Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Лига - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (-10) 2822
2. Крамник (+4) 2812
3. Со (-2) 2810
4. Аронјан (+16) 2809
5. Каруана (+1) 2806
7. Накамура (+7) 2792
8. Вашје (-4) 2791
9. Ананд (-3) 2783
10. Динг (-7) 2776
11. Гири (+4) 2775
12. Карјакин (-8) 2773
14. Ју (+6) 2755
15. Свидлер (-6) 2750
20. Навара (0) 2737
23. Војташек (+3) 2733
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - ChessBomb

Светско екипно првенство, Ханти, 17-26.6.2017,
Сребрно језеро А, 18-25.6.2017, уживо
Сребрно језеро Б, 18-25.6.2017,

Најава турнира

24.06. ШСБ цугер, Београд  
25.06. Трофеј Видовдана, Борча      
25.06. Гранд опен, Београд      
25.06. ШСБ10 цугер, Београд  
  27.06. Ниш опен, Ниш  
  28.06. Видовдански, Стари Бановци
28.06. Гранд тур, Leuven    
01.07. БАСК годишњица, Београд    
02.07. Рад опен, Београд  
  07.07. Параћин А, Параћин
  07.07. Параћин Б, Параћин
  16.07. Прв. Војводине, Нови Сад
  24.07. Сенћанска битка, Сента
26.07. Травник опен, Травник  
  05.08. Летњи опен, Београд  
  01.09. Прва лига Србије, Србија
  01.09. Ж лига Србије, Србија
24.10. Европско екипно, Крит      
  28.10. Бориша Караџић, Палић  
  04.11. Кићовић, Бања Ковиљача      

Завршени турнири

  17.06. Европско аматерско, Ниш  
  10.06. Европско првенство, Минск  
  28.05. Куп Србије, Нови Бановци  
  28.05. Штутгарт опен  
  26.05. Залакарош опен  
  21.05. Љукмајор, Мајорка  
  21.05. ФИДЕ гран при, Moscow (72)
  19.05. Босна, Сарајево (536)
  14.05. Хрватски куп, Мали Лошињ  
  14.05. Куп Београда, Београд   (138)
  10.05. Руска лига, Сочи  
  09.05. Женска лига Бг, Београд    
  07.05. Немачка 2 Бундеслига југ  
  03.05. Омладинско Србије, Београд (44)
  03.05. Девојке-20 Србије, Београд (33)
  02.05. Куп ЦС, Крагујевац  
  01.05. Немачка Бундеслига, 15.к  

Рапид и цугер

  23.06. Гранд тур, Paris   (45)
21.06. Земунски ШК цугер, Земун  
18.06. ШСБ10 цугер, Београд  
17.06. Домакс, Липнички Шор    
17.06. ШСБ цугер, Београд  
14.06. Земунски ШК цугер, Земун  
11.06. Драгачево, Горачићи  
11.06. ШСБ10 цугер, Београд  
10.06. ШСБ цугер, Београд  
10.06. Рад опен, Београд  
10.06. Кумовијада, Горачићи  
08.06. Црвена Звезда, Београд    
  05.06. Норвешка цугер, Stavanger (45)
04.06. Обрад Пешић Шмеха, Пирот    
04.06. Костолачко лето, Костолац    
04.06. Рад опен, Београд  
04.06. ШСБ10 цугер, Београд  
03.06. ШСБ цугер, Београд  
31.05. Аматерско Бг, Београд  
27.05. Трофеј Недељковић, Београд (45)
27.05. Ж Троф Недељковић, Београд (28)
24.05. Земунски ШК цугер, Земун  
22.05. Драган Пауновић, Земун    
21.05. ШСБ10 цугер, Београд  
20.05. Нове наде до 18, Београд   (24)
20.05. Нове наде до 14, Београд   (32)
20.05. ШСБ цугер, Београд  
20.05. Рад опен, Београд  
17.05. Земунски ШК цугер, Земун  
17.05. Црвена Звезда, Београд    
13.05. Рад опен, Београд  
10.05. Земунски ШК цугер, Земун  
09.05. Небојша Костић, Ниш    
07.05. ШСБ10 цугер, Београд  
06.05. ШСБ цугер, Београд  
06.05. Рад опен, Београд  
03.05. Земунски ШК цугер, Земун  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Крамник, Владимир (2808)
ВМ Коробов, Антон (2711)
ВМ Густафсон, Јан (2637)
ИМ Софроније, Јулијан (2467)
ФМ Кучинар, Игор (2280)
ФМ Токовић, Светозар (2260)
  Марчета, Предраг (2253)
  Ранчић, Зоран (2196)
ЖФМ Ковачевић, Радмила (2143)
ИМ Љубисављевић, Живојин (2108)
  Тривуновић, Здравко (2083)
ЖФМ Остојић, Катарина (2070)
  Вулин, Милорад (2027)
  Бабовић, Борис (2026)
  Спахић, Невзет (1924)
  Пушоња, Никола (1832)
  Паркајић, Бранислав (1706)
  Ледењак, Магдолна (1674)
  Милинковић, Митар (1533)
  Голубовић, Наташа (1458)
  Марковић, Братимир
  Недељковић, Владица
  Вучичевић, Љубомир
  Митевска, Мартина
  Митевска, Тамара
  Нововић, Видосав
  Савић, Мирослав М
  Маљевић, Драгољуб
  Миленовић, Ђурђина
  Шћепановић, Марјан
  Паркаић, Бранислав
  Олајош, Габор
  Коларевић, Драган
  Луковић, Слободан