Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Sedlak, Nikola

Вечити шах листа

Sedlak, Nikola

# Sedlak, Nikola турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Ravic,Nenad SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2201 = Будући
2 Ivanovic,Marko SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2261 = Будући
3 Pogorelskikh,Sofia SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2176 = Будући
4 Pogorelskikh,Sergey SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2123 = Будући
5 Cuzovic,Ognjen SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2012 0 Будући
6 Gagic,Milan A SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2242 1 Будући
7 Stankovic,Boris SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2310 = Будући
8 Alimpic,Aleksa SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2268 = Будући
9 Milosevic,Milos SRB Serbian Semifinal - Open 2024 [Paracin] 2390 = Будући
10 Sri, Sai Baswanth P SRB International Tournament "Prestige 2024" - OPEN A [Paracin] 2096 1 2024-02-01
11 Stanojevic, Ilija SRB International Tournament "Prestige 2024" - OPEN A [Paracin] 2206 1 2024-02-01
12 Barrish, Daniel SRB International Tournament "Prestige 2024" - OPEN A [Paracin] 2347 = 2024-02-01
13 Jiang, Haochen SRB International Tournament "Prestige 2024" - OPEN A [Paracin] 2117 = 2024-02-01
14 Zhukenov, Aituar SRB International Tournament "Prestige 2024" - OPEN A [Paracin] 2214 = 2024-02-01
15 Afanasiev, Vadim SRB International Tournament "Prestige 2024" - OPEN A [Paracin] 2198 1 2024-02-01
16 Harsh, Suresh SRB International Tournament "Prestige 2024" - OPEN A [Paracin] 2361 = 2024-02-01
17 Jocev, Milan SRB International Tournament "Prestige 2024" - OPEN A [Paracin] 2376 1 2024-02-01
18 Atalik, Suat SRB International Tournament "Prestige 2024" - OPEN A [Paracin] 2439 = 2024-02-01
19 Srihari, L R HUN SixDays Budapest November 2023 GM [Budapest] 2460 1 2024-01-01
20 Pasztor, Balazs HUN SixDays Budapest November 2023 GM [Budapest] 2360 0 2024-01-01
21 Mayank, Chakraborty HUN SixDays Budapest November 2023 GM [Budapest] 2368 1 2024-01-01
22 Pribelszky, Bence HUN SixDays Budapest November 2023 GM [Budapest] 2394 1 2024-01-01
23 Domalchuk-Jonasson, Aleksandr HUN SixDays Budapest November 2023 GM [Budapest] 2403 = 2024-01-01
24 Vaz, Ethan HUN SixDays Budapest November 2023 GM [Budapest] 2396 = 2024-01-01
25 Advaitt, Srikant Koduri HUN SixDays Budapest November 2023 GM [Budapest] 2281 1 2024-01-01
26 Stefansson, Vignir Vatnar HUN SixDays Budapest November 2023 GM [Budapest] 2483 = 2024-01-01
27 Horvath, Adam HUN SixDays Budapest November 2023 GM [Budapest] 2429 = 2024-01-01
28 Schulz, Lukas GER 2. Bundesliga Ost 2023-2024 December 2023 [various] 2328 = 2024-01-01
29 Martinovic, Sasa GER 2. Bundesliga Ost 2023-2024 December 2023 [various] 2556 = 2024-01-01
30 Balog, Imre HUN HUN Team Ch. Super League 2023-24 R3 [Hungary] 2619 = 2024-01-01
31 Indjic, Aleksandar BIH 21. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Sarajevo] 2610 = 2023-12-01
32 Tarlev, Konstantin BIH 21. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Sarajevo] 2589 = 2023-12-01
33 Stevic, Hrvoje BIH 21. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Sarajevo] 2549 = 2023-12-01
34 Kadric, Denis BIH 21. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Sarajevo] 2579 0 2023-12-01
35 Djukic, Nikola BIH 21. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Sarajevo] 2518 0 2023-12-01
36 Radovanovic, Nikola BIH 21. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Sarajevo] 2434 = 2023-12-01
37 Predojevic, Borki BIH 21. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Sarajevo] 2580 = 2023-12-01
38 Kilic, Eray BIH 21. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Sarajevo] 2432 1 2023-12-01
39 Brkic, Ante CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2606 = 2023-11-01
40 Teclaf, Pawel CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2585 = 2023-11-01
41 Isik, Alparslan CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2436 = 2023-11-01
42 Janzelj, Tim CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2460 = 2023-11-01
43 Draskovic, Luka CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2481 = 2023-11-01
44 Dardha, Daniel CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2580 0 2023-11-01
45 Livaic, Leon CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2549 0 2023-11-01
46 Horvath, Dominik CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2540 = 2023-11-01
47 Ruck, Robert CRO S: 31. ekipno seniorsko prvenstvo RH - I.b Hrvatska sahovska liga [Veli Losinj] 2533 = 2023-11-01
48 Berczes, David GER 2. Bundesliga Ost 2023-2024 October 2023 [various] 2445 = 2023-11-01
49 Troyke, Christian GER 2. Bundesliga Ost 2023-2024 October 2023 [various] 2306 = 2023-11-01
50 Kantor, Gergely HUN HUN Team Ch. Super League 2023-24 R 1-2 [Hungary] 2527 0 2023-11-01
51 Acs, Marton HUN HUN Team Ch. Super League 2023-24 R 1-2 [Hungary] 2166 1 2023-11-01
52 Petrov, Marian MKD XXXI Team Championship of N.Macedonia 2023 [Ohrid] 2446 = 2023-10-01
53 Tomic, Aleksandar MKD XXXI Team Championship of N.Macedonia 2023 [Ohrid] 2401 = 2023-10-01
54 Arnaudov, G. Petar MKD XXXI Team Championship of N.Macedonia 2023 [Ohrid] 2438 = 2023-10-01
55 Kukov, Velislav MKD XXXI Team Championship of N.Macedonia 2023 [Ohrid] 2329 = 2023-10-01
56 Miljkovic, Miroslav D MKD XXXI Team Championship of N.Macedonia 2023 [Ohrid] 2443 = 2023-10-01
57 Pasko, Llambi MKD XXXI Team Championship of N.Macedonia 2023 [Ohrid] 2413 1 2023-10-01
58 Ivic, Velimir MKD XXXI Team Championship of N.Macedonia 2023 [Ohrid] 2570 = 2023-10-01
59 Alexakis, Dimitris SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2460 0 2023-10-01
60 Markus, Robert SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2587 = 2023-10-01
61 Djukic, Nikola SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2517 = 2023-10-01
62 Spasic, Petar SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2326 1 2023-10-01
63 Tadic, Branko SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2426 = 2023-10-01
64 Kovacevic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2438 = 2023-10-01
65 Stamenkovic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2040 1 2023-10-01
66 Saric, Sinisa SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2370 1 2023-10-01
67 Bogosavljevic, Boban SRB Prva liga Srbije za 2023. godinu [Bajina Basta] 2494 = 2023-10-01
68 Finokaliotis, Georgios GRE 32nd International open of Kavala Vasilis Theodoridis- A group [Kavala] 2110 = 2023-09-01
69 Rocamora Martorell, Ferran GRE 32nd International open of Kavala Vasilis Theodoridis- A group [Kavala] 2101 1 2023-09-01
70 Plaskan, Jure GRE 32nd International open of Kavala Vasilis Theodoridis- A group [Kavala] 2269 1 2023-09-01
71 Antolak, Julia GRE 32nd International open of Kavala Vasilis Theodoridis- A group [Kavala] 2293 1 2023-09-01
72 Stremavicius, Titas GRE 32nd International open of Kavala Vasilis Theodoridis- A group [Kavala] 2549 = 2023-09-01
73 Neelash, Saha GRE 32nd International open of Kavala Vasilis Theodoridis- A group [Kavala] 2429 = 2023-09-01
74 Kilic, Eray GRE 32nd International open of Kavala Vasilis Theodoridis- A group [Kavala] 2422 1 2023-09-01
75 Kelires, Andreas GRE 32nd International open of Kavala Vasilis Theodoridis- A group [Kavala] 2525 = 2023-09-01
76 Sammed Jaykumar, Shete GRE 32nd International open of Kavala Vasilis Theodoridis- A group [Kavala] 2440 1 2023-09-01
77 Garifulin, Yury SRB Vojvodina Open 2023 A [Novi Sad] 2017 1 2023-08-01
78 Vignesh, B SRB Vojvodina Open 2023 A [Novi Sad] 2195 1 2023-08-01
79 Yilmaz, Baver SRB Vojvodina Open 2023 A [Novi Sad] 2020 1 2023-08-01
80 Mushini, Ajay SRB Vojvodina Open 2023 A [Novi Sad] 2310 = 2023-08-01
81 Shahil, Dey SRB Vojvodina Open 2023 A [Novi Sad] 2316 = 2023-08-01
82 Bryakin, Mikhail SRB Vojvodina Open 2023 A [Novi Sad] 2451 = 2023-08-01
83 Damjanovic, Vuk SRB Vojvodina Open 2023 A [Novi Sad] 2376 = 2023-08-01
84 Itgelt, Khuyagtsogt SRB Vojvodina Open 2023 A [Novi Sad] 2321 1 2023-08-01
85 Culum, Sanjin SRB Vojvodina Open 2023 A [Novi Sad] 2266 = 2023-08-01
86 Fressinet, Laurent GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2630 0 2023-06-01
87 Brkic, Ante GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2606 = 2023-06-01
88 Maghsoodloo, Parham GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2730 = 2023-06-01
89 Bluebaum, Matthias GER 1. Bundesliga 2022-2023 April 2023 [various] 2660 0 2023-06-01
90 Gaal, Zsoka HUN Vezerkepzo Pentecost GM 2023 [Budapest] 2308 = 2023-06-01
91 Sahithi, Varshini M HUN Vezerkepzo Pentecost GM 2023 [Budapest] 2249 1 2023-06-01
92 Manish, Anto Cristiano F HUN Vezerkepzo Pentecost GM 2023 [Budapest] 2485 = 2023-06-01
93 Woodward, Andy HUN Vezerkepzo Pentecost GM 2023 [Budapest] 2436 0 2023-06-01
94 Tudor, Henry Edward HUN Vezerkepzo Pentecost GM 2023 [Budapest] 2167 0 2023-06-01
95 Horvath, Adam HUN Vezerkepzo Pentecost GM 2023 [Budapest] 2472 = 2023-06-01
96 Galyas, Miklos HUN Vezerkepzo Pentecost GM 2023 [Budapest] 2455 0 2023-06-01
97 Pap, Misa HUN Vezerkepzo Pentecost GM 2023 [Budapest] 2415 = 2023-06-01
98 Shvedova, Alexandra SRB European Individual Chess Championship 2023. [Vrnjacka Banja] 2083 0 2023-04-01
99 Manko, Mariia SRB European Individual Chess Championship 2023. [Vrnjacka Banja] 2159 0 2023-04-01
100 Kaasen, Tor Fredrik GER 1. Bundesliga 2022-2023 March 2023 [various] 2464 1 2023-04-01
101 Bartel, Mateusz GER 1. Bundesliga 2022-2023 March 2023 [various] 2609 0 2023-04-01
102 Esipenko, Andrey GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2675 0 2023-03-01
103 Nihal, Sarin GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2670 0 2023-03-01
104 Vachier-Lagrave, Maxime GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2737 0 2023-03-01
105 Kadric, Denis GER 1. Bundesliga 2022-2023 February 2023 [various] 2584 0 2023-03-01
106 Mendonca, Leon Luke HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R6-7 [Hungary] 2541 0 2023-03-01
107 Fogarasi, Tibor HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R6-7 [Hungary] 2313 1 2023-03-01
108 Sanchez Lopez, Alejandro ESP XLVIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla 2023 [Sevilla] 2070 1 2023-02-01
109 Gentes Benito, Mauricio ESP XLVIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla 2023 [Sevilla] 2031 1 2023-02-01
110 Navrotescu, Andreea ESP XLVIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla 2023 [Sevilla] 2291 1 2023-02-01
111 Starostits, Ilmars ESP XLVIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla 2023 [Sevilla] 2405 = 2023-02-01
112 Ramoutar, Alan-Safar ESP XLVIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla 2023 [Sevilla] 2415 0 2023-02-01
113 Pereira Figueroa, Manuel ESP XLVIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla 2023 [Sevilla] 2086 = 2023-02-01
114 Hermosin Bustos, Manuel ESP XLVIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla 2023 [Sevilla] 2051 1 2023-02-01
115 Alshameary Puente, Ismael ESP XLVIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla 2023 [Sevilla] 2309 = 2023-02-01
116 Ibanez Aullana, Ramon ESP XLVIII Abierto Internacional Ciudad de Sevilla 2023 [Sevilla] 2270 = 2023-02-01
117 Fodor, Balazs HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R4-5 partial [Hungary] 2160 1 2023-02-01
118 Horvath, Zsolt HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R2-3 [Hungary] 2382 = 2023-01-01
119 Ruck, Robert HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R2-3 [Hungary] 2534 = 2023-01-01
120 Berczes, David HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R2-3 [Hungary] 2428 0 2023-01-01
121 Lajthajm, Borko BIH GM Tournament Bijeljina 2022 [Bijeljina] 2358 1 2023-01-01
122 Stanojoski, Zvonko BIH GM Tournament Bijeljina 2022 [Bijeljina] 2409 = 2023-01-01
123 Dizdarevic, Emir BIH GM Tournament Bijeljina 2022 [Bijeljina] 2356 = 2023-01-01
124 Vukic, Milan BIH GM Tournament Bijeljina 2022 [Bijeljina] 2382 = 2023-01-01
125 Lazic, Miroljub BIH GM Tournament Bijeljina 2022 [Bijeljina] 2320 1 2023-01-01
126 Damljanovic, Branko BIH GM Tournament Bijeljina 2022 [Bijeljina] 2421 = 2023-01-01
127 Radusinovic, Lazar BIH GM Tournament Bijeljina 2022 [Bijeljina] 2344 1 2023-01-01
128 Aarav, Dengla BIH GM Tournament Bijeljina 2022 [Bijeljina] 2357 = 2023-01-01
129 Jakovljevic, Vlado BIH GM Tournament Bijeljina 2022 [Bijeljina] 2371 0 2023-01-01
130 Dizdarevic, Emir BIH GM Tournament Bijeljina 2022 - 2 [Bijeljina] 2356 = 2023-01-01
131 Radusinovic, Lazar BIH GM Tournament Bijeljina 2022 - 2 [Bijeljina] 2344 = 2023-01-01
132 Binder, Tamas HUN HUN Team Ch. Super League 2022-23 R1 [Hungary] 2235 = 2022-12-01
133 Harikrishna, Pentala GER 1. Bundesliga 2022-2023 November 2022 [various] 2715 = 2022-12-01
134 Nguyen, Thai Dai Van GER 1. Bundesliga 2022-2023 November 2022 [various] 2645 = 2022-12-01
135 Ivic, Velimir SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2553 1 2022-11-01
136 Stojanovic, Mihajlo SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2494 = 2022-11-01
137 Gurel, Ediz SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2437 = 2022-11-01
138 Puranik, Abhimanyu SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2603 = 2022-11-01
139 Djokic, Mihailo SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2197 1 2022-11-01
140 Atalik, Suat SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2436 = 2022-11-01
141 Bogosavljevic, Boban SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2533 = 2022-11-01
142 Ivanovic, Marko SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2265 1 2022-11-01
143 Damljanovic, Branko SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2436 = 2022-11-01
144 Ivanisevic, Ivan SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2547 = 2022-11-01
145 Yilmazyerli, Mert SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2533 = 2022-11-01
146 Blagojevic, Dragisa MKD XXX Team Championship of N.Macedonia 2022 [Struga] 2488 = 2022-11-01
147 Pasko, Llambi MKD XXX Team Championship of N.Macedonia 2022 [Struga] 2419 = 2022-11-01
148 Danov, Lyubomir MKD XXX Team Championship of N.Macedonia 2022 [Struga] 2323 = 2022-11-01
149 Sargsyan, Shant MKD XXX Team Championship of N.Macedonia 2022 [Struga] 2661 = 2022-11-01
150 Nevednichy, Vladislav MKD XXX Team Championship of N.Macedonia 2022 [Struga] 2472 = 2022-11-01
151 Saraci, Korab MKD XXX Team Championship of N.Macedonia 2022 [Struga] 2273 0 2022-11-01
152 Jones, Gawain C B GER 1. Bundesliga 2022-2023 October 2022 [various] 2626 = 2022-11-01
153 Plat, Vojtech GER 1. Bundesliga 2022-2023 October 2022 [various] 2546 = 2022-11-01
154 Korobov, Anton GER 1. Bundesliga 2022-2023 October 2022 [various] 2672 = 2022-11-01
155 Tiglon, Bryce USA PNWCC FIDE Hybrid - Sept 2022 I [Redmond (WA, USA) and Vrsac (Serbia)] 2457 = 2022-10-01
156 Tiglon, Bryce USA PNWCC FIDE Hybrid - Sept 2022 I [Redmond (WA, USA) and Vrsac (Serbia)] 2457 1 2022-10-01
157 Prilleltensky, Matan USA PNWCC FIDE Hybrid - Sept 2022 I [Redmond (WA, USA) and Vrsac (Serbia)] 2209 1 2022-10-01
158 Tang, Zoey USA PNWCC FIDE Hybrid - Sept 2022 I [Redmond (WA, USA) and Vrsac (Serbia)] 2084 1 2022-10-01
159 Prilleltensky, Matan USA PNWCC FIDE Hybrid - Sept 2022 I [Redmond (WA, USA) and Vrsac (Serbia)] 2209 = 2022-10-01
160 Prilleltensky, Matan USA PNWCC FIDE Hybrid - Sept 2022 I [Redmond (WA, USA) and Vrsac (Serbia)] 2209 1 2022-10-01
161 Stevic, Hrvoje BIH 20. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2565 = 2022-10-01
162 Saric, Ibro BIH 20. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2542 = 2022-10-01
163 Srbis, Jurica BIH 20. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2442 = 2022-10-01
164 Tomic, Aleksandar BIH 20. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2352 0 2022-10-01
165 Dardha, Daniel BIH 20. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2604 0 2022-10-01
166 Predojevic, Borki BIH 20. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2584 = 2022-10-01
167 Brkic, Ante BIH 20. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2602 = 2022-10-01
168 Palac, Mladen BIH 20. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2516 = 2022-10-01
169 Damljanovic, Branko SRB GM Round Robin 2 RADNICKICHESS Yuly 2022 [Beograd] 2441 = 2022-09-01
170 Krallis, Christos SRB GM Round Robin 2 RADNICKICHESS Yuly 2022 [Beograd] 2378 1 2022-09-01
171 Harikrishnan.a.ra SRB GM Round Robin 2 RADNICKICHESS Yuly 2022 [Beograd] 2396 1 2022-09-01
172 Muthaiah, Al SRB GM Round Robin 2 RADNICKICHESS Yuly 2022 [Beograd] 2401 = 2022-09-01
173 Yaksin, Oleg SRB GM Round Robin 2 RADNICKICHESS Yuly 2022 [Beograd] 2388 = 2022-09-01
174 Namitbir, Singh Walia SRB GM Round Robin 2 RADNICKICHESS Yuly 2022 [Beograd] 2293 = 2022-09-01
175 Todorovic, Goran M SRB GM Round Robin 2 RADNICKICHESS Yuly 2022 [Beograd] 2340 = 2022-09-01
176 Lu, Miaoyi SRB GM Round Robin 2 RADNICKICHESS Yuly 2022 [Beograd] 2322 = 2022-09-01
177 Alexakis, Dimitris SRB GM Round Robin 2 RADNICKICHESS Yuly 2022 [Beograd] 2484 = 2022-09-01
178 Balaban-Voia, Alexandru ROU Arad Open 2022 [Arad] 1869 = 2022-09-01
179 Paraschiv, Petronela-Alexandra ROU Arad Open 2022 [Arad] 2083 1 2022-09-01
180 Ciocani, Iosif ROU Arad Open 2022 [Arad] 1954 1 2022-09-01
181 Pauwels, Xander ROU Arad Open 2022 [Arad] 2040 1 2022-09-01
182 David, Alexandru-Vasile ROU Arad Open 2022 [Arad] 2429 = 2022-09-01
183 Ramoutar, Alan-Safar ROU Arad Open 2022 [Arad] 2445 0 2022-09-01
184 Herczeg, Marcell ROU Arad Open 2022 [Arad] 2044 1 2022-09-01
185 Padurean, Daniel-Cristian ROU Arad Open 2022 [Arad] 2126 = 2022-09-01
186 Stanciu, Alexandru-Ovidiu ROU Arad Open 2022 [Arad] 2326 = 2022-09-01
187 Schuetze, Norman GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 July 2022 [various] 2286 1 2022-08-01
188 Slobodjan, Roman GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 July 2022 [various] 2448 1 2022-08-01
189 Ilijic, Mihajilo SRB "SVETOZAR GLIGORIC" MEMORIAL 2022 - Masters section [Beograd] 2167 1 2022-08-01
190 Arias Gaviria, Mario Alexis SRB "SVETOZAR GLIGORIC" MEMORIAL 2022 - Masters section [Beograd] 2231 1 2022-08-01
191 Drazic, Sinisa SRB "SVETOZAR GLIGORIC" MEMORIAL 2022 - Masters section [Beograd] 2293 = 2022-08-01
192 Erdogmus, Yagiz Kaan SRB "SVETOZAR GLIGORIC" MEMORIAL 2022 - Masters section [Beograd] 2373 = 2022-08-01
193 Namitbir, Singh Walia SRB "SVETOZAR GLIGORIC" MEMORIAL 2022 - Masters section [Beograd] 2293 = 2022-08-01
194 Yordanov, Lachezar SRB "SVETOZAR GLIGORIC" MEMORIAL 2022 - Masters section [Beograd] 2316 1 2022-08-01
195 Radovanovic, Nikola SRB "SVETOZAR GLIGORIC" MEMORIAL 2022 - Masters section [Beograd] 2422 = 2022-08-01
196 Serikbay, Assel SRB "SVETOZAR GLIGORIC" MEMORIAL 2022 - Masters section [Beograd] 2227 1 2022-08-01
197 Arjun, Kalyan SRB "SVETOZAR GLIGORIC" MEMORIAL 2022 - Masters section [Beograd] 2499 0 2022-08-01
198 Dubnevych, Maksym CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2077 1 2022-07-01
199 Jurek, Josef CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2198 1 2022-07-01
200 Vojta, Tomas CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2318 1 2022-07-01
201 Vishal, Choudary B CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2101 1 2022-07-01
202 Huzman, Alexander CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2539 = 2022-07-01
203 Stremavicius, Titas CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2495 = 2022-07-01
204 Docekal, Jan CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2232 1 2022-07-01
205 Motylev, Alexander CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2619 0 2022-07-01
206 Molenda, Marcin CZE Prague International Chess Festival 2022 D - FIDE open [Praha] 2368 = 2022-07-01
207 Miller, Eduard GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 June 2022 [various] 2348 = 2022-07-01
208 Romanov, Evgeny GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 May 2022 [various] 2573 = 2022-06-01
209 Diermair, Andreas GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 May 2022 [various] 2461 = 2022-06-01
210 Kaczur, Florian GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 May 2022 [various] 2477 = 2022-06-01
211 Csiki, Endre HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R 6-7 [Hungary] 2320 = 2022-04-01
212 Tatar Kis, Szabolcs HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R 6-7 [Hungary] 2356 = 2022-04-01
213 Rozen, Eytan SRB GM Mix Third Saturday 242 [Novi Sad] 2385 0 2022-04-01
214 Vardaan, Nagpal SRB GM Mix Third Saturday 242 [Novi Sad] 2378 = 2022-04-01
215 Audi, Ameya SRB GM Mix Third Saturday 242 [Novi Sad] 2418 1 2022-04-01
216 Drazic, Sinisa SRB GM Mix Third Saturday 242 [Novi Sad] 2303 = 2022-04-01
217 Gorshtein, Ido SRB GM Mix Third Saturday 242 [Novi Sad] 2456 0 2022-04-01
218 Omorjan, Dejan SRB GM Mix Third Saturday 242 [Novi Sad] 2345 = 2022-04-01
219 Zakhartsov, Vladimir SRB GM Mix Third Saturday 242 [Novi Sad] 2531 = 2022-04-01
220 Prraneeth, Vuppala SRB GM Mix Third Saturday 242 [Novi Sad] 2400 = 2022-04-01
221 Subelj, Jan SRB GM Mix Third Saturday 242 [Novi Sad] 2468 0 2022-04-01
222 Siddharth, Jagadeesh SRB GM ASK 10 2022. [Arandjelovac] 2331 0 2022-04-01
223 Vignesh, B SRB GM ASK 10 2022. [Arandjelovac] 2370 = 2022-04-01
224 Mahitosh, Dey SRB GM ASK 10 2022. [Arandjelovac] 2176 1 2022-04-01
225 Murphy, Conor E SRB GM ASK 10 2022. [Arandjelovac] 2429 = 2022-04-01
226 Audi, Ameya SRB GM ASK 10 2022. [Arandjelovac] 2418 1 2022-04-01
227 Koelle, Tobias SRB GM ASK 10 2022. [Arandjelovac] 2378 = 2022-04-01
228 Zlatanovic, Boroljub SRB GM ASK 10 2022. [Arandjelovac] 2338 = 2022-04-01
229 Kosic, Dragan SRB GM ASK 10 2022. [Arandjelovac] 2425 = 2022-04-01
230 Damljanovic, Branko SRB GM ASK 10 2022. [Arandjelovac] 2464 = 2022-04-01
231 Short, Nigel D GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 March 2022 [various] 2620 = 2022-04-01
232 Belezky, Alexander GER 2. Bundesliga Ost 2021/2022 March 2022 [various] 2348 = 2022-04-01
233 Damljanovic, Branko SRB GM ASK 11 2022. [Arandjelovac] 2459 = 2022-04-01
234 Runic, Zoran SRB GM ASK 11 2022. [Arandjelovac] 2279 1 2022-04-01
235 Sethuraman, Sandeep SRB GM ASK 11 2022. [Arandjelovac] 2311 1 2022-04-01
236 Audi, Ameya SRB GM ASK 11 2022. [Arandjelovac] 2418 1 2022-04-01
237 Kovchan, Alexander SRB GM ASK 11 2022. [Arandjelovac] 2558 = 2022-04-01
238 Vignesh, B SRB GM ASK 11 2022. [Arandjelovac] 2364 1 2022-04-01
239 Ramoutar, Alan-Safar SRB GM ASK 11 2022. [Arandjelovac] 2443 0 2022-04-01
240 Siddharth, Jagadeesh SRB GM ASK 11 2022. [Arandjelovac] 2343 1 2022-04-01
241 Saric, Ibro SRB GM ASK 11 2022. [Arandjelovac] 2574 = 2022-04-01
242 Polak, Tomas HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R8 [Hungary] 2527 = 2022-04-01
243 Sipos, Istvan HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R5 [Hungary] 2476 1 2022-03-01
244 Stankovic, Milos SRB GM ASK 6 2022. [Arandjelovac] 2412 = 2022-03-01
245 Djokic, Mihailo SRB GM ASK 6 2022. [Arandjelovac] 2279 = 2022-03-01
246 Damljanovic, Branko SRB GM ASK 6 2022. [Arandjelovac] 2464 = 2022-03-01
247 Van Dael, Siem SRB GM ASK 6 2022. [Arandjelovac] 2300 0 2022-03-01
248 Tadic, Stefan SRB GM ASK 6 2022. [Arandjelovac] 2336 = 2022-03-01
249 Pavlidis, Anastasios SRB GM ASK 6 2022. [Arandjelovac] 2337 1 2022-03-01
250 Matta, Vinay Kumar SRB GM ASK 6 2022. [Arandjelovac] 2305 1 2022-03-01
251 Bogosavljevic, Boban SRB GM ASK 6 2022. [Arandjelovac] 2523 = 2022-03-01
252 Mahitosh, Dey SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2176 = 2022-03-01
253 Kardashevskiy, Evgeny SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2443 = 2022-03-01
254 Damljanovic, Branko SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2464 = 2022-03-01
255 Nikolovski, Nikola SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2402 1 2022-03-01
256 Radovanovic, Nikola SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2413 1 2022-03-01
257 Matta, Vinay Kumar SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2305 = 2022-03-01
258 Sukovic, Andrej SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2311 1 2022-03-01
259 Popovic, Dusan SRB GM ASK 7 2022. [Arandjelovac] 2471 = 2022-03-01
260 Harsh, Suresh ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2110 1 2022-02-01
261 Lopez Varela, Pablo ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2276 1 2022-02-01
262 Merario Alarcon, Andres ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2408 0 2022-02-01
263 Winkel, Peter ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2272 1 2022-02-01
264 Domingo Nunez, Alejandro ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2339 1 2022-02-01
265 Garcia Ramos, Daniel ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2438 = 2022-02-01
266 Molina, Roberto Junio Brito ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2420 1 2022-02-01
267 Kaasen, Tor Fredrik ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2446 0 2022-02-01
268 Popovic, Dusan ESP Roquetas Chess Festival 2022 - XXXIII International Open [Roquetas de Mar] 2468 = 2022-02-01
269 Drazic, Sinisa SRB GM RR Third Saturday 228 [Novi Sad] 2324 = 2022-01-01
270 Klukin, Kirill SRB GM RR Third Saturday 228 [Novi Sad] 2346 = 2022-01-01
271 Remecki, Sinisa SRB GM RR Third Saturday 228 [Novi Sad] 2322 1 2022-01-01
272 Bryakin, Mikhail SRB GM RR Third Saturday 228 [Novi Sad] 2500 = 2022-01-01
273 Sai Agni Jeevitesh, J SRB GM RR Third Saturday 228 [Novi Sad] 2319 1 2022-01-01
274 Lajthajm, Borko SRB GM RR Third Saturday 228 [Novi Sad] 2361 1 2022-01-01
275 Zakhartsov, Vladimir SRB GM RR Third Saturday 228 [Novi Sad] 2514 = 2022-01-01
276 Fernandez, Daniel SRB GM RR Third Saturday 228 [Novi Sad] 2450 = 2022-01-01
277 Maksimovic, Branimir SRB GM RR Third Saturday 228 [Novi Sad] 2292 1 2022-01-01
278 Varga, Zoltan HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R 3-4 [Hungary] 2387 1 2022-01-01
279 Chakravarthi Reddy, M SRB GM ASK 5 2021 [Arandjelovac] 2342 1 2022-01-01
280 Lu, Miaoyi SRB GM ASK 5 2021 [Arandjelovac] 2178 1 2022-01-01
281 Vetokhin, Savva SRB GM ASK 5 2021 [Arandjelovac] 2416 0 2022-01-01
282 Annaberdiev, Meilis SRB GM ASK 5 2021 [Arandjelovac] 2522 1 2022-01-01
283 Milosevic, Milos SRB GM ASK 5 2021 [Arandjelovac] 2350 1 2022-01-01
284 Makarian, Rudik SRB GM ASK 5 2021 [Arandjelovac] 2509 = 2022-01-01
285 Petkov, Momchil SRB GM ASK 5 2021 [Arandjelovac] 2434 0 2022-01-01
286 Damljanovic, Branko SRB GM ASK 5 2021 [Arandjelovac] 2474 = 2022-01-01
287 Kosic, Dragan SRB GM ASK 5 2021 [Arandjelovac] 2431 = 2022-01-01
288 Peczely, Sebastian Zsombor HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R2 [Hungary] 2325 = 2021-12-01
289 Kesidis, Odyseas SRB GM Third Saturday Mix 220 [Novi Sad] 2282 = 2021-12-01
290 Bryakin, Mikhail SRB GM Third Saturday Mix 220 [Novi Sad] 2500 = 2021-12-01
291 Aradhya, Garg SRB GM Third Saturday Mix 220 [Novi Sad] 2198 1 2021-12-01
292 Audi, Ameya SRB GM Third Saturday Mix 220 [Novi Sad] 2378 1 2021-12-01
293 Zakhartsov, Vladimir SRB GM Third Saturday Mix 220 [Novi Sad] 2514 = 2021-12-01
294 Basso, Pier Luigi SRB GM Third Saturday Mix 220 [Novi Sad] 2566 0 2021-12-01
295 Raahul, V S SRB GM Third Saturday Mix 220 [Novi Sad] 2331 1 2021-12-01
296 Mitrabha, Guha SRB GM Third Saturday Mix 220 [Novi Sad] 2498 0 2021-12-01
297 Turdyev, Anvar CRO S: 30. CRO team - 1 B [Mali Losinj] 2397 = 2021-11-01
298 Horvath, Adam CRO S: 30. CRO team - 1 B [Mali Losinj] 2501 = 2021-11-01
299 Aczel, Gergely CRO S: 30. CRO team - 1 B [Mali Losinj] 2552 = 2021-11-01
300 Janzelj, Tim CRO S: 30. CRO team - 1 B [Mali Losinj] 2466 = 2021-11-01
301 Draskovic, Luka CRO S: 30. CRO team - 1 B [Mali Losinj] 2470 = 2021-11-01
302 Kosic, Dragan CRO S: 30. CRO team - 1 B [Mali Losinj] 2436 = 2021-11-01
303 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO S: 30. CRO team - 1 B [Mali Losinj] 2480 = 2021-11-01
304 Nagy, Gabor CRO S: 30. CRO team - 1 B [Mali Losinj] 2520 = 2021-11-01
305 Nemeth, Miklos CRO S: 30. CRO team - 1 B [Mali Losinj] 2474 = 2021-11-01
306 Markus, Robert HUN HUN Team Ch. 2021-22 Super League R1 [Hungary] 2587 = 2021-11-01
307 Kovacevic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2485 = 2021-10-01
308 Arsovic, Goran SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2371 1 2021-10-01
309 Miladinovic, Igor SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2536 = 2021-10-01
310 Ratkovic, Milovan SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2431 1 2021-10-01
311 Predojevic, Borki SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2586 = 2021-10-01
312 Gagunashvili, Merab SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2575 0 2021-10-01
313 Savic, Miodrag R SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2433 = 2021-10-01
314 Roganovic, Milos SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2490 = 2021-10-01
315 Vucinic, Gojko SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2349 = 2021-10-01
316 Nestorovic, Nikola SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2479 = 2021-10-01
317 Sanal, Vahap BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2561 1 2021-10-01
318 Ratkovic, Miloje BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2499 = 2021-10-01
319 Budisavljevic, Luka BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2509 1 2021-10-01
320 Palac, Mladen BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2529 = 2021-10-01
321 Ratkovic, Milovan BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2431 0 2021-10-01
322 Saric, Ibro BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2568 = 2021-10-01
323 Aczel, Gergely BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2552 = 2021-10-01
324 Stevic, Hrvoje BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2577 = 2021-10-01
325 Zelcic, Robert BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2527 = 2021-10-01
326 Sreyas, Payyappat SRB Third Saturday Mix 214 [Novi Sad] 2259 1 2021-09-01
327 Sharavdorj, Dashzegve SRB Third Saturday Mix 214 [Novi Sad] 2373 = 2021-09-01
328 Agibileg, Uurtsaikh SRB Third Saturday Mix 214 [Novi Sad] 2433 1 2021-09-01
329 Sturt, Raven SRB Third Saturday Mix 214 [Novi Sad] 2501 0 2021-09-01
330 Drazic, Sinisa SRB Third Saturday Mix 214 [Novi Sad] 2362 1 2021-09-01
331 Pap, Misa SRB Third Saturday Mix 214 [Novi Sad] 2402 = 2021-09-01
332 Yagupov, Igor SRB Third Saturday Mix 214 [Novi Sad] 2343 = 2021-09-01
333 Bryakin, Mikhail SRB Third Saturday Mix 214 [Novi Sad] 2470 = 2021-09-01
334 Atalik, Suat SRB Third Saturday Mix 214 [Novi Sad] 2496 1 2021-09-01
335 Diermair, Andreas GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 August 2021 [various] 2476 = 2021-09-01
336 Dimitrijevic, Dusan SRB SILVER LAKE 2021 - OPEN A [Srebrno jezero] 2122 1 2021-08-01
337 Vajdic, Nikola SRB SILVER LAKE 2021 - OPEN A [Srebrno jezero] 2258 1 2021-08-01
338 Risteski, Emil SRB SILVER LAKE 2021 - OPEN A [Srebrno jezero] 2367 1 2021-08-01
339 Hasanzade, Toghrul SRB SILVER LAKE 2021 - OPEN A [Srebrno jezero] 2317 = 2021-08-01
340 Radovanovic, Nikola SRB SILVER LAKE 2021 - OPEN A [Srebrno jezero] 2395 = 2021-08-01
341 Sadhwani, Raunak SRB SILVER LAKE 2021 - OPEN A [Srebrno jezero] 2555 = 2021-08-01
342 Raja, Harshit SRB SILVER LAKE 2021 - OPEN A [Srebrno jezero] 2459 0 2021-08-01
343 Ristic, Luka SRB SILVER LAKE 2021 - OPEN A [Srebrno jezero] 2300 1 2021-08-01
344 Stukan, Martin SRB SILVER LAKE 2021 - OPEN A [Srebrno jezero] 2376 1 2021-08-01
345 Masic, Predrag SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2268 1 2021-08-01
346 Baglan, Esat SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2359 0 2021-08-01
347 Ronka, Erik SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2303 = 2021-08-01
348 Ristic, Luka SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2300 1 2021-08-01
349 Risteski, Emil SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2367 1 2021-08-01
350 Gasimov, Parviz SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2353 0 2021-08-01
351 Kowalski, Igor SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2349 0 2021-08-01
352 Kalogeris, Ioannis SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2307 1 2021-08-01
353 Souhardo, Basak SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2364 = 2021-08-01
354 Dizdarevic, Emir SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2430 = 2021-08-01
355 Drazic, Sinisa SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2356 = 2021-08-01
356 Fernandez, Daniel SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2440 = 2021-08-01
357 Popchev, Milko SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2241 1 2021-08-01
358 Runic, Zoran SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2383 1 2021-08-01
359 Dizdarevic, Emir SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2430 = 2021-08-01
360 Drazic, Sinisa SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2356 = 2021-08-01
361 Fernandez, Daniel SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2440 = 2021-08-01
362 Popchev, Milko SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2241 1 2021-08-01
363 Runic, Zoran SRB Put Svile 2021. [Novi Sad] 2383 = 2021-08-01
364 Omorjan, Dejan SRB GM Mix Third Saturday 208 [Novi Sad] 2329 1 2021-06-01
365 Drazic, Sinisa SRB GM Mix Third Saturday 208 [Novi Sad] 2366 1 2021-06-01
366 Atalik, Suat SRB GM Mix Third Saturday 208 [Novi Sad] 2469 = 2021-06-01
367 Haznedaroglu, Kivanc SRB GM Mix Third Saturday 208 [Novi Sad] 2444 1 2021-06-01
368 Cabarkapa, Novak SRB GM Mix Third Saturday 208 [Novi Sad] 2473 = 2021-06-01
369 Lazic, Miroljub SRB GM Mix Third Saturday 208 [Novi Sad] 2353 = 2021-06-01
370 Marn, Jan SRB GM Mix Third Saturday 208 [Novi Sad] 2287 1 2021-06-01
371 Raahul, V S SRB GM Mix Third Saturday 208 [Novi Sad] 2259 1 2021-06-01
372 Kamalidenova, Meruert SRB GM Mix Third Saturday 208 [Novi Sad] 2161 1 2021-06-01
373 Davtyan, Artur SRB Third Saturday Mix 201 [Novi Sad] 2457 = 2021-05-01
374 Fernandez, Daniel SRB Third Saturday Mix 201 [Novi Sad] 2465 = 2021-05-01
375 Popchev, Milko SRB Third Saturday Mix 201 [Novi Sad] 2229 1 2021-05-01
376 Nikitenko, Mihail SRB Third Saturday Mix 201 [Novi Sad] 2477 = 2021-05-01
377 Kamalidenova, Meruert SRB Third Saturday Mix 201 [Novi Sad] 2161 = 2021-05-01
378 Pasti, Aron SRB Third Saturday Mix 201 [Novi Sad] 2231 = 2021-05-01
379 Lajthajm, Borko SRB Third Saturday Mix 201 [Novi Sad] 2359 1 2021-05-01
380 Atalik, Suat SRB Third Saturday Mix 201 [Novi Sad] 2469 = 2021-05-01
381 Ivanovic, Marko SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2274 1 2021-04-01
382 Zegarac, Vuk SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2386 = 2021-04-01
383 Martic, Ivan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2321 1 2021-04-01
384 Radovanovic, Nikola SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2391 1 2021-04-01
385 Ratkovic, Miloje SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2497 0 2021-04-01
386 Stankovic, Milos SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2414 = 2021-04-01
387 Sredojevic, Ivan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2288 = 2021-04-01
388 Popovic, Milan S SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2327 1 2021-04-01
389 Budisavljevic, Luka SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2510 = 2021-04-01
390 Desnica, Vladan SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2286 1 2021-03-01
391 Todorovic, Goran M SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2425 = 2021-03-01
392 Holm, Kristian Stuvik SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2470 0 2021-03-01
393 Celik, Hasan Huseyin SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2173 = 2021-03-01
394 Popchev, Milko SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2262 1 2021-03-01
395 Bulajic, Ratko SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2254 = 2021-03-01
396 Nikitenko, Mihail SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2452 = 2021-03-01
397 Omorjan, Dejan SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2299 1 2021-03-01
398 Bryakin, Mikhail SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2434 0 2021-03-01
399 Drazic, Sinisa SRB Third Saturday Mix 167 [Novi Sad] 2327 = 2021-03-01
400 Drazic, Sinisa SRB Third Saturday Mix 157 [Novi Sad] 2327 = 2021-03-01
401 Palczert, Botond SRB Third Saturday Mix 157 [Novi Sad] 2142 1 2021-03-01
402 Kaasen, Tor Fredrik SRB Third Saturday Mix 157 [Novi Sad] 2381 1 2021-03-01
403 Holm, Kristian Stuvik SRB Third Saturday Mix 157 [Novi Sad] 2470 = 2021-03-01
404 Niemann, Hans Moke SRB Third Saturday Mix 157 [Novi Sad] 2525 0 2021-03-01
405 Nikitenko, Mihail SRB Third Saturday Mix 157 [Novi Sad] 2452 0 2021-03-01
406 Sharma, Isha SRB Third Saturday Mix 157 [Novi Sad] 2276 1 2021-03-01
407 Stribuk, Artiom SRB Third Saturday Mix 157 [Novi Sad] 2215 1 2021-03-01
408 Petrov, Nikita SRB Third Saturday Mix 157 [Novi Sad] 2570 = 2021-03-01
409 Budisavljevic, Luka SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2492 = 2021-01-01
410 Janzelj, Tim SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2471 = 2021-01-01
411 Fernandez, Daniel SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2466 = 2021-01-01
412 Jocev, Milan SRB Third Saturday Mix 143 [Novi Sad] 2236 = 2020-12-01
413 Dragojlovic, Andjelko SRB Third Saturday Mix 143 [Novi Sad] 2312 1 2020-12-01
414 Cvitan, Ena SRB Third Saturday Mix 143 [Novi Sad] 2229 1 2020-12-01
415 Plat, Vojtech SRB Third Saturday Mix 143 [Novi Sad] 2562 = 2020-12-01
416 Fernandez, Daniel SRB Third Saturday Mix 143 [Novi Sad] 2466 = 2020-12-01
417 Karaoglan, Kivanc SRB Third Saturday Mix 143 [Novi Sad] 2151 1 2020-12-01
418 Sturt, Raven SRB Third Saturday Mix 143 [Novi Sad] 2477 = 2020-12-01
419 Stankovic, Milos SRB Third Saturday Mix 143 [Novi Sad] 2457 = 2020-12-01
420 Naumkin, Igor SRB Third Saturday Mix 143 [Novi Sad] 2329 1 2020-12-01
421 Naumkin, Igor SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2329 1 2020-12-01
422 Kukhmazov, Arsen SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2394 = 2020-12-01
423 Budisavljevic, Luka SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2492 = 2020-12-01
424 Milosevic, Milos SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2300 1 2020-12-01
425 Maltsevskaya, Aleksandra SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2248 1 2020-12-01
426 Lazic, Miroljub SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2431 = 2020-12-01
427 Basso, Pier Luigi SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2561 0 2020-12-01
428 Sahin, Ozgun SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2220 1 2020-12-01
429 Dardha, Daniel SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2487 = 2020-12-01
430 Bryakin, Mikhail SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2459 = 2020-12-01
431 Ivic, Velimir SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2548 = 2020-11-01
432 Djokic, Mihailo SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2232 1 2020-11-01
433 Roganovic, Milos SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2505 = 2020-11-01
434 Indjic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2618 1 2020-11-01
435 Markus, Robert SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2589 = 2020-11-01
436 Atalik, Suat SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2509 0 2020-11-01
437 Ratkovic, Miloje SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2487 0 2020-11-01
438 Ivanisevic, Ivan SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2604 = 2020-11-01
439 Klasan, Vladimir SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2316 1 2020-11-01
440 Djuric, Stefan SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2358 1 2020-11-01
441 Perunovic, Milos SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2585 = 2020-11-01
442 Antal, Gergely HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 7 [Hungary] 2558 0 2020-04-01
443 Csonka, Balazs HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 5-6 [Hungary] 2492 0 2020-03-01
444 Gonda, Laszlo HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 5-6 [Hungary] 2506 1 2020-03-01
445 Stocek, Jiri GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 February 2020 [various] 2588 = 2020-03-01
446 Jones, Gawain C B GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 February 2020 [various] 2681 = 2020-03-01
447 Obermayr, Hermann AUT 28. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2159 1 2020-02-01
448 Hristodoulou, Panagiotis AUT 28. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2299 1 2020-02-01
449 Horvath, Jozsef AUT 28. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2444 = 2020-02-01
450 Sandalakis, Angelos AUT 28. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2433 1 2020-02-01
451 Mazur, Stefan AUT 28. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2444 1 2020-02-01
452 Shengelia, David AUT 28. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2551 = 2020-02-01
453 Jovanovic, Zoran AUT 28. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2512 = 2020-02-01
454 Dorst, Johannes GER 32. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2222 1 2020-02-01
455 Kruckenhauser, Arthur GER 32. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2281 1 2020-02-01
456 Lanka, Zigurds GER 32. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2377 0 2020-02-01
457 Beukema, Jasper GER 32. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2256 = 2020-02-01
458 Grill, Bernd GER 32. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2163 1 2020-02-01
459 Farmani Anosheh, Armin GER 32. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2353 = 2020-02-01
460 Richter, Nils GER 32. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2257 = 2020-02-01
461 Osmanodja, Filiz GER 32. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2203 = 2020-02-01
462 Neukirchner, Pascal GER 32. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2224 1 2020-02-01
463 Sulypa, Oleksandr HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 3-4 [Hungary] 2469 1 2020-01-01
464 Szuk, Balazs HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 3-4 [Hungary] 2356 = 2020-01-01
465 Mons, Leon GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 December 2019 [various] 2555 1 2020-01-01
466 Belezky, Alexander GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 December 2019 [various] 2375 = 2020-01-01
467 Naiditsch, Arkadij GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2643 0 2019-12-01
468 Kjartansson, Gudmundur GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2459 0 2019-12-01
469 Pancevski, Filip GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2490 = 2019-12-01
470 Wojtaszek, Radoslaw GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2748 = 2019-12-01
471 Blagojevic, Dragisa GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2500 1 2019-12-01
472 Laurusas, Tomas GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2501 1 2019-12-01
473 Berkes, Ferenc GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2667 0 2019-12-01
474 Edouard, Romain GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2641 0 2019-12-01
475 Zhigalko, Sergei GEO 22th European Team Ch 2019 (Open) [Batumi] 2574 1 2019-12-01
476 Nestorovic, Dejan HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 1-2 [Hungary] 2338 1 2019-12-01
477 Hera, Imre Jr. HUN HUN National Team Ch. Szabo L Division 2019-2020 R 1-2 [Hungary] 2614 = 2019-12-01
478 Romanov, Evgeny GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 November 2019 [various] 2597 = 2019-12-01
479 Erdos, Viktor GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 November 2019 [various] 2613 = 2019-12-01
480 Ivic, Velimir CRO ST: 28. CRO team - liga 1 B [Mali Losinj] 2511 1 2019-11-01
481 Medvegy, Zoltan CRO ST: 28. CRO team - liga 1 B [Mali Losinj] 2539 1 2019-11-01
482 Djukic, Nikola CRO ST: 28. CRO team - liga 1 B [Mali Losinj] 2518 = 2019-11-01
483 Nagy, Gabor CRO ST: 28. CRO team - liga 1 B [Mali Losinj] 2484 = 2019-11-01
484 Lenic, Luka CRO ST: 28. CRO team - liga 1 B [Mali Losinj] 2644 = 2019-11-01
485 Sokolov, Ivan CRO ST: 28. CRO team - liga 1 B [Mali Losinj] 2584 = 2019-11-01
486 Brkic, Ante CRO ST: 28. CRO team - liga 1 B [Mali Losinj] 2600 = 2019-11-01
487 Vavulin, Maxim CRO ST: 28. CRO team - liga 1 B [Mali Losinj] 2550 0 2019-11-01
488 Ruck, Robert CRO ST: 28. CRO team - liga 1 B [Mali Losinj] 2530 0 2019-11-01
489 Maximov, Dmitry GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 October 2019 [various] 2491 1 2019-11-01
490 Karpatchev, Aleksandr GER 2. Bundesliga Ost 2019/2020 October 2019 [various] 2418 = 2019-11-01
491 Rublevsky, Sergei SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2652 = 2019-10-01
492 Indjic, Aleksandar SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2617 = 2019-10-01
493 Sanal, Vahap SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2535 1 2019-10-01
494 Stojanovic, Dalibor SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2502 = 2019-10-01
495 Mastrovasilis, Athanasios SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2518 = 2019-10-01
496 Kadric, Denis SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2558 0 2019-10-01
497 Ponkratov, Pavel SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2638 0 2019-10-01
498 Ter-Sahakyan, Samvel SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2632 0 2019-10-01
499 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2618 = 2019-10-01
500 Rakhmanov, Aleksandr SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2606 = 2019-10-01
501 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2581 0 2019-10-01
502 Cohen Revivo, Shoham SUI Master Tournament (MTO) 2019 [Biel] 2254 0 2019-09-01
503 Savitha, Shri B SUI Master Tournament (MTO) 2019 [Biel] 2186 1 2019-09-01
504 Ghazarian, Kirk SUI Master Tournament (MTO) 2019 [Biel] 2243 = 2019-09-01
505 Baeumer, Lars, Dr. SUI Master Tournament (MTO) 2019 [Biel] 2245 1 2019-09-01
506 Wong, Jianwen SUI Master Tournament (MTO) 2019 [Biel] 2301 0 2019-09-01
507 Lukin, Elisha SUI Master Tournament (MTO) 2019 [Biel] 2217 1 2019-09-01
508 Pranav, Anand SUI Master Tournament (MTO) 2019 [Biel] 2347 1 2019-09-01
509 Vishnu, Prasanna. V SUI Master Tournament (MTO) 2019 [Biel] 2505 1 2019-09-01
510 Shchekachev, Andrei SUI Master Tournament (MTO) 2019 [Biel] 2531 0 2019-09-01
511 Kokoszczynski, Jan POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2238 = 2019-08-01
512 Adamski, Jan POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2186 1 2019-08-01
513 Harazinska, Magdalena POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2186 1 2019-08-01
514 Galperin, Platon POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2445 = 2019-08-01
515 Romanishin, Oleg M POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2443 = 2019-08-01
516 Goluch, Piotr POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2386 1 2019-08-01
517 Kanarek, Marcel POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2493 1 2019-08-01
518 Noe, Christopher POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2534 1 2019-08-01
519 Shevchenko, Kirill POL Najdorf Chess Festival gr. A [Warszawa] 2536 = 2019-08-01
520 Ivic, Velimir BIH Premijer liga BiH 2019 [Tuzla] 2518 1 2019-07-01
521 Martinovic, Sasa BIH Premijer liga BiH 2019 [Tuzla] 2564 = 2019-07-01
522 Predojevic, Borki BIH Premijer liga BiH 2019 [Tuzla] 2620 = 2019-07-01
523 Arsovic, Zoran BIH Premijer liga BiH 2019 [Tuzla] 2393 1 2019-07-01
524 Palac, Mladen BIH Premijer liga BiH 2019 [Tuzla] 2557 = 2019-07-01
525 Saric, Ibro BIH Premijer liga BiH 2019 [Tuzla] 2555 = 2019-07-01
526 Stevic, Hrvoje BIH Premijer liga BiH 2019 [Tuzla] 2575 = 2019-07-01
527 Savic, Miodrag R BIH Premijer liga BiH 2019 [Tuzla] 2503 = 2019-07-01
528 Radovanovic, Nikola BIH Premijer liga BiH 2019 [Tuzla] 2427 = 2019-07-01
529 Hilverda, Alexander GER Oberliga Bayern 2018/2019 April 2019 [various] 2326 1 2019-05-01
530 Dixit, Nikhil HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2302 1 2019-05-01
531 Gschnitzer, Adrian HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2380 0 2019-05-01
532 Zentai, Peter HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2263 1 2019-05-01
533 Borhy, Marcell HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2237 0 2019-05-01
534 Urhegyi, Marton HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2299 1 2019-05-01
535 Mehar, Chinna Reddy C.h. HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2348 = 2019-05-01
536 Lye, Lik Zang HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2377 1 2019-05-01
537 Ravi, Teja S. HUN Budapest Spring Festival 2019 [Budapest] 2383 0 2019-05-01
538 Izsak, Gyula HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 8-9 [Hungary] 2424 1 2019-05-01
539 Meszaros, Tamas HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 8-9 [Hungary] 2377 1 2019-05-01
540 Meulner, Klaus GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2205 1 2019-04-01
541 Becker, Dirk GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2226 1 2019-04-01
542 Zuferi, Enis GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2369 1 2019-04-01
543 Carow, Johannes GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2439 1 2019-04-01
544 Bernadskiy, Vitaliy GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2581 = 2019-04-01
545 Popovic, Dusan GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2511 = 2019-04-01
546 Noe, Christopher GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2525 = 2019-04-01
547 Burmakin, Vladimir GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2482 0 2019-04-01
548 Muckle, Julius GER 10. Pfalz-Open A [Neustadt an der Weinstrasse] 2373 1 2019-04-01
549 Splichal, Stanislav CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2205 1 2019-04-01
550 Skomorokhin, Roman CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2323 1 2019-04-01
551 Plischki, Sebastian CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2397 = 2019-04-01
552 Sokolov, Alexander CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2393 0 2019-04-01
553 Svanda, Ondrej CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2298 1 2019-04-01
554 Ivanov, Mikhail M CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2383 1 2019-04-01
555 Gasanov, Eldar CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2500 1 2019-04-01
556 Cernousek, Lukas CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2429 = 2019-04-01
557 Kashlinskaya, Alina CZE PRAGUE INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2019 C - FIDE open [Prague] 2470 = 2019-04-01
558 Kosic, Dragan GER Oberliga Bayern 2018/2019 March 2019 [various] 2500 = 2019-04-01
559 Lauer, Moritz GER Oberliga Bayern 2018/2019 February 2019 [various] 2403 = 2019-03-01
560 Nemeth, Miklos HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 5-6 [Hungary] 2484 1 2019-03-01
561 Dumancic, Pero AUT 27. Int. Aschacher Donau Open 2018 - A [Aschach] 2207 1 2019-02-01
562 Burlacu, Bogdan AUT 27. Int. Aschacher Donau Open 2018 - A [Aschach] 2297 1 2019-02-01
563 Mazur, Stefan AUT 27. Int. Aschacher Donau Open 2018 - A [Aschach] 2411 = 2019-02-01
564 Gelbenegger, Patrick AUT 27. Int. Aschacher Donau Open 2018 - A [Aschach] 2207 1 2019-02-01
565 Csonka, Balazs AUT 27. Int. Aschacher Donau Open 2018 - A [Aschach] 2452 1 2019-02-01
566 Sumets, Andrey AUT 27. Int. Aschacher Donau Open 2018 - A [Aschach] 2577 = 2019-02-01
567 Zelcic, Robert AUT 27. Int. Aschacher Donau Open 2018 - A [Aschach] 2530 = 2019-02-01
568 Mueller, Philipp GER 31. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2207 1 2019-02-01
569 Jurek, Josef GER 31. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2273 1 2019-02-01
570 Schitco, Ivan GER 31. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2416 1 2019-02-01
571 Buckels, Valentin GER 31. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2441 = 2019-02-01
572 Burmakin, Vladimir GER 31. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2492 1 2019-02-01
573 Lampert, Jonas GER 31. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2544 = 2019-02-01
574 Novikov, Stanislav GER 31. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2526 = 2019-02-01
575 Schroeder, Jan-Christian GER 31. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2571 0 2019-02-01
576 Baskin, Robert GER 31. Staufer-Open A [Schwaebisch Gmuend] 2364 = 2019-02-01
577 Horvath, Jozsef HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 3 [Hungary] 2490 = 2019-01-01
578 Loos, Roland GER Oberliga Bayern 2018/2019 December 2018 [various] 2324 1 2019-01-01
579 Heika, Martin GER Oberliga Bayern 2018/2019 November 2018 [various] 2380 1 2018-12-01
580 Belezky, Alexander GER Oberliga Bayern 2018/2019 November 2018 [various] 2382 1 2018-12-01
581 Sipos, Istvan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2492 1 2018-12-01
582 Kovacevic, Blazimir HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2018-2019 R 1-2 [Hungary] 2497 1 2018-12-01
583 Dehlinger, Alexander GER Oberliga Bayern 2018/2019 October 2018 [various] 2261 0 2018-11-01
584 Mastrovasilis, Athanasios SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2518 1 2018-10-01
585 Robulj, Nenad SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2312 1 2018-10-01
586 Ilincic, Zlatko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2450 1 2018-10-01
587 Strikovic, Aleksa SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2481 = 2018-10-01
588 Zajic, Milan SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2503 1 2018-10-01
589 Milanovic, Danilo SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2454 1 2018-10-01
590 Svetushkin, Dmitry SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2580 0 2018-10-01
591 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2489 = 2018-10-01
592 Nikolic, Predrag SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2584 = 2018-10-01
593 Tadic, Branko SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2478 1 2018-10-01
594 Miladinovic, Igor SRB Serbian League 2018 [Valjevo] 2545 = 2018-10-01
595 Livaic, Leon CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2483 1 2018-10-01
596 Medvegy, Zoltan CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2543 = 2018-10-01
597 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2490 1 2018-10-01
598 Kosic, Dragan CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2465 1 2018-10-01
599 Pap, Misa CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2482 = 2018-10-01
600 Srbis, Jurica CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2428 1 2018-10-01
601 Brkic, Ante CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2565 = 2018-10-01
602 Ruck, Robert CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2505 = 2018-10-01
603 Saric, Ante CRO 27th CRO team Championship - 1B League_Men [Biograd na Moru] 2535 = 2018-10-01
604 Nenezic, Marko MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2506 0 2018-09-01
605 Ivanisevic, Ivan MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2574 0 2018-09-01
606 Stankovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2438 = 2018-09-01
607 Damljanovic, Branko MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2483 = 2018-09-01
608 Sukovic, Andrej MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2208 = 2018-09-01
609 Indjic, Aleksandar MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2599 = 2018-09-01
610 Roganovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2018 [Niksic] 2517 = 2018-09-01
611 Benkovic, Petar BIH 17th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2375 1 2018-07-01
612 Bosiocic, Marin BIH 17th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2597 0 2018-07-01
613 Arsovic, Zoran BIH 17th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2427 = 2018-07-01
614 Savic, Miodrag R BIH 17th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2545 = 2018-07-01
615 Palac, Mladen BIH 17th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2539 = 2018-07-01
616 Jankovic, Alojzije BIH 17th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2568 1 2018-07-01
617 Saric, Ibro BIH 17th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2548 = 2018-07-01
618 Predojevic, Borki BIH 17th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2632 = 2018-07-01
619 Pikula, Dejan BIH 17th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2471 1 2018-07-01
620 Terbe, Julianna HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2217 1 2018-06-01
621 Csonka, Balazs HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 8-9 [Hungary] 2449 = 2018-06-01
622 Golda, Harald GER Oberliga Bayern 2017/2018 March 2018 [various] 2236 1 2018-05-01
623 Kostic, Vladimir GER Oberliga Bayern 2017/2018 April 2018 [various] 2323 1 2018-05-01
624 Cerovic, Danilo HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2330 1 2018-05-01
625 Tomazini, Zan HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2424 1 2018-05-01
626 Horvath, Adam HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2486 1 2018-05-01
627 Repka, Christopher HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2521 0 2018-05-01
628 Galyas, Miklos HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2495 = 2018-05-01
629 Reshef, Omer HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2482 = 2018-05-01
630 Kozak, Adam HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2440 = 2018-05-01
631 Drazic, Sinisa HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2394 1 2018-05-01
632 Jarmula, Lukasz HUN Budapest Spring Festival 2018 [Budapest] 2492 1 2018-05-01
633 Markus, Robert HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 7 [Hungary] 2615 = 2018-04-01
634 Savic, Miodrag R SRB Serbian Championship 2018 [Novi Sad] 2535 = 2018-04-01
635 Markus, Robert SRB Serbian Championship 2018 [Novi Sad] 2615 = 2018-04-01
636 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2018 [Novi Sad] 2597 1 2018-04-01
637 Djordjevic, Vuk SRB Serbian Championship 2018 [Novi Sad] 2372 = 2018-04-01
638 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2018 [Novi Sad] 2522 1 2018-04-01
639 Ratkovic, Miloje SRB Serbian Championship 2018 [Novi Sad] 2427 1 2018-04-01
640 Indjic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2018 [Novi Sad] 2623 = 2018-04-01
641 Rabrenovic, Vladan SRB Serbian Championship 2018 [Novi Sad] 2371 = 2018-04-01
642 Markovic, Miroslav SRB Serbian Championship 2018 [Novi Sad] 2446 = 2018-04-01
643 Csonka, Balazs HUN Vajda Arpad Memorial GM 2018 [Budapest] 2458 1 2018-03-01
644 Horvath, Jozsef HUN Vajda Arpad Memorial GM 2018 [Budapest] 2520 = 2018-03-01
645 Hoang, Thanh Trang HUN Vajda Arpad Memorial GM 2018 [Budapest] 2436 1 2018-03-01
646 Aczel, Gergely HUN Vajda Arpad Memorial GM 2018 [Budapest] 2565 = 2018-03-01
647 Szabo, Gergely-Andras-Gyula HUN Vajda Arpad Memorial GM 2018 [Budapest] 2560 1 2018-03-01
648 Beliavsky, Alexander G HUN Vajda Arpad Memorial GM 2018 [Budapest] 2536 = 2018-03-01
649 Bokros, Albert HUN Vajda Arpad Memorial GM 2018 [Budapest] 2472 = 2018-03-01
650 Vykouk, Jan HUN Vajda Arpad Memorial GM 2018 [Budapest] 2440 = 2018-03-01
651 Kantor, Gergely HUN Vajda Arpad Memorial GM 2018 [Budapest] 2518 = 2018-03-01
652 Lauer, Moritz GER Oberliga Bayern 2017/2018 February 2018 [various] 2406 1 2018-03-01
653 Kreisl, Robert GER Oberliga Bayern 2017/2018 February 2018 [various] 2422 = 2018-03-01
654 Kovacevic, Blazimir HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 6 [Hungary] 2492 = 2018-03-01
655 Lundin, Jan SRB Third Saturday 62 [Backi Petrovac] 2282 1 2018-02-01
656 Vardan, Nagpal SRB Third Saturday 62 [Backi Petrovac] 2446 1 2018-02-01
657 Saptarshi, Roy SRB Third Saturday 62 [Backi Petrovac] 2476 1 2018-02-01
658 Dimitrijeski, Boris, Dr. SRB Third Saturday 62 [Backi Petrovac] 2283 1 2018-02-01
659 Martorelli, Antonio SRB Third Saturday 62 [Backi Petrovac] 2195 1 2018-02-01
660 Yang, Kaiqi SRB Third Saturday 62 [Backi Petrovac] 2430 1 2018-02-01
661 Laketic, Gojko SRB Third Saturday 62 [Backi Petrovac] 2369 = 2018-02-01
662 Naumkin, Igor SRB Third Saturday 62 [Backi Petrovac] 2394 = 2018-02-01
663 Drazic, Sinisa SRB Third Saturday 62 [Backi Petrovac] 2441 = 2018-02-01
664 Tran, Phat, Dr. GER Oberliga Bayern 2017/2018 January 2018 [various] 2320 1 2018-02-01
665 Palac, Mladen HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 5 [Hungary] 2551 1 2018-02-01
666 Ognjacevic, Alen CRO ZAGREB OPEN - 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 [Zagreb] 2152 1 2018-01-01
667 Cvitan, Ena CRO ZAGREB OPEN - 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 [Zagreb] 2171 1 2018-01-01
668 Biti, Ozren CRO ZAGREB OPEN - 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 [Zagreb] 2359 1 2018-01-01
669 Nasuta, Grzegorz CRO ZAGREB OPEN - 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 [Zagreb] 2452 = 2018-01-01
670 Karthik, Venkataraman CRO ZAGREB OPEN - 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 [Zagreb] 2466 = 2018-01-01
671 Romanishin, Oleg M CRO ZAGREB OPEN - 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 [Zagreb] 2454 1 2018-01-01
672 Postny, Evgeny CRO ZAGREB OPEN - 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 [Zagreb] 2575 1 2018-01-01
673 Brkic, Ante CRO ZAGREB OPEN - 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 [Zagreb] 2573 = 2018-01-01
674 Kozul, Zdenko CRO ZAGREB OPEN - 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 [Zagreb] 2604 = 2018-01-01
675 Szabo, Gergely-Andras-Gyula HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo Group 2017-2018 R 3-4 [Hungary] 2560 = 2018-01-01
676 Zajogin, Alexander GER Oberliga Bayern 2017/2018 December 2017 [various] 2412 1 2018-01-01
677 Bokros, Albert HUN Dr.Hetenyi Geza Memorial GM Group B [Budapest] 2478 1 2018-01-01
678 Sredojevic, Ivan HUN Dr.Hetenyi Geza Memorial GM Group B [Budapest] 2376 1 2018-01-01
679 Jakab, Attila HUN Dr.Hetenyi Geza Memorial GM Group B [Budapest] 2359 = 2018-01-01
680 Galyas, Miklos HUN Dr.Hetenyi Geza Memorial GM Group B [Budapest] 2484 = 2018-01-01
681 Gonda, Laszlo HUN Dr.Hetenyi Geza Memorial GM Group B [Budapest] 2507 = 2018-01-01
682 Paschall, William HUN Dr.Hetenyi Geza Memorial GM Group B [Budapest] 2379 1 2018-01-01
683 Martini, Balazs HUN Dr.Hetenyi Geza Memorial GM Group B [Budapest] 2351 1 2018-01-01
684 Czebe, Attila HUN Dr.Hetenyi Geza Memorial GM Group B [Budapest] 2469 = 2018-01-01
685 Kosic, Dragan HUN Dr.Hetenyi Geza Memorial GM Group B [Budapest] 2454 = 2018-01-01
686 Jelen, Igor SLO II. clanska liga zahod 2017 [Komenda] 2379 1 2017-12-01
687 Urh, Zala SLO II. clanska liga zahod 2017 [Komenda] 2147 1 2017-12-01
688 Doric, Nenad SLO II. clanska liga zahod 2017 [Komenda] 2256 1 2017-12-01
689 Seitaj, Ilir GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2372 = 2017-12-01
690 Niemi, Kalle GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2324 1 2017-12-01
691 Percivaldi, Martin GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2388 1 2017-12-01
692 Nevednichy, Vladislav GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2524 = 2017-12-01
693 Gabuzyan, Hovhannes GRE European Team Chess Championship 2017 - Open [Hersonisos, Crete] 2583 1 2017-12-01
694 Schwabeneder, Florian GER Oberliga Bayern 2017/2018 November 2017 [various] 2396 1 2017-12-01
695 Loos, Roland GER Oberliga Bayern 2017/2018 November 2017 [various] 2369 = 2017-12-01
696 Pastar, Slaven SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2230 1 2017-12-01
697 Bojkovic, Slobodan SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2189 1 2017-12-01
698 Csonka, Balazs SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2451 1 2017-12-01
699 Czebe, Attila SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2451 0 2017-12-01
700 Petrusic, Velimir SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2159 1 2017-12-01
701 Budisavljevic, Luka SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2152 1 2017-12-01
702 Bokros, Albert SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2483 = 2017-12-01
703 Indjic, Dusan SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2297 = 2017-12-01
704 Petakov, Uros SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2346 1 2017-12-01
705 Varga, Zoltan SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2447 = 2017-12-01
706 Milovic, Jovan MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2301 1 2017-11-01
707 Tadic, Branko MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2476 1 2017-11-01
708 Simic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2306 1 2017-11-01
709 Miladinovic, Igor MNE Montenegro Premier League 2017 [Canj] 2535 = 2017-11-01
710 Pijpers, Arthur CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2462 0 2017-11-01
711 Fercec, Nenad CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2460 1 2017-11-01
712 Indjic, Aleksandar CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2574 = 2017-11-01
713 Medvegy, Zoltan CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2550 1 2017-11-01
714 Livaic, Leon CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2461 = 2017-11-01
715 Brkic, Ante CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2563 0 2017-11-01
716 Stojanovski, Dejan CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2454 1 2017-11-01
717 Feller, Sebastien CRO 26th CRO team Championship - 1B League_Men [Mali Losinj] 2569 = 2017-11-01
718 Jones, Gawain C B GER Oberliga Bayern 2017/2018 October 2017 [various] 2662 0 2017-11-01
719 Ivannikau, Maksim BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2123 1 2017-07-01
720 Shimanov, Aleksandr BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2642 0 2017-07-01
721 Harshkou, Mikita BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2302 = 2017-07-01
722 Denishev, Marat BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2316 1 2017-07-01
723 Grandelius, Nils BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2665 0 2017-07-01
724 Arabidze, Meri BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2374 1 2017-07-01
725 Leko, Peter BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2703 0 2017-07-01
726 Erenberg, Ariel BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2370 1 2017-07-01
727 Korobov, Anton BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2688 1 2017-07-01
728 Lupulescu, Constantin BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2631 0 2017-07-01
729 Tunik, Gennady BLR European Individual Chess Championship 2017 [Minsk] 2384 1 2017-07-01
730 Bulic, Domagoj CRO 26th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2187 1 2017-06-01
731 Martinovic, Sasa CRO 26th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2552 1 2017-06-01
732 Brkic, Ante CRO 26th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2553 1 2017-06-01
733 Sprenger, Jan Michael, Dr. CRO 26th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2520 = 2017-06-01
734 Vidovic, Mario CRO 26th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2242 1 2017-06-01
735 Bosiocic, Marin CRO 26th CRO Team CUP - Final tournament [Mali Losinj] 2603 1 2017-06-01
736 Csonka, Balazs HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 8-9 [Hungary] 2415 = 2017-05-01
737 Nagy, Gabor HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 8-9 [Hungary] 2439 = 2017-05-01
738 Banusz, Tamas HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 7 [Hungary] 2609 = 2017-04-01
739 Ruck, Robert HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 6 [Hungary] 2561 = 2017-03-01
740 Raghav, Srivathsav V ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2140 1 2017-02-01
741 Fernandez Lledo, Javier ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2242 1 2017-02-01
742 Bjerre, Jonas ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2361 = 2017-02-01
743 Harsha, Bharathakoti ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2332 0 2017-02-01
744 Blesa Fernandez, Francisco ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2140 1 2017-02-01
745 Alshameary Puente, Ismael ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2325 1 2017-02-01
746 Perez Garcia, Alejandro ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2412 = 2017-02-01
747 Konguvel, Ponnuswamy ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2417 1 2017-02-01
748 Ibarra Jerez, Jose Carlos ESP V Torneo Internacional Navidad Jardines de Amaltea Ciudad de Lorca 2016 [Lorca (Murcia)] 2573 = 2017-02-01
749 Prieto, Ernesto ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2129 1 2017-02-01
750 Lopez Mulet, Inigo ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2304 1 2017-02-01
751 Espinoza Palomino, Willyam ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2416 = 2017-02-01
752 Harutjunyan, Gevorg ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2437 = 2017-02-01
753 Anurag, Mhamal ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2423 0 2017-02-01
754 Plazuelo Pascual, Juan ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2300 1 2017-02-01
755 Longa Yauca, Javier ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2288 1 2017-02-01
756 Butkiewicz, Lukasz ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2447 = 2017-02-01
757 Gascon Del Nogal, Jose Rafael ESP XXVIII Abierto Internacional De Roquetas De Mar [Roquetas De Mar Almeria] 2455 = 2017-02-01
758 Kravtsiv, Martyn HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 5 [Hungary] 2645 = 2017-02-01
759 Sebenik, Matej SLO 1. clanska liga - zahod 2016 [Ljubljana] 2541 = 2017-01-01
760 Stevanic, David SLO 1. clanska liga - zahod 2016 [Ljubljana] 2121 1 2017-01-01
761 Janzelj, Tim SLO 1. clanska liga - zahod 2016 [Ljubljana] 2307 0 2017-01-01
762 Balog, Imre HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 2-3 [Hungary] 2555 = 2017-01-01
763 Horvath, Jozsef HUN HUN Team League 1st Div. Szabo Laszlo 2016-2017 R 4 [Hungary] 2521 0 2017-01-01
764 Pardic, Oliver SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2163 1 2016-12-01
765 Andrejic, Vladica SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2287 1 2016-12-01
766 Zakic, Srdjan SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2346 1 2016-12-01
767 Raja, Harshit SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2302 1 2016-12-01
768 Narayanan, Srinath SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2476 = 2016-12-01
769 Nabaty, Tamir SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2644 1 2016-12-01
770 Steinberg, Nitzan SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2466 1 2016-12-01
771 Zubov, Alexander SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2613 = 2016-12-01
772 Faizrakhmanov, Ramil SRB Memorijal "Dr Borise Karadzica" 2016 [Palic] 2422 = 2016-12-01
773 Markus, Robert SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2662 = 2016-11-01
774 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2517 = 2016-11-01
775 Radovanovic, Dusan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2334 = 2016-11-01
776 Tadic, Branko SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2464 0 2016-11-01
777 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2523 = 2016-11-01
778 Popov, Sinisa S SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2447 1 2016-11-01
779 Sethuraman, S.p. SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2640 = 2016-11-01
780 Pap, Misa SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2493 = 2016-11-01
781 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2423 = 2016-11-01
782 Popovic, Dusan SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2531 = 2016-11-01
783 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2016 [Kragujevac] 2459 = 2016-11-01
784 Radovanovic, Nikola CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2407 1 2016-11-01
785 Nikcevic, Nebojsa CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2436 1 2016-11-01
786 Stojanovski, Dejan CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2443 = 2016-11-01
787 Grachev, Boris CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2628 = 2016-11-01
788 Sinanovic, Muhamed CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2396 = 2016-11-01
789 Tratar, Marko CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2446 1 2016-11-01
790 Bogut, Zeljko CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2419 = 2016-11-01
791 Horvath, Jozsef CRO 25th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2508 = 2016-11-01
792 Tadic, Branko MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2464 = 2016-10-01
793 Perunovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2618 1 2016-10-01
794 Blagojevic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2482 1 2016-10-01
795 Damljanovic, Branko MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2543 0 2016-10-01
796 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2416 0 2016-10-01
797 Nikcevic, Nebojsa MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2439 = 2016-10-01
798 Ivanisevic, Ivan MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2650 0 2016-10-01
799 Vukcevic, Nemanja MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2207 1 2016-10-01
800 Bukvic, Mihailo MNE Montenegro Premier League 2016 [Niksic] 2137 1 2016-10-01
801 Cupid, Kevin AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2166 0 2016-10-01
802 Goh, Wei Ming Kevin AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2444 = 2016-10-01
803 Nabaty, Tamir AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2630 = 2016-10-01
804 So, Wesley AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2782 0 2016-10-01
805 Vera Siguenas, Deivy AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2499 0 2016-10-01
806 Guseinov, Gadir AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2625 = 2016-10-01
807 Van Kampen, Robin AZE 42nd World Chess Olympiad, Open, 2016 [Baku] 2640 = 2016-10-01
808 Ivanisevic, Ivan MNE Montenegro Team Cup 2016 [several cities] 2651 = 2016-06-01
809 Benderac, Srdjan MNE Montenegro Team Cup 2016 [several cities] 2310 = 2016-06-01
810 Krstonijevic, Stjepan MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2155 1 2016-06-01
811 Novoselski, Zoran MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2325 = 2016-06-01
812 Kojovic, Dragan MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2387 = 2016-06-01
813 Vujacic, Borivoje MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2253 0 2016-06-01
814 Rama, Lorenc MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2319 1 2016-06-01
815 Petijevic, Vaso MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2280 = 2016-06-01
816 Pecurica, Milos MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2171 1 2016-06-01
817 Milovic, Jovan MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2307 1 2016-06-01
818 Blagojevic, Dragisa MNE International Open Tournament "Cetinje 2016" [Cetinje] 2498 1 2016-06-01
819 De Lucas Bello, Federico ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2147 1 2016-05-01
820 Rodriguez Garcia, Carlos ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2154 1 2016-05-01
821 Suarez Uriel, Adrian ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2310 1 2016-05-01
822 Sousa, Andre Ventura ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2408 1 2016-05-01
823 Ibarra Jerez, Jose Carlos ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2561 = 2016-05-01
824 Baklan, Vladimir ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2617 = 2016-05-01
825 Montoliu Cervero, Francisco ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2331 = 2016-05-01
826 Greenfeld, Alon ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2537 = 2016-05-01
827 Santos Ruiz, Miguel ESP 43 Torneo Internacional de Ajedrez de la Roda [La Roda (Albacete)] 2416 = 2016-05-01
828 Horvath, Adam HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 7-9 [Hungary] 2515 0 2016-05-01
829 Prohaszka, Peter HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 7-9 [Hungary] 2598 = 2016-05-01
830 Petrik, Tomas HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 7-9 [Hungary] 2472 1 2016-05-01
831 Erdelyi, Zombor HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 5 [Hungary] 2284 1 2016-04-01
832 Konnyu, Janos HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 6 [Hungary] 2340 0 2016-04-01
833 Jandl, Vojtech AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2148 1 2016-02-01
834 Konrad, Edmund AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2197 1 2016-02-01
835 Kaczur, Florian AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2396 1 2016-02-01
836 Schreiner, Peter AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2421 0 2016-02-01
837 Ivanov, Mikhail M AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2360 1 2016-02-01
838 Shkapenko, Pavel AUT Aschacher Donau Open 2015 Grp A [Aschach] 2407 0 2016-02-01
839 Sipos, Istvan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 1-3 [Hungary] 2491 = 2016-01-01
840 Farago, Ivan HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 1-3 [Hungary] 2402 1 2016-01-01
841 Fogarasi, Tibor HUN HUN Team League 1st Div. Szabo L R 4 [Hungary] 2375 1 2016-01-01
842 Froewis, Georg ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2433 = 2015-12-01
843 Sokolov, Ivan ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2642 1 2015-12-01
844 Tkachiev, Vladislav ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2658 = 2015-12-01
845 Paichadze, Luka ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2573 = 2015-12-01
846 Neiksans, Arturs ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2602 0 2015-12-01
847 Brkic, Ante ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2599 1 2015-12-01
848 Vazquez Igarza, Renier ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2565 = 2015-12-01
849 Babula, Vlastimil ISL European Team Chess Championship 2015 - Open Section [Reykjavik] 2559 0 2015-12-01
850 Krstic, Uros CRO 24th CRO Team Championship - Qualification for 1B League 2016 [Vinkovci] 2420 = 2015-12-01
851 Stojanovski, Dejan CRO 24th CRO Team Championship - Qualification for 1B League 2016 [Vinkovci] 2442 0 2015-12-01
852 Ramesa, Davor CRO 24th CRO Team Championship - Qualification for 1B League 2016 [Vinkovci] 2286 = 2015-12-01
853 Milanovic, Danilo MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2462 1 2015-11-01
854 Ivanisevic, Ivan MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2658 = 2015-11-01
855 Rapport, Richard MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2649 = 2015-11-01
856 Arsovic, Zoran MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2421 = 2015-11-01
857 Roganovic, Milos MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2526 = 2015-11-01
858 Bogosavljevic, Boban MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2520 = 2015-11-01
859 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2458 1 2015-11-01
860 Blagojevic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2015 [Bar] 2486 = 2015-11-01
861 Perunovic, Milos SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2614 = 2015-10-01
862 Damljanovic, Branko SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2579 1 2015-10-01
863 Radovanovic, Dusan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2322 1 2015-10-01
864 Rajkovic, Mladen SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2248 = 2015-10-01
865 Podinic, Vladimir SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2408 = 2015-10-01
866 Somborski, Nebojsa SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2326 = 2015-10-01
867 Markus, Robert SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2621 = 2015-10-01
868 Todorovic, Goran M SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2461 0 2015-10-01
869 Solomunovic, Igor SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2437 1 2015-10-01
870 Nenezic, Marko SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2460 1 2015-10-01
871 Barlov, Dragan SRB Serbian League 2015 [Kragujevac] 2440 = 2015-10-01
872 Breivik, Lars SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN A Tournament [Paracin] 2247 1 2015-08-01
873 Besedes, Danilo SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN A Tournament [Paracin] 2307 1 2015-08-01
874 Rajkovic, Mladen SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN A Tournament [Paracin] 2259 1 2015-08-01
875 Kozhuharov, Spas SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN A Tournament [Paracin] 2460 1 2015-08-01
876 Damljanovic, Branko SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN A Tournament [Paracin] 2565 = 2015-08-01
877 Kosic, Dragan SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN A Tournament [Paracin] 2487 = 2015-08-01
878 Fernandez, Daniel Howard SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN A Tournament [Paracin] 2472 = 2015-08-01
879 Kadric, Denis SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN A Tournament [Paracin] 2511 1 2015-08-01
880 Savic, Miodrag R SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN A Tournament [Paracin] 2505 = 2015-08-01
881 Dragasevic, Srdja MNE Montenegro Team Cup 2015 [Several cities] 2267 1 2015-05-01
882 Prohaszka, Peter HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 9 [Hungary] 2601 1 2015-05-01
883 Aczel, Gergely HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 7-8 [Hungary] 2473 = 2015-04-01
884 Gledura, Benjamin HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 7-8 [Hungary] 2454 = 2015-04-01
885 Urkedal, Frode NOR Norwegian Premiere League 2014-2015 round 7-8 [Oslo] 2527 0 2015-03-01
886 Andersen, Alf R. NOR Norwegian Premiere League 2014-2015 round 7-8 [Oslo] 2158 = 2015-03-01
887 Loebler, Heimo AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2161 1 2015-03-01
888 Sadilek, Peter AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2339 = 2015-03-01
889 Karner, Christoph AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2316 = 2015-03-01
890 Petschar, Kurt AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2300 1 2015-03-01
891 Bellia, Fabrizio AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2405 = 2015-03-01
892 Tomazini, Zan AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2390 0 2015-03-01
893 Kvetny, Mark AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2294 1 2015-03-01
894 Korpa, Bence AUT Int. Schachopen Graz 2015- Grp A [Graz] 2417 0 2015-03-01
895 Saric, Sinisa HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 2-3 [Hungary] 2412 = 2015-01-01
896 Nemeth, Miklos HUN HUN Team League Ch. Szabo L. First Division Round 2-3 [Hungary] 2483 = 2015-01-01
897 Drazic, Sinisa CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2426 = 2014-11-01
898 Korobov, Anton CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2679 = 2014-11-01
899 Hracek, Zbynek CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2646 = 2014-11-01
900 Filippov, Anton CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2589 = 2014-11-01
901 Antoniewski, Rafal CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2552 = 2014-11-01
902 Saric, Ivan CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2678 = 2014-11-01
903 Gonda, Laszlo CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2540 = 2014-11-01
904 Horvath, Csaba CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2537 = 2014-11-01
905 Jankovic, Alojzije CRO 23th CRO team Championship - 1A League_Men [Bol (Brac)] 2547 = 2014-11-01
906 Abramovic, Bosko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2457 0 2014-10-01
907 Zontakh, Andrey SRB Serbian League 2014 [Palic] 2538 = 2014-10-01
908 Vojinovic, Goran SRB Serbian League 2014 [Palic] 2466 1 2014-10-01
909 Stojanovic, Mihajlo SRB Serbian League 2014 [Palic] 2547 = 2014-10-01
910 Kosic, Dragan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2486 = 2014-10-01
911 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian League 2014 [Palic] 2613 = 2014-10-01
912 Brenjo, Slavisa SRB Serbian League 2014 [Palic] 2482 1 2014-10-01
913 Markus, Robert SRB Serbian League 2014 [Palic] 2602 = 2014-10-01
914 Tadic, Branko SRB Serbian League 2014 [Palic] 2495 0 2014-10-01
915 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2014 [Palic] 2483 1 2014-10-01
916 Pezelj, Novak SRB Serbian League 2014 [Palic] 2410 = 2014-10-01
917 Damljanovic, Branko MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2539 = 2014-10-01
918 Blagojevic, Dragisa MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2490 0 2014-10-01
919 Arsovic, Goran MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2417 = 2014-10-01
920 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2478 = 2014-10-01
921 Geler, Aleksandar MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2229 1 2014-10-01
922 Miroshnichenko, Evgenij MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2602 = 2014-10-01
923 Ivanisevic, Ivan MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2610 0 2014-10-01
924 Tadic, Branko MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2489 = 2014-10-01
925 Lajthajm, Borko MNE Montenegro Premier League 2014 [Ulcinj] 2469 = 2014-10-01
926 Abdel Wahab, Elkhatem NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2154 1 2014-09-01
927 Thorhallsson, Throstur NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2426 1 2014-09-01
928 Petr, Martin NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2530 1 2014-09-01
929 Guseinov, Gadir NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2613 = 2014-09-01
930 Ni, Hua NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2666 = 2014-09-01
931 Howell, David W L NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2650 1 2014-09-01
932 Movsesian, Sergei NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2672 = 2014-09-01
933 Ibarra Chami, Luis Fernando NOR Chess Olympiad 2014-Open [Troms] 2467 1 2014-09-01
934 Matviishen, Viktor BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2190 1 2014-07-01
935 Arngrimsson, Dagur BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2390 1 2014-07-01
936 Petrisor, Adrian-Marian BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2432 0 2014-07-01
937 Sukandar, Irine Kharisma BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2357 1 2014-07-01
938 Dimitrov, Radoslav BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2450 = 2014-07-01
939 Sanduleac, Vasile BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2394 1 2014-07-01
940 Nikolov, Momchil BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2518 = 2014-07-01
941 Firman, Nazar BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2485 = 2014-07-01
942 Drenchev, Petar BUL Grand Europe Cup Albena 2014 [Albena] 2487 0 2014-07-01
943 Matviishen, Viktor BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2190 1 2014-07-01
944 Skomorokhin, Vadim BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2354 1 2014-07-01
945 Kukov, Velislav BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2410 1 2014-07-01
946 Akopian, Vladimir BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2667 = 2014-07-01
947 Mgeladze, Tamaz BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2198 = 2014-07-01
948 Gao, Rui BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2487 0 2014-07-01
949 Petrisor, Adrian-Marian BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2432 = 2014-07-01
950 Saptarshi, Roy BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2433 = 2014-07-01
951 Lilov, Valeri BUL Grand Europe Cup Golden sands 2014 [Golden sands] 2434 = 2014-07-01
952 Miladinovic, Igor SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2583 = 2014-05-01
953 Nestorovic, Nikola SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2427 = 2014-05-01
954 Sarenac, Ivan SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2407 = 2014-05-01
955 Nestorovic, Dejan SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2422 1 2014-05-01
956 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2631 1 2014-05-01
957 Cabarkapa, Novak SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2392 = 2014-05-01
958 Indjic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2523 = 2014-05-01
959 Lajthajm, Borko SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2539 1 2014-05-01
960 Popovic, Dusan SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2540 = 2014-05-01
961 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2566 0 2014-05-01
962 Markus, Robert SRB Serbian Championship 2014 [Subotica] 2610 = 2014-05-01
963 Horvath, Csaba HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 6-7 [HUN] 2551 = 2014-04-01
964 Ilic, Zoran S SRB Pojedinacno prvenstvo Centralne Srbije 2014 [Vrnjacka Banja] 2297 1 2014-04-01
965 Pavlovic, Goran SRB Pojedinacno prvenstvo Centralne Srbije 2014 [Vrnjacka Banja] 2372 1 2014-04-01
966 Antic, Dejan SRB Pojedinacno prvenstvo Centralne Srbije 2014 [Vrnjacka Banja] 2462 1 2014-04-01
967 Savicevic, Vlatko SRB Pojedinacno prvenstvo Centralne Srbije 2014 [Vrnjacka Banja] 2330 1 2014-04-01
968 Lajthajm, Borko SRB Pojedinacno prvenstvo Centralne Srbije 2014 [Vrnjacka Banja] 2525 = 2014-04-01
969 Ristic, Nenad SRB Pojedinacno prvenstvo Centralne Srbije 2014 [Vrnjacka Banja] 2431 = 2014-04-01
970 Maksimovic, Branimir SRB Pojedinacno prvenstvo Centralne Srbije 2014 [Vrnjacka Banja] 2364 1 2014-04-01
971 Abramovic, Bosko SRB Pojedinacno prvenstvo Centralne Srbije 2014 [Vrnjacka Banja] 2437 = 2014-04-01
972 Zajic, Milan SRB Pojedinacno prvenstvo Centralne Srbije 2014 [Vrnjacka Banja] 2370 = 2014-04-01
973 Perunovic, Milos HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 5-6[HUN] 2622 = 2014-03-01
974 Turner, Radek AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2176 = 2014-02-01
975 Dodu, Iulian Laurentiu AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2176 = 2014-02-01
976 Mueller, Max AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2176 1 2014-02-01
977 Kleibel, Uwe AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2176 1 2014-02-01
978 Jurek, Josef AUT 22. Int. Aschacher Donau Open A [Aschach] 2289 0 2014-02-01
979 Stokke, Kjetil NOR Norwegian Premier League 2013-2014 round 1-3 [Oslo] 2379 1 2013-12-01
980 Johannessen, Leif Erlend NOR Norwegian Premier League 2013-2014 round 1-3 [Oslo] 2532 = 2013-12-01
981 Hobber, Anders NOR Norwegian Premier League 2013-2014 round 1-3 [Oslo] 2299 1 2013-12-01
982 Petrik, Tomas HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 3-4 [Hungary] 2519 1 2013-12-01
983 Slavov, Vasil BUL Grand Open Blagoevgrad 2013 [Blagoevgrad] 2181 1 2013-11-01
984 Orev, Petar BUL Grand Open Blagoevgrad 2013 [Blagoevgrad] 2181 1 2013-11-01
985 Cvetkovic, Srdjan BUL Grand Open Blagoevgrad 2013 [Blagoevgrad] 2360 = 2013-11-01
986 Vujacic, Borivoje BUL Grand Open Blagoevgrad 2013 [Blagoevgrad] 2294 1 2013-11-01
987 Vasilev, Milen BUL Grand Open Blagoevgrad 2013 [Blagoevgrad] 2487 1 2013-11-01
988 Saric, Ivan BUL Grand Open Blagoevgrad 2013 [Blagoevgrad] 2627 = 2013-11-01
989 Kukov, Velislav BUL Grand Open Blagoevgrad 2013 [Blagoevgrad] 2410 1 2013-11-01
990 Palac, Mladen BUL Grand Open Blagoevgrad 2013 [Blagoevgrad] 2562 0 2013-11-01
991 Petkov, Vladimir BUL Grand Open Blagoevgrad 2013 [Blagoevgrad] 2564 = 2013-11-01
992 Kadric, Denis SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2458 1 2013-10-01
993 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2637 0 2013-10-01
994 Solak, Dragan SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2592 = 2013-10-01
995 Grachev, Boris SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2676 = 2013-10-01
996 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2473 = 2013-10-01
997 Damljanovic, Branko SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2559 = 2013-10-01
998 Mastrovasilis, Dimitrios SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2595 = 2013-10-01
999 Indjic, Aleksandar SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2549 0 2013-10-01
1000 Miljkovic, Miroslav D SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2456 = 2013-10-01
1001 Nikolic, Predrag SRB Serbian League 2013 [Kragujevac] 2619 0 2013-10-01
1002 Kallai, Gabor HUN HUN Team Ch. Szabo L. Round 1-2 [Hungary] 2463 = 2013-10-01
1003 Kun, Joan ROU Arad Open 2013 [Arad] 2186 1 2013-09-01
1004 Secheres, Adrian-Simion ROU Arad Open 2013 [Arad] 2186 1 2013-09-01
1005 Pulito, Alberto ROU Arad Open 2013 [Arad] 2295 1 2013-09-01
1006 Abramovic, Bosko ROU Arad Open 2013 [Arad] 2429 = 2013-09-01
1007 Petrisor, Adrian-Marian ROU Arad Open 2013 [Arad] 2401 1 2013-09-01
1008 Czebe, Attila ROU Arad Open 2013 [Arad] 2467 = 2013-09-01
1009 Shishkin, Vadim ROU Arad Open 2013 [Arad] 2508 = 2013-09-01
1010 Georgescu, Tiberiu-Marian ROU Arad Open 2013 [Arad] 2419 0 2013-09-01
1011 Bida, Mihai-Eugen ROU Arad Open 2013 [Arad] 2225 1 2013-09-01
1012 Lajthajm, Borko MNE Montenegro Premier League 2013 [Cetinje] 2478 = 2013-08-01
1013 Damljanovic, Branko MNE Montenegro Premier League 2013 [Cetinje] 2544 1 2013-08-01
1014 Geler, Aleksandar MNE Montenegro Premier League 2013 [Cetinje] 2220 = 2013-08-01
1015 Arsovic, Goran MNE Montenegro Premier League 2013 [Cetinje] 2438 = 2013-08-01
1016 Bogosavljevic, Boban MNE Montenegro Premier League 2013 [Cetinje] 2548 = 2013-08-01
1017 Kosic, Dragan MNE Montenegro Premier League 2013 [Cetinje] 2501 = 2013-08-01
1018 Georgiev, Kiril MNE Montenegro Premier League 2013 [Cetinje] 2636 1 2013-08-01
1019 Nikcevic, Nebojsa MNE Montenegro Premier League 2013 [Cetinje] 2458 1 2013-08-01
1020 Brenjo, Slavisa MNE Montenegro Premier League 2013 [Cetinje] 2499 = 2013-08-01
1021 Miladinovic, Igor BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2556 = 2013-07-01
1022 Erdos, Viktor BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2645 = 2013-07-01
1023 Kamberovic, Senad BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2255 1 2013-07-01
1024 Bogosavljevic, Boban BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2548 = 2013-07-01
1025 Jankovic, Alojzije BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2559 = 2013-07-01
1026 Palac, Mladen BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2560 = 2013-07-01
1027 Tadic, Branko BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2513 1 2013-07-01
1028 Savic, Miodrag R BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2529 1 2013-07-01
1029 Indjic, Aleksandar BIH 12th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Sarajevo] 2536 = 2013-07-01
1030 Dragasevic, Srdja MNE Montenegro Team Cup [MNE] 2281 1 2013-06-01
1031 Jovanovic, Zoran HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2516 = 2013-05-01
1032 Kosic, Dragan HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2517 = 2013-05-01
1033 Kovacevic, Aleksandar HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2549 0 2013-05-01
1034 Horvath, Csaba HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2526 = 2013-05-01
1035 Prohaszka, Peter HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2573 = 2013-05-01
1036 Nestorovic, Nikola HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2430 1 2013-05-01
1037 Berkes, Ferenc HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2685 = 2013-05-01
1038 Bagi, Mate HUN HUN National Team Ch. Szabo L. R 1-9 [HUN] 2334 1 2013-05-01
1039 Perez Garcia, Alejandro ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2177 1 2013-05-01
1040 Santos Ruiz, Miguel ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2177 1 2013-05-01
1041 Montoliu Cervero, Francisco ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2249 1 2013-05-01
1042 Arribas Lopez, Angel ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2478 = 2013-05-01
1043 Garza Marco, Sergio ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2449 = 2013-05-01
1044 Strikovic, Aleksa ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2500 = 2013-05-01
1045 Cruz Lledo, Pablo ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2277 1 2013-05-01
1046 Aguera Naredo, Javier ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2390 1 2013-05-01
1047 Granda Zuniga, Julio E ESP 40 Torneo Internacional de Ajedrez [La Roda] 2634 = 2013-05-01
1048 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2536 = 2013-05-01
1049 Perunovic, Miodrag SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2434 = 2013-05-01
1050 Ratkovic, Milovan SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2296 1 2013-05-01
1051 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2512 = 2013-05-01
1052 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2571 = 2013-05-01
1053 Savic, Miodrag R SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2539 = 2013-05-01
1054 Tosic, Miroslav SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2412 = 2013-05-01
1055 Popovic, Dusan SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2558 = 2013-05-01
1056 Cvetkovic, Srdjan SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2389 = 2013-05-01
1057 Brenjo, Slavisa SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2516 = 2013-05-01
1058 Indjic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2519 0 2013-05-01
1059 Miladinovic, Igor SRB Serbian Championship 2013 [Vrnjacka Banja] 2569 = 2013-05-01
1060 Pajcin, Jovan AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2173 1 2013-03-01
1061 Karall, Lorenz AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2173 1 2013-03-01
1062 Mammadov, Farid Yediyar AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2173 1 2013-03-01
1063 Micheli, Carlo AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2292 1 2013-03-01
1064 Jovanovic, Zoran AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2518 = 2013-03-01
1065 Diermair, Andreas AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2407 = 2013-03-01
1066 Hartl, Daniel AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2275 1 2013-03-01
1067 Schnider, Gert AUT Open Lienz 2013 [Lienz] 2311 1 2013-03-01
1068 Abaza, Ivan CRO 18th International Tournament Open Bosnjaci 2013 [Bosnjaci] 2162 1 2013-02-01
1069 Radovic, Velimir CRO 18th International Tournament Open Bosnjaci 2013 [Bosnjaci] 2162 1 2013-02-01
1070 Cabarkapa, Novak CRO 18th International Tournament Open Bosnjaci 2013 [Bosnjaci] 2313 = 2013-02-01
1071 Petrusic, Toni CRO 18th International Tournament Open Bosnjaci 2013 [Bosnjaci] 2261 1 2013-02-01
1072 Zaja, Ivan CRO 18th International Tournament Open Bosnjaci 2013 [Bosnjaci] 2488 1 2013-02-01
1073 Delchev, Aleksander CRO 18th International Tournament Open Bosnjaci 2013 [Bosnjaci] 2616 = 2013-02-01
1074 Dizdarevic, Emir CRO 18th International Tournament Open Bosnjaci 2013 [Bosnjaci] 2498 = 2013-02-01
1075 Zufic, Miroslav CRO 18th International Tournament Open Bosnjaci 2013 [Bosnjaci] 2439 1 2013-02-01
1076 Aczel, Gergely CRO 18th International Tournament Open Bosnjaci 2013 [Bosnjaci] 2448 1 2013-02-01
1077 Georgiev, Kiril SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2660 = 2013-01-01
1078 Nikolic, Predrag SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2650 = 2013-01-01
1079 Svetushkin, Dmitry SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2589 1 2013-01-01
1080 Cvitan, Ognjen SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2535 0 2013-01-01
1081 Bogosavljevic, Boban SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2524 = 2013-01-01
1082 Georgiev, Kiril SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2660 = 2013-01-01
1083 Nikolic, Predrag SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2650 = 2013-01-01
1084 Svetushkin, Dmitry SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2589 = 2013-01-01
1085 Bogosavljevic, Boban SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2524 = 2013-01-01
1086 Cvitan, Ognjen SRB XVII Memorial Bora Kostic [Vrsac] 2535 = 2013-01-01
1087 Fang, Yuxiang UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2172 1 2013-01-01
1088 Tiviakov, Sergei UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2663 = 2013-01-01
1089 Labib, Ibrahim Hasan UAE World Cities Team Chess Championship Group F [Al Ain] 2432 = 2013-01-01
1090 Smith, Axel UAE World Cities Team Chess Championship - Round of 16 and QF [Al Ain] 2484 = 2013-01-01
1091 Durarbayli, Vasif UAE World Cities Team Chess Championship - Semifinals and Finals [Al Ain] 2587 0 2013-01-01
1092 Iuldachev, Saidali UAE World Cities Team Chess Championship - Semifinals and Finals [Al Ain] 2455 0 2013-01-01
1093 Rodshtein, Maxim SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2634 = 2012-11-01
1094 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2531 1 2012-11-01
1095 Sargissian, Gabriel SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2693 1 2012-11-01
1096 Ipatov, Alexander SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2601 = 2012-11-01
1097 Andrijevic, Milan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2357 1 2012-11-01
1098 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2458 = 2012-11-01
1099 Ivkov, Borislav SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2420 = 2012-11-01
1100 Solak, Dragan SRB Serbian League 2012 [Valjevo] 2599 = 2012-11-01
1101 Aung, Kyaw Moe TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2149 1 2012-10-01
1102 Smith, Axel TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2503 1 2012-10-01
1103 Barrientos, Sergio E TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2500 1 2012-10-01
1104 Kadric, Denis TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2418 = 2012-10-01
1105 Borisek, Jure TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2554 = 2012-10-01
1106 Negi, Parimarjan TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2664 = 2012-10-01
1107 Mareco, Sandro TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2589 = 2012-10-01
1108 Kurmann, Oliver TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2469 1 2012-10-01
1109 Korneev, Oleg TUR 40st World Chess Olympiad-Open [Istanbul] 2581 1 2012-10-01
1110 Lajthajm, Borko MNE Premier Montenegro League 2012 [Cetinje] 2482 1 2012-09-01
1111 Simic, Dragisa MNE Premier Montenegro League 2012 [Cetinje] 2313 = 2012-09-01
1112 Damljanovic, Branko MNE Premier Montenegro League 2012 [Cetinje] 2562 = 2012-09-01
1113 Nikcevic, Nebojsa MNE Premier Montenegro League 2012 [Cetinje] 2427 = 2012-09-01
1114 Todorovic, Goran N MNE Premier Montenegro League 2012 [Cetinje] 2390 = 2012-09-01
1115 Bukvic, Mihailo MNE Premier Montenegro League 2012 [Cetinje] 2155 1 2012-09-01
1116 Georgiev, Kiril MNE Premier Montenegro League 2012 [Cetinje] 2682 0 2012-09-01
1117 Brenjo, Slavisa MNE Premier Montenegro League 2012 [Cetinje] 2507 = 2012-09-01
1118 Kovacevic, Aleksandar MNE Premier Montenegro League 2012 [Cetinje] 2538 0 2012-09-01
1119 Dounis, Alexandros GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2262 = 2012-08-01
1120 Navara, David GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2706 = 2012-08-01
1121 Caruana, Fabiano GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2770 = 2012-08-01
1122 Ragger, Markus GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2670 = 2012-08-01
1123 Postny, Evgeny GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2651 0 2012-08-01
1124 Kryvoruchko, Yuriy GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2676 0 2012-08-01
1125 Hammer, Jon Ludvig GRE Greek Team Championship of A' Category 2012 [Rio Achaias] 2630 0 2012-08-01
1126 Markus, Robert HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2635 = 2012-07-01
1127 Kosic, Dragan HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2495 = 2012-07-01
1128 Horvath, Csaba HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2517 = 2012-07-01
1129 Szabo, Zsolt Jozsef HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2432 1 2012-07-01
1130 Rapport, Richard HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2547 0 2012-07-01
1131 Meszaros, Tamas HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2460 1 2012-07-01
1132 Mihok, Oliver HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2445 1 2012-07-01
1133 Bokros, Albert HUN HUN Team Ch Szabo L Round 1-11 [HUN] 2452 1 2012-07-01
1134 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2645 = 2012-07-01
1135 Indjic, Aleksandar SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2430 0 2012-07-01
1136 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2582 = 2012-07-01
1137 Abramovic, Bosko SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2460 1 2012-07-01
1138 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2582 0 2012-07-01
1139 Bodiroga, Predrag SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2397 1 2012-07-01
1140 Markovic, Miroslav SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2480 = 2012-07-01
1141 Pikula, Dejan SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2525 = 2012-07-01
1142 Milanovic, Danilo SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2520 1 2012-07-01
1143 Miladinovic, Igor SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2555 = 2012-07-01
1144 Popovic, Dusan SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2561 = 2012-07-01
1145 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2523 = 2012-07-01
1146 Markus, Robert SRB Serbian Championship 2012 [Vranjcka Banja] 2625 = 2012-07-01
1147 Damljanovic, Branko MNE Montenegro Team Cup [Cetinje] 2548 0 2012-07-01
1148 Vujacic, Igor MNE Montenegro Team Cup [Cetinje] 2218 1 2012-07-01
1149 Miladinovic, Igor MNE Montenegro Team Cup [Cetinje] 2562 = 2012-07-01
1150 Jankovic, Alojzije BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2564 = 2012-07-01
1151 Popovic, Dusan BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2548 = 2012-07-01
1152 Kovacevic, Blazimir BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2455 1 2012-07-01
1153 Tadic, Branko BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2506 = 2012-07-01
1154 Palac, Mladen BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2604 = 2012-07-01
1155 Miskovic, Ivica BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2186 1 2012-07-01
1156 Kovacevic, Aleksandar BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2557 = 2012-07-01
1157 Berkes, Ferenc BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2696 = 2012-07-01
1158 Cabrilo, Goran BIH 11th Premier League of Bosnia and Herzegovina [Jahorina] 2477 = 2012-07-01
1159 Ali Marandi, Cemil Can BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2315 1 2012-05-01
1160 Bulmaga, Irina BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2307 1 2012-05-01
1161 Vitiugov, Nikita BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2709 0 2012-05-01
1162 Petenyi, Tamas BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2359 = 2012-05-01
1163 Klein, David BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2418 = 2012-05-01
1164 Gabuzyan, Hovhannes BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2441 = 2012-05-01
1165 Simacek, Pavel BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2447 0 2012-05-01
1166 Smirnov, Artem BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2436 1 2012-05-01
1167 Michalik, Peter BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2529 = 2012-05-01
1168 Goganov, Aleksey BUL 13th European individual championship [Plovdiv] 2517 0 2012-05-01
1169 Vladimirov, Vladimir MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2193 0 2012-05-01
1170 Miskoski, Misko MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2193 1 2012-05-01
1171 Glavinac, Goran MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2201 1 2012-05-01
1172 Ilic, Zoran MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2252 1 2012-05-01
1173 Smith, Bryan G MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2450 1 2012-05-01
1174 Nestorovic, Nikola MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2462 1 2012-05-01
1175 Georgiev, Kiril MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2671 0 2012-05-01
1176 Vojinovic, Goran MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2429 0 2012-05-01
1177 Krivokapic, Marko MKD Open Karposh 2012 [Skopje] 2415 0 2012-05-01
1178 Lichtl, Erich AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2192 1 2012-03-01
1179 Hiermann, Dietmar AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2256 1 2012-03-01
1180 Szabolcsi, Janos AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2382 0 2012-03-01
1181 Knechtel, Roland AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2222 1 2012-03-01
1182 Wallner, Joachim AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2320 1 2012-03-01
1183 Krejci, Jan AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2486 1 2012-03-01
1184 Neuman, Petr AUT 20th Int. Raiffeisen Open A [Aschach] 2459 1 2012-03-01
1185 Dangl, Christian AUT 4th Int. Villacher Open [Villach] 2187 1 2012-03-01
1186 Capaliku, Aleks AUT 4th Int. Villacher Open [Villach] 2187 1 2012-03-01
1187 Gledura, Benjamin AUT 4th Int. Villacher Open [Villach] 2234 = 2012-03-01
1188 Hartl, Daniel AUT 4th Int. Villacher Open [Villach] 2288 1 2012-03-01
1189 Juhasz, Kristof AUT 4th Int. Villacher Open [Villach] 2377 1 2012-03-01
1190 Horvath, Jozsef AUT 4th Int. Villacher Open [Villach] 2531 = 2012-03-01
1191 Fauland, Peter AUT 4th Int. Villacher Open [Villach] 2229 1 2012-03-01
1192 Okhotnik, Vladimir AUT 4th Int. Villacher Open [Villach] 2467 = 2012-03-01
1193 Cabarkapa, Novak AUT 4th Int. Villacher Open [Villach] 2299 1 2012-03-01
1194 Arsovic, Zoran MNE Premier Montenegro League [Tivat] 2444 1 2012-01-01
1195 Nikcevic, Nebojsa MNE Premier Montenegro League [Tivat] 2412 1 2012-01-01
1196 Lajthajm, Borko MNE Premier Montenegro League [Tivat] 2496 = 2012-01-01
1197 Andreoni, Giuseppe ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2192 1 2012-01-01
1198 Bellia, Fabrizio ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2418 = 2012-01-01
1199 Anurag, Mhamal ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2222 1 2012-01-01
1200 Colovic, Aleksandar ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2451 1 2012-01-01
1201 Drazic, Sinisa ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2537 = 2012-01-01
1202 Jobava, Baadur ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2678 0 2012-01-01
1203 Martinez, Rolly ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2420 = 2012-01-01
1204 Valsecchi, Alessio ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2376 = 2012-01-01
1205 Doric, Darko ITA FE 32 E. Crespi [Milano] 2504 = 2012-01-01
1206 Kadric, Denis CRO Zadar Open 2011 Grioup A [Zadar] 2403 = 2012-01-01
1207 Mazi, Leon CRO Zadar Open 2011 Grioup A [Zadar] 2353 1 2012-01-01
1208 Kuljasevic, Davorin CRO Zadar Open 2011 Grioup A [Zadar] 2560 = 2012-01-01
1209 Stojanovic, Dalibor CRO Zadar Open 2011 Grioup A [Zadar] 2487 1 2012-01-01
1210 Saric, Ivan CRO Zadar Open 2011 Grioup A [Zadar] 2648 = 2012-01-01
1211 Predojevic, Borki CRO Zadar Open 2011 Grioup A [Zadar] 2642 = 2012-01-01
1212 Franic, Milan CRO Zadar Open 2011 Grioup A [Zadar] 2381 0 2012-01-01
1213 Bukal, Vladimir Jr CRO Zadar Open 2011 Grioup A [Zadar] 2423 1 2012-01-01
1214 Kozul, Zdenko CRO Zadar Open 2011 Grioup A [Zadar] 2577 = 2012-01-01
1215 Naiditsch, Arkadij SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2706 1 2011-11-01
1216 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2643 = 2011-11-01
1217 Rublevsky, Sergei SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2684 0 2011-11-01
1218 Blagojevic, Dragisa SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2516 = 2011-11-01
1219 Nikolov, Momchil SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2589 0 2011-11-01
1220 Ninov, Nikolai SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2518 1 2011-11-01
1221 Laznicka, Viktor SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2681 = 2011-11-01
1222 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2541 = 2011-11-01
1223 Drazic, Sinisa SRB Serbian League 2011 [Valjevo] 2501 = 2011-11-01
1224 Zelenika, Srdjan CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2320 1 2011-11-01
1225 Krstic, Uros CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2450 = 2011-11-01
1226 Mrdja, Milan CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2402 1 2011-11-01
1227 Galic, Ivan CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2354 = 2011-11-01
1228 Dutina, Dario CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2302 1 2011-11-01
1229 Muse, Drazen CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2388 = 2011-11-01
1230 Filipovic, Branko CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2403 1 2011-11-01
1231 Franic, Milan CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2379 = 2011-11-01
1232 Plenkovic, Zdenko CRO 19th CRO Team Championship 1B League [Sibenik] 2382 1 2011-11-01
1233 Theofilopoulos, Aris GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2205 1 2011-09-01
1234 Argiroudis, Stamatis GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2308 1 2011-09-01
1235 Tsarouhas, Konstantinos GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2207 = 2011-09-01
1236 Halkias, Stelios GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2600 = 2011-09-01
1237 Antoniewski, Rafal GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2586 1 2011-09-01
1238 Antic, Dejan GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2487 1 2011-09-01
1239 Mastrovasilis, Athanasios GRE 39th National Team Championship A [Eretria] 2537 = 2011-09-01
1240 Hamiti, Gani NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2221 1 2011-09-01
1241 Schneider, Veronika NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2331 1 2011-09-01
1242 Horvath, Csaba NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2517 = 2011-09-01
1243 Tan, Matthew NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2400 1 2011-09-01
1244 Friedel, Joshua E NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2531 = 2011-09-01
1245 Popovic, Dusan NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2569 = 2011-09-01
1246 Riemersma, Li NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2416 1 2011-09-01
1247 Neverov, Valeriy NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2500 1 2011-09-01
1248 Lenderman, Aleksandr NED Science Park Amsterdam - A [Amsterdam] 2525 = 2011-09-01
1249 Vunder, Yakov RUS M.Botvinnik Memorial 2011 Open [St.Peterburg] 2212 1 2011-09-01
1250 Aitbayev, Aslan RUS M.Botvinnik Memorial 2011 Open [St.Peterburg] 2346 0 2011-09-01
1251 Palachev, Petr RUS M.Botvinnik Memorial 2011 Open [St.Peterburg] 2207 = 2011-09-01
1252 Elkin, Leonid RUS M.Botvinnik Memorial 2011 Open [St.Peterburg] 2180 1 2011-09-01
1253 Nikitinyh, Boris RUS M.Botvinnik Memorial 2011 Open [St.Peterburg] 2234 1 2011-09-01
1254 Ovod, Evgenija RUS M.Botvinnik Memorial 2011 Open [St.Peterburg] 2420 1 2011-09-01
1255 Onischuk, Vladimir RUS M.Botvinnik Memorial 2011 Open [St.Peterburg] 2490 1 2011-09-01
1256 Aleksandrov, Aleksej RUS M.Botvinnik Memorial 2011 Open [St.Peterburg] 2609 = 2011-09-01
1257 Geller, Jakov RUS M.Botvinnik Memorial 2011 Open [St.Peterburg] 2535 0 2011-09-01
1258 Sax, Gyula HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2529 1 2011-07-01
1259 Czebe, Attila HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2479 1 2011-07-01
1260 Banas, Jan HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2310 1 2011-07-01
1261 Berkes, Ferenc HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2678 1 2011-07-01
1262 Balogh, Csaba HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2608 0 2011-07-01
1263 Konnyu, Janos HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2382 1 2011-07-01
1264 Okhotnik, Vladimir HUN Hungarian Team Ch Szabo Laszlo [HUN] 2437 1 2011-07-01
1265 Benderac, Srdjan MNE Montenegro Team Cup [Tivat] 2331 1 2011-07-01
1266 Miladinovic, Igor MNE Montenegro Team Cup [Tivat] 2556 = 2011-07-01
1267 Kovacevic, Aleksandar MNE Montenegro Team Cup [Tivat] 2598 1 2011-07-01
1268 Ascic, Pero CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2303 1 2011-07-01
1269 Rogulj, Branko CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2390 1 2011-07-01
1270 Cebalo, Miso CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2480 1 2011-07-01
1271 Jovanovic, Zoran CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2553 = 2011-07-01
1272 Drazic, Sinisa CRO Djakovacki vitezovi 2011 A [Djakovo] 2486 = 2011-07-01
1273 Ivanisevic, Ivan SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2630 0 2011-05-01
1274 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2561 = 2011-05-01
1275 Pikula, Dejan SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2537 0 2011-05-01
1276 Saric, Sinisa SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2448 = 2011-05-01
1277 Abramovic, Bosko SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2460 1 2011-05-01
1278 Nestorovic, Lazar SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2323 = 2011-05-01
1279 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2555 0 2011-05-01
1280 Milanovic, Danilo SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2517 1 2011-05-01
1281 Tadic, Branko SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2518 1 2011-05-01
1282 Drazic, Sinisa SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2487 = 2011-05-01
1283 Miladinovic, Igor SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2556 = 2011-05-01
1284 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2565 0 2011-05-01
1285 Lukovic, Vladimir SRB Serbian Championship 2011 [Kragujevac] 2234 1 2011-05-01
1286 Caroff, Frederic FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2156 1 2011-05-01
1287 McShane, Luke J FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2683 = 2011-05-01
1288 Sutovsky, Emil FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2692 0 2011-05-01
1289 Roeder, Matthias FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2414 0 2011-05-01
1290 Lefebvre, Herve FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2284 1 2011-05-01
1291 Nedilko, Vasily FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2413 1 2011-05-01
1292 Zude, Erik Dr FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2409 1 2011-05-01
1293 Gustafsson, Jan FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2647 0 2011-05-01
1294 Getz, Nicolai FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2333 1 2011-05-01
1295 Safarli, Eltaj FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2628 = 2011-05-01
1296 Khismatullin, Denis FRA 12th European Individual Chess Championship [AIX LES BAINS] 2662 = 2011-05-01
1297 Gochev, Mladen MNE BALKAN GRAND PRIX TOURNAMENT TIVAT 2011 [Tivat] 2277 1 2011-05-01
1298 Rajkovic, Dusan MNE BALKAN GRAND PRIX TOURNAMENT TIVAT 2011 [Tivat] 2411 = 2011-05-01
1299 Draganic, Veljko MNE BALKAN GRAND PRIX TOURNAMENT TIVAT 2011 [Tivat] 2286 1 2011-05-01
1300 Kosic, Dragan MNE BALKAN GRAND PRIX TOURNAMENT TIVAT 2011 [Tivat] 2466 = 2011-05-01
1301 Ermenkov, Evgenij MNE BALKAN GRAND PRIX TOURNAMENT TIVAT 2011 [Tivat] 2451 = 2011-05-01
1302 Cvetkovic, Srdjan MNE BALKAN GRAND PRIX TOURNAMENT TIVAT 2011 [Tivat] 2408 = 2011-05-01
1303 Arsovic, Zoran MNE BALKAN GRAND PRIX TOURNAMENT TIVAT 2011 [Tivat] 2466 1 2011-05-01
1304 Damljanovic, Branko MNE BALKAN GRAND PRIX TOURNAMENT TIVAT 2011 [Tivat] 2555 0 2011-05-01
1305 Radovanovic, Jovica MNE BALKAN GRAND PRIX TOURNAMENT TIVAT 2011 [Tivat] 2299 1 2011-05-01
1306 Karall, Lorenz AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2156 1 2011-03-01
1307 Duenzel, Jonas AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2156 1 2011-03-01
1308 Wallner, Joachim AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2290 1 2011-03-01
1309 Bergez, Luc AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2411 1 2011-03-01
1310 Lanka, Zigurds AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2468 = 2011-03-01
1311 Krejci, Jan AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2443 1 2011-03-01
1312 Hartl, Daniel AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2242 0 2011-03-01
1313 Testor, Sebastian AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2365 = 2011-03-01
1314 Dimitrov, Atanas AUT 16. Int. Lienz Open [Lienz] 2355 1 2011-03-01
1315 Kovacevic, Aleksandar SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2594 = 2011-01-01
1316 Ivanisevic, Ivan SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2628 1 2011-01-01
1317 Nevednichy, Vladislav SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2547 0 2011-01-01
1318 Bogosavljevic, Boban SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2569 = 2011-01-01
1319 Spasov, Vasil SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2606 = 2011-01-01
1320 Kovacevic, Aleksandar SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2594 = 2011-01-01
1321 Ivanisevic, Ivan SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2628 = 2011-01-01
1322 Nevednichy, Vladislav SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2547 1 2011-01-01
1323 Spasov, Vasil SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2606 = 2011-01-01
1324 Bogosavljevic, Boban SRB XVI Memorial BORA KOSTIC [Vrsac] 2569 = 2011-01-01
1325 Lekic, Dusan CRO International Tournament Zadar Open 2010 - Group A [Zadar] 2378 1 2011-01-01
1326 Biliskov, Vjekoslav CRO International Tournament Zadar Open 2010 - Group A [Zadar] 2319 1 2011-01-01
1327 Shengelia, David CRO International Tournament Zadar Open 2010 - Group A [Zadar] 2578 0 2011-01-01
1328 Papp, Gabor CRO International Tournament Zadar Open 2010 - Group A [Zadar] 2526 0 2011-01-01
1329 Plenkovic, Zdenko CRO International Tournament Zadar Open 2010 - Group A [Zadar] 2388 1 2011-01-01
1330 Kadric, Denis CRO International Tournament Zadar Open 2010 - Group A [Zadar] 2331 = 2011-01-01
1331 Hoelzl, Franz CRO International Tournament Zadar Open 2010 - Group A [Zadar] 2327 1 2011-01-01
1332 Zelcic, Robert CRO International Tournament Zadar Open 2010 - Group A [Zadar] 2539 = 2011-01-01
1333 Berkes, Ferenc CRO International Tournament Zadar Open 2010 - Group A [Zadar] 2680 = 2011-01-01
1334 Akopian, Vladimir SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2691 = 2010-11-01
1335 Volokitin, Andrei SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2661 0 2010-11-01
1336 Sokolov, Ivan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2641 0 2010-11-01
1337 Georgiev, Kiril SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2675 = 2010-11-01
1338 Kovacevic, Aleksandar SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2581 = 2010-11-01
1339 Indjic, Dusan SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2329 1 2010-11-01
1340 Todorovic, Goran N SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2398 1 2010-11-01
1341 Efimenko, Zahar SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2689 0 2010-11-01
1342 Pavlovic, Milos SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2534 = 2010-11-01
1343 Predojevic, Borki SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2624 = 2010-11-01
1344 Sakaev, Konstantin SRB Serbian League 2010 [Vrnjacka Banja] 2607 = 2010-11-01
1345 Georgiev, Kiril CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2685 0 2010-11-01
1346 Sax, Gyula CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2529 = 2010-11-01
1347 Erdos, Viktor CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2576 0 2010-11-01
1348 Ragger, Markus CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2628 1 2010-11-01
1349 Chatalbashev, Boris CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2606 = 2010-11-01
1350 Ljubicic, Filip CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2380 = 2010-11-01
1351 Dizdarevic, Emir CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2475 0 2010-11-01
1352 Saric, Ibro CRO 19th CRO team Championship - 1B League_Men [Sibenik] 2565 = 2010-11-01
1353 Nelis, Jean-Francois RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2238 1 2010-11-01
1354 Kramnik, Vladimir RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2780 0 2010-11-01
1355 Vachier-Lagrave, Maxime RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2721 = 2010-11-01
1356 Lodhi, Mahmood RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2391 = 2010-11-01
1357 Morovic Fernandez, Ivan RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2580 = 2010-11-01
1358 Beliavsky, Alexander G RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2632 1 2010-11-01
1359 Movsesian, Sergei RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2723 = 2010-11-01
1360 Carlsen, Magnus RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2826 = 2010-11-01
1361 Wojtaszek, Radoslaw RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2711 0 2010-11-01
1362 Van Wely, Loek RUS 39th Olympiad Khanty-Mansiysk 2010 Open tournament [Khanty-Mansiysk] 2679 0 2010-11-01
1363 Thaler, Michael USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2253 = 2010-09-01
1364 Gorman, Dov USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2298 1 2010-09-01
1365 Simutowe, Amon Sol USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2452 = 2010-09-01
1366 Schneider, Igor USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2392 1 2010-09-01
1367 Ganguly, Surya Shekhar USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2672 0 2010-09-01
1368 Hungaski, Robert A USA 38th Annual World Open - Open Section [King of Prussia, Pennsylvania] 2427 0 2010-09-01
1369 Chatalbashev, Boris MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2613 1 2010-09-01
1370 Markus, Robert MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2616 = 2010-09-01
1371 Lajthajm, Borko MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2493 = 2010-09-01
1372 Ivanovic, Bozidar MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2410 = 2010-09-01
1373 Arsovic, Zoran MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2446 = 2010-09-01
1374 Kovacevic, Aleksandar MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2581 = 2010-09-01
1375 Pikula, Dejan MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2547 = 2010-09-01
1376 Georgiev, Kiril MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2675 = 2010-09-01
1377 Stojanovic, Mihajlo MNE Montenegro Premier league [Cetinje] 2557 = 2010-09-01
1378 Cao, Sang HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2543 = 2010-07-01
1379 Horvath, Csaba HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2549 = 2010-07-01
1380 Erdos, Viktor HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2587 = 2010-07-01
1381 Babula, Vlastimil HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2563 = 2010-07-01
1382 Gyimesi, Zoltan HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2584 = 2010-07-01
1383 Portisch, Lajos HUN HUN Team Ch. Final Szabo L [Hungary] 2519 = 2010-07-01
1384 Vih, Antun MNE Montenegro Cup for 2010 [Podgorica, Tivat] 2186 0 2010-07-01
1385 Tadic, Branko SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2524 1 2010-07-01
1386 Pikula, Dejan SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2535 = 2010-07-01
1387 Saric, Sinisa SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2444 1 2010-07-01
1388 Krstic, Petar SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2348 = 2010-07-01
1389 Solak, Dragan SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2553 = 2010-07-01
1390 Lajthajm, Borko SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2504 0 2010-07-01
1391 Pavlovic, Milos SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2540 1 2010-07-01
1392 Savic, Miodrag R SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2522 1 2010-07-01
1393 Perunovic, Milos SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2574 1 2010-07-01
1394 Drazic, Sinisa SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2545 = 2010-07-01
1395 Govedarica, Radovan SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2395 1 2010-07-01
1396 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2531 = 2010-07-01
1397 Damljanovic, Branko SRB Serbian Championship 2010 [Kragujevac] 2550 1 2010-07-01
1398 Michaelides, Matthew USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2167 1 2010-07-01
1399 Betaneli, Alex USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2260 1 2010-07-01
1400 Shankar, Gauri USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2289 1 2010-07-01
1401 Akobian, Varuzhan USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2599 0 2010-07-01
1402 Mandizha, Farai USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2315 1 2010-07-01
1403 Kekelidze, Mikheil USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2436 1 2010-07-01
1404 Adams, Michael USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2697 = 2010-07-01
1405 Gareyev, Timur USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2599 = 2010-07-01
1406 Najer, Evgeny USA 19th Annual Chicago Open [Wheeling, Illinois] 2663 0 2010-07-01
1407 Atoufi, Pedram USA 2010 Copper StaTe International Swiss [Mesa, AZ] 2309 1 2010-07-01
1408 Bercys, Salvijus USA 2010 Copper StaTe International Swiss [Mesa, AZ] 2427 = 2010-07-01
1409 Holt, Conrad USA 2010 Copper StaTe International Swiss [Mesa, AZ] 2375 0 2010-07-01
1410 Altounian, Levon USA 2010 Copper StaTe International Swiss [Mesa, AZ] 2454 1 2010-07-01
1411 Adamson, Robby USA 2010 Copper StaTe International Swiss [Mesa, AZ] 2328 = 2010-07-01
1412 Kiewra, Keaton USA 2010 Copper StaTe International Swiss [Mesa, AZ] 2311 0 2010-07-01
1413 Adelberg, David USA 2010 Copper StaTe International Swiss [Mesa, AZ] 2186 = 2010-07-01
1414 Marmont, Benjamin USA 2010 Copper StaTe International Swiss [Mesa, AZ] 2167 1 2010-07-01
1415 Amanov, Mesgen USA 2010 Copper StaTe International Swiss [Mesa, AZ] 2479 = 2010-07-01
1416 Foisor, Cristina-Adela USA 2010 National Open [Las Vegas, Nevada] 2401 1 2010-07-01
1417 Gareyev, Timur USA 2010 National Open [Las Vegas, Nevada] 2599 0 2010-07-01
1418 Rogic, Davor GER 2.Bundesliga Sued [Germany] 2542 0 2010-05-01
1419 Bogner, Sebastian GER 2.Bundesliga Sued [Germany] 2502 = 2010-05-01
1420 Bastian, Herbert GER 2.Bundesliga Sued [Germany] 2352 1 2010-05-01
1421 Kostanjsek, Zorko CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2204 1 2010-05-01
1422 Akopian, Vladimir CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2688 = 2010-05-01
1423 Berkes, Ferenc CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2659 = 2010-05-01
1424 Navara, David CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2708 = 2010-05-01
1425 Fucak, Emilijo CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2280 1 2010-05-01
1426 Macieja, Bartlomiej CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2625 0 2010-05-01
1427 Caspi, Israel CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2426 1 2010-05-01
1428 Meier, Georg CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2663 = 2010-05-01
1429 Moiseenko, Alexander CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2668 0 2010-05-01
1430 Petrosian, Davit G CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2468 = 2010-05-01
1431 Dvirnyy, Daniyyl CRO 11th European Individual Chess Championship [Rijeka] 2450 = 2010-05-01
1432 Stojanovic, Dalibor BUL 1st Balkan Grand Prix - Final tournament [Pleven] 2473 = 2010-03-01
1433 Nikolov, Momchil BUL 1st Balkan Grand Prix - Final tournament [Pleven] 2539 0 2010-03-01
1434 Szabo, Gergely-Andras-Gyula BUL 1st Balkan Grand Prix - Final tournament [Pleven] 2541 1 2010-03-01
1435 Chatalbashev, Boris BUL 1st Balkan Grand Prix - Final tournament [Pleven] 2561 = 2010-03-01
1436 Lupulescu, Constantin BUL 1st Balkan Grand Prix - Final tournament [Pleven] 2592 0 2010-03-01
1437 Krivokapic, Marko BUL 1st Balkan Grand Prix - Final tournament [Pleven] 2422 1 2010-03-01
1438 Vuckovic, Bojan BUL 1st Balkan Grand Prix - Final tournament [Pleven] 2626 = 2010-03-01
1439 Drasko, Milan BUL 1st Balkan Grand Prix - Final tournament [Pleven] 2537 1 2010-03-01
1440 Iotov, Valentin BUL 1st Balkan Grand Prix - Final tournament [Pleven] 2575 1 2010-03-01
1441 Banikas, Hristos   2599 0 2010-01-01
1442 Van Hoolandt, Patrick   2229 1 2010-01-01
1443 Karttunen, Mika   2426 = 2010-01-01
1444 Akopian, Vladimir   2698 0 2010-01-01
1445 Cheparinov, Ivan   2667 0 2010-01-01
1446 Hautot, Stephane   2420 1 2010-01-01
1447 Nisipeanu, Liviu-Dieter   2664 = 2010-01-01
1448 Mitkov, Nikola   2525 = 2010-01-01
1449 Zivkovic, Vjekoslav   2397 1 2010-01-01
1450 Drazic, Sinisa   2519 = 2010-01-01
1451 Saric, Ante   2471 1 2010-01-01
1452 Zufic, Miroslav   2453 1 2010-01-01
1453 Delchev, Aleksander   2635 = 2010-01-01
1454 Zelcic, Robert   2545 = 2010-01-01
1455 Brkic, Ante   2560 0 2010-01-01
1456 Drasko, Milan   2527 0 2010-01-01
1457 Dimitrov, Radoslav   2380 = 2010-01-01
1458 Lajthajm, Borko   2484 = 2009-11-01
1459 Vajda, Levente   2564 1 2009-11-01
1460 Savic, Miodrag R   2535 = 2009-11-01
1461 Georgiev, Kiril   2645 = 2009-11-01
1462 Ivanisevic, Ivan   2629 = 2009-11-01
1463 Arsovic, Zoran   2468 = 2009-11-01
1464 Pikula, Dejan   2562 = 2009-11-01
1465 Ivanisevic, Ivan   2614 = 2009-11-01
1466 Marjanovic, Slavoljub   2480 = 2009-11-01
1467 Perunovic, Milos   2572 = 2009-11-01
1468 Dudukovic, Nikola   2210 1 2009-11-01
1469 Halkias, Stelios   2570 = 2009-11-01
1470 Solak, Dragan   2583 = 2009-11-01
1471 Vuckovic, Bojan   2600 = 2009-11-01
1472 Drazic, Sinisa   2518 = 2009-11-01
1473 Antic, Dejan   2518 = 2009-11-01
1474 Zlatic, Mihailo   2456 = 2009-11-01
1475 Paunovic, Dragan   2556 = 2009-11-01
1476 Kosic, Dragan   2495 = 2009-11-01
1477 Dizdarevic, Emir   2483 = 2009-11-01
1478 Kazhgaleyev, Murtas   2643 = 2009-11-01
1479 Sax, Gyula   2524 = 2009-11-01
1480 Erdos, Viktor   2591 = 2009-11-01
1481 Ragger, Markus   2561 = 2009-11-01
1482 Stevic, Hrvoje   2624 = 2009-11-01
1483 Martinovic, Sasa   2516 1 2009-11-01
1484 Schmittdiel, Eckhard   2434 1 2009-07-01
1485 Cao, Sang   2491 = 2009-07-01
1486 Ilincic, Zlatko   2542 1 2009-07-01
1487 Sikula, Vaszilij   2528 = 2009-07-01
1488 Erdos, Viktor   2578 = 2009-07-01
1489 Balogh, Csaba   2615 = 2009-07-01
1490 Berkes, Ferenc   2645 = 2009-07-01
1491 Pikula, Dejan   2568 = 2009-07-01
1492 Bogosavljevic, Boban   2526 = 2009-07-01
1493 Vuckovic, Bojan   2572 0 2009-07-01
1494 Damljanovic, Branko   2573 0 2009-07-01
1495 Sarenac, Ivan   2320 = 2009-07-01
1496 Zlatic, Mihailo   2463 = 2009-07-01
1497 Rajkovic, Dusan   2486 1 2009-07-01
1498 Perunovic, Milos   2580 0 2009-07-01
1499 Drazic, Sinisa   2533 0 2009-07-01
1500 Antic, Dejan   2513 = 2009-07-01
1501 Ivanisevic, Ivan   2625 0 2009-07-01
1502 Popovic, Aleksandar M   2325 1 2009-07-01
1503 Miladinovic, Igor   2571 = 2009-07-01
1504 Grujic, Milenko   2222 1 2009-07-01
1505 Rasidovic, Sead   2324 1 2009-07-01
1506 Stojanovic, Dalibor   2464 = 2009-07-01
1507 Cabrilo, Goran   2504 1 2009-07-01
1508 Szabo, Gergely-Andras-Gyula   2510 = 2009-07-01
1509 Runic, Zoran   2443 1 2009-07-01
1510 Iotov, Valentin   2581 = 2009-07-01
1511 Drasko, Milan   2527 = 2009-07-01
1512 Dimitrov, Pavel   2396 1 2009-07-01
1513 Solak, Dragan   2590 = 2009-07-01
1514 Perunovic, Milos   2580 1 2009-07-01
1515 Popovic, Milos T   2397 = 2009-07-01
1516 Bodiroga, Predrag   2422 = 2009-07-01
1517 Drazic, Sinisa   2533 = 2009-07-01
1518 Sokolov, Ivan   2669 0 2009-07-01
1519 Balogh, Csaba   2609 = 2009-07-01
1520 Solak, Dragan   2590 = 2009-07-01
1521 Ilincic, Zlatko   2545 1 2009-07-01
1522 Stevic, Hrvoje   2617 = 2009-07-01
1523 Jankovic, Alojzije   2540 = 2009-07-01
1524 Eljanov, Pavel   2693 0 2009-07-01
1525 Palac, Mladen   2571 1 2009-07-01
1526 Bosiocic, Marin   2571 = 2009-07-01
1527 Miladinovic, Igor   2571 = 2009-07-01
1528 Manolache, Marius   2493 1 2009-04-01
1529 Chirila, Ioan Cristian   2462 0 2009-04-01
1530 Roganovic, Milos   2458 = 2009-04-01
1531 Nadj Hedjesi, Balind   2296 = 2009-04-01
1532 Markus, Robert   2616 = 2009-04-01
1533 Pap, Misa   2493 0 2009-04-01
1534 Pap, Gyula   2467 0 2009-04-01
1535 Bogosavljevic, Boban   2541 = 2009-04-01
1536 Skoberne, Jure   2501 1 2009-04-01
1537 Jakovljevic, Vlado   2446 1 2009-04-01
1538 Banas, Jan   2356 1 2009-04-01
1539 Kokol, Peter   2332 0 2009-04-01
1540 Stajner, Samo   2278 = 2009-04-01
1541 Tomazini, Aljosa   2242 1 2009-04-01
1542 Gjuran, Denis   2344 1 2009-04-01
1543 Cebalo, Miso   2509 1 2009-04-01
1544 Pavasovic, Dusko   2598 = 2009-04-01
1545 Martinovic, Sasa   2427 1 2009-04-01
1546 Lenic, Luka   2547 0 2009-04-01
1547 Jovanic, Ognjen   2527 1 2009-04-01
1548 Dubravac, Andrija   2242 1 2009-04-01
1549 Miletic, Josip   2245 1 2009-04-01
1550 Franic, Milan   2406 1 2009-04-01
1551 Rogic, Davor   2503 1 2009-04-01
1552 Kovacevic, Aleksandar   2543 1 2009-04-01
1553 Zelcic, Robert   2569 = 2009-04-01
1554 Rogulj, Branko   2424 = 2009-04-01
1555 Sidorenko, Ilya   2370 1 2009-04-01
1556 Simacek, Pavel   2493 = 2009-04-01
1557 Mastrovasilis, Athanasios   2485 0 2009-04-01
1558 Maksimovic, Branimir   2423 1 2009-04-01
1559 Vavrak, Peter   2489 = 2009-04-01
1560 Jovanic, Ognjen   2527 1 2009-04-01
1561 Rasulov, Vugar   2390 0 2009-04-01
1562 Dobrov, Vladimir   2510 0 2009-04-01
1563 Valeanu, Eduard-Andrei   2432 1 2009-04-01
1564 Szabo, Gergely-Andras-Gyula   2506 0 2009-04-01
1565 Dembo, Yelena   2456 = 2009-04-01
1566 Rajkovic, Mario   2232 1 2009-01-01
1567 Savic, Miodrag   2542 = 2009-01-01
1568 Goric, Esad   2380 1 2009-01-01
1569 Stanic, Zoran   2237 1 2009-01-01
1570 Pap, Misa   2498 = 2009-01-01
1571 Cajzler, Hinko   2232 1 2009-01-01
1572 Lazic, Miroljub   2539 = 2009-01-01
1573 Miranovic, Rajko   2383 1 2009-01-01
1574 Pavlovic, Vladimir   2232 1 2009-01-01
1575 Runic, Zoran   2441 1 2009-01-01
1576 Pavlovic, Dragan   2232 1 2009-01-01
1577 Vorobiov, Evgeny E   2577 = 2009-01-01
1578 Kovacevic, Aleksandar   2580 1 2009-01-01
1579 Bogosavljevic, Boban   2541 = 2009-01-01
1580 Damljanovic, Branko   2596 1 2009-01-01
1581 Miton, Kamil   2605 = 2009-01-01
1582 Spraggett, Kevin   2596 = 2009-01-01
1583 Halkias, Stelios   2584 = 2009-01-01
1584 Perunovic, Milos   2580 1 2009-01-01
1585 Solak, Dragan   2595 = 2009-01-01
1586 Ribli, Zoltan   2577 = 2009-01-01
1587 Dizdar, Goran   2551 0 2009-01-01
1588 Borisek, Jure   2548 0 2009-01-01
1589 Beliavsky, Alexander G   2619 1 2009-01-01
1590 Palac, Mladen   2583 = 2009-01-01
1591 Krstic, Uros   2379 1 2009-01-01
1592 Ushenina, Anna   2496 1 2009-01-01
1593 Kovacevic, Aleksandar   2580 = 2009-01-01
1594 Lenic, Luka   2569 1 2009-01-01
1595 Simic, Dragisa   2334 = 2008-10-01
1596 Marinkovic, Slavisa   2373 = 2008-10-01
1597 Ivanisevic, Ivan   2649 0 2008-10-01
1598 Kovacevic, Aleksandar   2616 1 2008-10-01
1599 Ilic, Dragan M   2335 1 2008-10-01
1600 Pavlovic, Milos   2520 = 2008-10-01
1601 Perunovic, Miodrag   2420 = 2008-10-01
1602 Mihailidis, Anastacios   2265 1 2008-10-01
1603 Dimitrov, Pavel   2415 0 2008-10-01
1604 Pavlidis, Anastasios   2270 1 2008-10-01
1605 Grigorov, Grigor   2465 0 2008-10-01
1606 Gogolis, Alexandros   2282 = 2008-10-01
1607 Vragoteris, Antonios   2290 = 2008-10-01
1608 Filippas, Sebastian   2240 1 2008-10-01
1609 Zawadzka, Jolanta   2389 = 2008-10-01
1610 Stojanovic, Andjelija   2359 = 2008-10-01
1611 Vajda, Levente   2588 1 2008-10-01
1612 Lajthajm, Borko   2513 = 2008-10-01
1613 Brenjo, Slavisa   2486 1 2008-10-01
1614 Damljanovic, Branko   2579 1 2008-10-01
1615 Ivanisevic, Ivan   2664 = 2008-10-01
1616 Pikula, Dejan   2564 = 2008-10-01
1617 Vukic, Milan   2457 1 2008-10-01
1618 Ivanovic, Bozidar   2436 = 2008-10-01
1619 Drasko, Milan   2508 0 2008-10-01
1620 Cabrilo, Goran   2484 = 2008-10-01
1621 Damljanovic, Branko   2579 0 2008-10-01
1622 Blagojevic, Dragisa   2519 = 2008-10-01
1623 Marjanovic, Slavoljub   2479 = 2008-10-01
1624 Todorovic, Goran M   2479 1 2008-10-01
1625 Vuckovic, Bojan   2563 0 2008-10-01
1626 Abramovic, Bosko   2488 1 2008-10-01
1627 Solak, Dragan   2596 = 2008-10-01
1628 Drazic, Sinisa   2489 1 2008-07-01
1629 Velickovic, Sasa   2401 1 2008-07-01
1630 Pikula, Dejan   2524 0 2008-07-01
1631 Bogosavljevic, Boban   2492 = 2008-07-01
1632 Miladinovic, Igor   2604 = 2008-07-01
1633 Damljanovic, Branko   2582 0 2008-07-01
1634 Perunovic, Milos   2570 = 2008-07-01
1635 Vuckovic, Bojan   2556 1 2008-07-01
1636 Kovacevic, Aleksandar   2575 0 2008-07-01
1637 Markus, Robert   2575 = 2008-07-01
1638 Pavlovic, Milos M   2457 0 2008-07-01
1639 Leskur, Dejan   2468 = 2008-07-01
1640 Ivanisevic, Ivan   2649 0 2008-07-01
1641 Kozul, Zdenko   2583 = 2008-07-01
1642 Palac, Mladen   2559 1 2008-07-01
1643 Vuckovic, Bojan   2556 = 2008-07-01
1644 Movsesian, Sergei   2695 1 2008-07-01
1645 Balogh, Csaba   2559 = 2008-07-01
1646 Georgiev, Vladimir   2572 = 2008-07-01
1647 Solak, Dragan   2630 = 2008-07-01
1648 Ilincic, Zlatko   2548 = 2008-07-01
1649 Jankovic, Alojzije   2528 = 2008-07-01
1650 Orenda, Omar   2255 1 2008-04-01
1651 Zelic, Mladen   2286 1 2008-04-01
1652 Sebenik, Matej   2484 1 2008-04-01
1653 Jovanic, Ognjen   2492 = 2008-04-01
1654 Drazic, Sinisa   2493 1 2008-04-01
1655 Kovacevic, Aleksandar   2554 = 2008-04-01
1656 Miladinovic, Igor   2603 = 2008-04-01
1657 Chatalbashev, Boris   2581 0 2008-04-01
1658 Saric, Ante   2441 1 2008-04-01
1659 Markus, Robert   2586 = 2008-04-01
1660 Kozul, Zdenko   2609 1 2008-04-01
1661 Volokitin, Andrei   2678 0 2008-04-01
1662 Ruck, Robert   2561 = 2008-04-01
1663 Nikolic, Predrag   2657 = 2008-04-01
1664 Gyimesi, Zoltan   2610 = 2008-04-01
1665 Zvan, Ziga   2255 1 2008-04-01
1666 Solak, Dragan   2568 = 2008-04-01
1667 Kovacevic, Blazimir   2482 1 2008-04-01
1668 Zivkovic, Vjekoslav   2426 = 2008-04-01
1669 Saric, Ivan   2466 1 2008-04-01
1670 Zaja, Ivan   2467 1 2008-04-01
1671 Kovacevic, Aleksandar   2554 = 2008-04-01
1672 Fercec, Nenad   2487 1 2008-04-01
1673 Stevic, Hrvoje   2531 = 2008-04-01
1674 Kurajica, Bojan   2554 1 2008-04-01
1675 Miladinovic, Igor   2603 = 2008-04-01
1676 Delchev, Aleksander   2613 = 2008-04-01
1677 Zivkovic, Vjekoslav   2426 1 2008-04-01
1678 Drazic, Sinisa   2489 = 2008-04-01
1679 Tratar, Marko   2507 0 2008-04-01
1680 Kuljasevic, Davorin   2464 1 2008-04-01
1681 Pavlovic, Milos M   2457 = 2008-04-01
1682 Saric, Ante   2438 = 2008-04-01
1683 Brkic, Ante   2558 1 2008-04-01
1684 Perunovic, Milos   2570 0 2008-04-01
1685 Bodiroga, Predrag   2392 = 2008-04-01
1686 Bontempi, Piero   2375 = 2008-04-01
1687 Krumpacnik, Domen   2411 = 2008-04-01
1688 Skoberne, Jure   2484 = 2008-04-01
1689 Brumen, Dinko   2400 1 2008-04-01
1690 Starostits, Ilmars   2501 1 2008-04-01
1691 Predojevic, Borki   2641 = 2008-04-01
1692 Pavasovic, Dusko   2601 = 2008-04-01
1693 Erdos, Viktor   2575 = 2008-04-01
1694 Saric, Ante   2438 = 2008-04-01
1695 Plenca, Julijan   2256 1 2008-04-01
1696 Dimitrov, Pavel   2448 1 2008-04-01
1697 Skoberne, Jure   2484 = 2008-04-01
1698 Drasko, Milan   2540 1 2008-04-01
1699 Pavasovic, Dusko   2601 1 2008-04-01
1700 Lenic, Luka   2568 = 2008-04-01
1701 Sveshnikov, Evgeny   2506 0 2008-04-01
1702 Tratar, Marko   2507 0 2008-04-01
1703 Barle, Janez   2396 = 2008-04-01