studena)3-1
67Kup Centralne Srbije 2012501.05.2012 Jasenica (Smederevska Palanka)2½-1½
68Kup Centralne Srbije 2012416.04.2012 Požega (Požega)2½-1½
69Kup Centralne Srbije 2012308.04.2012 Užice (Užice)3-1
70Kup Centralne Srbije 2012201.04.2012 Metalac 2 (Gornji Milanovac)3½-½
71Kup Centralne Srbije 2012125.03.2012 Goč (Vrnjačka Banja)4-0
72Druga liga CS - Zapad 20111116.10.2011 Bajina Bašta (Bajina Bašta)4-3
73Druga liga CS - Zapad 20111015.10.2011 Vladimirci (Vladimirci)3½-3½
74Druga liga CS - Zapad 2011915.10.2011 Valjevski ŠK 2005 (Valjevo)4½-2½
75Druga liga CS - Zapad 2011814.10.2011 Prva petoletka (Trstenik)5-2
76Druga liga CS - Zapad 2011714.10.2011 Morava (Velika Plana)4-3
77Druga liga CS - Zapad 2011613.10.2011 Palilulac (Kragujevac)3-4
78Druga liga CS - Zapad 2011509.10.2011 Užice (Užice)6-1
79Druga liga CS - Zapad 2011402.10.2011 Priko (Prijepolje)2½-4½
80Druga liga CS - Zapad 2011325.09.2011 Trepča (Kosovska Mitrovica)3½-3½
81Druga liga CS - Zapad 2011218.09.2011 FAP (Priboj)4½-2½
82Druga liga CS - Zapad 2011111.09.2011 Zlatar (Nova Varoš)4½-2½
83Druga liga CS - Zapad 20101117.10.2010 Sloga (Lipnički Šor)3-3
84Druga liga CS - Zapad 20101016.10.2010 Bajina Bašta (Bajina Bašta)3-3
85Druga liga CS - Zapad 2010916.10.2010 Ribnica (Mionica)1½-4½
86Druga liga CS - Zapad 2010815.10.2010 Valjevski ŠK 2005 (Valjevo)2-4
87Druga liga CS - Zapad 2010715.10.2010 Vladimirci (Vladimirci)2-4
88Druga liga CS - Zapad 2010614.10.2010 Morava (Velika Plana)2½-3½
89Druga liga CS - Zapad 2010510.10.2010 FAP (Priboj)2-4
90Druga liga CS - Zapad 2010402.10.2010 INA dizajn (Novi Pazar)4-2
91Druga liga CS - Zapad 2010326.09.2010 Priko (Prijepolje)4½-1½
92Druga liga CS - Zapad 2010219.09.2010 Zlatar (Nova Varoš)1½-4½
93Druga liga CS - Zapad 2010112.09.2010 Užice (Užice)2½-3½
94Kup Centralne Srbije 2010228.03.2010 Sloboda (Užice)2-2
95Kup Centralne Srbije 2010121.03.2010 Zlatar (Nova Varoš)2½-*
96Liga CS - Zapad 20091118.10.2009 Ražanj (Ražanj)3-3
97Liga CS - Zapad 20091017.10.2009 Goč (Vrnjačka Banja)3-3
98Liga CS - Zapad 2009917.10.2009 Prva petoletka (Trstenik)3½-2½
99Liga CS - Zapad 2009816.10.2009 Kruševac (Kruševac)3½-2½
100Liga CS - Zapad 2009716.10.2009 Župa (Aleksandrovac)1½-4½
101Liga CS - Zapad 2009615.10.2009 Železničar (Kraljevo)5-1
102Liga CS - Zapad 2009504.10.2009 Tutin (Tutin)3½-2½
103Liga CS - Zapad 2009427.09.2009 Hazbo Hadžić (Novi Pazar)3½-2½
104Liga CS - Zapad 2009320.09.2009 Mladost (Lučani)4½-1½
105Liga CS - Zapad 2009213.09.2009 Javor (Ivanjica)3-3
106Liga CS - Zapad 2009106.09.2009 Mladost (Sjenica)3½-2½
107Kup Centralne Srbije 2009122.03.2009 Bajina Bašta (Bajina Bašta)1½-2½
108Liga CS - Zapad 20083??.??.2008 Tutin (Tutin)4½-1½
109Liga CS - Zapad 20081126.10.2008 Prva petoletka (Trstenik)3-3
110Liga CS - Zapad 20081025.10.2008 Župa (Aleksandrovac)2½-3½
111Liga CS - Zapad 2008925.10.2008 Temnić (Varvarin)3½-2½
112Liga CS - Zapad 2008824.10.2008 Železničar (Kraljevo)3-3
113Liga CS - Zapad 2008724.10.2008 Kruševac (Kruševac)2-4
114Liga CS - Zapad 2008623.10.2008 Goč (Vrnjačka Banja)3½-2½
115Liga CS - Zapad 2008512.10.2008 Mladost (Sjenica)2-4
116Liga CS - Zapad 2008405.10.2008 Hazbo Hadžić (Novi Pazar)1½-4½
117Liga CS - Zapad 2008221.09.2008 Međurečje (Međurečje)2-4
118Liga CS - Zapad 2008114.09.2008 Zlatibor (Čejetina)3½-2½
119Druga liga CS - Zapad 20071121.10.2007 Priko (Prijepolje)2½-3½
120Druga liga CS - Zapad 20071020.10.2007 Užice (Užice)1½-4½
121Druga liga CS - Zapad 2007919.10.2007 Kruševac (Kruševac)2½-3½
122Druga liga CS - Zapad 2007819.10.2007 Požega (Požega)½-5½
123Druga liga CS - Zapad 2007718.10.2007 Zlatar (Nova Varoš)3½-2½
124Druga liga CS - Zapad 2007613.10.2007 FAP (Priboj)2-4
125Druga liga CS - Zapad 2007507.10.2007 Ribnica (Mionica)1-5
126Druga liga CS - Zapad 2007430.09.2007 Spartak (Ljig)3-3
127Druga liga CS - Zapad 2007323.09.2007 Ub (Ub)0-6
128Druga liga CS - Zapad 2007216.09.2007 Sloga (Lipnički Šor)1-5
129Druga liga CS - Zapad 2007109.09.2007 Morava (Velika Plana)1½-4½
130Kup Centralne Srbije 2007201.04.2007 Prva petoletka (Trstenik)1½-2½
131Kup Centralne Srbije 2007125.03.2007 Temnić (Varvarin)3-1
132Kup Centralne Srbije 2006112.03.2006 Metalac (Gornji Milanovac)*-2½
133Prva liga CS 20051102.10.2005 Jasenica (Smederevska Palanka)3-3
134Prva liga CS 20051001.10.2005 Sloga (Petrovac)3-3
135Prva liga CS 2005930.09.2005 Ribnica (Mionica)6-0
136Prva liga CS 2005830.09.2005 Trepča (Kosovska Mitrovica)4½-1½
137Prva liga CS 2005729.09.2005 Zadrugar (Boževac)3-3
138Prva liga CS 2005628.09.2005 Sloboda (Užice)5½-½
139Prva liga CS 2005528.09.2005 INA dizajn (Novi Pazar)4½-1½
140Prva liga CS 2005427.09.2005 Metalac (Gornji Milanovac)3½-2½
141Prva liga CS 2005226.09.2005 VŠK sveti Nikolaj (Valjevo)2½-3½
142Prva liga CS 2005125.09.2005 Jastrebac (Blace)5½-½
143Prva liga Jugoslavije 199911??.??.1999 Barajevo (Barajevo)1-5
144Prva liga Jugoslavije 199910??.??.1999 Srbobran (Srbobran)1-5
145Prva liga Jugoslavije 19999??.??.1999 Cement (Beočin)1-5
146Prva liga Jugoslavije 19998??.??.1999 Beko (Beograd)1½-4½
147Prva liga Jugoslavije 19997??.??.1999 Budućnost (Podgorica)½-5½
148Prva liga Jugoslavije 19996??.??.1999 Jedinstvo (Stara Pazova)2-4
149Prva liga Jugoslavije 19995??.??.1999 Partizan (Beograd)0-6
150Prva liga Jugoslavije 19994??.??.1999 JAT (Beograd)1-5
151Prva liga Jugoslavije 19993??.??.1999 Radonja Bojović (Nikšić)½-5½
152Prva liga Jugoslavije 19992??.??.1999 MPS Progres (Smederevska Palanka)1-5
153Prva liga Jugoslavije 19991??.??.1999 Agrouniverzal (Zemun)½-5½
154Prva liga Jugoslavije 199811??.??.1998 Jedinstvo (Stara Pazova)3-3
155Prva liga Jugoslavije 199810??.??.1998 Srbobran (Srbobran)4-2
156Prva liga Jugoslavije 19989??.??.1998 MPS Progres (Smederevska Palanka)4-2
157Prva liga Jugoslavije 19988??.??.1998 Beko (Beograd)3½-2½
158Prva liga Jugoslavije 19987??.??.1998 Partizan (Beograd)4½-1½
159Prva liga Jugoslavije 19986??.??.1998 Cement (Beočin)3-3
160Prva liga Jugoslavije 19985??.??.1998 Radonja Bojović (Nikšić)3-3
161Prva liga Jugoslavije 19984??.??.1998 Budućnost (Podgorica)3-3
162Prva liga Jugoslavije 19983??.??.1998 Šahmatik (Beograd)4½-1½
163Prva liga Jugoslavije 19982??.??.1998 Agrouniverzal (Zemun)3-3
164Prva liga Jugoslavije 19981??.??.1998 Niš (Niš)3½-2½
165Prva liga Jugoslavije plejof 1998406.09.1998 Radonja Bojović (Nikšić)3-3
166Prva liga Jugoslavije plejof 1998305.09.1998 Radonja Bojović (Nikšić)4-2
167Prva liga Jugoslavije plejof 1998204.09.1998 Budućnost (Podgorica)2-4
168Prva liga Jugoslavije plejof 1998103.09.1998 Budućnost (Podgorica)2-4
169Prva liga Jugoslavije 199711??.??.1997 Budućnost (Podgorica)2½-3½
170Prva liga Jugoslavije 199710??.??.1997 Niš (Niš)3½-2½
171Prva liga Jugoslavije 19979??.??.1997 Beograd (Beograd)3½-2½
172Prva liga Jugoslavije 19978??.??.1997 MPS Progres (Smederevska Palanka)2½-3½
173Prva liga Jugoslavije 19977??.??.1997 Radonja Bojović (Nikšić)3½-2½
174Prva liga Jugoslavije 19976??.??.1997 Šahmatik (Beograd)2½-3½
175Prva liga Jugoslavije 19975??.??.1997 Agrouniverzal (Zemun)3-3
176Prva liga Jugoslavije 19974??.??.1997 Požarevački ŠK (Požarevac)3½-2½
177Prva liga Jugoslavije 19973??.??.1997 Jedinstvo (Stara Pazova)3½-2½
178Prva liga Jugoslavije 19972??.??.1997 Beko (Beograd)4-2
179Prva liga Jugoslavije 19971??.??.1997 Partizan (Beograd)3-3
180Prva liga Jugoslavije 199611??.??.1996 Beograd (Beograd)5½-2½
181Prva liga Jugoslavije 199610??.??.1996 Budućnost (Podgorica)5½-2½
182Prva liga Jugoslavije 19969??.??.1996 Radonja Bojović (Nikšić)3½-4½
183Prva liga Jugoslavije 19968??.??.1996 Partizan (Beograd)3-5
184Prva liga Jugoslavije 19967??.??.1996 MPS Progres (Smederevska Palanka)4½-3½
185Prva liga Jugoslavije 19966??.??.1996 Šahmatik (Beograd)3½-4½
186Prva liga Jugoslavije 19964??.??.1996 Jedinstvo (Stara Pazova)5-3
187Prva liga Jugoslavije 19963??.??.1996 Agrouniverzal (Zemun)3½-4½
188Prva liga Jugoslavije 19962??.??.1996 Vrbas (Vrbas)6-2
189Prva liga Jugoslavije 19961??.??.1996 Požarevački ŠK (Požarevac)5-3
190Prva liga Jugoslavije plejof 1996217.11.1996 Šahmatik (Beograd)3½-4½
191Prva liga Jugoslavije plejof 1996116.11.1996 Jedinstvo (Stara Pazova)3½-4½
192Prva liga Srbije 1966713.11.1966 Mladost (Zemun)3-7
193Prva liga Srbije 1966606.11.1966 Grafičar (Beograd)5½-4½
194Prva liga Srbije 1966530.10.1966 Niš (Niš)4½-5½
195Prva liga Srbije 1966423.10.1966 Beograd (Beograd)5-5
196Prva liga Srbije 1966316.10.1966 Sloboda (Užice)3½-6½
197Prva liga Srbije 1966209.10.1966 Slavija (Beograd)3½-6½
198Prva liga Srbije 1966102.10.1966 Radnički (Kragujevac)4½-5½
199Prva liga Srbije 1962104.11.1962 Jasenica (Smederevska Palanka)4½-5½
200Prva liga Jugoslavije Istok 1962322.01.1962 Poštar (Zagreb)4½-5½
201Prva liga Jugoslavije Istok 1962221.01.1962 Budućnost (Podgorica)4½-5½
202Prva liga Jugoslavije Istok 1962120.01.1962 Metalski zavod Tito (Skopje)4½-5½
203Prva liga Srbije 1961312.11.1961 Crvena zvezda (Beograd)6-4
204Prva liga Srbije 1961205.11.1961 Mladost (Zemun)5-5
205Prva liga Srbije 1961129.10.1961 Grafičar (Beograd)6½-2½
206Prva liga Srbije 1959209.10.1960 Slavija (Beograd)2½-7½
207Prva liga Srbije 1959102.10.1960 Metalac (Beograd)5-4
208Prva liga Srbije 1959325.10.1959 Partizan (Beograd)*-10
209Prva liga Srbije 1959218.10.1959 Jedinstvo (Zemun)6-4
210Prva liga Srbije 1959111.10.1959 Mladost (Zemun)7½-2½
211Liga Srbije 1956321.10.1956 Novosadski ŠK (Novi Sad)2½-7½
212Liga Srbije 1956220.10.1956 Sloga (Kraljevo)5-5
213Liga Srbije 1956119.10.1956 Spartak (Subotica)4½-5½
214Druga liga Jugoslavije 1955728.11.1955 Čajavec (Banja Luka)5-3
215Druga liga Jugoslavije 1955627.11.1955 Budućnost (Podgorica)5-3
216Druga liga Jugoslavije 1955527.11.1955 Student (Skopje)4½-3½
217Druga liga Jugoslavije 1955426.11.1955 Sarajevski ŠK (Sarajevo)4-4
218Druga liga Jugoslavije 1955325.11.1955 PTT Zagreb (Zagreb)3-5
219Druga liga Jugoslavije 1955224.11.1955 Ljubljanski ŠK (Ljubljana)2½-5½
220Druga liga Jugoslavije 1955124.11.1955 ŽŠK Maribor (Maribor)2½-5½
221Liga Srbije 1954331.05.1954 Spartak (Subotica)3½-4½
222Liga Srbije 1954230.05.1954 Svetozar Gligorić (Pančevo)4-4
223Druga liga Jugoslavije Istok 1951524.12.1951 Svetozar Gligorić (Pančevo)4-4
224Druga liga Jugoslavije Istok 1951423.12.1951 Olimpija (Ljubljana)4½-3½
225Druga liga Jugoslavije Istok 1951322.12.1951 Student (Skopje)5½-2½
226Druga liga Jugoslavije Istok 1951221.12.1951 Radnički (Kragujevac)3-5
227Druga liga Jugoslavije Istok 1951120.12.1951 Cetinje (Cetinje)6½-1½
228Prva liga Jugoslavije 1950717.11.1950 Novosadski ŠK (Novi Sad)4½-3½
229Prva liga Jugoslavije 1950616.11.1950 PTT Zagreb (Zagreb)5-3
230Prva liga Jugoslavije 1950515.11.1950 Partizan (Beograd)3-5
231Prva liga Jugoslavije 1950415.11.1950 Crvena zvezda (Beograd)½-7½
232Prva liga Jugoslavije 1950314.11.1950 Ljubljanski ŠK (Ljubljana)3-5
233Prva liga Jugoslavije 1950213.11.1950 Mladost (Zagreb)1½-6½
234Prva liga Jugoslavije 1950113.11.1950 Metalac (Beograd)4½-3½
235Druga liga Jugoslavije 1950922.07.1950 Olimpija (Ljubljana)4-4
236Druga liga Jugoslavije 1950820.07.1950 Sarajevski ŠK (Sarajevo)4½-3½
237Druga liga Jugoslavije 1950719.07.1950 Kumanovo (Kumanovo)5-3
238Druga liga Jugoslavije 1950618.07.1950 Osijek (Osijek)4½-3½
239Druga liga Jugoslavije 1950517.07.1950 Radnički (Kragujevac)4½-3½
240Druga liga Jugoslavije 1950415.07.1950 Polet (Maribor)6½-1½
241Druga liga Jugoslavije 1950314.07.1950 Budućnost (Podgorica)5-3
242Druga liga Jugoslavije 1950213.07.1950 Jugoslovenska armija (JA)5½-2½
243Druga liga Jugoslavije 1950112.07.1950 Metalac (Beograd)4-4
244Liga Srbije 1950926.06.1950 Jedinstvo (Zemun)2½-5½
245Liga Srbije 1950812.06.1950 Spartak (Subotica)6-2
246Liga Srbije 1950705.06.1950 Beograd (Beograd)4-4
247Liga Srbije 1950621.05.1950 Radnički (Kragujevac)5-3
248Liga Srbije 1950514.05.1950 Proleter (Zrenjanin)4½-3½
249Liga Srbije 1950430.04.1950 Svetozar Gligorić (Pančevo)5½-2½
250Liga Srbije 1950323.04.1950 Bora Kostić (Vršac)6-2
251Liga Srbije 1950209.04.1950 Slavija (Beograd)5-3
252Liga Srbije 1950102.04.1950 Jasenica (Smederevska Palanka)6-2
253Liga CS 19491??.??.1949 Rankovićevo (Rankovićevo)4-4
254Liga Srbije 1949517.07.1949 Metalac (Beograd)2½-5½
255Liga Srbije 1949416.07.1949 Slavija (Beograd)7-1
256Liga Srbije 1949315.07.1949 Jasenica (Smederevska Palanka)4-4
257Liga Srbije 1949115.07.1949 Nikčević (Svetozarovo)6-2
258Liga Srbije 1949214.07.1949 Beograd (Beograd)5½-2½
259Liga Srbije 1948527.07.1948 Napredak (Kruševac)6½-1½
260Liga Srbije 1948426.07.1948 Jasenica (Smederevska Palanka)5½-2½
261Liga Srbije 1948325.07.1948 Crvena zvezda (Beograd)2½-5½
262Liga Srbije 1948224.07.1948 Jedinstvo (Zemun)6-2
263Liga Srbije 1948123.07.1948 Metalac (Beograd)2½-5½
264Liga CS kvalifikacije 1948323.05.1948 Radnički (Kragujevac)4½-3½
265Liga CS kvalifikacije 1948216.05.1948 Lokomotiva (Kraljevo)4-4
266Liga CS kvalifikacije 1948109.05.1948 Farbin (Požega)5-3
267Baraž za Prvu ligu Jugoslavije 1947131.08.1947 PTT Zagreb (Zagreb)2½-5½