Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
PERPETUAL CHECK
Front - Tournaments - Search - Rating - Reports - Antichess - Link
user:  
pass:
 
  Perpetual Check
#World live rating
1. Carlsen (0) 2855
2. Caruana   2800
3. Ding   2799
4. Aronian   2782
5. Nepomniachtchi (-10) 2782
8. Grischuk (-2) 2773
9. Rapport (+10) 2770
10. Firouzja (+16) 2770
11. Mamedyarov (+3) 2765
18. Karjakin (-15) 2743
25. Esipenko (0) 2720
26. Harikrishna (-6) 2719
28. Shankland (-6) 2714
29. Dubov (0) 2714
30. Alekseenko (+17) 2710
#Serbia live rating
1. Indjic (-17) 2612
2. Ivic (+3) 2606
3. Ivanisevic (+23) 2605
4. Markus (+1) 2587
5. Vuckovic (-17) 2559
6. Perunovic (-22) 2544
7. Nenezic (-10) 2521
8. Sedlak (+9) 2512
9. Bogosavljevic (-25) 2511
10. Miladinovic (-26) 2510
11. Budisavljevic (-1) 2508
12. Stojanovic (+5) 2505
13. Damljanovic (0) 2504
14. Kovacevic (+11) 2496
15. Atalik (+7) 2494
#Women live rating
1. Injac (-12) 2393
2. Bojkovic   2363
3. Rapport (+12) 2299
4. Rakic (-20) 2294
5. Manakova (+39) 2289
6. Stojanovic (-29) 2287
7. Eric (+5) 2274
8. Velikic (-3) 2271
9. Belic (-18) 2270
10. Blagojevic (0) 2267
11. Zarkovic (+15) 2219
12. Gajcin (-6) 2198
13. Drljevic (+16) 2197
14. Chelushkina (+2) 2192
16. Prudnikova (-3) 2174
Perpetual Dayli News
Jeremic 25.09.2021 : ПОСЛЕ ВЕЛИМИРА ИВИЋА И ЛУКА БУДИСАВЉЕВИЋ ЈЕ ДОБИО СПЕЦИЈАЛНУ ПОЗИВНИЦУ ЗА СУПЕР-ШВАЈЦАРАЦ У РИГИ 27.10.21. ИГРАЋЕ МАКСИМАЛНО 114, ПРВИХ 100 ЗА ЛИСТЕ ПРОСЕКА ПОСЛЕДЊИХ 12 МЕСЕЦИ. ДВА НАЈУСПЕШНИЈА, ПОСЛЕ 11 КОЛА, СТИЧУ ПРАВО УЧЕШЋА НА ТУРНИРУ КАНДИДАТА. ЗБОГ КОВИД КОМПЛИКАЦИЈА ТУРНИР ЈЕ ПРЕБАЧЕН СА ОСТРВА ЧОВЕКА У ИРСКОМ МОРУ. , МЕЂУ 114 УЧЕСНИКА МЕГА ФИДЕ ШВАЈЦАРЦА У РИГИ, ИМАМО ЈОШ ДВА "БЕОГРАДСКА ЦУГЕРАША" - 07.МАЈА 2016. Г. СЕБАСТИЈАН БОГНЕР (ШВАЈАРСКА) ЈЕ ОСВОЈИО "МЕМОРИЈАЛ БОЖИДАРА ГАШИЋА", ДОК ЈЕ, НЕДАВНО, ХАНС НИЕМАН УБЕДЉИВО ПОБЕДИО НА "9. МЕМОРИЈАЛУ БОЖИДАРА ЋЕТКОВИЋА". ЗНАЧАЈ ЈЕ ВЕЋИ АКО СЕ ЗНА ДА ЈЕ НИЕМАН ДОБИО ЈЕДНУ/ЈЕДИНУ СПЕЦИЈАЛНУ ПОЗИВНИЦУ КОЈУ ДОДЕЉУЈЕ АМЕРИЧКИ КИНТИНЕНТ!
SAH-MAT LISTA Blog
Chess Results: SRB - MNE - BIH - CRO,   Live games: Chess24 - Follow - ChessBomb

European Club Cup, Struga, 18-24.IX, live
European Women Club Cup, Struga, 18-24.IX,
Premier league BIH, Neum, 17-24.IX,

Future Events

  27.10. Grand Swiss, Isle of Man    
  31.10. Chess-Magic 1, Mokra Gora    
  03.11. Chess-Magic 2, Mokra Gora    
  06.11. Chess-Magic 3, Mokra Gora    
  09.11. Chess-Magic 4, Mokra Gora    
  12.11. Chess-Magic 5, Mokra Gora    
  24.11. Carlsen vs Nepo, Dubai
    ??.12. SRB Championship, Srbija
    ??.12. SRB W Championship, Srbija
  ??.??. Candidates, FIDE

Finished Events

  24.09. European Club Cup, Struga  
  24.09. European Women Cup, Struga  
  24.09. Premier league BIH, Neum  
  17.09. Norway, Stavanger (30)
  16.09. 1 Srb L, Vrnjačka Banja (340)
  16.09. W Srb L, Vrnjačka Banja (199)
  05.09. European Ch, Reykjavik  
  26.08. Sinquefield Cup, Saint Louis (45)
  21.08. MKD League, Struga  
  20.08. Women European Ch, Iasi  
  15.08. RTU Open, Riga  
  08.08. SRB Juniors, Novi Sad  
  08.08. SRB Girls-20, Novi Sad  
  07.08. Premier MNE League, Sutomore  
  06.08. FIDE World Cup, Sochi   (395)
  04.08. Biel Open, Biel  
  31.07. Vojvodina Ch, Senta  
  24.07. Battle of Senta, Senta  
  16.07. Paracin Open A, Paracin  
  16.07. Paracin Open B, Paracin  
  08.07. Serbia Open, Belgrade  
  08.07. Serbia Open B, Belgrade  
  30.06. Silver Lake A  
  30.06. Silver Lake B  
  26.06. Mediterranian, Petrovac  
  22.06. Chess 100 years, Pančevo   (45)
  14.06. Superbet, Bucharest   (45)
  06.06. Gligoric Cup, Backa Palanka  
  29.05. European Hybrid Qualif  
  16.05. MNE World Cup, Podgorica   (6)
  10.05. MNE Ch, Podgorica (146)
  09.05. SRB B-18, Subotica (43)
  09.05. SRB B-16, Subotica (90)
  09.05. SRB B-14, Subotica (124)
  09.05. SRB B-12, Subotica  
  09.05. SRB B-10, Subotica  
  09.05. SRB G-18, Subotica (47)
  09.05. SRB G-16, Subotica (44)
  09.05. SRB G-14, Subotica (43)
  09.05. SRB G-12, Subotica  
  09.05. SRB G-10, Subotica  
  30.04. Akademija GM2, Belgrade  
  30.04. Akademija IM2, Belgrade  
  27.04. Candidates, Yekaterinburg (56)
  22.04. Bato Kontic, Niksic  
  22.04. Akademija GM1, Belgrade  
  22.04. Akademija IM1, Belgrade  
  09.04. Akademija Open, Belgrade  
  22.03. SRB Semifinal, Paraćin (179)
  22.03. SRB W Semifinal, Paraćin (54)
  31.01. Tata Steel, Wijk aan Zee (91)
  23.01. Lozovatsky, Chelyabinsk  
  16.12. Russian Ch, Moscow  
  13.12. SRB W Champ, Vrnjačka Banja (45)
  13.12. SRB Champ, Vrnjačka Banja (45)
  04.11. IM Pirot 2020, Pirot  
  17.10. First CS League, Bajina Bašta    
  15.10. Premier MNE League, Cetinje (328)
  13.10. Premier Bg League, Belgrade  
  03.10. First SRB League, Ruma (359)
  03.10. Women SRB League, Valjevo (211)

Rapid and Blitz

  05.09. September Days, Niksic  
  04.09. Bozidar Cetkovic, Belgrade  
  07.08. Kokan, Lazarevac  
  12.07. Croatia GCT Blitz, Zagreb   (90)
  09.07. Croatia GCT Rapid, Zagreb   (45)
  27.06. Vidovdan, Zubin Potok  
  22.06. Paris GCT Blitz, Paris   (90)
  20.06. Paris GCT Rapid, Paris   (45)
  13.06. Bora Beka, Kostolac  
  23.05. LilaMa Blitz, Mladenovac  
  18.04. Israel and Serbia, Lichess  
  15.04. Chess Informant, Beograd  
  13.04. Informant Semif2, Beograd  
  12.04. Informant Semif1, Beograd  
  10.04. Charity tournament, Lichess  

BIRTHDAYS TODAY