Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Večiti Šah
#Svet rejting uživo
1. Karlsen (+2) 2867
2. Firuzdža   2804
3. Ding   2799
4. Karuana (-2) 2790
5. Nepomnjašči   2773
8. Mameđarov (-1) 2766
9. Giri (-6) 2766
11. Duda (+3) 2763
12. Raport (-1) 2762
18. Karjakin (0) 2743
20. Vidit (+6) 2733
24. Dubov (+1) 2721
26. Jesipenko (+3) 2717
33. Šanklend (-5) 2703
35. Van (0) 2702
#Srbija rejting uživo
1. Markuš   2625
2. Ivić   2607
3. Inđić   2604
4. Ivanišević   2599
5. Vučković   2559
#Žene rejting uživo
1. Injac   2407
2. Raport   2299
3. Rakić   2294
4. Stojanović   2287
5. Erić   2278
Perpetual dnevne vesti
Jeremić 17.01.2022 : ТАТА СТИЛ МАСТЕРС (ВАЈК АН ЗЕ - ХОЛАНДИЈА): ЕФЕКТНА ПОБЕДА КАРЛСЕНА ПРОТИВ ГИРИЈА И ЛЕПОТА ЈЕДНОСТАВНОСТИ У ПОБЕДИ РАПОРТА!, (СПЕЦ) У ШАРЛОТУ (САД) НА ВМ БЕРГЕР ТУРНИРУ ДЕСЕТОРИЦЕ, НАЈМЛАЂИ ВЕЛЕМАЈСТОР АБИМАЊУ МИШРА ЈЕ НАНИЗАО ВЕЋ ШЕСТ РЕМИЈА ИГРАЈУЋИ И ДАЉЕ БЕЗ ВЕЋИХ ГРЕШАКА!, (СПЕЦ) РЕЈТИНГ ОПЕН 26 КАДЕТА, "КОД ТАЏЕ", ОСВОЈИО ЈЕ 8. ФАВОРИТ, ВУК КАНАЧКИ СА 4,5 ИЗ 5! ЗОРАН БЕРИЋ И ВЛАДИМИР КАНАЧКИ СУ ЗАОСТАЛИ ПОЛА ПОЕНА ЗА ПОБЕДНИКОМ.
Blog Šah-mat liste
Chess Results: Srb - CG - BiH - Hrv,   Partije uživo: Chess24 - Follow - ChessBomb

Vremeplov :
Beograd 1948, Beograd, 26.01-18.02.1948. (44)
FIDE Šampionat 1948, Hag/Moskva, 02.03-16.05.1948. (50)
Amaterski šampionat Srbije 1948, Kragujevac, 18.03-08.04.1948.
Budimpešta 1948, Budimpešta, 02-22.05.1948. (120)

Najava turnira

30.01. Mađarska liga, 5.k    
28.02. FIDE GP2, Beograd      
  03.03. Osmomartovski, Beograd    
  17.03. Polufinale Srbije  
  24.03. Austrijska liga, kolo 5-8    
27.03. Evropsko, Slovenija      
25.04. Kadeti Srbije    
31.05. Kup Gligorića    
  16.06. Turnir Kandidata, Madrid
28.06. Srbija open    
26.07. Olimpijada, Moskva    
01.08. Omladinsko Srbije  
20.08. Ž Evropsko, Prag      
20.09. Prva liga Srbije    
22.10. Ženska liga Srbije    
  06.11. Šampionat Srbije  
  06.11. Ž Šampionat Srbije  
24.11. Trofej Beograda, Beograd    

Završeni turniri

  19.12. Mađarska liga, 4.k  
  14.12. Srb Šampionat, Kalna (45)
  14.12. Ž Srb Šampionat, Kalna (45)
  10.12. Karlsen - Nepo, Dubai (11)
  05.12. Mađarska liga, 3.k  
  02.12. Trofej Beograda, Beograd  
  21.11. Evropsko ekipno, Čatež  
  21.11. Ž evropsko ekipno, Čatež  
  14.11. Kićović, Sunčana Reka  
  07.11. Gran švajcarac, Riga  
  07.11. Austrijska liga, 1-4.k  
  07.11. Austrijska Ž liga, 1-2.k  
  31.10. Mađarska liga, 2.k  
  19.10. Šampionat SAD, Sent Luis  
  12.10. Premijer liga Beograda  
  03.10. Hrvatska liga 1A, Mali Lošinj  
  03.10. Hrvatska liga 1B, Mali Lošinj  
  03.10. Prva liga CS, Bajina Bašta  
  24.09. Evropski klupski kup, Struga  
  24.09. Evropski ženski kup, Struga  
  24.09. Premijer liga BiH, Neum  
  17.09. Norveška, Stavanger (30)
  16.09. 1. liga Srb, Vrnjačka Banja (340)
  16.09. Ž liga Srb, Vrnjačka Banja (199)
  05.09. Evropsko prvenstvo, Rejkjavik  
  26.08. Sinkfild kup, Sent Luis (45)
  21.08. Makedonska liga, Struga  
  20.08. Žensko evropsko, Jaši  
  15.08. RTU open, Riga  
  08.08. Omladinci Srbije, Novi Sad  
  08.08. Omladinke Srbije, Novi Sad  
  07.08. Premijer liga CG, Sutomore  
  06.08. Svetski kup, Soči   (395)
  04.08. Bil open, Bil  
  31.07. Prv. Vojvodine, Novi Sad  
  24.07. Senćanska bitka, Senta  
  16.07. Paraćin open A, Paraćin  
  16.07. Paraćin open B, Paraćin  
  08.07. Srbija open, Beograd  
  08.07. Srbija open B, Beograd  
  30.06. Srebrno jezero A  
  30.06. Srebrno jezero B  
  26.06. Prv. Mediterana, Petrovac  
  22.06. Sto godina šaha, Pančevo   (45)
  14.06. Superbet, Bukurešt   (45)
  06.06. Kup Gligorića, Bačka Palanka  
  29.05. Evropski hibrid kvalif  
  16.05. CG Svetski kup, Podgorica   (6)
  10.05. Šampionat CG, Podgorica (146)
  09.05. Srb M-18, Subotica (43)
  09.05. Srb M-16, Subotica (90)
  09.05. Srb M-14, Subotica (124)
  09.05. Srb M-12, Subotica  
  09.05. Srb M-10, Subotica  
  09.05. Srb Ž-18, Subotica (47)
  09.05. Srb Ž-16, Subotica (44)
  09.05. Srb Ž-14, Subotica (43)
  09.05. Srb Ž-12, Subotica  
  09.05. Srb Ž-10, Subotica  
  30.04. Akademija VM2, Beograd  
  30.04. Akademija IM2, Beograd  
  27.04. Kandidati, Jekaterinburg (56)
  22.04. Bato Kontić, Nikšić  
  22.04. Akademija VM1, Beograd  
  22.04. Akademija IM1, Beograd  
  09.04. Akademija open, Beograd  
  22.03. Srb Polufinale, Paraćin (179)
  22.03. Srb Ž Polufinale, Paraćin (54)
  31.01. Tata stil, Vajk an Ze (91)

Rapid i cuger

  30.12. Svetsko blic, Varšava  
  30.12. Ž svetsko blic, Varšava  
  28.12. Svetsko rapid, Varšava  
  28.12. Ž svetsko rapid, Varšava  
  18.12. R. Dabetić, Podgorica  
  18.12. Bodin Marjanović, Beograd  
  15.12. Abu Dabi masters cuger  
  14.12. Abu Dabi masters rapid  
  05.09. Septembarski dani, Nikšić  
  04.09. Božidar Ćetković, Beograd  
  07.08. Kokan, Lazarevac  
  12.07. GT Hrvatska Cuger, Zagreb   (90)
  09.07. GT Hrvatska Rapid, Zagreb   (45)
  27.06. Vidovdan, Zubin Potok  
  22.06. GT Pariz Cuger, Pariz   (90)
  20.06. GT Pariz Rapid, Pariz   (45)
  13.06. Bora Beka, Kostolac  
  23.05. LilaMa blic, Mladenovac  
  18.04. Izrael i Srbija, Lichess  
  15.04. Informator finale, Beograd  
  13.04. Informator poluf2, Beograd  
  12.04. Informator poluf1, Beograd  
  10.04. Humanitarni turnir, Lichess  

ROĐENI NA DANAŠNJI DAN