Српски
Srpski
English
eXTReMe Tracker
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва - Турнири - Претрага - Рејтинг - Репортаже - Једи једи - Линк
user:  
pass:
 
  Вечити Шах
#Свет рејтинг уживо
1. Карлсен (+19) 2864
2. Каруана (-3) 2816
3. Динг (-4) 2805
4. Мамеђаров (-12) 2781
5. Гири (-16) 2781
6. Вашје (+6) 2779
7. Ананд (+3) 2777
9. Гришчук (+1) 2772
10. Накамура (+15) 2761
11. Раџабов (+3) 2759
12. Аронјан (-5) 2758
13. Со (-8) 2754
15. Карјакин (+9) 2752
16. Домингез (+11) 2750
17. Свидлер (+14) 2749
Перпетуал дневне вести
Јеремић 24.04.2019 : ГРЕНКЕ КЛАСИК (КАРЛСРУЕ): ОДЛУЧЕН САМО НЕМАЧКИ ДЕРБИ, ШЕНЏЕН МАСТЕРС (КИНА): ТРИ РЕМИЈА У СЕДМОМ КОЛУ, ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА: ГРАДСКИ КУП ОД 13.-17. МАЈА, ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА: СУБОТА 27.04. У 17,30 ЦУГЕР У СТАРОМ ДИФ-у
Блог Шах-мат листе
Chess Results: Срб - ЦГ - БиХ - Хрв,   Партије уживо: Chess24 - Follow - ChessBomb

Шенџен мастерс, Шенџен, 17-27.IV, (Динг Гири Рапорт)
Гренке класик, Карлсруе/БаденБаден, 20-29.IV, уживо (Карлсен Каруана Лаграв Аронјан )
Трећа субота ИМ, Ђеновићи, 20-27.IV, (Рабреновић)
Орбис ВМ/ИМ, Параћин, 20-26.IV, (Лајтхајм Абрамовић Тошић)

Најава турнира

  26.04. Кадетско Србије, Крагујевац    
27.04. Мађарска лига, 8-9. коло    
27.04. Босна, Сарајево    
    06.05. Ж Шампионат Србије, Гуча
06.05. ГТ Абиџан    
16.05. ФИДЕ ГП Москва    
26.05. Бора Бека, Костолац    
16.06. Сребрно језеро опен
24.06. Хрватска ГТ, Загреб    
24.06. Академија аматер, Београд  
  24.06. Академија ВМ, Београд  
  24.06. Академија ИМ, Београд  
25.06. Ниш опен, Ниш  
27.06. Бановци Дунав опен  
05.07. Параћин опен, Параћин    
11.07. ФИДЕ ГП Јурламала/Рига    
19.07. Сенћанска битка, Сента  
26.07. ГТ Париз    
08.08. ГТ Сент Луис    
15.08. Синкфилд куп, Сент Луис    
  22.08. Прва лига Србије    
  10.09. Светски куп, Khanty-Mansiysk  
04.11. ФИДЕ ГП Хамбург    
04.11. ГТ Букурешт    
20.11. ГТ Колката    
30.11. ГТ Финале, Лондон    
10.12. ФИДЕ ГП Тел Авив    

Завршени турнири

  22.04. Женско европско, Анталија  
  22.04. Гренке опен, Карлсруе  
  16.04. Гама опен, Рејкјавик  
  14.04. Мајданпек опен  
  14.04. Шампионат Србије, Београд (45)
  09.04. Дубаи опен  
  09.04. Меморијал Гашимова, Shamkir (45)
  07.04. Немачка Бундеслига, 15.к  
  06.04. Немачка Бундеслига, 14.к  
  03.04. Пролећни опен, Београд  
  31.03. САД шампионат, Сент Луис  
  31.03. Мађарска лига, 7.к  
  30.03. Шарџа мастерс, Шарџа  
  29.03. Европско, Скопље  
  25.03. Осмомартовски, Београд  
  24.03. Немачка Бундеслига, 13.к  
  23.03. Немачка Бундеслига, 12.к  
  23.03. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  14.03. Полуфинале Срб, Крагујевац  
  14.03. Ж Полуфинале Срб, Крагујевац (35)
  14.03. Светско екипно, Астана  
  12.03. Женско ЦГ, Подгорица  
  09.03. Цвијет Медитерана, Ријека  
  05.03. Пфалц опен, Нојштат  
  03.03. Немачка Бундеслига, 11.к  
  02.03. Немачка Бундеслига, 10.к  
  01.03. Немачка Бундеслига, 9.к  
  27.02. Аерофлот, Москва  
  24.02. Мађарска лига, 6.к  
  24.02. Грац опен, Грац  
  23.02. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.02. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  16.02. Доломитенбанк, Лијенц  
  10.02. Мађарска лига, 5.к  
  10.02. Трингов, Пловдив  
  06.02. ВМ Параћин, Параћин  
  06.02. ИМ Параћин, Параћин  
  06.02. Опен Параћин, Параћин  
  03.02. Немачка Бундеслига, 8.к  
  02.02. Немачка Бундеслига, 7.к  
  31.01. Трејдвајз Гибралтар  
  27.01. Мађарска лига, 4.к  
  27.01. Тата стил, Вајк ан Зе  
  27.01. Тата стил Б, Вајк ан Зе  
  10.01. Аматерски, Београд  
  30.12. Пожаревац А, Пожаревац  
  23.12. Трећа субота ВМ, Ђеновићи  
  23.12. Трећа субота ИМ, Ђеновићи  
  23.12. Сиџес фестивал  
  22.12. Задар опен  
  20.12. Шарџа женски куп  
  17.12. Лондон класик, Лондон  
  16.12. Ниш 2018, Ниш  
  16.12. Немачка Бундеслига, 6.к  
  15.12. Немачка Бундеслига, 5.к  
  09.12. ВМ Орбис-2, Параћин  
  09.12. ИМ Орбис-2, Параћин  
  02.12. Мађарска лига, 3.к  
  02.12. Трофеј Београда, Београд  
  28.11. Карлсен-Каруана, London (12)
  25.11. Трећа субота ВМ, Ђеновићи   (45)

Рапид и цугер

  20.04. Нови Пазар, Бајевица  
  20.04. Студентски куп, Копер  
  07.04. Бранко Вукмановић, Тиват  
  06.04. Дан општине, Пожега  
04.04. Куп Ректора, Београд  
  23.03. Мики Јевремовић, Београд  
  16.03. Сећање на Фишера, Земун  
  24.02. Рокада, Варварин  
  15.02. Сретење, Борча  
  05.02. ГП Ниш финале, Ниш  
  03.02. Коњевић, Херцег Нови  
  30.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  29.01. Светосавски, Београд  
  27.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  26.01. Светосавски, Шабац  
  26.01. Каиса Комерц, Земун  
  23.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  20.01. Земунски ШК рапид, Земун  
  19.01. Каиса Комерц, Земун  
  19.01. Палилулски цугер, Београд  
  16.01. Земунски ШК цугер, Земун  
  13.01. Шоћа, Смед. Паланка  
  12.01. Каиса Комерц, Земун  
  05.01. Божићни, Бановци Дунав  

РОЂЕНИ НА ДАНАШЊИ ДАН

ВМ Нан, Џон (2568)
ВМ Дренчев, Петар (2431)
ИМ Шарић, Синиша (2406)
ФМ Вуковић, Владан (2293)
  Мршић, Роберт (2102)
  Владисављевић, Ненад (2065)
  Косановић, Олгица (2050)
  Стојиљковић, Славиша (1992)
  Поповић, Рајко (1968)
  Масоелс, Томас (1924)
  Тасић, Ненад (1843)
  Илић, Александар Ра (1781)
  Радин, Владимир (1648)
  Лукић, Саша Б (1484)
  Петровић, Александар Б
  Јакимов, Јелена
  Предолац, Драгослав
  Милутиновић, Јасмина
  Ђурић, Саша
  Стоиљковић, Славиша
  Неговановић, Бранко
  Копиловић, Бела
  Угреновић, Младен
  Трајковски, Спасо
  Поповић, Лаза
  Миловановић, Илија
  Гргов, Милан Д
  Марковић, Гала