Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен   2842
2. Каруана   2822
3. Мамеђаров   2801
4. Динг   2797
5. Крамник (-6) 2786
9. Гири (-6) 2776
15. Непомњашчи (+8) 2765
21. Дуда (+2) 2739
24. Војташек (-4) 2729
#Србија рејтинг уживо
1. Маркуш   2613
2. Седлак   2608
3. Инђић   2599
4. Перуновић (-3) 2593
5. Вучковић   2588
6. Иванишевић (+7) 2574
8. Поповић (-18) 2521
9. Савић (-22) 2519
14. Ковачевић (-7) 2486
17. Дамљановић (-25) 2483
22. Пап (+5) 2478
28. Ивић (+24) 2456
29. Милановић (-17) 2454
34. Марковић (-23) 2447
38. Чабаркапа (-1) 2438
Перпетуал дневне вести
Јеремић 20.07.2018 : СВЕТСКИ ДАН ШАХА, ПОРАЗ Д. ПОПОВИЋА У ЛАЈДЕНУ (ХОЛАНДИЈА), ВУК ЂОРЂЕВИЋ ДРУГИ У ПАРАЋИНУ, ДОРТМУНД - ПОБЕДОМ НАД КРАМНИКОМ ДО 1. МЕСТА, АЛЕКСАНДАР КОВАЧЕВИЋ ПРЕД ОСВАЈАЊЕМ СЕНТЕ
Јеремић 21.07.2018 : СЕНТА - КОВАЧЕВИЋ 7,5 ЧАБАРКАПА 7 ВУЧИНИЋ 6,5, МИРОСЛАВУ МАРКОВИЋУ 4. КОКАНОВ МЕМОРИЈАЛ У ЛАЗАРЕВЦУ, ПОБЕДА СРБИЈЕ НА СТАРТУ ЕКИПНОГ ПРВЕНСТВА СВЕТА ЗА СЛЕПЕ, У ДОРТМУНДУ - КРАМНИК ГИРИ 0:1
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Сенћанска битка А, Сента, 14-21.VII,
Сенћанска битка Б, Сента, 14-21.VII,
Лајден опен, Лајден, 13-22.VII, уживо (Поповић)
Женско првенство Црне Горе, Пљевља, 20-26.VII
Бил ВМ, Бил, 22.VII-1.VIII, (Карлсен Мамеџа Лаграв Свидлер)
Бил опен, Бил, 23.VII-1.VIII, (Инђић Стојановић Ељанов)

Најава турнира

21.07. Свети Прокопије, Лазаревац    
22.07. Рад опен, Београд  
  22.07. Прв. Војводине, Нови Сад
22.07. Травник опен, Травник  
22.07. Раднички цугер, Београд    
  23.07. Летњи камп, Марибор    
  30.07. Меморијал Пирца, Марибор    
30.07. Марибор опен, Марибор    
  04.08. Летњи опен, Београд
09.08. Свети Пантелејмон, Јагодина    
31.08. Прва лига Србије    
23.09. XLIII Олимпијада, Батуми    
04.11. Куп Светозара Глигорића    
  09.11. Карлсен-Каруана, London  

Завршени турнири

  20.07. Орбис ВМ, Параћин   (45)
  20.07. Орбис ИМ, Параћин   (45)
  18.07. Европско тим Ж-18, Немачка  
  15.07. Бергамо опен, Бргамо  
  15.07. Фелмар опен, Фелмар  
  13.07. Параћин А, Параћин  
  13.07. Параћин Б, Параћин  
  08.07. Светски опен, Филаделфија  
  05.07. Видовдан А  
  05.07. Видовдан Б  
  04.07. Ниш опен А  
  04.07. Ниш опен Б  
  02.07. Филаделфија међународни  
  01.07. Летњи аматерски, Београд    
  01.07. Летњи ВМ, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ1, Београд   (45)
  01.07. Летњи ИМ2, Београд   (45)
  30.06. Омладинско Србије, Београд (26)
  30.06. Девојке-20 Србије, Београд (21)
  24.06. Сребрно Језеро А  
  24.06. Сребрно Језеро Б  
  10.06. БиХ лига, Јахорина (270)
  07.06. Норвешка, Stavanger (39)
  05.06. Карпов, Poikovsky (45)
  27.05. Трећа субота ИМ, Ђеновићи   (45)
  27.05. Трећа субота ФМ, Ђеновићи   (30)
  23.05. Летњи класик, СтЛуис  
  11.05. Куп Београда, Београд  
  11.05. Босна, Сарајево (558)
  10.05. Руска лига, Сочи  
  07.05. Петрус ИМ, Параћин   (45)
  06.05. Мађарска лига, 9. коло  
  05.05. Мађарска лига, 8. коло  
  02.05. Куп ЦС, Крагујевац (95)
  01.05. JAFPA ЖВМ, Индонезија  
  01.05. Немачка Бундеслига 2018  
  30.04. Куп Војводине, Нови Бановци  
  29.04. Шампионат САД, Saint Louis   (66)
  29.04. Немачка Бундеслига, 13.к  
  28.04. Гашимов, Shamkir (45)
  26.04. Будимпештанско пролеће  
  22.04. Куп ЦГ, Црна Гора/Цетиње (16)
  19.04. Женско европско, Татре  
  10.04. Дубаи опен  
  10.04. Ђукић - Кожул, Подгорица   (6)
  09.04. Гренке класик, Karlsruhe (45)
  08.04. Кадетско првенство Србије  
  08.04. Србија М-18, Нови Сад (12)
  08.04. Србија М-16, Нови Сад (65)
  08.04. Србија М-14, Нови Сад (107)
  08.04. Србија М-12, Нови Сад (40)
  08.04. Србија М-10, Нови Сад  
  08.04. Србија Ж-16, Нови Сад (54)
  08.04. Србија Ж-14, Нови Сад (90)
  08.04. Србија Ж-12, Нови Сад (45)
  08.04. Србија Ж-10, Нови Сад  
  06.04. Србија Ж-18, Нови Сад (15)
  02.04. Гренке опен, Карлсруе  
  31.03. Карпош опен, Скопље  
  28.03. Европско, Батуми  
  27.03. Турнир кандидата, Berlin (56)
  25.03. Трећа субота ИМ, Ђеновићи   (55)
  25.03. Ж. Прв. Србије, Крагујевац (45)
  20.03. ЦГ Полуфинале, Подгорица (123)
  14.03. Првенство Србије, Нови Сад (45)
  13.03. Осмомартовски, Београд (66)
  10.03. Стара Пазова, Војка  
  04.03. Мађарска лига, 7. коло  
  03.03. Бад Верисхофен  
  28.02. Аерофлот, Москва  
  25.02. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)
  25.02. Трећа субота ИМ, Ђеновићи   (45)
  25.02. Трећа субота ФМ, Ђеновићи   (56)
  22.02. Полуфинале Србије, Ечка (217)
  22.02. Ж полуфинале Србије, Ечка (72)
  18.02. Мађарска лига, 6. коло  
  13.02. Пфалц опен, Нојштат  
  11.02. Георги Трингов, Пловдив  
  09.02. Португал опен  
  06.02. Арпад Вајда, Будимпешта  
  04.02. Параћин опен, Параћин (331)
  04.02. Светосавски, Ниш  
  01.02 Трејдвајз Гибралтар  
  28.01. Итака, Београд (6)
  28.01. Тата стил, Wijk aan Zee (91)
  28.01. Мађарска лига, 5. коло  
  20.01. Ромеро Брионес, Севиља  
  14.01. МТС Логистикс ВМ, Измир  
  10.01. Фишер ВМ, Ираклион  
  08.01. Бели торањ, Солун  
  07.01. Вергани куп, Вилорба  
  07.01. Рокетас де Мар опен  

Рапид и цугер

15.07. Змајево, Змајево    
15.07. Раднички цугер10, Београд  
14.07. Раднички цугер, Београд  
08.07. Раднички цугер10, Београд  
08.07. Урош Динић, Параћин  
08.07. Рад опен, Београд  
08.07. Дунав.бал, Бачка Паланка    
07.07. Раднички цугер, Београд  
07.07. Цугер БП, Бачка Паланка    
01.07. Баћко, Параћин  
01.07. Рад опен, Београд  
28.06. Академија цугер, Београд    
27.06. Видовдан, Рибарска Бања    
24.06. Раднички цугер10, Београд  
  24.06. ГТ Париз Цугер, Paris   (90)
24.06. Трофеј Видовдана, Борча    
23.06. Раднички цугер, Београд  
  22.06. ГТ Париз Рапид, Paris   (45)
17.06. ШСБ10 цугер, Београд  
16.06. ШСБ цугер, Београд  
16.06. Драган Пауновић, Земун  
  16.06. ГТ Левен Цугер, Leuven   (90)
  14.06. ГТ Левен Рапид, Leuven   (45)
10.06. Сабор Драгачево, Горачићи  
10.06. ШСБ10 цугер, Београд  
09.06. ШСБ цугер, Београд  
09.06. Кумовијада, Горачићи  
09.06. Рад опен, Београд  
  08.06 Омладинско Јагодине  
03.06. ШСБ10 цугер, Београд  
02.06. ШСБ цугер, Београд  
02.06. Трофеј Недељковић, Београд (36)
02.06. Ж Тр. Недељковић, Београд (20)
02.06. Рад опен, Београд  
  02.06. Главинци  
30.05. Аматерско Бг, Београд  
  27.05. Норвешка цугер, Stavanger (45)
20.05. ШСБ10 цугер, Београд  
19.05. ШСБ цугер, Београд  
19.05. Рад опен, Београд  
13.05. ШСБ10 цугер, Београд  
12.05. ШСБ цугер, Београд  
12.05. Рад опен, Београд  
12.05. Нове наде, Београд    
08.05. Небојша Костић, Ниш  
06.05. ШСБ10 цугер, Београд  
05.05. ШСБ цугер, Београд  
05.05. Рад опен, Београд  
02.05. Тришин меморијал, Ваљево    
29.04. ШСБ10 цугер, Београд  
28.04. ШСБ цугер, Београд  
22.04. ШСБ10 цугер, Београд  
22.04. Рад опен, Београд  
21.04. ШСБ цугер, Београд  
20.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
19.04. Ускршњи Погледи, Земун    
17.04. Дејан Живић, Ниш  
17.04. Ректор куп, Београд  
15.04. ШСБ10 цугер, Београд  
15.04. Раднички опен, Београд  
14.04. Црвена Звезда, Београд    
14.04. ШСБ цугер, Београд  
07.04. ШСБ цугер, Београд  
07.04. Рад опен, Београд  
01.04. ШСБ10 цугер, Београд  
01.04. Мика Лукић, Болеч    
01.04. Раднички опен, Београд  
31.03. ШСБ цугер, Београд  
27.03. Раднички цугер10, Београд  
25.03. ШСБ цугер, Београд  
25.03. Рад опен, Београд  
24.03. Мики Јевремовић, Београд    
20.03. Меморијал Стојковић, Ниш  
20.03. Раднички цугер10, Београд  
18.03. ШСБ10 цугер, Београд  
18.03. Раднички опен, Београд  
17.03. Боби Фишер, Београд  
13.03. Раднички цугер10, Београд  
11.03. Рад опен, Београд  
11.03. ШСБ10 цугер, Београд  
10.03. ШСБ цугер, Београд  
10.03. Осмомартовски, Ниш  
10.03. Рокада, Варварин    
06.03. Раднички цугер10, Београд  
  05.03. Таљ цугер, Moscow (91)
04.03. Раднички опен, Београд  
  04.03. Таљ рапид, Moscow (45)
27.02. Раднички цугер10, Београд  
25.02. ШСБ10 цугер, Београд  
25.02. Рад опен, Београд  
24.02. ШСБ цугер, Београд  
18.02. ШСБ10 цугер, Београд  
18.02. Раднички опен, Београд  
17.02. ШСБ цугер, Београд  
15.02. Сретење, Борча  
15.02. Сретење, Аранђеловац    
  13.02. Карлсен - Накамура  
11.02. Коњевић, Херцег Нови  
11.02. ШСБ10 цугер, Београд  
10.02. ШСБ цугер, Београд  
10.02. Рад опен, Београд  
04.02. ШСБ10 цугер, Београд  
04.02. Раднички опен, Београд  
03.02. ШСБ цугер, Београд  
30.01. Светосавски унив., Београд    
28.01. Светосавски, Шабац    
28.01. ШСБ10 цугер, Београд  
27.01. ШСБ цугер, Београд  
27.01. Раднички опен, Београд  
23.01. Драгутин Шаховић, Ниш  
21.01. ШСБ10 цугер, Београд  
21.01. Раднички опен, Београд  
20.01. Божидар Ћетковић, Београд  
14.01. Глиги у част, Панчево    
14.01. Божићни, Требиње    
14.01. ШСБ цугер, Београд  
13.01. Шоћа, Смедеревска Паланка (99)
11.01. Соко, Ниш  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

  Јурковић, Анте (2284)
  Муслија, Идрис (2272)
  Стојић, Раде (2183)
  Игњатовић, Драган (2091)
  Иваниш, Горан (2061)
ЖИМ Гочева, Румијана (2046)
  Север, Здравко (2039)
  Потић, Драган (2023)
  Скалушевић, Љубомир (2015)
  Цветковић, Видоје (2010)
  Пелић, Стјепан (2008)
ЖФМ Милованов, Олга (2007)
  Молцанов, Сергеј (1985)
  Орњаков, Влада (1937)
  Петрушић, Горан (1933)
  Ратковић, Петар (1919)
  Давидовић, Милорад (1896)
  Јенић, Александар (1887)
  Деспотовић, Мирјана (1742)
  Ђогатовић, Небојша (1683)
  Кокић, Миљко (1559)
  Топалов, Никола (1539)
  Купусовић, Митар (1517)
  Пешић, Данијела (1261)
  Ђуровић, Балша
  Петровић, Јулија
  Стојиљковић, Момчило
  Анџић, Димитрије
  Стаменковић, Бранко
  Симић, Никола
  Милинковић, Ђурђа
  Милинковић, Милена
  Остерман, Рудолф
  Кекић, Сенад
  Николић, Марко 2
  Радосављевић, Горан
  Стојановић, Здравко
  Перуничић, Живко
  
ВМ Малањук, Владимир (1957-2017)