Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
VEČITI ŠAH
Prva - Turniri - Pretraga - Rejting - Reportaže - Jedi jedi - Link
user:  
pass:
 
  Večiti Šah
#Svet rejting uživo
1. Karlsen   2863
2. Karuana   2835
3. Ding   2791
4. Nepomnjašči   2784
5. Vašje   2778
#Srbija rejting uživo
1. Inđić   2618
2. Ivanišević   2604
3. Markuš   2589
4. Perunović   2585
5. Vučković   2578
25. Ratković (+3) 2459
28. Stanković (+1) 2455
29. Čabarkapa (-5) 2454
#Žene rejting uživo
1. Bojković   2363
2. Stojanović   2348
3. Raport   2303
4. Erić   2292
5. Injac   2286
19. Srdanović (+80) 2150
35. Vujčić (-41) 2059
Perpetual dnevne vesti
Jeremić 10.07.2020 : 24. СЕНЋАНСКА БИТКА 1697." (СЕНТА): НА ДВА ТУРНИРА 73 УЧЕСНИКА ПЛУС ДЕЧИЈИ И БЛИЦ
Blog Šah-mat liste
Chess Results: Srb - CG - BiH - Hrv,   Partije uživo: Chess24 - Follow - ChessBomb

Najava turnira

11.07. Senćanska bitka A, Senta
11.07. Senćanska bitka B, Senta
  11.07. Orbis VM, Paraćin  
  11.07. Orbis IM, Paraćin  
  11.07. Orbis ŽIM, Paraćin  
14.08. Prv. Vojvodine, Novi Sad  
24.08. Prva liga Srbije  
24.08. Ženska liga Srbije  
30.08. Mađarska liga, 9.k    
13.09. Mađarska liga, 9.k    
  ??.??. Kandidati, Yekaterinburg  
05.10. Evropski kup, Majrhofen    
  31.10. Ž Evropsko, Mamaja    
    ??.11. Ž Šampionat Srbije, Srbija
    ??.11. Šampionat Srbije, Srbija
08.12. Evropsko, Podčetrtek    
??.??. Olimpijada, Moskva    

Završeni turniri

  09.07. Paraćin open, Paraćin  
  28.06. Kup CG, Igalo (68)
  21.06. CG Polufinale, Podgorica  
  21.06. CG Polufinale, Berane  
  11.03. Osmomartovski, Beograd  
  08.03. Mađarska liga, 7.k  
  01.03. Polufinale, Novi Banovci  
  01.03. Ž Polufinale, Novi Banovci  
  27.02. Aeroflot open A, Moskva  
  27.02. Aeroflot open B, Moskva  
  16.02. Mađarska liga, 6.k  
  09.02. Ser Žile A, Beograd  
  09.02. Ser Žile B, Beograd  
  02.02. Mađarska liga, 5.k  
  01.02. Portugal open, Lisabon  
  30.01. Hit open, Nova Gorica  
  30.01. Gibraltar masters  
  26.01. Tata stil, Wijk aan Zee (91)
  24.01. Žensko prvenstvo sveta  
  19.01. Foča open, Foča  
  12.01. Ženski kup, Šardža  
  22.12. FIDE GP Jerusalem  
  15.12. Mađarska liga, 4.k  
  11.12. Radnički IM, Beograd   (45)
  08.12. Niš 2019, Niš   (44)
  08.12. GT Finale, London  
  08.12. Nemačka Bundesliga, 4.k  
  07.12. Nemačka Bundesliga, 3.k  
  02.12. Trofej Beograda, Beograd  
  01.12. Mađarska liga, 3.k  
  18.11. Maršal IM, NJujork  
  16.11. Evropski kup klubova, Ulcinj  
  16.11. Ž evropski kup klub., Ulcinj  
  10.11. GT Bukurešt  
  03.11. Evropsko ekipno, Batumi  
  03.11. Ž evropsko ekipno, Batumi  
  21.10. FIDE Švajcarac, Daglas  
  06.10. Hrvatska liga A1  
  06.10. Hrvatska liga B1  
  05.10. Ženska liga Hrvatske  
  05.10. Barselona Open  
  05.10. Tatre, Tatranska Lomnica  
  04.10. Premijer liga Beograda  
  04.10. Svetski kup, Khanty-Mansiysk   (260)
  21.08. Prva liga CS, Bajina Bašta  
  01.09. Prva liga Srbije, Subotica (396)
  01.09. Ženska liga Srbije, Subotica (261)
  29.08. Sinkfild kup, Saint Louis (66)
  18.08. Letnji open, Beograd  
  10.08. Evropsko kadeti, Bratislava  
  10.08. Abu Dabi masters  
  06.08. Pojas i put, Čangša  
  31.07. Bil Open, Bil  
  28.07. Omladinci Srb, Aranđelovac  
  28.07. Omladinke Srb, Aranđelovac  
  28.07. Premijer liga Crne Gore  
  28.07. Turska superliga, Konja  
  28.07. Turska liga, Konja  
  28.07. Makedonska liga, Ohrid  
  26.07. Senćanska bitka, Senta (156)
  24.07. FIDE GP Riga  
  21.07. Travnik open, Travnik  
  19.07. Orbis VM, Paraćin (45)
  19.07. Orbis IM, Paraćin (44)
  19.07. Orbis ŽIM, Paraćin (45)
  18.07. Vojvodina, Novi Sad  
  17.07. Evro ekipno M18, Pardubice  
  13.07. Benaske open, Benaske  
  12.07. M-20 Vojvodina, Novi Sad  
  12.07. Žene Vojvodina, Novi Sad  
  12.07. Paraćin open A, Paraćin  
  07.07. Hrvatska GT, Zagreb   (66)
  07.07. Dandžou masters  
  06.07. Grčka liga, Patra  
  04.07. Niš open  
  04.07. Banovci Dunav open  
  02.07. Netanja masters, Netanja  
  01.07. Akademija VM, Beograd  
  01.07. Akademija IM1, Beograd  
  01.07. Akademija IM2, Beograd  
  01.07. Akademija amater, Beograd  
  23.06. Srebrno jezero Open A  
  23.06. Srebrno jezero Open B  
  17.06. Turnir kandidatkinja, Kazanj  
  16.06. Premijer liga BiH, Tuzla  
  14.06. Norveška, Stavanger (45)
  29.05. FIDE GP Moskva  
  26.05. Šampionat CG, Podgorica (141)
  26.05. Kup Gligorića, V.Banja  
  25.05. Treća subota IM, Đenovići (45)
  25.05. Treća subota VM, Đenovići (43)
  17.05. Kup Beograda, Beograd  
  14.05. Ž šampionat Srbije, Guča (45)
  05.05. Kadetsko Srb, Kragujevac  
  04.05. M.Milićević, Kragujevac  
  03.05. Bosna, Sarajevo  

Rapid i cuger

16.02. Sretenje, Borča  
04.02. Svetosavski, Beograd    
26.01. Svetosavski, Šabac    
25.01. LJuba Protić, Beograd    
  19.01. ŠSB, Beograd  
12.01. Šoća, Smederevska Palanka (67)
  30.12. Svetsko cuger, Moskva  
  30.12. Ž svetsko cuger, Moskva  
  28.12. Svetsko rapid, Moskva  
  28.12. Ž svetsko rapid, Moskva  
22.12. Moma Vučićević, Beograd (99)
  22.12. Momin cuger  
  26.11. GT Kolkata  
  23.11. Anto Rmuš, Berane  
  22.11. Goran Nedeljković, Niš  
15.11. Beograd - Dalas, ICC (16)
  14.08. GT Sent Luis  
  06.08. Abu Dabi cuger  
  01.08. GT Pariz  
03.08. Vojv. rapid, Stara Pazova  
27.07. Sveti Prokopije, Lazarevac  
  21.07. Baćko, Paraćin  
  03.06. Norveška cuger, Stavanger (45)
02.06. Trof.Nedeljković, Beograd (45)
02.06. Ž T.Nedeljković, Beograd (25)
  26.05. Bora Beka, Kostolac  
  26.05. Lindores Abi, Kupar  
  18.05. IMSA cuger, Hengšuej  
  16.05. IMSA rapid, Hengšuej  
  20.04. Novi Pazar, Bajevica  
  20.04. Studentski kup, Koper  
  07.04. Branko Vukmanović, Tivat  
  06.04. Dan opštine, Požega  
04.04. Kup Rektora, Beograd  
  23.03. Miki Jevremović, Beograd  
  16.03. Sećanje na Fišera, Zemun  
  24.02. Rokada, Varvarin  
  15.02. Sretenje, Borča  
  05.02. GP Niš finale, Niš  
  03.02. Konjević, Herceg Novi  
  30.01. Zemunski ŠK cuger, Zemun  
  29.01. Svetosavski, Beograd  
  27.01. Zemunski ŠK rapid, Zemun  
  26.01. Svetosavski, Šabac  

ROĐENI NA DANAŠNJI DAN