Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Лига - Вести - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Србија рејтинг уживо
1. Маркуш   2662
2. Иванишевић (-6) 2650
3. Перуновић (-9) 2618
4. Вучковић   2572
5. Инђић (+15) 2562
7. Дамљановић (-14) 2543
10. Поповић (-2) 2519
12. Ковачевић (-1) 2514
13. Стојановић (-5) 2511
14. Савић (+4) 2511
22. Зајић (+2) 2483
25. Тадић (+2) 2468
26. Лазић (-11) 2465
27. Миљковић (+9) 2462
29. Марковић (-8) 2461
#Жене рејтинг уживо
1. Бојковић   2406
2. Ракић   2349
3. Стојановић   2343
4. Војиновић   2318
5. Прудњикова   2304
6. Великић (-14) 2295
9. Чолушкина (-27) 2220
10. Ињац (+3) 2218
11. Дрљевић (-20) 2207
12. Бендераћ (-43) 2202
13. Ерић (-59) 2196
15. Гајчин (+19) 2171
17. Максимовић (+4) 2148
23. Бојичић (+72) 2110
24. Петровић (-10) 2095
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (+2) 2857
2. Вашје (+13) 2811
3. Крамник (-4) 2808
4. Каруана (-3) 2807
5. Аронјан   2792
6. Накамура (+4) 2791
7. Со (+1) 2771
8. Динг (-7) 2771
10. Карјакин (-4) 2769
11. Гири (-16) 2769
16. Харикришна (+1) 2756
20. Непомњашчи (+15) 2740
22. Ванг (+5) 2735
25. Ју (-1) 2733
31. Бу (+1) 2724
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24
Сенћанска битка, Сента, 22-29.7.2016,
Кадетска олимпијада, Попрад, 22-29.7.2016, уживо (Вук Веља Теодора Марина Дејан)
Палеохора опен, Палеохора, 20-27.7.2016, (Великић Ерић)
Порторож опен, Порторож, 23-30.7.2016, (Ковачевић)

Најава турнира

28.07. Соко, Ниш
30.07. Славија опен, Београд    
31.07. Лињано Сабјадоро опен    
  07.08. Летњи опен, Београд  
    08.08. Омладинско Србије, Србија
    08.08. Девојке-20 Србије, Србија
15.08. Шумадија опен, Крагујевац  
  21.08. Никола Караклајић, Београд    
01.09. Олимпијада, Баку    
  29.10. Бориша Караџић, Палић    
05.11. Куп шампиона, Београд      
  11.11. Карлсен-Карјакин, New York
  24.11. Трофеј Београда, Раковица  

Завршени турнири

  24.07. Премијер л БиХ, Бихаћ (270)
  24.07. Македонија опен, Струга  
  23.07. Мастерс финале, Bilbao (30)
  22.07. Динг - Гришчук, Венџоу  
  21.07. Прв. Војводине, Нови Сад (182)
  18.07. Женска л БиХ, Кулен Вакуф (21)
  17.07. Дортмунд, Dortmund (28)
  17.07. Данжо ВМ, Danzhou   (45)
  16.07. Меморијал Најдорфа, Варшава  
  14.07. Међ Прв ЦС А, Параћин (470)
  14.07. Међ Прв ЦС Б, Параћин (179)
  11.07. Ж Првенство ЦГ, Пљевља (28)
  06.07. Омладинско Београда, Београд  
  05.07. Девојке-20 Београда, Београд  
  05.07. Првенство Ниша, Ниш (194)
  05.07. Првенство Ниша Б, Ниш  
  04.07. Првенство ЦГ, Бијело Поље (65)
  04.07. Видовдански, Стари Бановци (106)
  03.07. Видмаров Меморијал, Блед  
  03.07. Монткада опен  
  03.07. Селимир Манојловић, Ваљево (45)
  27.06. Омладинске наде, Београд  
  26.06. Сребрно А, Велико Градиште  
  26.06. Сребрно Б, Велико Градиште  
  11.06. Ортизеи опен  
  07.06. Женско европско, Мамаја  
  04.06. Мађарска опен, Залакарош  
  04.06. Гашимов, Shamkir (45)
  03.06. Босна 2016, Сарајево (565)

Рапид и цугер

24.07. Сенћанска битка цуг, Сента  
23.07. Свети Прокопије, Лазаревац  
16.07. Бристол опен, Београд  
  15.07. Евро студентско м рапид  
  15.07. Евро студентско ж рапид  
  14.07. Евро студентско м цугер  
  14.07. Евро студентско ж цугер  
10.07. Урош Динић, Параћин  
09.07. Млинареви сни, Лештане    
09.07. Унион, Београд  
  09.07. Рапид Вулкапродерсдорф  
03.07. Баћко, Параћин  
02.07. БАСК годишњица, Београд  
02.07. ШСБ цугер, Београд  
26.06. Видовдан, Лепосавић  
25.06. ШСБ Видовдански, Београд  
22.06. Цугер, Велико Градиште  
  20.06. ГТ Цугер, Leuven   (90)
19.06. ШСБ10 цугер, Београд  
18.06. ШСБ цугер, Београд  
  18.06. ГТ Рапид, Leuven   (45)
  12.06. ГТ Цугер, Paris   (90)
11.06. ШСБ цугер, Београд  
  11.06. Нове наде шаха, до 18  
  11.06. Нове наде шаха, до 14  
  11.06. Нове наде шаха, до 10  
  10.06. ГТ Рапид, Paris   (45)

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Корнејев, Олег (2581)
ВМ Светушкин, Дмитриј (2544)
ФМ Гаврић, Миладин (2397)
ИМ Шћекић, Милош (2395)
ИМ Ван Оостером, Чијел (2387)
ИМ Аболијанин, Артур (2348)
  Николић, Жељко (2206)
  Коларевић, Дарко (2169)
  Баровић, Драгутин (2121)
  Грковић, Константин (2073)
ФМ Делибашић, Гаврило (2061)
  Лукић, Ненад (2034)
  Видеканић, Милан (2029)
  Косић, Љубиша (1960)
  Семиз, Светлана (1956)
  Дангубић, Жарко (1945)
  Лањи, Ласло (1850)
  Нукић, Фарик (1748)
  Радисављевић, Далибор (1685)
  Милорадовић, Станисав (1605)
  Петрић, Милош (1540)
  Секулић, Горан
  Марковић, Богдан
  Драгојевић, Ђорђе
  Прусаћ, Милана
  Костић, Душан Б
  Јовановић, Владимир Н
  Петровић, Алекса Ј
  Манасијев, Манолча
  Анђелковић, Мирко
  Станојевић, Анастасија
  
ВМ Мартиновић, Слободан (1945-2015)