Српски
Srpski
English
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва
-
Турнири
-
Претрага
-
Рејтинг
-
Репортаже
-
Једи једи
-
Линк
user:
pass:
Цемент (Беочин)
Цемент (Беочин)
#
Турнир
к
Датум
Противник
*
Скор
1
Војвођанска лига - Срем 2016
11
02.10.2016
Једнота (Шид)
3-3
2
Војвођанска лига - Срем 2016
10
25.09.2016
Раднички (Шид)
1½-4½
3
Војвођанска лига - Срем 2016
9
18.09.2016
ЛСК (Лаћарак)
3½-2½
4
Војвођанска лига - Срем 2016
8
11.09.2016
Баноштор (Баноштор)
3-3
5
Војвођанска лига - Срем 2016
7
04.09.2016
Младост (Нова Пазова)
2½-3½
6
Војвођанска лига - Срем 2016
6
12.06.2016
Бановци Дунав 2 (Бановци Дунав)
5-1
7
Војвођанска лига - Срем 2016
5
05.06.2016
Хајдук (Бешка)
1-5
8
Војвођанска лига - Срем 2016
4
29.05.2016
Подунавац (Белегиш)
2-4
9
Војвођанска лига - Срем 2016
3
22.05.2016
Словен 2 (Рума)
3½-2½
10
Војвођанска лига - Срем 2016
2
15.05.2016
Сремац (Војка)
3½-2½
11
Војвођанска лига - Срем 2016
1
08.05.2016
Цар Урош (Јазак)
3-3
12
Војвођанска лига - Срем 2015
11
04.10.2015
Једнота (Шид)
3-5
13
Војвођанска лига - Срем 2015
10
27.09.2015
Сремац (Черевић)
5-3
14
Војвођанска лига - Срем 2015
9
20.09.2015
Слога (Инђија)
3½-4½
15
Војвођанска лига - Срем 2015
8
13.09.2015
Подунавац (Белегиш)
3-5
16
Војвођанска лига - Срем 2015
7
06.09.2015
Младост (Нова Пазова)
3½-4½
17
Војвођанска лига - Срем 2015
6
14.06.2015
Сремац (Војка)
4-4
18
Војвођанска лига - Срем 2015
4
31.05.2015
Цар Урош (Јазак)
4-4
19
Војвођанска лига - Срем 2015
3
24.05.2015
ЛСК (Лаћарак)
4-4
20
Војвођанска лига - Срем 2015
2
17.05.2015
Баноштор (Баноштор)
4-4
21
Војвођанска лига - Срем 2015
1
10.05.2015
Раднички (Шид)
4-4
22
Куп Војводине 2015 - квалиф
1
04.04.2015
Хајдук (Бешка)
1-3
23
Војвођанска лига - Срем 2014
11
05.10.2014
Сремац (Черевић)
4-4
24
Војвођанска лига - Срем 2014
10
28.09.2014
Бановци Дунав (Бановци Дунав)
4-4
25
Војвођанска лига - Срем 2014
8
14.09.2014
Подунавац (Белегиш)
4½-3½
26
Војвођанска лига - Срем 2014
7
07.09.2014
Цар Урош (Јазак)
4-4
27
Војвођанска лига - Срем 2014
6
15.06.2014
Слога (Инђија)
5½-2½
28
Војвођанска лига - Срем 2014
5
08.06.2014
Сремац (Војка)
3½-4½
29
Војвођанска лига - Срем 2014
4
01.06.2014
Борац (Велики Радинци)
5½-2½
30
Војвођанска лига - Срем 2014
3
25.05.2014
Раднички (Шид)
5½-2½
31
Војвођанска лига - Срем 2014
2
18.05.2014
Баноштор (Баноштор)
4-4
32
Војвођанска лига - Срем 2014
1
11.05.2014
ЛСК (Лаћарак)
6½-1½
33
Куп Војводине 2014
5
27.04.2014
Херцеговац (Гајдобра)
1-3
34
Куп Војводине 2014
4
27.04.2014
Младеново (Младеново)
3½-½
35
Куп Војводине 2014
3
26.04.2014
Србобран (Србобран)
2-2
36
Куп Војводине 2014
2
26.04.2014
Сутјеска (Бачко Добро Поље)
3½-½
37
Куп Војводине 2014
1
25.04.2014
Бачка Паланка (Бачка Паланка)
1½-2½
38
Куп Војводине 2014 - квалиф
2
13.04.2014
Бриле (Рума)
3-1
39
Куп Војводине 2014 - квалиф
1
06.04.2014
Сремац (Черевић)
3-1
40
Војвођанска лига - Срем 2013
11
29.09.2013
Подунавац (Белегиш)
4-4
41
Војвођанска лига - Срем 2013
10
22.09.2013
Сремац (Војка)
4-4
42
Војвођанска лига - Срем 2013
9
15.09.2013
Дунав (Нови Сланкамен)
6-*
43
Војвођанска лига - Срем 2013
8
08.09.2013
Цар Урош (Јазак)
4-4
44
Војвођанска лига - Срем 2013
7
01.09.2013
Слога (Инђија)
4-4
45
Војвођанска лига - Срем 2013
6
16.06.2013
Баноштор (Баноштор)
4-4
46
Војвођанска лига - Срем 2013
5
09.06.2013
ЛСК (Лаћарак)
3-5
47
Војвођанска лига - Срем 2013
4
02.06.2013
Раднички (Шид)
5½-2½
48
Војвођанска лига - Срем 2013
2
19.05.2013
Хајдук (Бешка)
3-5
49
Војвођанска лига - Срем 2013
1
12.05.2013
Борац (Велики Радинци)
6-2
50
Куп Војводине 2013 - квалиф
1
14.04.2013
64 1 (Нови Сад)
1½-2½
51
Војвођанска лига - Срем 2012
11
30.09.2012
Бановци Дунав (Бановци Дунав)
4-4
52
Војвођанска лига - Срем 2012
10
23.09.2012
Стара Пазова 2 (Стара Пазова)
4½-3½
53
Војвођанска лига - Срем 2012
9
16.09.2012
Раднички (Шид)
*-*
54
Војвођанска лига - Срем 2012
8
09.09.2012
Сремац (Војка)
7-1
55
Војвођанска лига - Срем 2012
7
02.09.2012
ЛСК (Лаћарак)
4-4
56
Војвођанска лига - Срем 2012
6
17.06.2012
Баноштор (Баноштор)
4-4
57
Војвођанска лига - Срем 2012
5
10.06.2012
Хајдук (Бешка)
4½-3½
58
Војвођанска лига - Срем 2012
4
03.06.2012
Слога (Инђија)
4½-3½
59
Војвођанска лига - Срем 2012
3
27.05.2012
Цар Урош (Јазак)
3-5
60
Војвођанска лига - Срем 2012
2
20.05.2012
Борац (Велики Радинци)
4½-3½
61
Војвођанска лига - Срем 2012
1
13.05.2012
Стевица Пузић (Ириг)
.-.
62
Куп Војводине 2012
5
29.04.2012
Змајево (Змајево)
1-3
63
Куп Војводине 2012
4
29.04.2012
Војводина (Нови Сад)
1-3
64
Куп Војводине 2012
3
28.04.2012
Бач (Бач)
2½-1½
65
Куп Војводине 2012
2
28.04.2012
Младеново (Младеново)
2½-1½
66
Куп Војводине 2012
1
27.04.2012
Стара Пазова (Стара Пазова)
1½-2½
67
Куп Војводине 2011
5
02.05.2011
Сутјеска (Бачко Добро Поље)
2-2
68
Куп Војводине 2011
4
02.05.2011
Херцеговац (Гајдобра)
2-2
69
Куп Војводине 2011
3
01.05.2011
Сивац 2 (Сивац)
3-1
70
Куп Војводине 2011
2
01.05.2011
Врбас (Врбас)
1½-2½
71
Куп Војводине 2011
1
30.04.2011
Југовић (Каћ)
1½-2½
72
Војвођанска лига - Срем 2010
11
03.10.2010
Словен (Рума)
4-4
73
Војвођанска лига - Срем 2010
10
26.09.2010
Шимановци (Шимановци)
5-3
74
Војвођанска лига - Срем 2010
9
19.09.2010
Сремац (Војка)
5½-2½
75
Војвођанска лига - Срем 2010
8
12.09.2010
Стевица Пузић (Ириг)
2½-5½
76
Војвођанска лига - Срем 2010
7
05.09.2010
Младост (Нова Пазова)
2½-5½
77
Војвођанска лига - Срем 2010
6
20.06.2010
Стара Пазова 2 (Стара Пазова)
4½-3½
78
Војвођанска лига - Срем 2010
5
13.06.2010
Хајдук (Бешка)
3½-4½
79
Војвођанска лига - Срем 2010
4
06.06.2010
Цар Урош (Јазак)
3-5
80
Војвођанска лига - Срем 2010
3
30.05.2010
Сремац (Черевић)
4-4
81
Војвођанска лига - Срем 2010
2
23.05.2010
ЛСК (Лаћарак)
6-2
82
Војвођанска лига - Срем 2010
1
16.05.2010
Бановци Дунав (Бановци Дунав)
5-3
83
Куп Војводине 2010 - квалиф
1
28.03.2010
Борац (Велики Радинци)
3-1
84
Војвођанска лига - Срем 2009
11
04.10.2009
ЛСК (Лаћарак)
3½-4½
85
Војвођанска лига - Срем 2009
10
27.09.2009
Цар Урош (Јазак)
4-4
86
Војвођанска лига - Срем 2009
9
20.09.2009
Словен (Рума)
3½-4½
87
Војвођанска лига - Срем 2009
8
13.09.2009
Сремац (Черевић)
4-4
88
Војвођанска лига - Срем 2009
7
06.09.2009
Омладинац (Нови Бановци)
2-6
89
Војвођанска лига - Срем 2009
6
21.06.2009
Стара Пазова 2 (Стара Пазова)
5-3
90
Војвођанска лига - Срем 2009
5
14.06.2009
Бановци Дунав (Бановци Дунав)
3½-4½
91
Војвођанска лига - Срем 2009
4
07.06.2009
Шимановци (Шимановци)
6-2
92
Војвођанска лига - Срем 2009
3
31.05.2009
Јадран (Голубинци)
4½-3½
93
Војвођанска лига - Срем 2009
2
24.05.2009
Хајдук (Бешка)
4-4
94
Војвођанска лига - Срем 2009
1
17.05.2009
Стевица Пузић (Ириг)
4-4
95
Куп Војводине 2009 - квалиф
3
05.04.2009
Еђшег (Нови Сад)
3½-½
96
Куп Војводине 2009 - квалиф
2
29.03.2009
ЛСК (Лаћарак)
4-0
97
Војвођанска лига - Срем 2008
9
02.11.2008
Словен (Рума)
3½-4½
98
Војвођанска лига - Срем 2008
8
26.10.2008
Шимановци (Шимановци)
4-4
99
Војвођанска лига - Срем 2008
7
19.10.2008
Хајдук (Бешка)
4½-3½
100
Војвођанска лига - Срем 2008
6
12.10.2008
Омладинац (Нови Бановци)
4-4
101
Војвођанска лига - Срем 2008
5
05.10.2008
ЛСК (Лаћарак)
3½-4½
102
Војвођанска лига - Срем 2008
4
28.09.2008
Стевица Пузић (Ириг)
3½-4½
103
Војвођанска лига - Срем 2008
3
21.09.2008
Јадран (Голубинци)
4½-3½
104
Војвођанска лига - Срем 2008
2
14.09.2008
Младост (Нова Пазова)
3-5
105
Војвођанска лига - Срем 2008
1
07.09.2008
Раднички (Шид)
6-2
106
Куп Војводине 2008 - квалиф
2
30.03.2008
Цар Урош (Јазак)
0-4
107
Куп Војводине 2008 - квалиф
1
23.03.2008
Стевица Пузић (Ириг)
2½-1½
108
Војвођанска лига - Срем 2007
9
28.10.2007
Сремац (Черевић)
4-4
109
Војвођанска лига - Срем 2007
8
21.10.2007
Шимановци (Шимановци)
3-5
110
Војвођанска лига - Срем 2007
7
14.10.2007
Јадран (Голубинци)
6-2
111
Војвођанска лига - Срем 2007
6
07.10.2007
Цар Урош (Јазак)
3-5
112
Војвођанска лига - Срем 2007
5
30.09.2007
Младост (Нова Пазова)
3½-4½
113
Војвођанска лига - Срем 2007
4
23.09.2007
Хајдук (Бешка)
4-4
114
Војвођанска лига - Срем 2007
3
16.09.2007
ЛСК (Лаћарак)
6½-1½
115
Војвођанска лига - Срем 2007
2
09.09.2007
Омладинац (Нови Бановци)
3½-4½
116
Војвођанска лига - Срем 2007
1
02.09.2007
Словен (Рума)
3-5
117
Војвођанска лига - Срем 2006
9
??.??.2006
Омладинац (Нови Бановци)
7-1
118
Војвођанска лига - Срем 2006
8
??.??.2006
Словен (Рума)
4-4
119
Војвођанска лига - Срем 2006
7
??.??.2006
Хајдук (Бешка)
3½-4½
120
Војвођанска лига - Срем 2006
6
??.??.2006
ЛСК (Лаћарак)
5-3
121
Војвођанска лига - Срем 2006
5
??.??.2006
Цар Урош (Јазак)
6-2
122
Војвођанска лига - Срем 2006
4
??.??.2006
Јадран (Голубинци)
3-5
123
Војвођанска лига - Срем 2006
3
??.??.2006
Инђија (Инђија)
5-3
124
Војвођанска лига - Срем 2006
2
??.??.2006
Срем (Сремска Митровица)
4-4
125
Војвођанска лига - Срем 2006
1
??.??.2006
Сремац (Војка)
4½-3½
126
Војвођанска лига - Срем 2005
9
30.10.2005
Раднички (Шид)
6½-1½
127
Војвођанска лига - Срем 2005
8
23.10.2005
Јадран (Голубинци)
5-3
128
Војвођанска лига - Срем 2005
7
16.10.2005
Срем (Сремска Митровица)
3-5
129
Војвођанска лига - Срем 2005
6
09.10.2005
ЛСК (Лаћарак)
5½-2½
130
Војвођанска лига - Срем 2005
5
02.10.2005
Младост (Нова Пазова)
4½-3½
131
Војвођанска лига - Срем 2005
4
25.09.2005
Инђија (Инђија)
5-3
132
Војвођанска лига - Срем 2005
3
18.09.2005
Хајдук (Бешка)
4-4
133
Војвођанска лига - Срем 2005
2
11.09.2005
Сремац (Војка)
5-3
134
Војвођанска лига - Срем 2005
1
04.09.2005
Бановци Дунав (Бановци Дунав)
5½-2½
135
Прва лига Југославије 1999
11
??.??.1999
МПС Прогрес (Смедеревска Паланка)
2½-3½
136
Прва лига Југославије 1999
10
??.??.1999
Барајево (Барајево)
3-3
137
Прва лига Југославије 1999
9
??.??.1999
Борац (Чачак)
5-1
138
Прва лига Југославије 1999
8
??.??.1999
Будућност (Подгорица)
3-3
139
Прва лига Југославије 1999
7
??.??.1999
Партизан (Београд)
4-2
140
Прва лига Југославије 1999
6
??.??.1999
Радоња Бојовић (Никшић)
3-3
141
Прва лига Југославије 1999
5
??.??.1999
Агроуниверзал (Земун)
3-3
142
Прва лига Југославије 1999
4
??.??.1999
Србобран (Србобран)
2-4
143
Прва лига Југославије 1999
3
??.??.1999
Беко (Београд)
4-2
144
Прва лига Југославије 1999
2
??.??.1999
Јединство (Стара Пазова)
3½-2½
145
Прва лига Југославије 1999
1
??.??.1999
ЈАТ (Београд)
3½-2½
146
Прва лига Југославије 1998
11
??.??.1998
Беко (Београд)
3½-2½
147
Прва лига Југославије 1998
10
??.??.1998
Партизан (Београд)
3-3
148
Прва лига Југославије 1998
9
??.??.1998
Шахматик (Београд)
3-3
149
Прва лига Југославије 1998
8
??.??.1998
Радоња Бојовић (Никшић)
2-4
150
Прва лига Југославије 1998
7
??.??.1998
Будућност (Подгорица)
2½-3½
151
Прва лига Југославије 1998
6
??.??.1998
Борац (Чачак)
3-3
152
Прва лига Југославије 1998
5
??.??.1998
Агроуниверзал (Земун)
2-4
153
Прва лига Југославије 1998
4
??.??.1998
Ниш (Ниш)
4½-1½
154
Прва лига Југославије 1998
3
??.??.1998
Јединство (Стара Пазова)
4½-1½
155
Прва лига Југославије 1998
2
??.??.1998
Србобран (Србобран)
4½-1½
156
Прва лига Југославије 1998
1
??.??.1998
МПС Прогрес (Смедеревска Паланка)
3½-2½