Српски
Srpski
English
VEČITI ŠAH
Prva
-
Turniri
-
Pretraga
-
Rejting
-
Reportaže
-
Jedi jedi
-
Link
user:
pass:
Jedinstvo (Bijelo Polje)
Jedinstvo (Bijelo Polje)
#
Turnir
k
Datum
Protivnik
*
Skor
1
Premijer liga Crne Gore 2018
9
15.08.2018
Budućnost (Podgorica)
1½-4½
2
Premijer liga Crne Gore 2018
8
14.08.2018
Elektroprivreda CG (Nikšić)
1-5
3
Premijer liga Crne Gore 2018
7
13.08.2018
Rokada (Bijelo Polje)
1½-4½
4
Premijer liga Crne Gore 2018
6
12.08.2018
Mladost (Nikšić)
4-2
5
Premijer liga Crne Gore 2018
5
11.08.2018
Kotor (Kotor)
2-4
6
Premijer liga Crne Gore 2018
4
10.08.2018
Crnogorac (Cetinje)
1½-4½
7
Premijer liga Crne Gore 2018
3
09.08.2018
Omladinac (Podgorica)
2½-3½
8
Premijer liga Crne Gore 2018
2
08.08.2018
Rudar (Pljevlja)
2½-3½
9
Premijer liga Crne Gore 2018
1
07.08.2018
Mimoza (Tivat)
2½-3½
10
Kup Crne Gore 2017
3
09.04.2017
Elektroprivreda CG (Nikšić)
½-3½
11
Kup Crne Gore 2017
2
02.04.2017
Trebjesa (Nikšić)
2½-*
12
Kup Crne Gore 2016
2
17.04.2016
Elektroprivreda CG (Nikšić)
0-4
13
Kup Crne Gore 2016
1
10.04.2016
Kotor (Kotor)
2½-1½
14
Prva liga Crne Gore 2015
8
17.10.2015
Zeta (Golubovci)
2-4
15
Prva liga Crne Gore 2015
7
16.10.2015
Rokada (Bijelo Polje)
3-3
16
Prva liga Crne Gore 2015
6
20.09.2015
Mornar Korali (Bar)
3-3
17
Prva liga Crne Gore 2015
5
19.09.2015
Cetinje (Cetinje)
2½-3½
18
Prva liga Crne Gore 2015
4
18.09.2015
Herceg Novi (Herceg Novi)
2½-3½
19
Prva liga Crne Gore 2015
3
06.09.2015
Omladinac (Podgorica)
3½-2½
20
Prva liga Crne Gore 2015
2
05.09.2015
Dijagonale (Podgorica)
5½-½
21
Prva liga Crne Gore 2015
1
04.09.2015
7 Oktobar (Podgorica)
5-1
22
Druga liga Crne Gore 2014
11
19.10.2014
Šahmatik (Budva)
4-2
23
Druga liga Crne Gore 2014
10
18.10.2014
Brskovo (Mojkovac)
5½-½
24
Druga liga Crne Gore 2014
9
18.10.2014
Ibar (Rožaje)
6-0
25
Druga liga Crne Gore 2014
8
21.09.2014
Berane (Berane)
2½-3½
26
Druga liga Crne Gore 2014
7
20.09.2014
Jezero (Plav)
5½-½
27
Druga liga Crne Gore 2014
6
20.09.2014
Rokada (Bijelo Polje)
4-2
28
Druga liga Crne Gore 2014
5
19.09.2014
Gambit (Berane)
3-3
29
Druga liga Crne Gore 2014
4
07.09.2014
Vidovdan (Andrijevica)
5-1
30
Druga liga Crne Gore 2014
3
06.09.2014
Trebjesa (Nikšić)
.-.
31
Druga liga Crne Gore 2014
2
06.09.2014
Komovi (Andrijevica)
4-2
32
Kup Crne Gore 2014
1
06.04.2014
Rudar (Pljevlja)
1½-2½
33
Druga liga Crne Gore 2013
9
13.10.2013
Vidovdan (Andrijevica)
3-3
34
Druga liga Crne Gore 2013
8
12.10.2013
Brskovo (Mojkovac)
3-3
35
Druga liga Crne Gore 2013
7
12.10.2013
Šahmatik (Budva)
3½-2½
36
Druga liga Crne Gore 2013
6
11.10.2013
Gambit (Berane)
2½-3½
37
Druga liga Crne Gore 2013
5
22.09.2013
Berane (Berane)
6-0
38
Druga liga Crne Gore 2013
4
22.09.2013
Crnogorac (Cetinje)
2-4
39
Druga liga Crne Gore 2013
3
21.09.2013
Jezero (Plav)
6-0
40
Druga liga Crne Gore 2013
2
21.09.2013
Ibar (Rožaje)
4-2
41
Druga liga Crne Gore 2013
1
20.09.2013
Komovi (Andrijevica)
6-0
42
Prva liga Crne Gore 2012
9
07.10.2012
Bijela (Bijela)
1½-4½
43
Prva liga Crne Gore 2012
8
06.10.2012
Danilovgrad (Danilovgrad)
2½-3½
44
Prva liga Crne Gore 2012
7
05.10.2012
Mladost (Nikšić)
2-4
45
Prva liga Crne Gore 2012
6
23.09.2012
Herceg Novi (Herceg Novi)
½-5½
46
Prva liga Crne Gore 2012
5
22.09.2012
Omladinac (Podgorica)
½-5½
47
Prva liga Crne Gore 2012
4
21.09.2012
Zeta (Golubovci)
3-3
48
Prva liga Crne Gore 2012
3
09.09.2012
7 Oktobar (Podgorica)
1½-4½
49
Prva liga Crne Gore 2012
2
08.09.2012
Zora (Podgorica)
1½-4½
50
Prva liga Crne Gore 2012
1
07.09.2012
Rudar (Pljevlja)
½-5½
51
Prva liga Crne Gore 2011
9
23.10.2011
Nikšić (Nikšić)
1-5
52
Prva liga Crne Gore 2011
8
22.10.2011
Kotor (Kotor)
3-3
53
Prva liga Crne Gore 2011
7
21.10.2011
Zeta (Golubovci)
1½-4½
54
Prva liga Crne Gore 2011
6
09.10.2011
Rudar (Pljevlja)
1-5
55
Prva liga Crne Gore 2011
5
08.10.2011
Danilovgrad (Danilovgrad)
3-3
56
Prva liga Crne Gore 2011
4
07.10.2011
Zora (Podgorica)
1½-4½
57
Prva liga Crne Gore 2011
3
25.09.2011
Mladost (Nikšić)
2½-3½
58
Prva liga Crne Gore 2011
2
24.09.2011
Berane (Berane)
.-.
59
Prva liga Crne Gore 2011
1
23.09.2011
7 Oktobar (Podgorica)
3-3
60
Prva liga Crne Gore 2010
9
10.10.2010
7 Oktobar (Podgorica)
2½-3½
61
Prva liga Crne Gore 2010
8
09.10.2010
Danilovgrad (Danilovgrad)
3½-2½
62
Prva liga Crne Gore 2010
7
08.10.2010
Nikšić (Nikšić)
2-4
63
Prva liga Crne Gore 2010
6
12.09.2010
Bijela (Bijela)
0-6
64
Prva liga Crne Gore 2010
5
11.09.2010
Zeta (Golubovci)
1-5
65
Prva liga Crne Gore 2010
4
10.09.2010
Rumija (Bar)
1-5
66
Prva liga Crne Gore 2010
3
29.08.2010
Ibar (Rožaje)
4½-1½
67
Prva liga Crne Gore 2010
2
28.08.2010
Mladost (Nikšić)
2½-3½
68
Prva liga Crne Gore 2010
1
27.08.2010
Kotor (Kotor)
3½-2½
69
Prva liga Crne Gore 2009
9
25.10.2009
Cetinje (Cetinje)
½-5½
70
Prva liga Crne Gore 2009
8
24.10.2009
Danilovgrad (Danilovgrad)
3-3
71
Prva liga Crne Gore 2009
7
23.10.2009
Bemaks (Podgorica)
½-5½
72
Prva liga Crne Gore 2009
6
11.10.2009
Nikšić (Nikšić)
2½-3½
73
Prva liga Crne Gore 2009
5
10.10.2009
Bijela (Bijela)
1½-4½
74
Prva liga Crne Gore 2009
4
09.10.2009
Kotor (Kotor)
3-3
75
Prva liga Crne Gore 2009
3
20.09.2009
Zeta (Golubovci)
3½-2½
76
Prva liga Crne Gore 2009
2
19.09.2009
Rumija (Bar)
3½-2½
77
Prva liga Crne Gore 2009
1
18.09.2009
7 Oktobar (Podgorica)
3½-2½
78
Prva liga Crne Gore 2008
9
16.11.2008
Rumija (Bar)
3½-2½
79
Prva liga Crne Gore 2008
8
09.11.2008
Šahmatik (Budva)
3-2
80
Prva liga Crne Gore 2008
7
02.11.2008
Cetinje (Cetinje)
1½-4½
81
Prva liga Crne Gore 2008
6
19.10.2008
Zeta (Golubovci)
4½-1½
82
Prva liga Crne Gore 2008
5
12.10.2008
Danilovgrad (Danilovgrad)
4-2
83
Prva liga Crne Gore 2008
4
05.10.2008
Bijela (Bijela)
3½-2½
84
Prva liga Crne Gore 2008
3
21.09.2008
Kotor (Kotor)
3½-2½
85
Prva liga Crne Gore 2008
2
14.09.2008
Berane (Berane)
2½-3½
86
Prva liga Crne Gore 2008
1
07.09.2008
7 Oktobar (Podgorica)
2-4
87
Kup Crne Gore 2008
2
23.03.2008
Kotor (Kotor)
2-2
88
Kup Crne Gore 2008
1
16.03.2008
Budva (Budva)
4-0
89
Premijer liga Crne Gore 2007
9
11.09.2007
Šahmatik (Budva)
3-3
90
Premijer liga Crne Gore 2007
8
10.09.2007
Mornar Korali (Bar)
3-3
91
Premijer liga Crne Gore 2007
7
09.09.2007
Bijela (Bijela)
0-6
92
Premijer liga Crne Gore 2007
6
08.09.2007
Herceg Novi (Herceg Novi)
1½-4½
93
Premijer liga Crne Gore 2007
5
07.09.2007
Budućnost (Podgorica)
1½-4½
94
Premijer liga Crne Gore 2007
4
06.09.2007
Mimoza (Tivat)
1½-4½
95
Premijer liga Crne Gore 2007
3
05.09.2007
Nikšić (Nikšić)
3½-2½
96
Premijer liga Crne Gore 2007
2
04.09.2007
Rudar (Pljevlja)
2½-3½
97
Premijer liga Crne Gore 2007
1
03.09.2007
Elektroprivreda CG (Nikšić)
2-4
98
Kup Crne Gore 2007
4
06.05.2007
Rudar (Pljevlja)
1½-2½
99
Kup Crne Gore 2007
3
29.04.2007
Nikšić (Nikšić)
1½-2½
100
Kup Crne Gore 2007
2
08.04.2007
Kotor (Kotor)
2-*
101
Kup Crne Gore 2007
1
18.03.2007
Zora (Podgorica)
3-1
102
Prva crnogorska liga 2006
11
02.10.2006
Mornar Korali (Bar)
3-3
103
Prva crnogorska liga 2006
10
01.10.2006
Radonja Bojović (Nikšić)
3½-2½
104
Prva crnogorska liga 2006
9
30.09.2006
Kotor (Kotor)
2½-3½
105
Prva crnogorska liga 2006
8
29.09.2006
Mimoza (Tivat)
3-3
106
Prva crnogorska liga 2006
7
28.09.2006
Budućnost (Podgorica)
1½-4½
107
Prva crnogorska liga 2006
6
27.09.2006
Šahmatik (Budva)
2-4
108
Prva crnogorska liga 2006
5
26.09.2006
Bijela (Bijela)
5-1
109
Prva crnogorska liga 2006
4
25.09.2006
Rudar (Pljevlja)
3-3
110
Prva crnogorska liga 2006
3
24.09.2006
Herceg Novi (Herceg Novi)
2-4
111
Prva crnogorska liga 2006
2
23.09.2006
Komovi (Andrijevica)
6-0
112
Prva crnogorska liga 2006
1
22.09.2006
Elektroprivreda CG (Nikšić)
2-4
113
Kup Crne Gore 2006
1
09.04.2006
Ibar (Rožaje)
1½-2½
114
Druga liga - Crna Gora 2005
0
??.??.2005
Ljubomir Đurđić (Bijelo Polje)
3-3
115
Druga liga - Crna Gora 2005
0
??.??.2005
Nikšić (Nikšić)
5-1
116
Druga liga - Crna Gora 2005
0
??.??.2005
Herceg Novi (Herceg Novi)
4½-1½
117
Druga liga - Crna Gora 2005
0
??.??.2005
7 Oktobar (Podgorica)
5-1
118
Druga liga - Crna Gora 2005
0
??.??.2005
Radonja Bojović (Nikšić)
3½-2½
119
Druga liga - Crna Gora 2005
0
??.??.2005
Rudar (Pljevlja)
2-4
120
Druga liga - Crna Gora 2005
0
??.??.2005
Šahmatik (Budva)
2½-3½
121
Druga liga - Crna Gora 2005
0
??.??.2005
Mornar Korali (Bar)
3½-2½
122
Druga liga - Crna Gora 2005
0
??.??.2005
Kotor (Kotor)
5-1