Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (+10) 2882
2. Каруана (-1) 2818
3. Динг (-4) 2808
4. Со (+20) 2783
5. Гири (+1) 2780
6. Непомњашчи (+1) 2776
7. Вашје (-9) 2766
9. Аронјан (+10) 2766
10. Домингез (-1) 2759
12. Артемијев (-4) 2757
13. Ананд (-8) 2756
14. Мамеђаров (-9) 2756
16. Карјакин (+1) 2749
17. Накамура (-10) 2744
18. Рапорт (+9) 2744
#Жене рејтинг уживо
1. Бојковић   2374
2. Рапорт   2363
3. Великић   2306
4. Чолушкина   2275
5. Ерић   2270
8. Ињац (-49) 2256
10. Прудњикова (0) 2234
11. Бендераћ (+2) 2228
14. Несторовић (-20) 2159
16. Ђукић (+2) 2155
28. Остојић (-109) 2055
35. Тадић (-1) 2020
38. Бојичић (+61) 2009
Перпетуал дневне вести
Јеремић 15.07.2019 : ДРУГИ ФИДЕ ГРАН-ПРИ (ЛЕТОНИЈА): ПОНОВО САМО МВЛ ПОБЕДИО У ПРВОЈ ПАРТИЈИ, МЕЂУНАРОДНО ПРВЕНСТВО ВОЈВОДИНЕ (НОВИ САД): ЦУГЕР - СИНИША ДРАЖИЋ У ПОБЕДНИЧКОЈ ТРОЈЦИ
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

ФИДЕ Гран при, Рига, 12-24.VII, уживо (Мамеџа Лаграв Гири Со)
Војводина, Нови Сад, 12-18.VII,
Европско екипно М18, Пардубице, 11-17.VII, (Ивић Радовановић Будисављевић Оморјан)
Орбис-2 ВМ, Параћин, 13-19.VII,
Орбис-2 ИМ, Параћин, 13-19.VII,
Орбис-2 ЖИМ, Параћин, 13-19.VII,

Најава турнира

17.07. Травник опен, Травник  
19.07. Сенћанска битка, Сента  
21.07. Баћко, Параћин
26.07. ГТ Париз    
27.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
08.08. ГТ Сент Луис    
15.08. Синкфилд куп, Сент Луис    
  22.08. Прва лига Србије    
  10.09. Светски куп, Khanty-Mansiysk  
04.11. ФИДЕ ГП Хамбург    
04.11. ГТ Букурешт    
20.11. ГТ Колката    
30.11. ГТ Финале, Лондон    
10.12. ФИДЕ ГП Тел Авив    

Завршени турнири

  13.07. Бенаске опен, Бенаске  
  12.07. М-20 Војводина, Нови Сад  
  12.07. Жене Војводина, Нови Сад  
  12.07. Параћин опен А, Параћин  
  07.07. Хрватска ГТ, Загреб  
  07.07. Данџоу мастерс  
  06.07. Грчка лига, Патра  
  04.07. Ниш опен  
  04.07. Бановци Дунав опен  
  02.07. Нетанја мастерс, Нетанја  
  01.07. Академија ВМ, Београд  
  01.07. Академија ИМ1, Београд  
  01.07. Академија ИМ2, Београд  
  01.07. Академија аматер, Београд  
  23.06. Сребрно језеро Опен А  
  23.06. Сребрно језеро Опен Б  
  17.06. Турнир кандидаткиња, Казањ  
  16.06. Премијер лига БиХ, Тузла  
  14.06. Норвешка, Stavanger (45)
  29.05. ФИДЕ ГП Москва  
  26.05. Шампионат ЦГ, Подгорица (141)
  26.05. Куп Глигорића, В.Бања  
  25.05. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  25.05. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  17.05. Куп Београда, Београд  
  14.05. Ж шампионат Србије, Гуча (45)
  12.05. ГТ Обала Слоноваче  
  05.05. Кадетско Срб, Крагујевац  
  04.05. М.Милићевић, Крагујевац  
  03.05. Босна, Сарајево  
  29.04. Гренке, Karlsruhe (45)
  28.04. Мађарска лига, 9.к  
  27.04. Мађарска лига, 8.к  
  27.04. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  27.04. Шенџен мастерс  
  26.04. Орбис ВМ/ИМ, Параћин  
  22.04. Женско европско, Анталија  
  22.04. Гренке опен, Карлсруе  
  16.04. Гама опен, Рејкјавик  
  14.04. Мајданпек опен  
  14.04. Шампионат Србије, Београд (45)
  09.04. Дубаи опен  
  09.04. Меморијал Гашимова, Shamkir (45)
  07.04. Немачка Бундеслига, 15.к  
  06.04. Немачка Бундеслига, 14.к  
  03.04. Пролећни опен, Београд  
  31.03. САД шампионат, Сент Луис  
  31.03. Мађарска лига, 7.к  
  30.03. Шарџа мастерс, Шарџа  
  29.03. Европско, Скопље  
  25.03. Осмомартовски, Београд  
  24.03. Полуфинале ЦГ, Беране  
  24.03. Полуфинале ЦГ, Подгорица  
  24.03. Немачка Бундеслига, 13.к  
  23.03. Немачка Бундеслига, 12.к  
  23.03. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  14.03. Полуфинале Срб, Крагујевац  
  14.03. Ж Полуфинале Срб, Крагујевац (35)
  14.03. Светско екипно, Астана  
  12.03. Женско ЦГ, Подгорица  
  09.03. Цвијет Медитерана, Ријека  
  05.03. Пфалц опен, Нојштат  
  03.03. Немачка Бундеслига, 11.к  
  02.03. Немачка Бундеслига, 10.к  
  01.03. Немачка Бундеслига, 9.к  
  27.02. Аерофлот, Москва  
  24.02. Мађарска лига, 6.к  
  24.02. Грац опен, Грац  
  23.02. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.02. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  16.02. Доломитенбанк, Лијенц  
  10.02. Мађарска лига, 5.к  
  10.02. Трингов, Пловдив  
  06.02. ВМ Параћин, Параћин  
  06.02. ИМ Параћин, Параћин  
  06.02. Опен Параћин, Параћин  
  03.02. Немачка Бундеслига, 8.к  
  02.02. Немачка Бундеслига, 7.к  
  31.01. Трејдвајз Гибралтар  
  27.01. Мађарска лига, 4.к  
  27.01. Тата стил, Вајк ан Зе  
  27.01. Тата стил Б, Вајк ан Зе  
  10.01. Аматерски, Београд  
  30.12. Пожаревац А, Пожаревац  
  23.12. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.12. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  23.12. Сиџес фестивал  
  22.12. Задар опен  
  20.12. Шарџа женски куп  
  17.12. Лондон класик, Лондон  
  16.12. Ниш 2018, Ниш  
  16.12. Немачка Бундеслига, 6.к  
  15.12. Немачка Бундеслига, 5.к  
  09.12. ВМ Орбис-2, Параћин  
  09.12. ИМ Орбис-2, Параћин  
  02.12. Мађарска лига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  28.11. Карлсен-Каруана, London (12)
  25.11. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)

Рапид и цугер

  03.06. Норвешка цугер, Stavanger (45)
02.06. Троф.Недељковић, Београд (45)
02.06. Ж Т.Недељковић, Београд (25)
  26.05. Бора Бека, Костолац  
  26.05. Линдорес Аби, Купар  
  18.05. IMSA цугер, Хенгшуеј  
  16.05. IMSA рапид, Хенгшуеј  
  20.04. Нови Пазар, Бајевица  
  20.04. Студентски куп, Копер  
  07.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
  06.04. Дан општине, Пожега  
04.04. Куп Ректора, Београд  
  23.03. Мики Јевремовић, Београд  
  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  
  26.01. Каиса Комерц, Земун  
  23.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01. Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01. Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01. Каиса Комерц, Земун  
  05.01. Божићни, Бановци Дунав  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Ипатов, Александер (2650)
  Санц Ариља, Луис (2254)
  Плакаловић, Предраг (2238)
ФМ Лакић, Никола (2209)
ФМ Николић, Драгован (2192)
  Јохнсен, Свере (2154)
  Станковић, Илија (2140)
ЖИМ Беламарић, Тања (2103)
  Јовановић, Драган 1 (2077)
  Раковић, Мирослав (2037)
  Стојилковић, Дане (1966)
  Јововић, Чедомир (1908)
  Ћирковић, Раде (1829)
  Прибићевић, Стефан (1821)
  Хорват, Алекс (1605)
  Пешић, Борис (1563)
  Милинковић, Огњен П (1490)
  Ћатић, Абдулрешад
  Калић, Милан
  Јусуфовић, Фадил
  Павловић, Вељко
  Чупковић, Страхиња
  Танкосић, Горан
  Старчевић, Михајло М
  Кржишник, Звоне
  Ковачевић, Милош В