Српски
Srpski
English
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва
-
Турнири
-
Претрага
-
Рејтинг
-
Репортаже
-
Једи једи
-
Линк
user:
pass:
Стевица Пузић (Ириг)
Стевица Пузић (Ириг)
#
Турнир
к
Датум
Противник
*
Скор
1
Војвођанска лига - Срем 2012
11
30.09.2012
Борац (Велики Радинци)
.-.
2
Војвођанска лига - Срем 2012
10
23.09.2012
Цар Урош (Јазак)
.-.
3
Војвођанска лига - Срем 2012
9
16.09.2012
Бановци Дунав (Бановци Дунав)
.-.
4
Војвођанска лига - Срем 2012
8
09.09.2012
Стара Пазова 2 (Стара Пазова)
.-.
5
Војвођанска лига - Срем 2012
7
02.09.2012
Раднички (Шид)
.-.
6
Војвођанска лига - Срем 2012
6
17.06.2012
Сремац (Војка)
.-.
7
Војвођанска лига - Срем 2012
5
10.06.2012
ЛСК (Лаћарак)
.-.
8
Војвођанска лига - Срем 2012
4
03.06.2012
Баноштор (Баноштор)
.-.
9
Војвођанска лига - Срем 2012
3
27.05.2012
Хајдук (Бешка)
.-.
10
Војвођанска лига - Срем 2012
2
20.05.2012
Слога (Инђија)
.-.
11
Војвођанска лига - Срем 2012
1
13.05.2012
Цемент (Беочин)
.-.
12
Војвођанска лига - Срем 2010
11
03.10.2010
Младост (Нова Пазова)
3½-4½
13
Војвођанска лига - Срем 2010
10
26.09.2010
Стара Пазова 2 (Стара Пазова)
6-2
14
Војвођанска лига - Срем 2010
9
19.09.2010
Хајдук (Бешка)
4-4
15
Војвођанска лига - Срем 2010
8
12.09.2010
Цемент (Беочин)
5½-2½
16
Војвођанска лига - Срем 2010
7
05.09.2010
Сремац (Черевић)
5½-2½
17
Војвођанска лига - Срем 2010
6
20.06.2010
ЛСК (Лаћарак)
7-1
18
Војвођанска лига - Срем 2010
5
13.06.2010
Бановци Дунав (Бановци Дунав)
4-4
19
Војвођанска лига - Срем 2010
4
06.06.2010
Словен (Рума)
4-4
20
Војвођанска лига - Срем 2010
3
30.05.2010
Шимановци (Шимановци)
5-3
21
Војвођанска лига - Срем 2010
2
23.05.2010
Сремац (Војка)
6½-1½
22
Војвођанска лига - Срем 2010
1
16.05.2010
Цар Урош (Јазак)
5-3
23
Куп Војводине 2010
5
02.05.2010
Светозар Глигорић (Панчево)
½-3½
24
Куп Војводине 2010
4
01.05.2010
Младост (Нова Пазова)
2-2
25
Куп Војводине 2010
3
30.04.2010
Полет (Растина)
2½-1½
26
Куп Војводине 2010
2
30.04.2010
Сивац (Сивац)
*-4
27
Куп Војводине 2010
1
29.04.2010
Миљо Вујовић (Црвенка)
2½-1½
28
Куп Војводине 2010 - квалиф
1
28.03.2010
Михајло Пупин (Инђија)
3-1
29
Војвођанска лига - Срем 2009
11
04.10.2009
Омладинац (Нови Бановци)
3½-4½
30
Војвођанска лига - Срем 2009
10
27.09.2009
Стара Пазова 2 (Стара Пазова)
2½-5½
31
Војвођанска лига - Срем 2009
9
20.09.2009
Бановци Дунав (Бановци Дунав)
4-4
32
Војвођанска лига - Срем 2009
8
13.09.2009
Шимановци (Шимановци)
4-4
33
Војвођанска лига - Срем 2009
7
06.09.2009
Јадран (Голубинци)
4-4
34
Војвођанска лига - Срем 2009
6
21.06.2009
Хајдук (Бешка)
4-4
35
Војвођанска лига - Срем 2009
5
14.06.2009
Сремац (Черевић)
6-2
36
Војвођанска лига - Срем 2009
4
07.06.2009
ЛСК (Лаћарак)
4-4
37
Војвођанска лига - Срем 2009
3
31.05.2009
Цар Урош (Јазак)
5½-2½
38
Војвођанска лига - Срем 2009
2
24.05.2009
Словен (Рума)
3½-4½
39
Војвођанска лига - Срем 2009
1
17.05.2009
Цемент (Беочин)
4-4
40
Куп Војводине 2009 - квалиф
2
29.03.2009
Стара Пазова 2 (Стара Пазова)
1½-2½
41
Војвођанска лига - Срем 2008
9
02.11.2008
ЛСК (Лаћарак)
6-2
42
Војвођанска лига - Срем 2008
8
26.10.2008
Јадран (Голубинци)
5-3
43
Војвођанска лига - Срем 2008
7
19.10.2008
Раднички (Шид)
7-1
44
Војвођанска лига - Срем 2008
6
12.10.2008
Шимановци (Шимановци)
5-3
45
Војвођанска лига - Срем 2008
5
05.10.2008
Омладинац (Нови Бановци)
3½-4½
46
Војвођанска лига - Срем 2008
4
28.09.2008
Цемент (Беочин)
4½-3½
47
Војвођанска лига - Срем 2008
3
21.09.2008
Младост (Нова Пазова)
2-6
48
Војвођанска лига - Срем 2008
2
14.09.2008
Словен (Рума)
5-3
49
Војвођанска лига - Срем 2008
1
07.09.2008
Хајдук (Бешка)
5½-2½
50
Куп Војводине 2008 - квалиф
1
23.03.2008
Цемент (Беочин)
1½-2½
51
Сремска зона Б 2006
7
??.??.2006
Сремац (Черевић)
3½-4½
52
Сремска зона Б 2006
6
??.??.2006
Раднички (Шид)
1-7
53
Сремска зона Б 2006
5
??.??.2006
Фрушкогорски партизан (Буковац)
4-4
54
Сремска зона Б 2006
3
??.??.2006
ОШК (Јарак)
4½-3½
55
Сремска зона Б 2006
2
??.??.2006
Слога (Хртковци)
2½-5½
56
Сремска зона Б 2006
1
??.??.2006
Рудар (Врдник)
3-5
57
Сремска зона Б 2005
7
16.10.2005
Цар Урош (Јазак)
2-6
58
Сремска зона Б 2005
6
09.10.2005
Рудар (Врдник)
5-3
59
Сремска зона Б 2005
5
02.10.2005
Слога (Хртковци)
4½-3½
60
Сремска зона Б 2005
4
25.09.2005
Сремац (Черевић)
3½-4½
61
Сремска зона Б 2005
3
18.09.2005
ОШК (Јарак)
5½-2½
62
Сремска зона Б 2005
2
11.09.2005
Фрушкогорски партизан (Буковац)
6-2
63
Сремска зона Б 2005
1
04.09.2005
Словен 2 (Рума)
4-4