Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Budisavljevic, Luka

Вечити шах листа

Budisavljevic, Luka

# Budisavljevic, Luka турнир ело резултат ФИДЕ листа
1 Padmanabhan, Karthik Sai USA 2024 Pan-American Intercollegiate Team Chess Championship - Open [McAllen, TX] 2075 1 2024-02-01
2 Andersen, Gunnar USA 2024 Pan-American Intercollegiate Team Chess Championship - Open [McAllen, TX] 2157 1 2024-02-01
3 Matviishen, Viktor USA 2024 Pan-American Intercollegiate Team Chess Championship - Open [McAllen, TX] 2555 0 2024-02-01
4 Fernandez Pozas, Pablo Antonio MEX XXXIII Carlos Torre Repetto in Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2110 1 2024-01-01
5 Galaviz Medina, Atlas Adomaitis MEX XXXIII Carlos Torre Repetto in Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2171 1 2024-01-01
6 Ostrovskiy, Aleksandr MEX XXXIII Carlos Torre Repetto in Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2389 = 2024-01-01
7 Figueredo Losada, Leonel MEX XXXIII Carlos Torre Repetto in Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2379 = 2024-01-01
8 Diaz Rosas, Julio Cesar MEX XXXIII Carlos Torre Repetto in Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2366 = 2024-01-01
9 Torres Rosas, Luis Carlos MEX XXXIII Carlos Torre Repetto in Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2294 = 2024-01-01
10 Sanchez, Sebastian Felipe MEX XXXIII Carlos Torre Repetto in Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2406 1 2024-01-01
11 Albornoz Cabrera, Carlos Daniel MEX XXXIII Carlos Torre Repetto in Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2599 0 2024-01-01
12 Morales Garcia, Sergio Joshafatt MEX XXXIII Carlos Torre Repetto in Memoriam Magistral [Merida, Yucatan] 2234 1 2024-01-01
13 Kavutskiy, Kostya USA 1000GM Ft. Lauderdale GM Norm RR November [Ft. Lauderdale, FL] 2394 = 2023-12-01
14 Kevlishvili, Robby USA 1000GM Ft. Lauderdale GM Norm RR November [Ft. Lauderdale, FL] 2535 1 2023-12-01
15 Ozenir, Ekin Baris USA 1000GM Ft. Lauderdale GM Norm RR November [Ft. Lauderdale, FL] 2391 0 2023-12-01
16 Heimann, Mark USA 1000GM Ft. Lauderdale GM Norm RR November [Ft. Lauderdale, FL] 2440 = 2023-12-01
17 Stearman, Josiah USA 1000GM Ft. Lauderdale GM Norm RR November [Ft. Lauderdale, FL] 2451 = 2023-12-01
18 Fus, Jakub USA 1000GM Ft. Lauderdale GM Norm RR November [Ft. Lauderdale, FL] 2462 0 2023-12-01
19 Posthuma, Joshua USA 1000GM Ft. Lauderdale GM Norm RR November [Ft. Lauderdale, FL] 2445 0 2023-12-01
20 Ngo, Bach USA 1000GM Ft. Lauderdale GM Norm RR November [Ft. Lauderdale, FL] 2367 = 2023-12-01
21 Fishbein, Alexander USA 1000GM Ft. Lauderdale GM Norm RR November [Ft. Lauderdale, FL] 2382 = 2023-12-01
22 Kaliksteyn, Alexander USA 1000GM 2023 NY GM A Fall Invitational 2023 [New York, NY] 2375 1 2023-12-01
23 Griffith, Kyron USA 1000GM 2023 NY GM A Fall Invitational 2023 [New York, NY] 2358 = 2023-12-01
24 Hardaway, Brewington USA 1000GM 2023 NY GM A Fall Invitational 2023 [New York, NY] 2323 = 2023-12-01
25 Atanasov, Anthony USA 1000GM 2023 NY GM A Fall Invitational 2023 [New York, NY] 2406 1 2023-12-01
26 Schmakel, Sam USA 1000GM 2023 NY GM A Fall Invitational 2023 [New York, NY] 2451 0 2023-12-01
27 Stearman, Josiah USA 1000GM 2023 NY GM A Fall Invitational 2023 [New York, NY] 2451 = 2023-12-01
28 Katz, Alexander USA 1000GM 2023 NY GM A Fall Invitational 2023 [New York, NY] 2426 = 2023-12-01
29 Korley, Kassa USA 1000GM 2023 NY GM A Fall Invitational 2023 [New York, NY] 2457 0 2023-12-01
30 Chasin, Nico USA 1000GM 2023 NY GM A Fall Invitational 2023 [New York, NY] 2419 0 2023-12-01
31 Yoro, Samuel MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2092 1 2023-11-01
32 Ramos Silvera, Roberto Alejandro MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2297 = 2023-11-01
33 Beukes, Dante M MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2239 1 2023-11-01
34 Defromont, Benjamin MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2418 1 2023-11-01
35 Amar, Elham MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2541 = 2023-11-01
36 Nesterov, Arseniy MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2575 = 2023-11-01
37 Girel, Joseph MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2494 1 2023-11-01
38 Schitco, Ivan MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2533 = 2023-11-01
39 Rodrigue-Lemieux, Shawn MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2485 1 2023-11-01
40 Avila Pavas, Santiago MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2510 1 2023-11-01
41 Maurizzi, Marc Andria MEX FIDE World Junior Chess Championship Mexico 2023 OPEN [Ciudad de Mexico] 2555 = 2023-11-01
42 Lomasov, Semyon USA 2023 Summer Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri USA] 2542 0 2023-09-01
43 Hong, Andrew USA 2023 Summer Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri USA] 2525 0 2023-09-01
44 Lenderman, Aleksandr USA 2023 Summer Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri USA] 2547 = 2023-09-01
45 Wang, Justin USA 2023 Summer Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri USA] 2520 1 2023-09-01
46 Jacobson, Brandon USA 2023 Summer Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri USA] 2537 = 2023-09-01
47 Mikaelyan, Arman USA 2023 Summer Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri USA] 2521 = 2023-09-01
48 Chandra, Akshat USA 2023 Summer Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri USA] 2469 = 2023-09-01
49 Batsuren, Dambasuren USA 2023 Summer Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri USA] 2519 = 2023-09-01
50 Moradiabadi, Elshan USA 2023 Summer Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri USA] 2524 1 2023-09-01
51 Girsh, Daniel USA 10th Annual Washington International - Championship [Rockville, MD] 2200 1 2023-09-01
52 Clasby, Derek USA 10th Annual Washington International - Championship [Rockville, MD] 2271 1 2023-09-01
53 Adewumi, Tanitoluwa USA 10th Annual Washington International - Championship [Rockville, MD] 2277 1 2023-09-01
54 Fishbein, Alexander USA 10th Annual Washington International - Championship [Rockville, MD] 2363 1 2023-09-01
55 Song, Edward USA 10th Annual Washington International - Championship [Rockville, MD] 2373 0 2023-09-01
56 Antipov, Mikhail USA 10th Annual Washington International - Championship [Rockville, MD] 2601 = 2023-09-01
57 Brodsky, David USA 10th Annual Washington International - Championship [Rockville, MD] 2493 = 2023-09-01
58 Khamrakulov, Djurabek USA 10th Annual Washington International - Championship [Rockville, MD] 2507 0 2023-09-01
59 Srivatshav P, Rahul USA 10th Annual Washington International - Championship [Rockville, MD] 2481 0 2023-09-01
60 De Leon Navarro, Claudio ESP I Torneo Internacional Orillas de Mar [Arona (Santa Cruz de Tenerife)] 2091 1 2023-08-01
61 Scalcione, Michelangelo ESP I Torneo Internacional Orillas de Mar [Arona (Santa Cruz de Tenerife)] 2299 1 2023-08-01
62 Savitha, Shri B ESP I Torneo Internacional Orillas de Mar [Arona (Santa Cruz de Tenerife)] 2418 = 2023-08-01
63 Golubka, Petro ESP I Torneo Internacional Orillas de Mar [Arona (Santa Cruz de Tenerife)] 2373 0 2023-08-01
64 Villavicencio Martinez, Adalberto ESP I Torneo Internacional Orillas de Mar [Arona (Santa Cruz de Tenerife)] 2251 1 2023-08-01
65 Ruiz Buendia, Miguel ESP I Torneo Internacional Orillas de Mar [Arona (Santa Cruz de Tenerife)] 2220 1 2023-08-01
66 Kovchan, Alexander ESP I Torneo Internacional Orillas de Mar [Arona (Santa Cruz de Tenerife)] 2446 = 2023-08-01
67 Risteski, Emil ESP I Torneo Internacional Orillas de Mar [Arona (Santa Cruz de Tenerife)] 2360 = 2023-08-01
68 Alonso Garcia, Aaron ESP I Torneo Internacional Orillas de Mar [Arona (Santa Cruz de Tenerife)] 2439 = 2023-08-01
69 Alonso Fernandez, Gonzalo ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2088 1 2023-08-01
70 Navarro Martinez, Victor ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2073 1 2023-08-01
71 Vigoa Apecheche, Yanira ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2233 1 2023-08-01
72 Cereijo Suarez, Alejandro ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2136 1 2023-08-01
73 Forcen Esteban, Daniel ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2576 1 2023-08-01
74 Peralta, Fernando ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2568 = 2023-08-01
75 Hovhannisyan, Robert ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2607 0 2023-08-01
76 Alekseenko, Kirill ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2674 0 2023-08-01
77 Villar Perez, Samuel ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2163 1 2023-08-01
78 Hess, Max ESP XLII OPEN INTERNACIONAL "VILLA DE BENASQUE" [Benasque (Huesca)] 2375 1 2023-08-01
79 Perez Cruz, Adianet BAH Orjan Lindroth Memorial Chess Tournament 2023 - Open Section [Nassau] 1976 1 2023-07-01
80 Lorne, Ras Malaku BAH Orjan Lindroth Memorial Chess Tournament 2023 - Open Section [Nassau] 2106 1 2023-07-01
81 Cuenca Jimenez, Jose Fernando BAH Orjan Lindroth Memorial Chess Tournament 2023 - Open Section [Nassau] 2535 = 2023-07-01
82 Panjwani, Raja BAH Orjan Lindroth Memorial Chess Tournament 2023 - Open Section [Nassau] 2485 = 2023-07-01
83 Smith, Shreyas BAH Orjan Lindroth Memorial Chess Tournament 2023 - Open Section [Nassau] 2247 1 2023-07-01
84 Christiansen, Johan-Sebastian BAH Orjan Lindroth Memorial Chess Tournament 2023 - Open Section [Nassau] 2589 = 2023-07-01
85 Larino Nieto, David BAH Orjan Lindroth Memorial Chess Tournament 2023 - Open Section [Nassau] 2379 0 2023-07-01
86 McDonald, Jhustice-Dimonte BAH Orjan Lindroth Memorial Chess Tournament 2023 - Open Section [Nassau] 2088 1 2023-07-01
87 Christie, Joshua BAH Orjan Lindroth Memorial Chess Tournament 2023 - Open Section [Nassau] 2294 = 2023-07-01
88 Chandra, Akshat USA 2023 President's Cup - Final Four of College Chess [Saint Louis, Missouri] 2468 0 2023-06-01
89 Quesada Perez, Yuniesky USA 2023 President's Cup - Final Four of College Chess [Saint Louis, Missouri] 2590 = 2023-06-01
90 Kantor, Gergely USA 2023 Spring Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri] 2532 = 2023-06-01
91 Chandra, Akshat USA 2023 Spring Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri] 2468 = 2023-06-01
92 Blohberger, Felix USA 2023 Spring Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri] 2501 0 2023-06-01
93 Liang, Jason USA 2023 Spring Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri] 2530 = 2023-06-01
94 Batsuren, Dambasuren USA 2023 Spring Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri] 2525 1 2023-06-01
95 Dudin, Gleb USA 2023 Spring Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri] 2475 = 2023-06-01
96 Daggupati, Balaji USA 2023 Spring Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri] 2505 0 2023-06-01
97 Mikhalevski, Victor USA 2023 Spring Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri] 2515 1 2023-06-01
98 Ghazarian, Kirk USA 2023 Spring Chess Classic - B [Saint Louis, Missouri] 2475 1 2023-06-01
99 Kavutskiy, Kostya USA 1000GM January St. Louis GM Schiller Norm [St. Louis, MO] 2393 1 2023-03-01
100 Krishnan, Varun USA 1000GM January St. Louis GM Schiller Norm [St. Louis, MO] 2379 1 2023-03-01
101 Williams, Justus USA 1000GM January St. Louis GM Schiller Norm [St. Louis, MO] 2423 = 2023-03-01
102 Kretchetov, Alexandre USA 1000GM January St. Louis GM Schiller Norm [St. Louis, MO] 2152 = 2023-03-01
103 Stearman, Josiah USA 1000GM January St. Louis GM Schiller Norm [St. Louis, MO] 2360 1 2023-03-01
104 Chambers, Ezra USA 1000GM January St. Louis GM Schiller Norm [St. Louis, MO] 2245 1 2023-03-01
105 Ostrovskiy, Aleksandr USA 1000GM January St. Louis GM Schiller Norm [St. Louis, MO] 2393 0 2023-03-01
106 Dengla, Aarav USA 1000GM January St. Louis GM Schiller Norm [St. Louis, MO] 2377 = 2023-03-01
107 Wang, Tianqi USA 1000GM January St. Louis GM Schiller Norm [St. Louis, MO] 2398 1 2023-03-01
108 Chen, Ryo USA 1000GM February LA GM Schiller Norm [Los Angeles, CA] 2425 1 2023-03-01
109 Wang, Justin USA 1000GM February LA GM Schiller Norm [Los Angeles, CA] 2481 = 2023-03-01
110 Levine, Joseph USA 1000GM February LA GM Schiller Norm [Los Angeles, CA] 2409 0 2023-03-01
111 Stearman, Josiah USA 1000GM February LA GM Schiller Norm [Los Angeles, CA] 2366 = 2023-03-01
112 Kavutskiy, Kostya USA 1000GM February LA GM Schiller Norm [Los Angeles, CA] 2396 = 2023-03-01
113 Heimann, Mark USA 1000GM February LA GM Schiller Norm [Los Angeles, CA] 2431 0 2023-03-01
114 Yim, Sungho USA 1000GM February LA GM Schiller Norm [Los Angeles, CA] 2328 = 2023-03-01
115 Mercado, Carlos Sandoval USA 1000GM February LA GM Schiller Norm [Los Angeles, CA] 2322 1 2023-03-01
116 Shlyakhtenko, Robert USA 1000GM February LA GM Schiller Norm [Los Angeles, CA] 2426 1 2023-03-01
117 Shawkat, Saif USA 32nd annual North American Open [Paradise, Nevada] 1938 1 2023-02-01
118 Xu, Arthur USA 32nd annual North American Open [Paradise, Nevada] 2053 0 2023-02-01
119 Lee, Linden Marcus USA 32nd annual North American Open [Paradise, Nevada] 2026 0 2023-02-01
120 Zhou, Ruoyu USA 32nd annual North American Open [Paradise, Nevada] 2105 1 2023-02-01
121 Gardezi, Arsal USA 32nd annual North American Open [Paradise, Nevada] 2029 1 2023-02-01
122 Truelson, Joseph USA 32nd annual North American Open [Paradise, Nevada] 2074 = 2023-02-01
123 Tolentino, Patrick Angelo USA 32nd annual North American Open [Paradise, Nevada] 2036 1 2023-02-01
124 Mei, Austin R USA 32nd annual North American Open [Paradise, Nevada] 2225 1 2023-02-01
125 Plotkin, Mark USA 32nd annual North American Open [Paradise, Nevada] 2369 1 2023-02-01
126 Huang, Max USA 2023 Pan-American Intercollegiate Team Championship [Seattle, WA] 2102 = 2023-02-01
127 Gledura, Benjamin USA 2023 Pan-American Intercollegiate Team Championship [Seattle, WA] 2639 = 2023-02-01
128 Vettesse, Nicholas USA 2023 Pan-American Intercollegiate Team Championship [Seattle, WA] 2320 1 2023-02-01
129 Kukavica, Tony USA 2023 Pan-American Intercollegiate Team Championship [Seattle, WA] 2036 1 2023-02-01
130 Tiglon, Bryce USA 2023 Pan-American Intercollegiate Team Championship [Seattle, WA] 2474 1 2023-02-01
131 Theodorou, Nikolas USA 2023 Pan-American Intercollegiate Team Championship [Seattle, WA] 2590 = 2023-02-01
132 Guha, Rohit USA 2022 US Masters [Charlotte, North Carolina] 2146 1 2023-01-01
133 Antova, Gabriela USA 2022 US Masters [Charlotte, North Carolina] 2302 1 2023-01-01
134 Jagadeesh, Siddharth USA 2022 US Masters [Charlotte, North Carolina] 2407 = 2023-01-01
135 Ippolito, Dean USA 2022 US Masters [Charlotte, North Carolina] 2368 1 2023-01-01
136 Ramirez, Alejandro USA 2022 US Masters [Charlotte, North Carolina] 2561 0 2023-01-01
137 Plotkin, Mark USA 2022 US Masters [Charlotte, North Carolina] 2361 = 2023-01-01
138 Rodriguez Garcia, Victor USA 2022 US Masters [Charlotte, North Carolina] 2350 1 2023-01-01
139 Liang, Awonder USA 2022 US Masters [Charlotte, North Carolina] 2630 0 2023-01-01
140 Wang, Jason USA 2022 US Masters [Charlotte, North Carolina] 2345 = 2023-01-01
141 Predojevic, Borki SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2584 = 2022-11-01
142 Ioannidis, Evgenios SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2486 = 2022-11-01
143 Krstulovic, Alex SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2411 = 2022-11-01
144 Yilmazyerli, Mert SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2533 = 2022-11-01
145 Sarana, Alexey SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2662 0 2022-11-01
146 Ter-Sahakyan, Samvel SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2630 = 2022-11-01
147 Sanal, Vahap SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2595 = 2022-11-01
148 Indjic, Aleksandar SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2628 0 2022-11-01
149 Risteski, Emil SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2364 1 2022-11-01
150 Demchenko, Anton SRB Prva liga Srbije za 2022. god. [Vrnjacka Banja] 2645 0 2022-11-01
151 Jandric, Damjan SRB Premijer liga Beograda 2022 [Beograd] 2119 1 2022-11-01
152 Milosevic, Milos SRB Premijer liga Beograda 2022 [Beograd] 2371 1 2022-11-01
153 Skare, Goran SRB Premijer liga Beograda 2022 [Beograd] 2165 1 2022-11-01
154 Drasko, Milan SRB Premijer liga Beograda 2022 [Beograd] 2373 1 2022-11-01
155 Petrekanovic, Miroslav SRB Premijer liga Beograda 2022 [Beograd] 2148 0 2022-11-01
156 Srdanovic, Jovana SRB Premijer liga Beograda 2022 [Beograd] 2172 1 2022-11-01
157 Milanovic, Danilo SRB Premijer liga Beograda 2022 [Beograd] 2403 = 2022-11-01
158 Guz, Ari ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2305 1 2022-11-01
159 Milikow, Yoav ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2412 = 2022-11-01
160 Petriashvili, Nikoloz ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2428 0 2022-11-01
161 Manish, Anto Cristiano F ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2332 0 2022-11-01
162 Stankovic, Dragan ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2181 1 2022-11-01
163 Di Benedetto, Edoardo ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2396 1 2022-11-01
164 Mladek, Richard ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2371 = 2022-11-01
165 Rohith, Krishna S ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2370 1 2022-11-01
166 Harshavardhan, G B ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2433 1 2022-11-01
167 Stoyanov, Tsvetan ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2449 0 2022-11-01
168 Barseghyan, Armen Ar. ITA World junior under 20 championship 2022 - Open [Dorgali] 2402 = 2022-11-01
169 Marn, Jan SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2282 = 2022-08-01
170 Peycheva, Gergana SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2295 = 2022-08-01
171 Omorjan, Dejan SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2290 1 2022-08-01
172 Pap, Misa SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2375 1 2022-08-01
173 Amartuvshin, Ganzorig SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2409 1 2022-08-01
174 Babazada, Khazar SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2431 = 2022-08-01
175 Sturt, Raven SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2450 = 2022-08-01
176 Parkhov, Yair SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2467 1 2022-08-01
177 Harsha, Bharathakoti SRB Serbia OPEN 2022 - MASTERS [Novi Sad] 2547 = 2022-08-01
178 Ratnesan, Ranesh GRE European Youth Team CC 2022 - open u18 [Thessaloniki] 2269 1 2022-08-01
179 Morgunov, Marc GRE European Youth Team CC 2022 - open u18 [Thessaloniki] 2376 1 2022-08-01
180 Fromm, Marius GRE European Youth Team CC 2022 - open u18 [Thessaloniki] 2391 1 2022-08-01
181 Milikow, Yoav GRE European Youth Team CC 2022 - open u18 [Thessaloniki] 2452 = 2022-08-01
182 Borhy, Marcell GRE European Youth Team CC 2022 - open u18 [Thessaloniki] 2411 1 2022-08-01
183 Svane, Frederik GRE European Youth Team CC 2022 - open u18 [Thessaloniki] 2521 0 2022-08-01
184 Zeneli, Klendi GRE European Youth Team CC 2022 - open u18 [Thessaloniki] 2111 1 2022-08-01
185 Kupsa, Matej CZE Teplice Open 2022 [Teplice] 2116 1 2022-07-01
186 Lajbl, Jan CZE Teplice Open 2022 [Teplice] 2219 1 2022-07-01
187 Shohat, Yotam CZE Teplice Open 2022 [Teplice] 2335 = 2022-07-01
188 Kochavi, Ori CZE Teplice Open 2022 [Teplice] 2356 = 2022-07-01
189 Stijve, Theo CZE Teplice Open 2022 [Teplice] 2350 0 2022-07-01
190 Mannion, Stephen R CZE Teplice Open 2022 [Teplice] 2247 1 2022-07-01
191 Svanda, Ondrej CZE Teplice Open 2022 [Teplice] 2361 = 2022-07-01
192 Dixit, Nikhil CZE Teplice Open 2022 [Teplice] 2331 1 2022-07-01
193 Fataliyeva, Ulviyya CZE Teplice Open 2022 [Teplice] 2341 1 2022-07-01
194 Pacan-Milej, Kosma POL GM Round Robin - Swietokrzyskie Chess Festival Zagnansk 2022 [Zagnansk] 2404 1 2022-06-01
195 Fus, Jakub POL GM Round Robin - Swietokrzyskie Chess Festival Zagnansk 2022 [Zagnansk] 2377 = 2022-06-01
196 Stoyanov, Tsvetan POL GM Round Robin - Swietokrzyskie Chess Festival Zagnansk 2022 [Zagnansk] 2424 = 2022-06-01
197 Samunenkov, Ihor POL GM Round Robin - Swietokrzyskie Chess Festival Zagnansk 2022 [Zagnansk] 2372 = 2022-06-01
198 Tazbir, Marcin POL GM Round Robin - Swietokrzyskie Chess Festival Zagnansk 2022 [Zagnansk] 2506 1 2022-06-01
199 Chatalbashev, Boris POL GM Round Robin - Swietokrzyskie Chess Festival Zagnansk 2022 [Zagnansk] 2539 = 2022-06-01
200 Szpar, Milosz POL GM Round Robin - Swietokrzyskie Chess Festival Zagnansk 2022 [Zagnansk] 2434 1 2022-06-01
201 Kowalski, Igor POL GM Round Robin - Swietokrzyskie Chess Festival Zagnansk 2022 [Zagnansk] 2370 = 2022-06-01
202 Mikrut, Dariusz POL GM Round Robin - Swietokrzyskie Chess Festival Zagnansk 2022 [Zagnansk] 2361 1 2022-06-01
203 Marchesich, Giovanni SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2172 1 2022-05-01
204 Deac, Bogdan-Daniel SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2679 1 2022-05-01
205 Safarli, Eltaj SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2589 = 2022-05-01
206 Vocaturo, Daniele SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2614 0 2022-05-01
207 Golubka, Petro SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2401 1 2022-05-01
208 Kozul, Zdenko SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2619 0 2022-05-01
209 Dobrovoljc, Vid SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2406 1 2022-05-01
210 Bernadskiy, Vitaliy SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2606 0 2022-05-01
211 Lenaerts, Lennert SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2361 1 2022-05-01
212 Grandelius, Nils SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2663 = 2022-05-01
213 Samadov, Read SLO European Individual Chess Championship 2022 [Terme Catez] 2375 0 2022-05-01
214 Arroyo Arellano, Antonio ESP I Open Chess Menorca Grupo A [Ciutadella de Menorca] 2109 1 2022-05-01
215 Martinez Piqueras, Carlos ESP I Open Chess Menorca Grupo A [Ciutadella de Menorca] 2193 0 2022-05-01
216 Kardoeus, David ESP I Open Chess Menorca Grupo A [Ciutadella de Menorca] 2144 1 2022-05-01
217 Morros Faura, Ricard ESP I Open Chess Menorca Grupo A [Ciutadella de Menorca] 2233 1 2022-05-01
218 Laux, Dominik ESP I Open Chess Menorca Grupo A [Ciutadella de Menorca] 2260 1 2022-05-01
219 Adhiban, B. ESP I Open Chess Menorca Grupo A [Ciutadella de Menorca] 2633 0 2022-05-01
220 Jimenez Ruano, Adrian ESP I Open Chess Menorca Grupo A [Ciutadella de Menorca] 2245 1 2022-05-01
221 Mijatovic, Dusan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2022 - OPEN [Paracin] 2165 = 2022-04-01
222 Stanojevic, Ilija SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2022 - OPEN [Paracin] 2155 1 2022-04-01
223 Petrovic, Aleksa SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2022 - OPEN [Paracin] 2280 = 2022-04-01
224 Tadic, Stefan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2022 - OPEN [Paracin] 2357 1 2022-04-01
225 Radovanovic, Nikola SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2022 - OPEN [Paracin] 2419 = 2022-04-01
226 Arsovic, Zoran SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2022 - OPEN [Paracin] 2360 1 2022-04-01
227 Pap, Misa SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2022 - OPEN [Paracin] 2359 = 2022-04-01
228 Martic, Ivan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2022 - OPEN [Paracin] 2287 0 2022-04-01
229 Velikic, Adela SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2022 - OPEN [Paracin] 2258 1 2022-04-01
230 Benkovic, Petar TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Pirgos Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2385 = 2022-03-01
231 Tomic, Aleksandar TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Pirgos Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2332 = 2022-03-01
232 Yarar, Bora TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Pirgos Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2424 1 2022-03-01
233 Gurel, Ediz TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Pirgos Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2380 = 2022-03-01
234 Draskovic, Luka TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Pirgos Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2464 = 2022-03-01
235 Samani, Yamac TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Pirgos Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2257 1 2022-03-01
236 Pastar, Slaven TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Pirgos Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2337 = 2022-03-01
237 Altun, Arda TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Pirgos Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2297 1 2022-03-01
238 Pavlov, Mark TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Pirgos Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2284 0 2022-03-01
239 Draskovic, Luka TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Plati Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2464 = 2022-03-01
240 Gallevci, Yagiz TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Plati Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2214 1 2022-03-01
241 Benkovic, Petar TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Plati Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2385 1 2022-03-01
242 Tuncer, Tuna TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Plati Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2352 = 2022-03-01
243 Altun, Arda TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Plati Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2297 1 2022-03-01
244 Tomic, Aleksandar TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Plati Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2332 1 2022-03-01
245 Erdogmus, Yagiz Kaan TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Plati Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2276 1 2022-03-01
246 Ozkan, Taha TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Plati Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2295 1 2022-03-01
247 Annaberdiev, Meilis TUR Caissa Hotel Chess Tournament - Plati Group - A [Balikesir - Ayvalik] 2503 1 2022-03-01
248 Radovanovic, Nikola SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce 2021. [Stara planina] 2415 1 2022-01-01
249 Kovacevic, Aleksandar SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce 2021. [Stara planina] 2497 0 2022-01-01
250 Indjic, Aleksandar SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce 2021. [Stara planina] 2623 1 2022-01-01
251 Bogosavljevic, Boban SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce 2021. [Stara planina] 2513 = 2022-01-01
252 Arsovic, Zoran SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce 2021. [Stara planina] 2366 1 2022-01-01
253 Ivic, Velimir SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce 2021. [Stara planina] 2606 = 2022-01-01
254 Stankovic, Milos SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce 2021. [Stara planina] 2421 = 2022-01-01
255 Ratkovic, Miloje SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce 2021. [Stara planina] 2493 = 2022-01-01
256 Drazic, Sinisa SRB Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce 2021. [Stara planina] 2305 1 2022-01-01
257 Bluebaum, Matthias LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2640 0 2021-12-01
258 Shevchenko, Kirill LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2632 0 2021-12-01
259 Ivic, Velimir LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2606 = 2021-12-01
260 Suleymanli, Aydin LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2541 = 2021-12-01
261 Ganguly, Surya Shekhar LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2617 0 2021-12-01
262 Meshkovs, Nikita LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2550 = 2021-12-01
263 Gretarsson, Hjorvar Steinn LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2577 0 2021-12-01
264 Rakotomaharo, Fy Antenaina LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2484 = 2021-12-01
265 Morovic Fernandez, Ivan LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2510 = 2021-12-01
266 Miezis, Normunds LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2467 0 2021-12-01
267 Van Foreest, Lucas LAT FIDE Chess.com Grand Swiss Tournament 2021 [Riga] 2543 1 2021-12-01
268 Skaric, Djuro SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2352 = 2021-11-01
269 Popovic, Aleksandar M SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2209 1 2021-11-01
270 Srdanovic, Jovana SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2139 1 2021-11-01
271 Andrijevic, Milan SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2195 1 2021-11-01
272 Milosevic, Milos SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2311 1 2021-11-01
273 Antic, Dejan SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2469 0 2021-11-01
274 Radojicic, Aleksandar M SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2108 1 2021-11-01
275 Maric, Dragan SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2108 1 2021-11-01
276 Janjic, Stefan SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2182 1 2021-11-01
277 Mijatovic, Dusan SRB Premijer liga Beograda 2021 [Beograd] 2108 1 2021-11-01
278 Tummasarson, Flovin M. ISL European Individual Chess Championship - Reykjavik Open 2021 [Reykjavik] 2095 1 2021-10-01
279 Durarbayli, Vasif ISL European Individual Chess Championship - Reykjavik Open 2021 [Reykjavik] 2625 = 2021-10-01
280 Yilmaz, Mustafa ISL European Individual Chess Championship - Reykjavik Open 2021 [Reykjavik] 2630 0 2021-10-01
281 Jacobsen, Mikkel Manosri ISL European Individual Chess Championship - Reykjavik Open 2021 [Reykjavik] 2309 1 2021-10-01
282 Abasov, Nijat ISL European Individual Chess Championship - Reykjavik Open 2021 [Reykjavik] 2656 0 2021-10-01
283 Draskovic, Luka SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2470 1 2021-10-01
284 Damjanovic, Vuk SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2395 = 2021-10-01
285 Perunovic, Milos SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2566 0 2021-10-01
286 Sanal, Vahap SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2561 1 2021-10-01
287 Bicer, Atakan Mert SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2440 1 2021-10-01
288 Niemann, Hans Moke SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2609 0 2021-10-01
289 Cabarkapa, Novak SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2474 1 2021-10-01
290 Bernadskiy, Vitaliy SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2611 1 2021-10-01
291 Ivic, Velimir SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2603 = 2021-10-01
292 Ivanisevic, Ivan SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2582 0 2021-10-01
293 Stojanovic, Dalibor SRB Prva liga Srbije za 2021. god - Muskarci [Vrnjacka Banja] 2483 = 2021-10-01
294 Ratkovic, Milovan BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2431 = 2021-10-01
295 Palac, Mladen BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2529 = 2021-10-01
296 Sedlak, Nikola BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2503 0 2021-10-01
297 Saric, Ibro BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2568 0 2021-10-01
298 Aczel, Gergely BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2552 = 2021-10-01
299 Stevic, Hrvoje BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2577 = 2021-10-01
300 Zelcic, Robert BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2527 = 2021-10-01
301 Sanal, Vahap BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2561 0 2021-10-01
302 Ratkovic, Miloje BIH 19. Premijer liga Bosne i Hercegovine [Neum] 2499 = 2021-10-01
303 Kornitzky, Tino SUI Biel Chess Festival 2021 - MTO [Biel] 2109 1 2021-09-01
304 Ganguly, Surya Shekhar SUI Biel Chess Festival 2021 - MTO [Biel] 2625 0 2021-09-01
305 Al Hosani, Omran SUI Biel Chess Festival 2021 - MTO [Biel] 2197 = 2021-09-01
306 Stelmaszyk, Nico SUI Biel Chess Festival 2021 - MTO [Biel] 2296 = 2021-09-01
307 Blagojevic, Tijana SUI Biel Chess Festival 2021 - MTO [Biel] 2222 1 2021-09-01
308 Donchenko, Alexander SUI Biel Chess Festival 2021 - MTO [Biel] 2652 = 2021-09-01
309 Narayanan.s.l SUI Biel Chess Festival 2021 - MTO [Biel] 2624 = 2021-09-01
310 Korpa, Bence SUI Biel Chess Festival 2021 - MTO [Biel] 2536 1 2021-09-01
311 Dragnev, Valentin SUI Biel Chess Festival 2021 - MTO [Biel] 2569 = 2021-09-01
312 Sinitsina, Anastassia LAT Riga Technical University Open 2021 - Tournament A [Riga] 2095 1 2021-09-01
313 Kruckenhauser, Arthur LAT Riga Technical University Open 2021 - Tournament A [Riga] 2262 = 2021-09-01
314 Jazdanovs, Aleksandrs LAT Riga Technical University Open 2021 - Tournament A [Riga] 2224 1 2021-09-01
315 Ivic, Velimir LAT Riga Technical University Open 2021 - Tournament A [Riga] 2571 = 2021-09-01
316 Baskin, Robert LAT Riga Technical University Open 2021 - Tournament A [Riga] 2390 1 2021-09-01
317 Sethuraman, S.p. LAT Riga Technical University Open 2021 - Tournament A [Riga] 2644 1 2021-09-01
318 Narayanan.s.l LAT Riga Technical University Open 2021 - Tournament A [Riga] 2624 0 2021-09-01
319 Nihal, Sarin LAT Riga Technical University Open 2021 - Tournament A [Riga] 2655 = 2021-09-01
320 Aravindh, Chithambaram Vr. LAT Riga Technical University Open 2021 - Tournament A [Riga] 2641 = 2021-09-01
321 Ratsma, Midas SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2259 1 2021-08-01
322 Zlatanovic, Boroljub SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2350 1 2021-08-01
323 Kuzubov, Yuriy SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2653 = 2021-08-01
324 Agmanov, Zhandos SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2404 0 2021-08-01
325 Kamer, Kayra SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2355 = 2021-08-01
326 Baglan, Esat SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2359 = 2021-08-01
327 Samadov, Read SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2332 = 2021-08-01
328 Lajthajm, Borko SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2370 = 2021-08-01
329 Meissner, Felix SRB Serbia OPEN 2021 - MASTERS [Beograd] 2362 = 2021-08-01
330 Aleksic, Neven SRB International Tournament "Paracin 2021" - OPEN A [Paracin] 2213 1 2021-08-01
331 Stankovic, Milos M SRB International Tournament "Paracin 2021" - OPEN A [Paracin] 2327 1 2021-08-01
332 Babazada, Khazar SRB International Tournament "Paracin 2021" - OPEN A [Paracin] 2409 1 2021-08-01
333 Ahmadzada, Ahmad SRB International Tournament "Paracin 2021" - OPEN A [Paracin] 2431 1 2021-08-01
334 Bryakin, Mikhail SRB International Tournament "Paracin 2021" - OPEN A [Paracin] 2463 = 2021-08-01
335 Sturt, Raven SRB International Tournament "Paracin 2021" - OPEN A [Paracin] 2500 0 2021-08-01
336 Polschikov, Alexey SRB International Tournament "Paracin 2021" - OPEN A [Paracin] 2420 = 2021-08-01
337 Bhambure, Shantanu SRB International Tournament "Paracin 2021" - OPEN A [Paracin] 2391 = 2021-08-01
338 Pranav, V SRB International Tournament "Paracin 2021" - OPEN A [Paracin] 2366 0 2021-08-01
339 Vulevic, Vjekoslav MNE 11th Mediterranian Chess Championship for Men and Women [Petrovac, Budva] 2142 1 2021-07-01
340 Nikac, Predrag MNE 11th Mediterranian Chess Championship for Men and Women [Petrovac, Budva] 2337 1 2021-07-01
341 Can, Isik MNE 11th Mediterranian Chess Championship for Men and Women [Petrovac, Budva] 2394 = 2021-07-01
342 Laurent-Paoli, Pierre MNE 11th Mediterranian Chess Championship for Men and Women [Petrovac, Budva] 2399 = 2021-07-01
343 Injac, Teodora MNE 11th Mediterranian Chess Championship for Men and Women [Petrovac, Budva] 2355 = 2021-07-01
344 Nikcevic, Nebojsa MNE 11th Mediterranian Chess Championship for Men and Women [Petrovac, Budva] 2369 = 2021-07-01
345 Ameir, Moheb MNE 11th Mediterranian Chess Championship for Men and Women [Petrovac, Budva] 2352 1 2021-07-01
346 Saraci, Nderim MNE 11th Mediterranian Chess Championship for Men and Women [Petrovac, Budva] 2430 0 2021-07-01
347 Eizaguerri Floris, Maria MNE 11th Mediterranian Chess Championship for Men and Women [Petrovac, Budva] 2308 1 2021-07-01
348 Mijatovic, Dusan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2246 = 2021-04-01
349 Sredojevic, Ivan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2288 = 2021-04-01
350 Djokic, Mihailo SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2199 1 2021-04-01
351 Abramovic, Bosko SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2330 = 2021-04-01
352 Drazic, Sinisa SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2334 1 2021-04-01
353 Arsovic, Zoran SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2374 1 2021-04-01
354 Cabarkapa, Novak SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2455 = 2021-04-01
355 Ratkovic, Miloje SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2497 1 2021-04-01
356 Sedlak, Nikola SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije za muskarce 2021. [Paracin] 2514 = 2021-04-01
357 Sedlak, Nikola SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2551 = 2021-01-01
358 Janzelj, Tim SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2471 = 2021-01-01
359 Fernandez, Daniel SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2466 = 2021-01-01
360 Atalik, Suat SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2517 1 2021-01-01
361 Naumkin, Igor SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2329 1 2021-01-01
362 Lazic, Miroljub SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2431 1 2021-01-01
363 Omorjan, Dejan SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2266 1 2021-01-01
364 Ljepic, Andrej SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2092 1 2021-01-01
365 Popchev, Milko SRB Third Saturday Mix 155 [Novi Sad] 2267 = 2021-01-01
366 Perunovic, Milos SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2576 = 2021-01-01
367 Indjic, Aleksandar SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2604 0 2021-01-01
368 Markus, Robert SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2592 = 2021-01-01
369 Kovacevic, Aleksandar SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2482 0 2021-01-01
370 Lajthajm, Borko SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2383 0 2021-01-01
371 Ivanisevic, Ivan SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2608 1 2021-01-01
372 Damljanovic, Branko SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2513 1 2021-01-01
373 Cabarkapa, Novak SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2463 1 2021-01-01
374 Todorovic, Goran M SRB 14. Pojedinacno prvenstvo Srbije za muskarce za 2020. god. [Vrnjacka Banja] 2417 0 2021-01-01
375 Lundin, Jan SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2326 1 2020-12-01
376 Bryakin, Mikhail SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2459 1 2020-12-01
377 Sedlak, Nikola SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2551 = 2020-12-01
378 Basso, Pier Luigi SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2561 = 2020-12-01
379 Fernandez, Daniel SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2466 1 2020-12-01
380 Kukhmazov, Arsen SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2394 = 2020-12-01
381 Dudin, Gleb SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2395 1 2020-12-01
382 Dardha, Daniel SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2487 = 2020-12-01
383 Lazic, Miroljub SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2431 = 2020-12-01
384 Milosevic, Milos SRB Third Saturday Mix 144 [Novi Sad] 2300 1 2020-12-01
385 Radeva, Viktoria SRB Third Saturday Mix 146 [Novi Sad] 2274 = 2020-12-01
386 Atalik, Suat SRB Third Saturday Mix 146 [Novi Sad] 2517 = 2020-12-01
387 Van Dael, Siem SRB Third Saturday Mix 146 [Novi Sad] 2341 1 2020-12-01
388 Ratkovic, Miloje SRB Third Saturday Mix 146 [Novi Sad] 2486 0 2020-12-01
389 Maltsevskaya, Aleksandra SRB Third Saturday Mix 146 [Novi Sad] 2248 = 2020-12-01
390 Lazic, Miroljub SRB Third Saturday Mix 146 [Novi Sad] 2431 = 2020-12-01
391 Verbin, Valentina SRB Third Saturday Mix 146 [Novi Sad] 2092 1 2020-12-01
392 Drazic, Sinisa SRB Third Saturday Mix 146 [Novi Sad] 2345 = 2020-12-01
393 Hart, Alexander SRB Third Saturday Mix 146 [Novi Sad] 2092 1 2020-12-01
394 Predke, Alexandr SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2684 0 2020-11-01
395 Sanal, Vahap SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2581 1 2020-11-01
396 Kadric, Denis SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2579 1 2020-11-01
397 Bernadskiy, Vitaliy SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2629 = 2020-11-01
398 Ivanisevic, Ivan SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2604 0 2020-11-01
399 Malakhov, Vladimir SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2669 = 2020-11-01
400 Rakhmanov, Aleksandr SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2645 0 2020-11-01
401 Predojevic, Borki SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2601 = 2020-11-01
402 Benkovic, Petar SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2399 = 2020-11-01
403 Meshkovs, Nikita SRB Prva liga Srbije za muskarce 2020. [Ruma] 2585 1 2020-11-01
404 Dudin, Gleb SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2386 0 2020-11-01
405 Delchev, Aleksander SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2548 1 2020-11-01
406 Ristic, Nebojsa B SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2312 1 2020-11-01
407 Dimitrov, Radoslav SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2507 1 2020-11-01
408 Drenchev, Petar SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2434 1 2020-11-01
409 Kostic, Vladimir G SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2289 = 2020-11-01
410 Ivic, Velimir SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2548 1 2020-11-01
411 Kojovic, Dragan SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2307 = 2020-11-01
412 Narancic, Vlado SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2281 1 2020-11-01
413 Celik, Hasan Huseyin SRB Prva liga CS 2020 [Bajina Basta] 2054 1 2020-11-01
414 Ratkovic, Miloje SRB GM Round Robin "Orbis 2020" [Paracin] 2456 0 2020-08-01
415 Pasti, Aron SRB GM Round Robin "Orbis 2020" [Paracin] 2325 1 2020-08-01
416 Mendonca, Leon Luke SRB GM Round Robin "Orbis 2020" [Paracin] 2470 1 2020-08-01
417 Abramovic, Bosko SRB GM Round Robin "Orbis 2020" [Paracin] 2351 1 2020-08-01
418 Pikula, Dejan SRB GM Round Robin "Orbis 2020" [Paracin] 2435 = 2020-08-01
419 Volkov, Dmitriy SRB GM Round Robin "Orbis 2020" [Paracin] 2346 1 2020-08-01
420 Ratkovic, Milovan SRB GM Round Robin "Orbis 2020" [Paracin] 2435 = 2020-08-01
421 Dudin, Gleb SRB GM Round Robin "Orbis 2020" [Paracin] 2387 1 2020-08-01
422 Kosic, Dragan SRB GM Round Robin "Orbis 2020" [Paracin] 2429 0 2020-08-01
423 Kostic, Milutin B SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2020. - Muskarci [Novi Banovci] 2203 1 2020-04-01
424 Masic, Predrag SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2020. - Muskarci [Novi Banovci] 2286 1 2020-04-01
425 Ivanovic, Marko SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2020. - Muskarci [Novi Banovci] 2247 1 2020-04-01
426 Damljanovic, Branko SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2020. - Muskarci [Novi Banovci] 2495 = 2020-04-01
427 Cabarkapa, Novak SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2020. - Muskarci [Novi Banovci] 2465 = 2020-04-01
428 Zajic, Milan SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2020. - Muskarci [Novi Banovci] 2491 = 2020-04-01
429 Todorovic, Goran M SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2020. - Muskarci [Novi Banovci] 2401 = 2020-04-01
430 Injac, Teodora SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2020. - Muskarci [Novi Banovci] 2284 1 2020-04-01
431 Lajthajm, Borko SRB Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2020. - Muskarci [Novi Banovci] 2393 0 2020-04-01
432 Djokic, Nenad SRB RADNICKICHESS Rejting turnir za osvajanje bala za GM [Beograd] 2320 1 2020-04-01
433 Andreev, Eduard SRB RADNICKICHESS Rejting turnir za osvajanje bala za GM [Beograd] 2420 0 2020-04-01
434 Milosevic, Milos SRB RADNICKICHESS Rejting turnir za osvajanje bala za GM [Beograd] 2276 1 2020-04-01
435 Ivanov, Mikhail M SRB RADNICKICHESS Rejting turnir za osvajanje bala za GM [Beograd] 2351 = 2020-04-01
436 Kazakouski, Valery SRB RADNICKICHESS Rejting turnir za osvajanje bala za GM [Beograd] 2463 = 2020-04-01
437 Siddharth, Jagadeesh SRB RADNICKICHESS Rejting turnir za osvajanje bala za GM [Beograd] 2312 0 2020-04-01
438 Kotronias, Vasilios SRB RADNICKICHESS Rejting turnir za osvajanje bala za GM [Beograd] 2519 0 2020-04-01
439 Borsuk, Konstantin SRB RADNICKICHESS Rejting turnir za osvajanje bala za GM [Beograd] 2426 0 2020-04-01
440 Polymeras, Evangelos GRE 2019 Balkan cities youth team championship [Thessaloniki] 2053 1 2020-01-01
441 Dritsas, Stavros Nikolaos GRE 2019 Balkan cities youth team championship [Thessaloniki] 2053 1 2020-01-01
442 Stoyanov, Tsvetan GRE 2019 Balkan cities youth team championship [Thessaloniki] 2375 = 2020-01-01
443 Kapia, Aggeliki GRE 2019 Balkan cities youth team championship [Thessaloniki] 2053 1 2020-01-01
444 Risteski, Emil GRE 2019 Balkan cities youth team championship [Thessaloniki] 2104 1 2020-01-01
445 Gavriil, Odysseas-Panagiotis GRE 2019 Balkan cities youth team championship [Thessaloniki] 2147 1 2020-01-01
446 Taspinar, Yanki TUR World Youth U-16 Chess Olympiad 2019 [Corum] 2032 = 2019-12-01
447 Vithanage, I A TUR World Youth U-16 Chess Olympiad 2019 [Corum] 2032 1 2019-12-01
448 Avila Pavas, Santiago TUR World Youth U-16 Chess Olympiad 2019 [Corum] 2412 1 2019-12-01
449 Onufrienko, Vladislav TUR World Youth U-16 Chess Olympiad 2019 [Corum] 2032 = 2019-12-01
450 Nurmamedov, Azat TUR World Youth U-16 Chess Olympiad 2019 [Corum] 2368 0 2019-12-01
451 Gan-Erdene, Sugar TUR World Youth U-16 Chess Olympiad 2019 [Corum] 2407 = 2019-12-01
452 Uzumcu, Ahmet Utku TUR World Youth U-16 Chess Olympiad 2019 [Corum] 2304 0 2019-12-01
453 Sprenar, Petr TUR World Youth U-16 Chess Olympiad 2019 [Corum] 2329 1 2019-12-01
454 Aronyak, Ghosh TUR World Youth U-16 Chess Olympiad 2019 [Corum] 2380 0 2019-12-01
455 Kopriva, Martin SVK OPEN Tatry 2019 [Tatranska Lomnica] 2039 1 2019-11-01
456 Ramik, Zdenek SVK OPEN Tatry 2019 [Tatranska Lomnica] 2149 1 2019-11-01
457 Daels, Marc SVK OPEN Tatry 2019 [Tatranska Lomnica] 2226 1 2019-11-01
458 Lanc, Alois SVK OPEN Tatry 2019 [Tatranska Lomnica] 2284 1 2019-11-01
459 Krnan, Tomas SVK OPEN Tatry 2019 [Tatranska Lomnica] 2408 = 2019-11-01
460 Vojta, Tomas SVK OPEN Tatry 2019 [Tatranska Lomnica] 2363 1 2019-11-01
461 Lys, Josef SVK OPEN Tatry 2019 [Tatranska Lomnica] 2177 1 2019-11-01
462 Petran, Peter SVK OPEN Tatry 2019 [Tatranska Lomnica] 2242 = 2019-11-01
463 Biolek, Richard SVK OPEN Tatry 2019 [Tatranska Lomnica] 2415 = 2019-11-01
464 Stojanovic, Dalibor SRB VM TURNIR "MEMORIJAL MOMCILA GVOZDENOVICA" - VALJEVO 2019 [Valjevo] 2501 = 2019-11-01
465 Ratkovic, Milovan SRB VM TURNIR "MEMORIJAL MOMCILA GVOZDENOVICA" - VALJEVO 2019 [Valjevo] 2416 1 2019-11-01
466 Savic, Miodrag R SRB VM TURNIR "MEMORIJAL MOMCILA GVOZDENOVICA" - VALJEVO 2019 [Valjevo] 2453 = 2019-11-01
467 Ratkovic, Miloje SRB VM TURNIR "MEMORIJAL MOMCILA GVOZDENOVICA" - VALJEVO 2019 [Valjevo] 2456 0 2019-11-01
468 Markovic, Miroslav SRB VM TURNIR "MEMORIJAL MOMCILA GVOZDENOVICA" - VALJEVO 2019 [Valjevo] 2392 = 2019-11-01
469 Dimitrov, Radoslav SRB VM TURNIR "MEMORIJAL MOMCILA GVOZDENOVICA" - VALJEVO 2019 [Valjevo] 2508 = 2019-11-01
470 Blagojevic, Dragisa SRB VM TURNIR "MEMORIJAL MOMCILA GVOZDENOVICA" - VALJEVO 2019 [Valjevo] 2500 0 2019-11-01
471 Pezelj, Novak SRB VM TURNIR "MEMORIJAL MOMCILA GVOZDENOVICA" - VALJEVO 2019 [Valjevo] 2479 = 2019-11-01
472 Tomic, Aleksandar SRB VM TURNIR "MEMORIJAL MOMCILA GVOZDENOVICA" - VALJEVO 2019 [Valjevo] 2360 1 2019-11-01
473 Radlovacki, Jovan SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2265 1 2019-10-01
474 Leskur, Dejan SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2303 = 2019-10-01
475 Bogosavljevic, Boban SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2516 = 2019-10-01
476 Nestorovic, Nikola SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2468 = 2019-10-01
477 Klasan, Vladimir SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2357 1 2019-10-01
478 Lazic, Miroljub SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2387 = 2019-10-01
479 Vucinic, Gojko SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2396 = 2019-10-01
480 Lukovic, Vladimir SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2420 = 2019-10-01
481 Rajkovic, Mladen SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2371 = 2019-10-01
482 Markovic, Miroslav SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2394 = 2019-10-01
483 Simonovic, Aleksandar SRB Serbian League 2019 [Subotica] 2357 = 2019-10-01
484 Ilincic, Zlatko SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2414 1 2019-10-01
485 Todorovic, Goran N SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2302 = 2019-10-01
486 Draskovic, Luka SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2445 0 2019-10-01
487 Paunovic, Tomislav SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2335 1 2019-10-01
488 Zivkovic, Sava SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2334 1 2019-10-01
489 Lalic, Bogdan SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2418 1 2019-10-01
490 Milanovic, Danilo SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2449 = 2019-10-01
491 Zajic, Milan SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2497 = 2019-10-01
492 Pikula, Dejan SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2440 = 2019-10-01
493 Radovanovic, Nikola SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2403 = 2019-10-01
494 Stankovic, Milos SRB I liga centralne Srbije 2019 [Bajina Basta] 2466 = 2019-10-01
495 Grieve, Harry CZE European Youth Team Chess Championship 2019 - U18 Open [Pardubice] 2235 = 2019-08-01
496 Kosakowski, Jakub CZE European Youth Team Chess Championship 2019 - U18 Open [Pardubice] 2394 0 2019-08-01
497 Haring, Filip CZE European Youth Team Chess Championship 2019 - U18 Open [Pardubice] 2334 = 2019-08-01
498 Leisch, Lukas CZE European Youth Team Chess Championship 2019 - U18 Open [Pardubice] 2327 = 2019-08-01
499 Tsaruk, Maksim CZE European Youth Team Chess Championship 2019 - U18 Open [Pardubice] 2230 0 2019-08-01
500 Gorshtein, Ido CZE European Youth Team Chess Championship 2019 - U18 Open [Pardubice] 2367 1 2019-08-01
501 Parvanyan, Ashot CZE European Youth Team Chess Championship 2019 - U18 Open [Pardubice] 2423 = 2019-08-01
502 Djokic, Mihailo #226324 2137 1 2019-08-01
503 Milosevic, Milos #226324 2312 = 2019-08-01
504 Ivanovic, Marko #226324 2267 1 2019-08-01
505 Tadic, Stefan #226324 2262 1 2019-08-01
506 Brankovic, Vladislav #226324 2144 = 2019-08-01
507 Kecskemeti, Arpad #226324 2230 = 2019-08-01
508 Radisavljevic, Dalibor #226324 2099 1 2019-08-01
509 Rajkovic, Mladen #226324 2349 = 2019-08-01
510 Vlajkovic, Stanko #226324 2271 1 2019-08-01
511 Bojicic, Andjela SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2065 1 2019-07-01
512 Gandhi, Anish SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2185 1 2019-07-01
513 Dimitrov, Vladimir SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2309 0 2019-07-01
514 Ozkan, Taha SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2039 0 2019-07-01
515 Al Atarji, Sami SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2133 0 2019-07-01
516 Radovic, Stefan SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2031 1 2019-07-01
517 Ristic, Luka SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2147 1 2019-07-01
518 Sahin, Ozgun SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2234 1 2019-07-01
519 Eswaran, Ashritha SRB SILVER LAKE OPEN A [Veliko Gradiste] 2221 = 2019-07-01
520 Bilic, Milanko #217442 2041 1 2019-06-01
521 Stanojevic, Ilija #217442 2169 1 2019-06-01
522 Omorjan, Dejan #217442 2254 0 2019-06-01
523 Skenderovic, Nikola #217442 2138 1 2019-06-01
524 Damjanovic, Vuk #217442 2220 = 2019-06-01
525 Petrovic, Borislav I #217442 1934 1 2019-06-01
526 Djokic, Mihailo #217442 2164 1 2019-06-01
527 Jecmenica, Vukasin #217442 1934 1 2019-06-01
528 Lalic, Nikola #217442 1934 1 2019-06-01
529 Stankovic, Milos SRB GM - IM MIX SWISS "Orbis 2019" [Paracin] 2465 = 2019-05-01
530 Kosic, Dragan SRB GM - IM MIX SWISS "Orbis 2019" [Paracin] 2508 = 2019-05-01
531 Djordjevic, Vuk SRB GM - IM MIX SWISS "Orbis 2019" [Paracin] 2401 1 2019-05-01
532 Lajthajm, Borko SRB GM - IM MIX SWISS "Orbis 2019" [Paracin] 2419 1 2019-05-01
533 Fawzy, Adham SRB GM - IM MIX SWISS "Orbis 2019" [Paracin] 2468 0 2019-05-01
534 Lettieri, Giuseppe SRB GM - IM MIX SWISS "Orbis 2019" [Paracin] 2439 1 2019-05-01
535 Der Manuelian, Haik SRB GM - IM MIX SWISS "Orbis 2019" [Paracin] 2278 = 2019-05-01
536 Abramovic, Bosko SRB GM - IM MIX SWISS "Orbis 2019" [Paracin] 2349 = 2019-05-01
537 Tosic, Miroslav SRB GM - IM MIX SWISS "Orbis 2019" [Paracin] 2349 = 2019-05-01
538 Abramovic, Bosko SRB IM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2375 = 2019-03-01
539 Milanovic, Slavisa SRB IM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2381 = 2019-03-01
540 Narendran, Gouthaman SRB IM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2062 0 2019-03-01
541 Konstantinov, Aleksandar SRB IM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2091 = 2019-03-01
542 Ammar, Sedrani SRB IM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2069 = 2019-03-01
543 Jovic, Stanoje SRB IM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2240 = 2019-03-01
544 Sahil, Tickoo SRB IM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2260 = 2019-03-01
545 Brankovic, Dejan SRB IM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2317 = 2019-03-01
546 Dedebas, Emre Emin SRB IM Round Robin "Paracin 2019" [Paracin] 2303 1 2019-03-01
547 Bogosavljevic, Boban SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 2514 0 2019-01-01
548 Petrusic, Velimir SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 2167 1 2019-01-01
549 Kovacevic, Sinisa SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 2164 = 2019-01-01
550 Sirotanovic, Obrad SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 2201 1 2019-01-01
551 Hart, Alexander SRB 5. KUP "SVETOZARA GLIGORICA" [Novi Sad] 1944 1 2019-01-01
552 Briem, Stephan TUR World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018 [Konya] 2062 1 2019-01-01
553 Lashkin, Jegor TUR World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018 [Konya] 2367 0 2019-01-01
554 Stevanic, David TUR World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018 [Konya] 2237 = 2019-01-01
555 Pacan-Milej, Kosma TUR World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018 [Konya] 2334 1 2019-01-01
556 Pour Agha Bala, Amirreza TUR World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018 [Konya] 2319 = 2019-01-01
557 Parkhov, Yair TUR World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018 [Konya] 2330 = 2019-01-01
558 Jakab, Bela TUR World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018 [Konya] 2290 1 2019-01-01
559 Pajeken, Jakob Leon TUR World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018 [Konya] 2314 1 2019-01-01
560 Muradli, Mahammad TUR World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018 [Konya] 2420 0 2019-01-01
561 Pastar, Slaven SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 2326 1 2018-12-01
562 Blagojevic, Dragisa SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 2494 0 2018-12-01
563 Nikolovski, Nikola SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 2380 0 2018-12-01
564 Petakov, Uros SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 2325 1 2018-12-01
565 Jotic, Vladimir SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 2369 1 2018-12-01
566 Varga, Zoltan SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 2444 = 2018-12-01
567 Grigoryan, Karen H. SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 2542 0 2018-12-01
568 Csizik, Karoly SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 1944 = 2018-12-01
569 Babic, Dusan S SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 1944 1 2018-12-01
570 Czebe, Attila SRB Druga liga Srbije - grupa Vojvodina [Novi Sad] 2401 = 2018-12-01
571 Markovic, Misa SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2208 1 2018-10-01
572 Strugnell, Carl SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2327 0 2018-10-01
573 Dimic, Pavle SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2343 0 2018-10-01
574 Cvetkovic, Srdjan SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2249 = 2018-10-01
575 Abramovic, Bosko SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2377 = 2018-10-01
576 Cabrilo, Goran SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2395 1 2018-10-01
577 Milosevic, Milos SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2292 1 2018-10-01
578 Certic, Branimir SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2376 = 2018-10-01
579 Kiproski, Branislav SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2264 = 2018-10-01
580 Popovic, Aleksandar M SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2248 1 2018-10-01
581 Jocev, Milan SRB Premijer liga Beograda 2018 [Beograd] 2295 1 2018-10-01
582 Mihojlic, Miodrag BIH First League of Republic of Srpska 2018 [Dvorovi] 2066 1 2018-09-01
583 Stojanovic, Marko BIH First League of Republic of Srpska 2018 [Dvorovi] 2289 = 2018-09-01
584 Nestorovic, Dejan BIH First League of Republic of Srpska 2018 [Dvorovi] 2346 = 2018-09-01
585 Stojanovic, Dalibor BIH First League of Republic of Srpska 2018 [Dvorovi] 2480 0 2018-09-01
586 Milenkovic, Mladen BIH First League of Republic of Srpska 2018 [Dvorovi] 2326 = 2018-09-01
587 Ratkovic, Milovan BIH First League of Republic of Srpska 2018 [Dvorovi] 2396 1 2018-09-01
588 Ilic, Ilija BIH First League of Republic of Srpska 2018 [Dvorovi] 1903 = 2018-09-01
589 Jevtic, Sreten BIH First League of Republic of Srpska 2018 [Dvorovi] 2218 1 2018-09-01
590 Jakovljevic, Vlado BIH First League of Republic of Srpska 2018 [Dvorovi] 2373 = 2018-09-01
591 Rajkovic, Mladen #192199 2354 = 2018-08-01
592 Milosevic, Milos #192199 2315 0 2018-08-01
593 Stefanovic, Ognjen #192199 2154 1 2018-08-01
594 Stanojevic, Ilija #192199 2120 1 2018-08-01
595 Djokic, Mihailo #192199 2009 1 2018-08-01
596 Rutesic, Vuk #192199 2102 1 2018-08-01
597 Matovic, Mihajlo Z #192199 2257 = 2018-08-01
598 Stojanovic, Sreten SRB International Chess Tournament "Paracin 2018" - OPEN A [Paracin] 2060 1 2018-08-01
599 Damljanovic, Branko SRB International Chess Tournament "Paracin 2018" - OPEN A [Paracin] 2508 0 2018-08-01
600 Mar, Karmen SRB International Chess Tournament "Paracin 2018" - OPEN A [Paracin] 2130 1 2018-08-01
601 Bojicic, Andjela SRB International Chess Tournament "Paracin 2018" - OPEN A [Paracin] 2028 = 2018-08-01
602 Parnali, S Dharia SRB International Chess Tournament "Paracin 2018" - OPEN A [Paracin] 2170 = 2018-08-01
603 Peycheva, Gergana SRB International Chess Tournament "Paracin 2018" - OPEN A [Paracin] 2157 0 2018-08-01
604 Olson, Hamish SRB International Chess Tournament "Paracin 2018" - OPEN A [Paracin] 2229 = 2018-08-01
605 Krstic, Milos SRB International Chess Tournament "Paracin 2018" - OPEN A [Paracin] 2137 1 2018-08-01
606 Toncheva, Nadya SRB 22. Sencanska bitka 1697 - OPEN A [Senta] 1975 1 2018-08-01
607 Popov, Stevan SRB 22. Sencanska bitka 1697 - OPEN A [Senta] 2134 = 2018-08-01
608 Pacal, Mihaly SRB 22. Sencanska bitka 1697 - OPEN A [Senta] 2090 1 2018-08-01
609 Prozorov, Pavel SRB 22. Sencanska bitka 1697 - OPEN A [Senta] 1924 1 2018-08-01
610 Vucinic, Gojko SRB 22. Sencanska bitka 1697 - OPEN A [Senta] 2408 = 2018-08-01
611 Kumic, Filip SRB 22. Sencanska bitka 1697 - OPEN A [Senta] 2230 0 2018-08-01
612 Mihov, Filip SRB 22. Sencanska bitka 1697 - OPEN A [Senta] 2160 1 2018-08-01
613 Vranic, Ljubomir SRB 22. Sencanska bitka 1697 - OPEN A [Senta] 2236 1 2018-08-01
614 Kovacevic, Aleksandar SRB 22. Sencanska bitka 1697 - OPEN A [Senta] 2493 = 2018-08-01
615 Krasteva, Beloslava SRB 9. Open International Championship of Vojvodina 2018 - A group [Novi Sad] 2086 1 2018-08-01
616 Tomerlin, Sinisa SRB 9. Open International Championship of Vojvodina 2018 - A group [Novi Sad] 2163 0 2018-08-01
617 Liu, Xi SRB 9. Open International Championship of Vojvodina 2018 - A group [Novi Sad] 2099 = 2018-08-01
618 Ilijc, Milan SRB 9. Open International Championship of Vojvodina 2018 - A group [Novi Sad] 2122 1 2018-08-01
619 Jovanovic, Milenko SRB 9. Open International Championship of Vojvodina 2018 - A group [Novi Sad] 2198 1 2018-08-01
620 Kumic, Filip SRB 9. Open International Championship of Vojvodina 2018 - A group [Novi Sad] 2230 = 2018-08-01
621 Banovic, Ivan SRB 9. Open International Championship of Vojvodina 2018 - A group [Novi Sad] 2224 1 2018-08-01
622 Cabarkapa, Novak SRB 9. Open International Championship of Vojvodina 2018 - A group [Novi Sad] 2439 0 2018-08-01
623 Jocev, Milan SRB 9. Open International Championship of Vojvodina 2018 - A group [Novi Sad] 2256 0 2018-08-01
624 Kosmac, Nikola SRB Finale Kupa Beograda 2018 [Beograd] 2038 1 2018-06-01
625 Milosevic, Milos SRB Finale Kupa Beograda 2018 [Beograd] 2333 1 2018-06-01
626 Djokic, Nenad SRB Finale Kupa Beograda 2018 [Beograd] 2320 1 2018-06-01
627 Maric, Dragan SRB Finale Kupa Beograda 2018 [Beograd] 2185 = 2018-06-01
628 Djuric, Stefan SRB Finale Kupa Beograda 2018 [Beograd] 2354 = 2018-06-01
629 Muskinja, Luka #186044 1902 1 2018-05-01
630 Stankovic, Dimitrije #186044 1945 1 2018-05-01
631 Parkajic, Branislav #186044 1902 1 2018-05-01
632 Tadic, Stefan #186044 2211 0 2018-05-01
633 Pavlovic, Andrija #186044 1902 1 2018-05-01
634 Mijatovic, Dusan #186044 2031 1 2018-05-01
635 Ristic, Ilija #186044 1902 1 2018-05-01
636 Petrovic, Aleksa #186044 1902 1 2018-05-01
637 Ivanovic, Marko #186044 2202 = 2018-05-01
638 Popovic, Aleksandar M SRB XXXI Belgrade Trophy 2017 [Belgrade] 2263 0 2018-01-01
639 Celik, Eda SRB XXXI Belgrade Trophy 2017 [Belgrade] 1852 1 2018-01-01
640 Skurikhin, Dmitrij SRB XXXI Belgrade Trophy 2017 [Belgrade] 2333 = 2018-01-01
641 Dobrijevic, Milan SRB XXXI Belgrade Trophy 2017 [Belgrade] 2259 1 2018-01-01
642 Skare, Goran SRB XXXI Belgrade Trophy 2017 [Belgrade] 2272 1 2018-01-01
643 Kourkoulos-Arditis, Stamatis SRB XXXI Belgrade Trophy 2017 [Belgrade] 2387 0 2018-01-01
644 Protsenko, Roman SRB XXXI Belgrade Trophy 2017 [Belgrade] 2268 0 2018-01-01
645 Lazic, Ljubisa SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 2201 = 2017-12-01
646 Veljkovic, Dragoljub SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 2174 1 2017-12-01
647 Vencl, Radivoje SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 2254 = 2017-12-01
648 Savic, Dragoljub SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 2035 1 2017-12-01
649 Dikic, Veljko SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 2111 1 2017-12-01
650 Djordjevic, Nevena SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 1697 1 2017-12-01
651 Dunjic, Dragan SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 2177 1 2017-12-01
652 Milosevic, Milos SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 2249 0 2017-12-01
653 Podinic, Bojan SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 2250 = 2017-12-01
654 Poleksic, Petar SRB Kvalitetna liga Beograda 2017 [Beograd] 2006 1 2017-12-01
655 Petakov, Uros SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2346 = 2017-12-01
656 Varga, Zoltan SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2447 0 2017-12-01
657 Pastar, Slaven SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2230 0 2017-12-01
658 Bojkovic, Slobodan SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2189 1 2017-12-01
659 Csonka, Balazs SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2451 0 2017-12-01
660 Popovic, Zoran M SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2211 1 2017-12-01
661 Sedlak, Nikola SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2497 0 2017-12-01
662 Petrusic, Velimir SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2159 1 2017-12-01
663 Bokros, Albert SRB Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 [Novi Sad] 2483 0 2017-12-01
664 Mansoor, Afras #167552 1963 0 2017-10-01
665 Craciun, Alexandru-Emilian #167552 1889 0 2017-10-01
666 Codreanu, Alex-Cosmin #167552 1871 1 2017-10-01
667 Fidalgo, Daniel Neves #167552 1912 1 2017-10-01
668 Vitenberg, Noam Aviv #167552 1989 1 2017-10-01
669 Marn, Jan #167552 2136 1 2017-10-01
670 Makarian, Rudik #167552 2146 0 2017-10-01
671 Bilych, Olexiy #167552 2075 = 2017-10-01
672 Popvasilev, Kaloyan #167552 1979 = 2017-10-01
673 Garcia, Ricardo #166632 1871 1 2017-10-01
674 Tarlabasi, Emirhan #166632 2045 1 2017-10-01
675 Liu, Aristo S #166632 2126 = 2017-10-01
676 Rojas, Steven #166632 1941 0 2017-10-01
677 Ojeda Venegas, Tomas #166632 1972 0 2017-10-01
678 Vassallo, Mariano #166632 1871 1 2017-10-01
679 Mitev, Valentin #166632 2056 0 2017-10-01
680 Vazquez, Facundo #166632 1884 1 2017-10-01
681 Titichoca Daza, Daniel #166632 1978 1 2017-10-01
682 Osaka, Takuma #166632 1973 = 2017-10-01
683 Volotovsky, Kirill #166632 2160 = 2017-10-01
684 Blesic, Vaso BIH First League of Republic of Srpska 2017 [Banja Dvorovi] 2351 = 2017-09-01
685 Lukic, Aleksandar BIH First League of Republic of Srpska 2017 [Banja Dvorovi] 2131 1 2017-09-01
686 Radovanovic, Dusan BIH First League of Republic of Srpska 2017 [Banja Dvorovi] 2339 = 2017-09-01
687 Sredojevic, Ivan BIH First League of Republic of Srpska 2017 [Banja Dvorovi] 2365 0 2017-09-01
688 Aleksic, Neven BIH First League of Republic of Srpska 2017 [Banja Dvorovi] 2120 = 2017-09-01
689 Brenjo, Slavisa BIH First League of Republic of Srpska 2017 [Banja Dvorovi] 2435 = 2017-09-01
690 Bulajic, Ratko BIH First League of Republic of Srpska 2017 [Banja Dvorovi] 2329 = 2017-09-01
691 Petrov, Martin SRB International Chess Tournament "Paracin 2017" - OPEN A [Paracin] 2417 = 2017-08-01
692 Dimitrov, Vladimir SRB International Chess Tournament "Paracin 2017" - OPEN A [Paracin] 2359 = 2017-08-01
693 Martic, Ivan SRB International Chess Tournament "Paracin 2017" - OPEN A [Paracin] 2356 0 2017-08-01
694 Krstic, Milos SRB International Chess Tournament "Paracin 2017" - OPEN A [Paracin] 2090 = 2017-08-01
695 Tarlabasi, Emirhan SRB International Chess Tournament "Paracin 2017" - OPEN A [Paracin] 2046 = 2017-08-01
696 Tosic, Srecko SRB International Chess Tournament "Paracin 2017" - OPEN A [Paracin] 2326 = 2017-08-01
697 Banzea, Alexandru-Bogdan SRB International Chess Tournament "Paracin 2017" - OPEN A [Paracin] 2300 = 2017-08-01
698 Gordon, Evgeny SRB International Chess Tournament "Paracin 2017" - OPEN A [Paracin] 1942 1 2017-08-01
699 Radovic, Janko SRB International Chess Tournament "Paracin 2017" - OPEN A [Paracin] 2306 0 2017-08-01
700 Scekic, Vladimir SRB 8. Open International Championship of Vojvodina 2017 - A group [Novi Sad] 1932 1 2017-08-01
701 Nomin-Erdene, Davaademberel SRB 8. Open International Championship of Vojvodina 2017 - A group [Novi Sad] 2373 0 2017-08-01
702 Opacic, Alexandar SRB 8. Open International Championship of Vojvodina 2017 - A group [Novi Sad] 2029 1 2017-08-01
703 Ozen, Bahadir SRB 8. Open International Championship of Vojvodina 2017 - A group [Novi Sad] 2315 = 2017-08-01
704 Cica, Dragan SRB 8. Open International Championship of Vojvodina 2017 - A group [Novi Sad] 2133 1 2017-08-01
705 Becker, Marcel SRB 8. Open International Championship of Vojvodina 2017 - A group [Novi Sad] 2339 = 2017-08-01
706 Kaufeld, Juergen SRB 8. Open International Championship of Vojvodina 2017 - A group [Novi Sad] 2296 = 2017-08-01
707 Dimitrov, Vladimir SRB 8. Open International Championship of Vojvodina 2017 - A group [Novi Sad] 2359 = 2017-08-01
708 Stocko, Josip SRB 8. Open International Championship of Vojvodina 2017 - A group [Novi Sad] 2371 = 2017-08-01
709 Madsen, Michael Ole #160346 1998 = 2017-07-01
710 Aytekin, Murat Eren #160346 2063 0 2017-07-01
711 Stojanovic, Milorad #160346 1939 1 2017-07-01
712 Majstorovic, Dusan #160346 2028 = 2017-07-01
713 Krstic, Andrija Marko #160346 1993 1 2017-07-01
714 Savic, Dragan #160346 2126 1 2017-07-01
715 Ugrenovic, Bozidar #160346 2238 0 2017-07-01
716 Biljanic, Ljubomir #160346 2231 0 2017-07-01
717 Uysal, Burak #160346 2037 1 2017-07-01
718 Djordjevic, Vuk SRB Silver Lake 2017 - A [Veliko Gradiste] 2390 0 2017-07-01
719 Petrov, Martin SRB Silver Lake 2017 - A [Veliko Gradiste] 2440 1 2017-07-01
720 Rajkovic, Mladen SRB Silver Lake 2017 - A [Veliko Gradiste] 2308 0 2017-07-01
721 Kadric, Denis SRB Silver Lake 2017 - A [Veliko Gradiste] 2535 0 2017-07-01
722 Acosta, Mariano SRB Silver Lake 2017 - A [Veliko Gradiste] 1993 = 2017-07-01
723 Sreckovic, Predrag SRB Silver Lake 2017 - A [Veliko Gradiste] 2101 1 2017-07-01
724 Buyukasik, Diyap SRB Silver Lake 2017 - A [Veliko Gradiste] 2261 1 2017-07-01
725 Cvetkovic, Nemanja SRB Silver Lake 2017 - A [Veliko Gradiste] 2243 = 2017-07-01
726 Kosanovic, Goran A SRB Silver Lake 2017 - A [Veliko Gradiste] 2394 = 2017-07-01
727 Marceta, Dimitrije #158203 1739 1 2017-05-01
728 Mijatovic, Dusan #158203 1844 1 2017-05-01
729 Stankovic, Dimitrije #158203 1846 1 2017-05-01
730 Ivanovic, Marko #158203 1939 1 2017-05-01
731 Stankovic, Milos M #158203 2005 1 2017-05-01
732 Kujundzic, Vid #158203 1739 1 2017-05-01
733 Milosevic, Milos #158203 2275 = 2017-05-01
734 Engi, Igor #158203 1739 1 2017-05-01
735 Radisavljevic, Dalibor #158203 1784 0 2017-05-01
736 Kovacevic, Matija D #155428 1721 1 2017-03-01
737 Mijatovic, Dusan #155428 1823 = 2017-03-01
738 Ivanovic, Marko #155428 1894 1 2017-03-01
739 Novakovic, Marko #155428 1830 1 2017-03-01
740 Milosevic, Milos #155428 2335 = 2017-03-01
741 Mustajbasic, Dino #155428 1721 1 2017-03-01
742 Kuzmanovic, Aleksa SRB Kvalitetna liga Beograda 2016 [Beograd] 2022 1 2016-11-01
743 Djurasinov, Branislav SRB Premijer liga Beograda 2016 [Beograd] 2175 0 2016-11-01
744 Gosic, Bogdan SRB Premijer liga Beograda 2016 [Beograd] 2315 1 2016-11-01
745 Ivic, Velimir SRB Premijer liga Beograda 2016 [Beograd] 2264 = 2016-11-01
746 Joksimovic, Dragoljub SRB Premijer liga Beograda 2016 [Beograd] 2170 = 2016-11-01
747 Milicevic, Aleksa SRB Premijer liga Beograda 2016 [Beograd] 2165 1 2016-11-01
748 Grbic, Milorad SRB Premijer liga Beograda 2016 [Beograd] 2251 0 2016-11-01
749 Jovanovic, Zoran Z SRB Premijer liga Beograda 2016 [Beograd] 2254 1 2016-11-01
750 Skaric, Djuro SRB Premijer liga Beograda 2016 [Beograd] 2265 0 2016-11-01
751 Jovicic, Radosav SRB Premijer liga Beograda 2016 [Beograd] 2184 0 2016-11-01
752 Aslanov, Pasha #147040 1515 1 2016-11-01
753 Oglaza, Oskar #147040 2111 = 2016-11-01
754 Suleymanli, Aydin #147040 2118 = 2016-11-01
755 Kacharava, Nikolozi #147040 2100 0 2016-11-01
756 Mohamed, Saeed Laily #147040 1683 = 2016-11-01
757 Keller, Rostislav #147040 1666 1 2016-11-01
758 De Borba, Gabriel #147040 2054 1 2016-11-01
759 Peng, Shunkai #147040 2058 1 2016-11-01
760 Nogerbek, Kazybek #147040 2162 0 2016-11-01
761 Ahmadzada, Ahmad #147040 2047 = 2016-11-01
762 Eynullayev, Altay #147040 2042 = 2016-11-01
763 Chelushkina, Irina SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2220 0 2016-09-01
764 Mirkovic, Ratko SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 1712 1 2016-09-01
765 Jovicic, Radosav SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2213 0 2016-09-01
766 Matovic, Andjela SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 1722 = 2016-09-01
767 Zivanovic, Dragoslav SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 1899 1 2016-09-01
768 Perovic, Zivojin SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2127 0 2016-09-01
769 Pucarevic, Milenko SRB Letnji open Jezero 2016 [Beograd] 2188 0 2016-09-01
770 Hajpek, Erik #140743 1701 1 2016-09-01
771 Biletskiy, Danylo #140743 1796 0 2016-09-01
772 Melkumiants, Alexandr #140743 1794 1 2016-09-01
773 Pobor, Milo #140743 1817 1 2016-09-01
774 Chiriac, Daniel #140743 1687 = 2016-09-01
775 Dobrikov, Marco #140743 1911 0 2016-09-01
776 Carbonell, Sancho Marc #140743 1856 = 2016-09-01
777 Horobrijs, Daniils #140743 1829 = 2016-09-01
778 Baum, Jonasz #140743 1842 1 2016-09-01
779 Mijatovic, Dusan #134816 1652 1 2016-05-01
780 Ivanovic, Marko #134816 1883 0 2016-05-01
781 Petrovic, Aleksa #134816 1770 1 2016-05-01
782 Tadic, Stefan #134816 2129 = 2016-05-01
783 Stojanovic, Dalibor SRB XXIX Belgrade Trophy 2015 [Belgrade] 2415 0 2016-02-01
784 Nenezic, Zoran SRB XXIX Belgrade Trophy 2015 [Belgrade] 1830 1 2016-02-01
785 Popovic, Mladen SRB XXIX Belgrade Trophy 2015 [Belgrade] 2184 0 2016-02-01
786 Azaric, Slavko SRB XXIX Belgrade Trophy 2015 [Belgrade] 2336 = 2016-02-01
787 Smolovic, Mile SRB XXIX Belgrade Trophy 2015 [Belgrade] 2294 = 2016-02-01
788 Tasic, Zoran T SRB XXIX Belgrade Trophy 2015 [Belgrade] 2146 = 2016-02-01
789 Jeremic, Milan SRB XXIX Belgrade Trophy 2015 [Belgrade] 2174 0 2016-02-01
790 Vukovic, Dusan #120553 2155 = 2015-12-01
791 Ivanovic, Marko #120553 1693 0 2015-12-01
792 Jocic, Slavoljub #120553 2154 1 2015-12-01
793 Grbic, Milorad #120553 2276 0 2015-12-01
794 Landup, Darko #120553 2205 1 2015-12-01
795 Adams, Seth-Riley #122980 1693 = 2015-12-01
796 Dudin, Gleb #122980 1703 1 2015-12-01
797 Manukyan, Aleks #122980 1801 1 2015-12-01
798 Vuckovic, Marko #122980 1810 1 2015-12-01
799 Keymer, Vincent #122980 2347 1 2015-12-01
800 Hong, Andrew Z #122980 2136 = 2015-12-01
801 Liang, Awonder #122980 2365 0 2015-12-01
802 Aydincelebi, Kagan #122980 2247 0 2015-12-01
803 Ngo, Duc Tri #122980 1880 0 2015-12-01
804 Luo, Aojie #122980 1885 0 2015-12-01
805 Mike, Patryk #122980 1781 1 2015-12-01
806 Lovric, Dino #116565 1696 1 2015-11-01
807 Juksta, Karolis #116565 1866 = 2015-11-01
808 Suvorov, Luca #116565 1900 = 2015-11-01
809 Misiuk, Ernest #116565 1812 0 2015-11-01
810 Bilych, Olexiy #116565 1774 1 2015-11-01
811 Popvasilev, Kaloyan #116565 1693 1 2015-11-01
812 Kyrychenko, Maryan #116565 1947 0 2015-11-01
813 Manukyan, Aleks #116565 1801 = 2015-11-01
814 Gulbeyaz, Emir #116565 1845 1 2015-11-01
815 Stojanovic, Andjelija SRB 6. Open International Championship of Vojvodina 2015 [Novi Sad] 2313 0 2015-09-01
816 Trajkovic, Nada SRB 6. Open International Championship of Vojvodina 2015 [Novi Sad] 1537 1 2015-09-01
817 Pecelj, Nedeljko SRB 6. Open International Championship of Vojvodina 2015 [Novi Sad] 2182 1 2015-09-01
818 Banovic, Ivan SRB 6. Open International Championship of Vojvodina 2015 [Novi Sad] 2199 = 2015-09-01
819 Zarkovic, Mila SRB 6. Open International Championship of Vojvodina 2015 [Novi Sad] 2209 = 2015-09-01
820 Elez, Nikola SRB 6. Open International Championship of Vojvodina 2015 [Novi Sad] 2222 0 2015-09-01
821 Lukajic, Bojan SRB 6. Open International Championship of Vojvodina 2015 [Novi Sad] 2142 1 2015-09-01
822 Remecki, Sinisa SRB 6. Open International Championship of Vojvodina 2015 [Novi Sad] 2173 0 2015-09-01
823 Banduka, Zeljko SRB 6. Open International Championship of Vojvodina 2015 [Novi Sad] 2108 0 2015-09-01
824 Misic, Jana #120013 1629 1 2015-09-01
825 Petrovic, Borislav I #120013 1662 1 2015-09-01
826 Grcic, Vukasin #120013 1905 = 2015-09-01
827 Stankovic, Milos M #120013 1672 1 2015-09-01
828 Zegarac, Vuk #120013 2180 = 2015-09-01
829 Savic, Mihailo S #120013 2040 1 2015-09-01
830 Nestorovic, Katarina #120013 1792 0 2015-09-01
831 Ilic, Milosav SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN B Tournament [Paracin] 1625 1 2015-08-01
832 Menzi, Nezihe Ezgi SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN B Tournament [Paracin] 1808 0 2015-08-01
833 Rasic, Milovan SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN B Tournament [Paracin] 1702 1 2015-08-01
834 Rajkovic, Slobodan SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN B Tournament [Paracin] 1807 1 2015-08-01
835 Bozilov, Dragan SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN B Tournament [Paracin] 2044 1 2015-08-01
836 Nikolic, Milan SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN B Tournament [Paracin] 1798 1 2015-08-01
837 Farkas, Sandor I SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN B Tournament [Paracin] 1863 1 2015-08-01
838 Golubovic, Marko SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN B Tournament [Paracin] 1991 1 2015-08-01
839 Maksimovic, Bojan SRB International Championship of Central Serbia 2015 - OPEN B Tournament [Paracin] 1901 = 2015-08-01
840 Adamczyk, Zuzanna #117040 1539 = 2015-08-01
841 Kovalenko, Yuriy #117040 1537 1 2015-08-01
842 Zielinski, Andrzej #117040 1803 1 2015-08-01
843 Czerw, Dawid #117040 2190 0 2015-08-01
844 Palczert, Miklos Dr. #117040 1783 1 2015-08-01
845 Tymrakiewicz, Rafal #117040 2306 0 2015-08-01
846 Heczko, Mieczyslaw #117040 1895 1 2015-08-01
847 Mrndjic, Muamer BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2235 0 2015-07-01
848 Miladinovic, Zlatko BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2029 1 2015-07-01
849 Mrndjic, Armin BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2148 0 2015-07-01
850 Sitnic, Adnan BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2014 0 2015-07-01
851 Delic, Jasmin BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 1987 0 2015-07-01
852 Bistric, Faruk BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2235 0 2015-07-01
853 Pleh, Semir BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 1688 1 2015-07-01
854 Bogdanovic, Rajko BIH 45th International Tournament Bosna 2015 [Sarajevo] 2235 = 2015-07-01
855 Ilic, Slobodan S SRB SREBRNO JEZERO 2015 - B turnir [Srebrno jezero] 1970 = 2015-07-01
856 Ostojic, Katarina SRB SREBRNO JEZERO 2015 - B turnir [Srebrno jezero] 1950 1 2015-07-01
857 Bozinovic, Boban SRB SREBRNO JEZERO 2015 - B turnir [Srebrno jezero] 2037 = 2015-07-01
858 Hadzi - Manev, Ljubomir SRB SREBRNO JEZERO 2015 - B turnir [Srebrno jezero] 2007 = 2015-07-01
859 Cvetanovic, Damjan SRB SREBRNO JEZERO 2015 - B turnir [Srebrno jezero] 1967 1 2015-07-01
860 Cirovic, Miroljub SRB SREBRNO JEZERO 2015 - B turnir [Srebrno jezero] 1834 0 2015-07-01
861 Rakic, Teodora SRB SREBRNO JEZERO 2015 - B turnir [Srebrno jezero] 1976 0 2015-07-01
862 Floricelovic, Milos SRB SREBRNO JEZERO 2015 - B turnir [Srebrno jezero] 2037 1 2015-07-01
863 Vulinovic, Radivoje #111840 2212 0 2015-05-01
864 Ivanovic, Marko #111840 1589 1 2015-05-01
865 Pastar, Slaven #111840 2182 0 2015-05-01
866 Tadic, Stefan #111840 1668 0 2015-05-01
867 Pantic, Milenko #111840 1569 1 2015-05-01
868 Milosevic, Mihajlo T #111840 1709 1 2015-05-01
869 Krstic, Milos #111840 1725 = 2015-05-01
870 Milinkovic, Ognjen D #111840 1914 1 2015-05-01
871 Milutinovic, Dejan D #111840 2115 0 2015-05-01
872 Rajkovic, Mladen SRB XXVIII Belgrade Trophy 2014 [Belgrade] 2206 0 2015-01-01
873 Stefanovic, Milan SRB XXVIII Belgrade Trophy 2014 [Belgrade] 2050 0 2015-01-01
874 Pantic, Milenko SRB XXVIII Belgrade Trophy 2014 [Belgrade] 1559 1 2015-01-01
875 Milin, Dragan SRB XXVIII Belgrade Trophy 2014 [Belgrade] 2021 = 2015-01-01
876 Savic, Nemanja SRB XXVIII Belgrade Trophy 2014 [Belgrade] 2033 0 2015-01-01
877 Petrovic, Petar SRB XXVIII Belgrade Trophy 2014 [Belgrade] 2057 0 2015-01-01
878 Mrdak, Milomir SRB XXVIII Belgrade Trophy 2014 [Belgrade] 1953 0 2015-01-01
879 Tosic, Nebojsa #105648 2159 1 2015-01-01
880 Tomic, Slobodan #105648 2044 0 2015-01-01
881 Isak, Igor G #105648 2071 = 2015-01-01
882 Arandjelovic, Aleksandar Z #105648 2078 0 2015-01-01
883 Dolgun, Can #101546 1498 1 2014-11-01
884 Gucaga, Augustas #101546 1599 1 2014-11-01
885 Dardha, Daniel #101546 1692 0 2014-11-01
886 Feyziyev, Mirmusa #101546 1582 1 2014-11-01
887 Antonica, Dragos-Andrei #101546 1732 0 2014-11-01
888 Subelj, Jan #101546 1653 = 2014-11-01
889 Atakishiyev, Elmar #101546 1668 1 2014-11-01
890 Trifan, Andrei Ioan #101546 1748 0 2014-11-01
891 Vardanyan, Aram #101546 1498 1 2014-11-01
892 Bozinovic, Boban SRB Letnji open - Jezero 2014 [Beograd] 2023 0 2014-10-01
893 Nesovanovic, Miroslav SRB Letnji open - Jezero 2014 [Beograd] 1920 1 2014-10-01
894 Cosovic, Ivan SRB Letnji open - Jezero 2014 [Beograd] 2023 0 2014-10-01
895 Stefanovic, Ognjen SRB Letnji open - Jezero 2014 [Beograd] 1844 1 2014-10-01
896 Konstantinov, Aleksandar SRB Letnji open - Jezero 2014 [Beograd] 1928 = 2014-10-01
897 Polhert, Zdenko SRB Letnji open - Jezero 2014 [Beograd] 1978 1 2014-10-01
898 Ristic, Slobodan B SRB Letnji open - Jezero 2014 [Beograd] 2023 1 2014-10-01
899 Mikicic, Dusan SRB Letnji open - Jezero 2014 [Beograd] 2023 0 2014-10-01
900 Matovic, Mihajlo Z SRB Letnji open - Jezero 2014 [Beograd] 2023 1 2014-10-01
901 Nihal, Sarin #100963 2018 0 2014-10-01
902 Bousmaha, Wassel #100963 1547 = 2014-10-01
903 Ciccoli, Theo #100963 1923 = 2014-10-01
904 Stoyanov, Tsvetan #100963 1933 = 2014-10-01
905 Uzumcu, Ahmet Utku #100963 2058 0 2014-10-01
906 Li, Chin Chon #100963 1478 1 2014-10-01
907 Djordjevic, Nevena #99107 1223 1 2014-09-01
908 Milinkovic, Ognjen P #99107 1511 1 2014-09-01
909 Mijajlovic, Jovan #99107 1581 = 2014-09-01
910 Ivic, Lazar #99107 1557 1 2014-09-01
911 Milinkovic, Ognjen D #99107 1629 1 2014-09-01
912 Lojovic, Matija #99107 1849 1 2014-09-01
913 Abdusattorov, Nodirbek #90861 1967 0 2014-01-01
914 Harrikizhan, K C #90861 1347 1 2014-01-01
915 Stoyanov, Tsvetan #90861 1765 0 2014-01-01
916 Nesterov, Arseniy #83562 1858 0 2013-11-01
917 David, Bogdan-Emanuel #83562 1763 1 2013-11-01
918 Stoyanov, Tsvetan #83562 1748 = 2013-11-01
919 Szczurek, Krzysztof #83562 1729 0 2013-11-01
920 Talalov, Anton #83562 1756 1 2013-11-01
921 Ahmadzada, Ahmad Samir #81677 1637 1 2013-07-01
922 Ozenir, Ekin Baris #81677 1649 0 2013-07-01
923 Baylav, Can #81677 1473 = 2013-07-01
924 Ivic, Lazar #81677 1625 1 2013-07-01
925 Stoyanov, Tsvetan #77767 1677 0 2013-06-01
926 Ivic, Lazar #77767 1648 0 2013-06-01
927 Altman, Joshua #77767 1613 = 2013-06-01
928 Uzumcu, Ahmet Utku #77767 1604 = 2013-06-01
929 Bousmaha, Wassel #77767 1441 1 2013-06-01
930 Svane, Frederik #73575 1680 1 2012-12-01
931 Ognean, Mihnea-Ionut #73575 1632 0 2012-12-01
932 Stoyanov, Tsvetan #71035 1634 0 2012-09-01