Српски
Srpski
English
ВЕЧИТИ ШАХ
Прва
-
Турнири
-
Претрага
-
Рејтинг
-
Репортаже
-
Једи једи
-
Линк
user:
pass:
Бора Костић (Вршац)
Бора Костић (Вршац)
#
Турнир
к
Датум
Противник
*
Скор
1
Војвођанска лига - Банат плејоф 2016
2
09.10.2016
Будућност (Српска Црња)
3½-2½
2
Војвођанска лига - Банат плејоф 2016
1
06.10.2016
Будућност (Српска Црња)
2-4
3
Војвођанска лига - Банат југ 2016
9
25.09.2016
Униреа (Ритишево)
5-1
4
Војвођанска лига - Банат југ 2016
8
18.09.2016
Будућност (Банатски Брестовац)
5-1
5
Војвођанска лига - Банат југ 2016
7
11.09.2016
Ковачица (Ковачица)
2-4
6
Војвођанска лига - Банат југ 2016
6
04.09.2016
Бата Ћосић (Опово)
3-3
7
Војвођанска лига - Банат југ 2016
5
05.06.2016
Алибунар (Алибунар)
4½-1½
8
Војвођанска лига - Банат југ 2016
4
29.05.2016
ПАШК (Панчево)
4½-1½
9
Војвођанска лига - Банат југ 2016
3
22.05.2016
Слога (Пландиште)
3½-2½
10
Војвођанска лига - Банат југ 2016
2
15.05.2016
Банатски Карловац (Б.Карловац)
3-3
11
Војвођанска лига - Банат југ 2016
1
08.05.2016
Раднички (Ковин)
3½-2½
12
Војвођанска лига - Банат југ 2015
9
27.09.2015
Раднички (Ковин)
5-3
13
Војвођанска лига - Банат југ 2015
8
20.09.2015
ПАШК (Панчево)
5-3
14
Војвођанска лига - Банат југ 2015
7
13.09.2015
Униреа (Ритишево)
7½-½
15
Војвођанска лига - Банат југ 2015
6
06.09.2015
Будућност (Банатски Брестовац)
5½-2½
16
Војвођанска лига - Банат југ 2015
5
07.06.2015
Алибунар (Алибунар)
5½-2½
17
Војвођанска лига - Банат југ 2015
4
31.05.2015
Бата Ћосић (Опово)
4-4
18
Војвођанска лига - Банат југ 2015
3
24.05.2015
Ковачица (Ковачица)
5-3
19
Војвођанска лига - Банат југ 2015
2
17.05.2015
Слога (Пландиште)
5½-2½
20
Војвођанска лига - Банат југ 2015
1
10.05.2015
Иланџа (Иланџа)
7-1
21
Војвођанска лига - Банат југ 2014
9
28.09.2014
Бора Ивков (Банатско Ново Село)
2½-5½
22
Војвођанска лига - Банат југ 2014
8
21.09.2014
Алибунар (Алибунар)
3½-4½
23
Војвођанска лига - Банат југ 2014
7
14.09.2014
Ковачица (Ковачица)
4-4
24
Војвођанска лига - Банат југ 2014
6
07.09.2014
Будућност (Банатски Брестовац)
5-3
25
Војвођанска лига - Банат југ 2014
5
08.06.2014
Униреа (Ритишево)
3½-4½
26
Војвођанска лига - Банат југ 2014
4
01.06.2014
Јединство (Качарево)
5-3
27
Војвођанска лига - Банат југ 2014
3
25.05.2014
Раднички (Ковин)
7½-½
28
Војвођанска лига - Банат југ 2014
2
18.05.2014
ПАШК (Панчево)
5-3
29
Војвођанска лига - Банат југ 2014
1
11.05.2014
Слога (Пландиште)
4½-3½
30
Војвођанска лига - Банат 2013
11
29.09.2013
Бора Ивков (Банатско Ново Село)
5-3
31
Војвођанска лига - Банат 2013
10
22.09.2013
Алибунар (Алибунар)
6½-1½
32
Војвођанска лига - Банат 2013
9
15.09.2013
Крајина (Крајишник)
3-5
33
Војвођанска лига - Банат 2013
8
08.09.2013
Русанда (Меленци)
7-1
34
Војвођанска лига - Банат 2013
7
01.09.2013
Нафтагас 2 (Елемир)
5½-2½
35
Војвођанска лига - Банат 2013
6
16.06.2013
Напредак (Честерег)
6½-1½
36
Војвођанска лига - Банат 2013
5
09.06.2013
Јединство (Качарево)
6½-1½
37
Војвођанска лига - Банат 2013
4
02.06.2013
Билећанин (Сечањ)
4½-3½
38
Војвођанска лига - Банат 2013
3
26.05.2013
ПАШК (Панчево)
5½-2½
39
Војвођанска лига - Банат 2013
2
19.05.2013
Пролетер (Чока)
6-2
40
Војвођанска лига - Банат 2012
11
30.09.2012
Ковачица (Ковачица)
5½-2½
41
Војвођанска лига - Банат 2012
10
23.09.2012
ПАШК (Панчево)
6-2
42
Војвођанска лига - Банат 2012
9
16.09.2012
Алибунар (Алибунар)
5-3
43
Војвођанска лига - Банат 2012
8
09.09.2012
Билећанин (Сечањ)
6-2
44
Војвођанска лига - Банат 2012
7
02.09.2012
Бата Ћосић (Опово)
3½-4½
45
Војвођанска лига - Банат 2012
6
17.06.2012
Пролетер (Чока)
6½-1½
46
Војвођанска лига - Банат 2012
5
10.06.2012
Бора Ивков (Банатско Ново Село)
5-3
47
Војвођанска лига - Банат 2012
4
03.06.2012
Напредак (Честерег)
6½-1½
48
Војвођанска лига - Банат 2012
3
27.05.2012
Нафтагас 2 (Елемир)
4½-3½
49
Војвођанска лига - Банат 2012
2
20.05.2012
Русанда (Меленци)
4½-3½
50
Војвођанска лига - Банат 2012
1
13.05.2012
Слога (Пландиште)
7-1
51
Друга лига - Војводина 2010
9
17.10.2010
Светозар Глигорић (Панчево)
2½-3½
52
Друга лига - Војводина 2010
8
16.10.2010
Краљица (Петроварадин)
3-3
53
Друга лига - Војводина 2010
7
15.10.2010
Раднички (Зрењанин)
4-2
54
Друга лига - Војводина 2010
6
14.10.2010
Срем (Сремска Митровица)
1½-4½
55
Друга лига - Војводина 2010
5
13.10.2010
Нафтагас (Елемир)
2½-3½
56
Друга лига - Војводина 2010
4
13.10.2010
Сомборски ШК (Сомбор)
1-5
57
Друга лига - Војводина 2010
3
12.10.2010
Омладинац (Нови Бановци)
1½-4½
58
Друга лига - Војводина 2010
2
11.10.2010
Југовић (Каћ)
2-4
59
Друга лига - Војводина 2010
1
10.10.2010
Русанда (Меленци)
3½-2½
60
Друга лига - Војводина 2009
11
04.10.2009
Светозар Глигорић (Панчево)
3-3
61
Друга лига - Војводина 2009
10
03.10.2009
Раднички (Зрењанин)
4-2
62
Друга лига - Војводина 2009
9
02.10.2009
Стара Пазова (Стара Пазова)
2-4
63
Друга лига - Војводина 2009
8
02.10.2009
Нафтагас (Елемир)
3-3
64
Друга лига - Војводина 2009
7
01.10.2009
Младост (Нова Пазова)
5½-½
65
Друга лига - Војводина 2009
6
30.09.2009
ПАШК (Панчево)
.-.
66
Друга лига - Војводина 2009
5
30.09.2009
Сомборски ШК (Сомбор)
2-4
67
Друга лига - Војводина 2009
4
29.09.2009
Срем (Сремска Митровица)
3½-2½
68
Друга лига - Војводина 2009
3
28.09.2009
Алибунар (Алибунар)
5-1
69
Друга лига - Војводина 2009
2
28.09.2009
Југовић (Каћ)
3½-2½
70
Друга лига - Војводина 2009
1
27.09.2009
Спартак 2 (Суботица)
2½-3½
71
Друга лига - Војводина 2008
11
08.10.2008
Цар Урош (Јазак)
4½-1½
72
Друга лига - Војводина 2008
10
07.10.2008
Агроном (Нови Сад)
2-4
73
Друга лига - Војводина 2008
9
06.10.2008
Пролетер (Зрењанин)
5-1
74
Друга лига - Војводина 2008
8
06.10.2008
Сомборски ШК (Сомбор)
4-2
75
Друга лига - Војводина 2008
6
04.10.2008
Раднички (Зрењанин)
2½-3½
76
Друга лига - Војводина 2008
5
04.10.2008
ПАШК (Панчево)
2½-3½
77
Друга лига - Војводина 2008
4
03.10.2008
Светозар Глигорић (Панчево)
2-4
78
Друга лига - Војводина 2008
3
02.10.2008
Југовић (Каћ)
4-2
79
Друга лига - Војводина 2008
2
02.10.2008
Нафтагас (Елемир)
3-3
80
Друга лига - Војводина 2008
1
01.10.2008
Срем (Сремска Митровица)
3½-2½
81
Прва лига Србије 2007
11
01.09.2007
ВШК свети Николај (Ваљево)
2½-3½
82
Прва лига Србије 2007
10
31.08.2007
Новосадски ШК (Нови Сад)
1½-4½
83
Прва лига Србије 2007
9
30.08.2007
Агроном (Нови Сад)
2½-3½
84
Прва лига Србије 2007
8
29.08.2007
БШК Гамбит (Београд)
3-3
85
Прва лига Србије 2007
7
28.08.2007
Раднички (Крагујевац)
2½-3½
86
Прва лига Србије 2007
6
26.08.2007
Рад (Београд)
3½-2½
87
Прва лига Србије 2007
5
25.08.2007
Београд (Београд)
1½-4½
88
Прва лига Србије 2007
4
24.08.2007
Партизан (Београд)
3-3
89
Прва лига Србије 2007
3
23.08.2007
ЖТП Београд (Београд)
3-3
90
Прва лига Србије 2007
2
22.08.2007
Слога (Краљево)
3½-2½
91
Прва лига Србије 2007
1
21.08.2007
Спартак (Суботица)
3-3
92
Куп Србије 2007
7
27.05.2007
Ласта (Београд)
4-0
93
Куп Србије 2007
6
26.05.2007
Новосадски ШК (Нови Сад)
1½-2½
94
Куп Србије 2007
5
25.05.2007
ВШК свети Николај (Ваљево)
1-3
95
Куп Србије 2007
4
24.05.2007
Светозар Глигорић (Панчево)
2½-1½
96
Куп Србије 2007
3
23.05.2007
Трепча (Косовска Митровица)
2½-1½
97
Куп Србије 2007
2
22.05.2007
Београд (Београд)
1-3
98
Куп Србије 2007
1
21.05.2007
Срем (Сремска Митровица)
2½-1½
99
Прва лига Србије 2006
9
03.09.2006
Спартак (Суботица)
2½-3½
100
Прва лига Србије 2006
8
02.09.2006
БШК Гамбит (Београд)
3-3
101
Прва лига Србије 2006
7
01.09.2006
Новосадски ШК (Нови Сад)
1½-4½
102
Прва лига Србије 2006
6
31.08.2006
Партизан (Београд)
3-3
103
Прва лига Србије 2006
5
30.08.2006
Београдски водовод (Београд)
3-3
104
Прва лига Србије 2006
4
29.08.2006
ЖТП Београд (Београд)
2½-3½
105
Прва лига Србије 2006
3
28.08.2006
Слога (Краљево)
3½-2½
106
Прва лига Србије 2006
2
27.08.2006
ВШК свети Николај (Ваљево)
2-4
107
Прва лига Србије 2006
1
26.08.2006
Београд (Београд)
3-3
108
Куп СЦГ 2006
7
07.05.2006
ПАШК (Панчево)
1-3
109
Куп СЦГ 2006
6
06.05.2006
Металац (Горњи Милановац)
½-3½
110
Куп СЦГ 2006
5
05.05.2006
Електропривреда ЦГ (Никшић)
1-3
111
Куп СЦГ 2006
4
04.05.2006
ЖТП Београд (Београд)
1-3
112
Куп СЦГ 2006
3
03.05.2006
Раднички (Београд)
2½-1½
113
Куп СЦГ 2006
2
02.05.2006
Београдски водовод (Београд)
½-3½
114
Квалитетна лига Војводине 2005
9
09.10.2005
Светозар Глигорић (Панчево)
3½-2½
115
Квалитетна лига Војводине 2005
8
08.10.2005
Сомборски ШК (Сомбор)
4-2
116
Квалитетна лига Војводине 2005
7
07.10.2005
Стара Пазова (Стара Пазова)
3½-2½
117
Квалитетна лига Војводине 2005
6
06.10.2005
Словен (Рума)
4½-1½
118
Квалитетна лига Војводине 2005
5
06.10.2005
Јединство (Стара Пазова)
3-3
119
Квалитетна лига Војводине 2005
4
05.10.2005
Раднички (Зрењанин)
3½-2½
120
Квалитетна лига Војводине 2005
3
04.10.2005
Југовић (Каћ)
1½-4½
121
Квалитетна лига Војводине 2005
2
04.10.2005
ПАШК (Панчево)
3½-2½
122
Квалитетна лига Војводине 2005
1
03.10.2005
Промоција (Нови Сад)
4-2
123
Лига Србије 1950
9
26.06.1950
Београд (Београд)
8-0
124
Лига Србије 1950
8
12.06.1950
Раднички (Крагујевац)
2-6
125
Лига Србије 1950
7
05.06.1950
Пролетер (Зрењанин)
2½-5½
126
Лига Србије 1950
6
21.05.1950
Светозар Глигорић (Панчево)
2½-5½
127
Лига Србије 1950
5
14.05.1950
Јасеница (Смедеревска Паланка)
4-4
128
Лига Србије 1950
4
30.04.1950
Славија (Београд)
2-6
129
Лига Србије 1950
3
23.04.1950
Борац (Чачак)
2-6
130
Лига Србије 1950
2
09.04.1950
Јединство (Земун)
2-6
131
Лига Србије 1950
1
02.04.1950
Спартак (Суботица)
4-4
132
Лига Војводине 1949
7
17.07.1949
Спартак (Суботица)
3½-4½
133
Лига Војводине 1949
6
10.07.1949
Спартак (Суботица)
2½-5½
134
Лига Војводине 1949
5
09.07.1949
Спартак (Суботица)
5½-2½
135
Лига Војводине 1949
4
03.07.1949
Светозар Глигорић (Панчево)
5½-2½
136
Лига Војводине 1949
3
26.06.1949
Пролетер (Зрењанин)
4½-3½
137
Лига Војводине 1949
2
19.06.1949
Срем (Сремска Митровица)
4½-3½
138
Лига Војводине 1949
1
12.06.1949
Ковачица (Ковачица)
6-2
139
Лига Војводине 1948
2
20.06.1948
Светозар Глигорић (Панчево)
1½-6½
140
Лига Војводине 1948
1
13.06.1948
Сава Мунћан (Бела Црква)
6-2